Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    free13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynen dediginiz gibi sanki pul varmista dusmus gibi pedalla vida arasi bos duruyor teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atamert35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    135 MH Drift / 35 KB 4799
    Benimki sallanmiyor. Boşluk da yok zaten. Yatağa gres doldurdum titreme sesi de gelmiyor.

Crocuta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 135 MH Drift
    Orjinal aynalarını neden değiştirdiniz?

Motosikleti
    Ilk aldığımda dönerken sağ telini sonra buzda kaydim, sol tekini kırdım. Ama neden sordugunuzu veya kime sordugunuzu anlayamadım.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Bursa'da bakım için tavsiye edebileceğiniz bir Mondial Bayii var mı arkadaşlar?

Arkadaşlar bugün motoru aldım alır almaz antalyadan ıspartaya geldim motor hiç yormadı tek sıkıntıyı aynalarda yasadım rüzgardan sürekli hareket ediyordu durdum sıkmaya çalıştım olmadı yenisinimi almak lazım yoksa başka bir aynamı takmak lazım

elantronikçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 Mh Drift
    Alıntı free13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün motoru aldım alır almaz antalyadan ıspartaya geldim motor hiç yormadı tek sıkıntıyı aynalarda yasadım rüzgardan sürekli hareket ediyordu durdum sıkmaya çalıştım olmadı yenisinimi almak lazım yoksa başka bir aynamı takmak lazım
    Aynaları kendi orjinaliyse, idare etcen yapcak bişey yok. Ama yeni ayna alıp takabilirsin. Kıyamaetle ayna var seç beğen al internetten. Yanlız civata yerleri 8 lik mi 10 luk mu bi bak önce ters mi düz mü ondan sonra seç.
    Yaşa ve gör!

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı free13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orjinal aynaları çok sağlamdır, rüzgarda dönmez. Motor durduğu yerde sağa doğru düştü, ayna veya bağlı olduğu takoz kırılmadı aynayı tutan vida yamuldu. O derece sağlamdır orjinal aynası. Alyan ile sık vidalarını. Dönmez.
    If you want to be happy for a day, Drink; If you want to be happy for a year, Marry; If you want to be happy for a life time, Ride a Motorcycle.

Arkadaşlar teşekkürler

Aynalar orjinal ama sanki bağlantı yerlerinde yada vidalar yalamalık var gibi sıkıyorsun bir süre sonra boşa dönüyor.Müsait bir zamanda tekrar söküp bir bakıcam araya pul conta koyunca düzeliyormu diye.Düzelmezse tavsiyeniz orjinal aynaya devammıdır.Kullanıp memnun kaldığınız ayna varmı.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Hayirli olsun motosikletine yapacagın en hayırlı şey lastikleri degistirmek olur

Teşekkürler aldığım kişi arka lastiği değiştirmiş ama oda IRC takmış ilk işim lastikler

Motosikleti
    Yalama olan taraf gidon tarafiysa değişebilir mi? Biliyor musunuz?

Motosikleti
    Mondial 135 MH Drift
    PysLre'nin resimlerinde orjinal aynayı görmeyince sordum kardeşim bende aynı şekilde bi sabah sağolsunlar park halindeki motorumu sağa devirmişler kırılıncada başka ayna almıştım ve kırılmadan öncede orjinal aynalarından şikayetçiydim 70 den sonra net göstermiyordu ve kendi kendine oynuyodu. Herkeste mi var diye merak ettim.

PysLre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25-2015
    Alıntı Crocuta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    PysLre'nin resimlerinde orjinal aynayı görmeyince sordum kardeşim bende aynı şekilde bi sabah sağolsunlar park halindeki motorumu sağa devirmişler kırılıncada başka ayna almıştım ve kırılmadan öncede orjinal aynalarından şikayetçiydim 70 den sonra net göstermiyordu ve kendi kendine oynuyodu. Herkeste mi var diye merak ettim.
    Kardeşim kusura bakma alıntı olmayınca takip edemiyorum.motorum 2. el benm aldığımda da aynanın teki kkırıktı. bende gittim kendi beğendiğim bi ayna taktırdım ama oda 50km/h'dan sonra çok sallantı yapıyordu arkayı göremıyordum. 1 ay kadar sonra bi araba motorun üstüne çıktı yeni aynalarda kırıldı memnun değildim zaten sonra serviste bunları takmışlar. Haaa memnun musun dersen on numara titreme sallantı gevşeme dönme yok aynada. Ama orjinal ayna driftlerin Kimisine bu aynayı takarlarken kimisine farklı takıyolar. Teşekkürler

Motosikleti
    Mondial 180 Z-one S
    beyler şu yeni çıkan 180 z one s nasıl güzelmi sizce değermi 4.600 tl ye ve başlangıc motoru için uygunmu ben drift alcaktım bunu görünce kararsız kaldım

tayfungun45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BS6 Dominar 400 UG
    Bende drift alcaktım sentoru görünce vazgeçtim ... mondial çok model yaptı ama bunların nasıl olduğunu bilemeyiz alan kullanan yok daha bayilere gelmedi motorlar.
    o nedenle drift alamak daha mantıklı en azından kullananlar varr memnun motordan.

Darkfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH125 Drift
    Arkadaşlar driftime sadece ses ve görüntü amaçlı shark egzozlardan takmak istiyorum. amacım trafikte biraz daha görünür olmak, sokak aralarında boşta giderken yanından geçerken son anda görüp korkup zıplayan kadınlarada raslayınca böyle bişeye karar verdim. fakat motoruma bir zararı olurmu bilemiyorum. sizin fikriniz nedir sormak istedim.

Egzozu takınca yanında ne gibi ayarların daha yapılması gerekiyor onun hakkındada bilgi verirseniz sevinirim.

Son olarak izmirde bu egzozdan nerde taktırabilirim sorunsuz bir şekilde acaba ?

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    merhaba arkadaşlar bende bugün driftten almaya gidicem ama bunu mu alsam yoksa mr vultureyi mi alsam kararsızım, aralarında biri 135'lik diğeri 162cc lik. Bakıcaz artık aldığım zaman paylaşırım tşk ederim.

Motosikleti
    Mondial 135 MH Drift
    Alıntı PysLre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim kusura bakma alıntı olmayınca takip edemiyorum.motorum 2. el benm aldığımda da aynanın teki kkırıktı. bende gittim kendi beğendiğim bi ayna taktırdım ama oda 50km/h'dan sonra çok sallantı yapıyordu arkayı göremıyordum. 1 ay kadar sonra bi araba motorun üstüne çıktı yeni aynalarda kırıldı memnun değildim zaten sonra serviste bunları takmışlar. Haaa memnun musun dersen on numara titreme sallantı gevşeme dönme yok aynada. Ama orjinal ayna driftlerin Kimisine bu aynayı takarlarken kimisine farklı takıyolar. Teşekkürler
    Estağfurullah kardeşim benim hatam sen kusura bakma. Delta force o aynalar tahminimce bendede aynısı var şekil itibariyle orjinal drift aynası daha güzel ama 70 den sonra çok fenaydı bildiğin sallantıdan hiç bir şey göremiyordum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:35 ----------

Driftle tek teker yapanlar en kolay şekilde anlatabilirler mi? Yanlış anlamayın apaçi değilim sadece boş bi alanda denemeye çalıştım beceremedim. Öğrenmek istiyorum
    PysLre bunu beğendi.

PysLre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25-2015
    Driftle tek teker yapanlar en kolay şekilde anlatabilirler mi? Yanlış anlamayın apaçi değilim sadece boş bi alanda denemeye çalıştım beceremedim. Öğrenmek istiyorum

Motor ısındıktan sonra 1. viteste yavaşlamaya başladığında aniden gazı kökle( aman dikkat elin debriyajda ve frende olsun çünkü bazen öyle bi kalkıyo ki fırlıcak gibi oluyor amortisor keçesi pert bu arada benm) veya 1. viteste giderken debriyajı sık ara gaz ver birden bırak debriyajı kalkar
    Crocuta bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)