Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Şanzımandan olsa motorun gitmez diyor kompresyonda zorladığın icin zincir iz yapmıs olabilir zamanla düzelir diyor ama ne zaman

Ön disli , zincir , arka dişli ve bilyelerini degistirecegiz ucuza satan yer varmış ucuza kapatacaz insllh olur , ama olacagınında garantisi yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atamert35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    135 MH Drift / 35 KB 4799
    Senin motor kac kmde şimdi. Belkide on dislin ömrünü bitirmistir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:08 ----------

Önce onu değiştir öyle devam et değişikliğe

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    5.999 km de ön disliden baslamakta mantıklı bakalım durum neyi göstereck ,

Motosikleti
    Mondial Drift
    Yok ya sanmıyorum hani öyle normal birşey değil sanki böyle ön tekerlekte veya nasıl desem arkada bi taş var küçük sürekli böyle onun üzerinden geçiyorum sanki ön amotisör ile alakalı ama servise gösterdim ön amotisörde birşey olamaz dediler ben de sizdede böyle bi sorun var mı diye bilgi almak istedim

Motosikleti
    Benim böyle bir sorunum oldu ama camurluga bir ot ve çamur topagi sebep olduydu.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5.999 km de ön disliden baslamakta mantıklı bakalım durum neyi göstereck ,
    zincir baklalarını kontrol et belki kırılmış olabilir.

Motosikleti
    Bajaj Discover
    Plakalik tarafindan bir zırıltı geliyor çözüm var mıdır

sSameT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ahmetcam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Plakalik tarafindan bir zırıltı geliyor çözüm var mıdır
    Aynı şey bendede geliyodu ses tık tık ediyodu dün temizleyince baktimda plakalık vidasi gevsemis sıktım düzeldi.

fatek95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kdiner; bu güzel bilgiler için kendi adıma teşekkür ederim Gerçekten uğraş vermişsin helal olsun...

Ben de bugün motul 5100 10-40 yağımı aldım güzel motorum için Yarın 1000km olacak ve yağını değiştireceğim. Mondialin kendi yağına güvenemedim bir türlü.

Motorumun hiç fotoğrafını koymamışım bugüne nasip oldu. Beğenenler maşallahı eksik etmesin, nazar değmesin bana ve motoruma

Herkese hayırlı ramazanlar...Saygılar, sevgiler
    kdiner bunu beğendi.

Motosikleti
    Allah kaza bela vermeden kullanmayı nasip etsin benimkide siyah bu motorun sevmediğim tek şey jantın siyah olması yapıcak birşey yok, arkadaşların plakalık ses işini plakalık kısmında plastik plakalık varsa sökün plakayı öyle monte edin sesden birşey duymayacaksınız. Bu arada ismim kemal hepinizle tanışdığıma memnun oldum.

Motosikleti
    Bajaj Discover
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah kaza bela vermeden kullanmayı nasip etsin benimkide siyah bu motorun sevmediğim tek şey jantın siyah olması yapıcak birşey yok, arkadaşların plakalık ses işini plakalık kısmında plastik plakalık varsa sökün plakayı öyle monte edin sesden birşey duymayacaksınız. Bu arada ismim kemal hepinizle tanışdığıma memnun oldum.
    Kemal plastik plakaligi sokmeyip plastik ile çamurluk plastiğin birbirine temas ettiği yere çift taraflı sünger koysak nasil olur?

Motosikleti
    Ben plakanin etrafına şu sivri kenarlara çekilen fitillerden çektim. Ne titreme var ne de başka bir şey. Görünüm olarak da güzel.

Motosikleti
    Alıntı ahmetcam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kemal plastik plakaligi sokmeyip plastik ile çamurluk plastiğin birbirine temas ettiği yere çift taraflı sünger koysak nasil olur?
    bende plastik plaka yok sadece plaka var ve ben şu ana kadar zırıltı duymadım, deneyip görmeniz gerek ama ikisini sıkı bir şekilde kavraması lazım ki zırıltı yapmasın deneyin olmazsa benim dediğim gibi yaparsınız.

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 ESD 2014
    Selam arkadaşlar...

Ben motorumun arka amortisörleri biraz daha kaldırmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? 2-3 cm kadar kaldırma şansımız var mı? Motorun arkası normal haliyle cılız görünüyor. En azından dediğim gibi amortisörleri 2-3 cm kadar kaldırabilirsem süper olacak. Ya da ne bileyim driftime uygun başka yüksek amortisör olur mu? Fikirleri olan arkadaşlarımdan yardım bekliyorum.

Motosikleti
    Bajaj Discover
    Alıntı atamert35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben plakanin etrafına şu sivri kenarlara çekilen fitillerden çektim. Ne titreme var ne de başka bir şey. Görünüm olarak da güzel.
    fotoğraf koyabilir misin?

Motosikleti
    Alıntı Fubiku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar...

Ben motorumun arka amortisörleri biraz daha kaldırmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? 2-3 cm kadar kaldırma şansımız var mı? Motorun arkası normal haliyle cılız görünüyor. En azından dediğim gibi amortisörleri 2-3 cm kadar kaldırabilirsem süper olacak. Ya da ne bileyim driftime uygun başka yüksek amortisör olur mu? Fikirleri olan arkadaşlarımdan yardım bekliyorum.
    ben yükseltmekten çok amortisörlerin yumşatılmasını ıstiyorum ama nasıl yapılacağını bilmiyorum.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Motosikleti
    125 Mh Drift
    İkinci el piyasası yok cidden bu motorun. 2-3 haftadır ancak bir kişi aradı oda 2.300 verim dedi. 4300 km deki garantisi 10 ay devam eden temiz motorumu 2.500 lira istedim. Hala tık yok

tayfungun45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BS6 Dominar 400 UG
    Bir üstteki teknik bilgilerde benzin musluğu yukarı doğruyken yedek depo demişsin benimkine baktım doğru hatırlıyorum yukarı doğru aldığımdan beri oyle ben şimdi hep yedek depodamı gidiyom :(. yedek depo açıkmı oluo onu anlamadım .

Motosikleti
    Bajaj Discover
    Arkadaşlar az önce 2.el 2014 model Drift'imi sigorta yaptırdım. Ergo Sigorta kampanyalı fiyat 76TL.

Motosikleti
    Alıntı tayfungun45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir üstteki teknik bilgilerde benzin musluğu yukarı doğruyken yedek depo demişsin benimkine baktım doğru hatırlıyorum yukarı doğru aldığımdan beri oyle ben şimdi hep yedek depodamı gidiyom :(. yedek depo açıkmı oluo onu anlamadım .
    ilk aldığında bayi iki litrelik belki daha az benzin koyuyor o benzinde seni benzinciye kadar götürsün diye ve ancak yedek depoda işe yarayacağı için o şekilde bayi yedek depo kısmına getiriyor.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)