Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    2.9 lt yakıyorum ,d
    tayfungun45 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture
    beyler driftine 120 70 18 lastık takan varmı.varsa özelden ulaşsın bana.

Motosikleti
    Var
    Bu alarm bizimkine olurmu sadece alarmı lazım

http://www.ebay.com/itm/Motorcycle-B...item1e828fbb52

atamert35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    135 MH Drift / 35 KB 4799
    Barkin abi bu konuya deginmsti. Fazla geniş lastik takınca jant küçük kalıyor. Lastiği buzuyor. Tehlikeli yani.
    Benim 3.2 lt civarı yapıyor. Da bayaa basiyorum ama

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu alarm bizimkine olurmu sadece alarmı lazım

http://www.ebay.com/itm/Motorcycle-B...item1e828fbb52
    Koltuğun altındaki sokete, siyah alarm beyninden gelen soketi tak. Daha sonra ses çıkaran aletide beyine tak. Çift taraflı bant ile deponun sele ile birleştiği yerin altındaki boşkuğa sok. Açıkta kalan kabloları elektrik bandı ile izole et.

Kurulum 5 dk, 1 yıldır kullanıyorum hiç akü problemi çıkarmadı. Motoru boşta bırakırsan, sen mont ve kaskı giyerken evde kumanda ile marş alır, sen gelene kadar ısınır. Yan ayaklık çekili bile olsa kumandadan marşa basarsan çalışır. Yağmurda sensöre su gidince motor stop ederse bile kumandadan çalışır. Aynı zamanda titreşime karşı alarmı var.
    If you want to be happy for a day, Drink; If you want to be happy for a year, Marry; If you want to be happy for a life time, Ride a Motorcycle.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı yqavuzhyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koltuğun altındaki sokete, siyah alarm beyninden gelen soketi tak. Daha sonra ses çıkaran aletide beyine tak. Çift taraflı bant ile deponun sele ile birleştiği yerin altındaki boşkuğa sok. Açıkta kalan kabloları elektrik bandı ile izole et.

Kurulum 5 dk, 1 yıldır kullanıyorum hiç akü problemi çıkarmadı. Motoru boşta bırakırsan, sen mont ve kaskı giyerken evde kumanda ile marş alır, sen gelene kadar ısınır. Yan ayaklık çekili bile olsa kumandadan marşa basarsan çalışır. Yağmurda sensöre su gidince motor stop ederse bile kumandadan çalışır. Aynı zamanda titreşime karşı alarmı var.
    Alarm sese bile duyarlı. Tepesinde havayi fişek patlamaya başlayınca başladı eşlik etmeye
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arka plakanın altına çakarlı kırmızı led bağlamak istiyorum. Ama farları açınca sürekli yansın, topcase arka stopu kapatıyor.

Bunun için çakarı parklara bağlamayı düşünüyorum ama arka frene basınca daha güçlü ışık çıktığı için acaba parklara bağlarsam yeterince güçlü yanmayabilir mi diye düşünüyorum. Biraz elektrik özürlüyüm :D

Yoksa direk araya açma kapama ve sigorta koymak şartı ile aküden mi çekeyim ? Bu seferde sıpalar oynayıp aküyü bitirmesinler ? O zaman bana kontağı açınca 12V akım verecek bir kablo lazım gençler. Hangi kabloyu kullanmalıyım?

Ayrıca bonus :D http://www.ebay.com/itm/LED-Spot-Fog...-/281299209948

alın 2'şer tane, lazım olur.

Motosikleti
    Var
    Alıntı atamert35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barkin abi bu konuya deginmsti. Fazla geniş lastik takınca jant küçük kalıyor. Lastiği buzuyor. Tehlikeli yani.
    Benim 3.2 lt civarı yapıyor. Da bayaa basiyorum ama
    Şehir dışına çıkmadık sürece fazla basmıyorum birde çevre yolları var yük ağırlıkda önemli

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:48 ----------

Alıntı yqavuzhyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sürekli vitesde kaldığı için uzakdan çalıştırmaya gerek yok gelince bi şekilde takarız ,

Motosikleti
    Haklısın aslında çok fazla etken var. 70 kiloyum. Dağ bayir gezince yüksek devir lazım oluyor.
    O soketten çıkan kahverengi kabloyu çıkarın artisina eksiyi zaten sasiye baglarsin. Mükemmel olur.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Beyler yakıtınız ne alemde. Drift i alalı 3 haftayı gecti 40 km yapmışım. Bugün hava güzel hafta sonu seçim dolayısıyla kullanamadığım hafta iznimi bugün kullandım. 160 km yaptım. Yedeğe geçince trip metreyi sıfırladım 10 tl lik 1.95 lt yakıt aldım shell den; tekrar yedeğe geçtiğinde trip metre 90,8 km gösteriyordu. 1 lt ile 46 km yapıyor. 5 bin devri geçmedim ve gittiğim yol şehir dışı sayılmaz. Yakıtı ybr den iyi geldi. Ybr ile 1 lt ile en fazla 41 km yol yapmıştım.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Motosikleti
    Var
    İdeal devir araligı 6.000 de 81-82 kmh hız ne yavas ne hızlı diyebilecegin bir devir ve hız aralıgı hep 20 tllik benzin aldigimdan yakit tuketimi hesabı yapmadim hangi devir araliginda ne yakiyor normalde seyredilmesi gereken ideal devir hız araliklarini detaylica ölcmek lazim

dr.asc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS ADVENTURE
    herkese iyi akşamlar driftçi dostlar motorumu satıp mcx 150 alayım diye düşünmüştüm sırf biraz daha torklu diye. sonra vazgeçtim. asıl sormak istediğim bizim driftlere mcx silindiri takan bir sürü kişi var. burda da varsa ne kadara mal olduğu, yakıtın ne kdr arttığı ve performanstaki değişiklikleri yazabilirse çok memnun olurum. şimdiden tşk ler...

fatek95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar ybr125 koruma demiri drifte olur mu ?

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Bugün tekyıldız motosiklete gittim. Michelin pilot sporty değil, pilot street vardı takım olarak. sizce nasıldır performansı taktırayım mı? set olarak 250 TL

Motosikleti
    Alıntı fatek95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar ybr125 koruma demiri drifte olur mu ?
    Olur. Nerdeyse her parçası oluyor. Baksak belki motor blogu bile olabilir

fatek95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı atamert35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olur. Nerdeyse her parçası oluyor. Baksak belki motor blogu bile olabilir

Hahaha teşekkür ederim

Motosikleti
    Benim demir de ybr ninki zaten de birsey sormak istiyorum.
    Başına gelen var mı bilmem ama geçen yol dardi arabayla yolu paylaşmak zorunda kaldım . Bir evin pencere sacagina takıldı demir. Baktim sanki kagit buker gibi yamuldu. Kendisi sağlam fakat bağlantı parçaları sağlam değil gibi. O ana tanık olduktan sonra pek güvenmiyorum. Yerde suruklense falan yan yatıp korumayacak gibi hissediyorum. En kisa zamanda guclendircem. Belki dusersem sasiye zarar verir ama benim kolumdan bacagimdan kıymetli değil.

Motosikleti
    Var
    Demir sağlam bağlantı yerlerini iyice sabitle araya lastik felan at

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün tekyıldız motosiklete gittim. Michelin pilot sporty değil, pilot street vardı takım olarak. sizce nasıldır performansı taktırayım mı? set olarak 250 TL
    Ben street ten daha memnun kaldım
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Motosikleti
    Var
    Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende 2 side var ön street arka sporty sport kesinlikle daha yumuşa çok daha çabuk ısınıyor temiz asfalt istiyor anlıyacağın street &30 daha sertmiş memleketimin dandik yollarına street daha uygun dura traction var her yola geliyormuş biraz dişli bir lastikmiş pirellide tercih edilebilir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)