Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Telefona gpsden hız ölçme programı indirdim baya stabil calışıyor hem dijital hem ibreli olanlar var yaptıgın kmyi bile besaplıyor navigasyon olarak kullanmasanda hız göstergesi olarak devamlı kullanabiliriz
    Kel kör bi tablet bulabilirsem böyle bir sey yapmak gibi niyetim var
    her tablette gps yok ne deniyorsa uydu bağlantısı yok, yani navigasyon ozelliği yok bilgin olsun.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Gps olmadan hız ölçülemüyor buda benim canavar

marakesh45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 mh drift 2012
    kolay gelsin arkadaşlar bayadır uğruyamadım aklıma bişey takıldı acaba bizim driftlere apache nin farı uyarmı zira benim fardan yana artık müzmin bi sıkıntım far ne yaptıysam kısalar önümü aydınlatmıyor uzunlar gibi karşıdan geleni rahatsız ediyor tüm far ayarını yaptım o vidadan olmuyor son çare apache nin kafasını takıcam deneyen varmı yada arkadaşında apache olan varsa bağlantı vidaları falan uyarmı acaba?

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    bu motoru alicm ama kredi kartin limiti yetmiyor magaza kredi falan cekiyormus bankadan nasil oluyor bu isler ??

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı marakesh45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kolay gelsin arkadaşlar bayadır uğruyamadım aklıma bişey takıldı acaba bizim driftlere apache nin farı uyarmı zira benim fardan yana artık müzmin bi sıkıntım far ne yaptıysam kısalar önümü aydınlatmıyor uzunlar gibi karşıdan geleni rahatsız ediyor tüm far ayarını yaptım o vidadan olmuyor son çare apache nin kafasını takıcam deneyen varmı yada arkadaşında apache olan varsa bağlantı vidaları falan uyarmı acaba?
    Aynı sıkıntı bende de var. Otoban tabelalarını aydınlatıyor, Ön amartisörleri basarak bir miktar aşağıya indirebilirsin ama bu seferde çukurlara girince koruma demiri çamurluğa vuruyor

Ben internetten küçük power led far almayı düşünüyorum.

http://www.ebay.com/itm/2x-Silver-9W...f33454&vxp=mtr

http://www.ebay.com/itm/Motorcycle-1...e67508&vxp=mtr

ilk linkteki daha geniş aydınlatma yapıyor gibi ama fotolar ne derece gerçek emin değilim. Hakikaten bu kadar aydınlatma yapıyorsa ilk linkteki lambalar çok güzel.
    If you want to be happy for a day, Drink; If you want to be happy for a year, Marry; If you want to be happy for a life time, Ride a Motorcycle.

tayfungun45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BS6 Dominar 400 UG
    Az kaldı bir ay sonra alacam motoru memlekete gidince ilk işim mondiale uğramak Ç9

marakesh45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 mh drift 2012
    Alıntı yqavuzhyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı sıkıntı bende de var. Otoban tabelalarını aydınlatıyor, Ön amartisörleri basarak bir miktar aşağıya indirebilirsin ama bu seferde çukurlara girince koruma demiri çamurluğa vuruyor

Ben internetten küçük power led far almayı düşünüyorum.

http://www.ebay.com/itm/2x-Silver-9W...f33454&vxp=mtr

http://www.ebay.com/itm/Motorcycle-1...e67508&vxp=mtr

ilk linkteki daha geniş aydınlatma yapıyor gibi ama fotolar ne derece gerçek emin değilim. Hakikaten bu kadar aydınlatma yapıyorsa ilk linkteki lambalar çok güzel.

gece yola çıkamıyorum malum yaz geldi gelecek bi çözüm bulmak lazım en güzelinden araştırmadayım bulursam burdan haber veririm.

Motosikleti
    Benim taktigim power led gayet iyi isitiyor 6 led 2 adet 30 derecelik aci cami discercevesi bende vardi birer tane sogutucu yaptim arkasina isinmasin diye 2 adette ledleri yerlestirmek icin plaka 10 parca bana sadece 20 tl ye mal oldu. Gayet guzel. Yukarda resimleri var zaten saygilar.

Motosikleti
    Var
    Karbüratör ignesiyle memesi ile oynayan varmı daha az yakmak için

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    Karbüratör ignesiyle memesi ile oynayan varmı daha az yakmak için
    prince de hava ayarini actim
    iyice sıkıp 4.5 tur açtım motor hala gidiyor
    yakita etkisini olcemedim

karbüratör jet değişimi ucuz bir işlem
    sanırım 10 tl gibi birsey

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    bu motorla artçı ile 70 km yol nasil olur ?? biraz yokuslu yayla yolu gibi :D ama asfalt hergun ???

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ENİGMA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorla artçı ile 70 km yol nasil olur ?? biraz yokuslu yayla yolu gibi :D ama asfalt hergun ???
    Motorun bakımlarını yap, yağını eksik etme hiç birşey olmaz
    If you want to be happy for a day, Drink; If you want to be happy for a year, Marry; If you want to be happy for a life time, Ride a Motorcycle.

Motosikleti
    Var
    Hangisini alayım beyler ,

http://www.ebay.com/itm/Motorcycle-B...item5662914e6a

http://www.ebay.com/itm/Motorcycle-C...item4176c80d72

http://www.ebay.com/itm/gib-Universa...cb34e0&vxp=mtr

http://www.ebay.com/itm/Motorcycle-S...item3a7fa714ce

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:52 ----------

Arada ayarı vermekde iyi olur bu arada hiç özenmedim böyle şeylere bende bi ara yapmayı düşünüyorum

Farı aldıkda nasıl bağlıyacaz
    Arkdslr 3 linkteki alarm bizim motora uyarmı soketleri felan standartmıdır motorcunun birinde buldum aspex marka 40 liraya ama sonradan getirirsen iade almam diyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:59 ----------

Soket zaten alarmın kendisine baglanıyormuş ögrenmis oldum

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    iyi günler son günlerde başıma gelmeyen kalmadı egsozumun içine su dökmüşler egsoz sıcak olunca soğuk su dökülünce içinden susturucuyu koparmış çan çan vurup duruyo içeride performans egsozunu takayım dedim egsoz monifoldunda civata koptu içerde kaldı çıkattırdım yeni balata aldım taktım balatanın biraz yeri deyiyor gerisi deymiyor gersemde u sefer fren yapıyor tekerleği kasıyr frene basınca çöküyor ama tutmuyor yeni baata aldım değiştirdim fren ön diskten daha iyi oldu monifoldda civataları çıkatttırdım performans egsozunu taktım orj.egsozun içini açtırcam toplattırcam açık hava filtresi önerirmisiniz kullanan varsa link filan atabilirmi tam uyuyormu boğaza birde

edit ben 70 kg babam 94 kg ikimiz hiç stop etmeden 230 km kadar yol gidiyoruz hi bir sıkıntı olmuyor bir sefer değil çoğu zaman gideriz onun işi yüzünden için rahat olsun 70 km drift için çocuk oyuncağı

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Meercan basina glenleri okurken kahroluyorum

Motosikleti
    Gulunmicek degil valla bnde anlamiyorum )

fatek95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar herkese hayırlı pazarlar. Lastik değiştirmeyi bu aralar halletmek istiyordum ama kafama takılan bir şey var.
    Şimdi bizim ön lastikler 3.00-18 ebatlarında. Genelde takılan pilot street, dura traction gibi lastiklerin bu ebatı maalesef yok. 2.75-18 olanlardan var. Bu lastikler ybr-cbf ile uyumlu olarak geçiyor ama drifte de takan çok var. Takılsa bir sorun oluşturmaz mı ? Sonuçta daha küçük bir lastik takıyoruz..

Motosikleti
    Arkadaslar su anda yalova simit sarayindayiz 20 den fazla gisilik gurupla geziyoruz herkese selamlar.

Motosikleti
    yok bir boy sorun çıkarmaz bennim içinde bi simit yeyin afiyet olsun ) egsozum içi kopunca performansı taktım buyrun sesi

Motosikleti
    Var
    Alıntı fatek95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese hayırlı pazarlar. Lastik değiştirmeyi bu aralar halletmek istiyordum ama kafama takılan bir şey var.
    Şimdi bizim ön lastikler 3.00-18 ebatlarında. Genelde takılan pilot street, dura traction gibi lastiklerin bu ebatı maalesef yok. 2.75-18 olanlardan var. Bu lastikler ybr-cbf ile uyumlu olarak geçiyor ama drifte de takan çok var. Takılsa bir sorun oluşturmaz mı ? Sonuçta daha küçük bir lastik takıyoruz..
    3.00-18 le 90-90-18 aynıdır ebat olarak ön 90-90-18dir 2.75-18 de olur benimki mesela street 2.75-18 arka sporty 90-90-18 arkayıda bi tık küçültebilir veya bir tık büyültebilirsin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)