Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-Brand-New-Dirt-bike-Motorcycle-Universal-Vision-Headlight-motorcycle-headlight-blue-lightting-Guaranteed-100/713915810.html

Görüntüsü hoşuma gitti aldım.Motorun görüntüsü de değişti.Far ayarlarını daha yapmadım.Zaten şu an 2 vidayla tutturdum.Yaza doğru motoru bakıma aldığımda hepsini yapıcam.Farın biri mercekli.
    epey model varmış. hoşuma gitti doğrusu çeşitde çok linkini verdiğim ilanda hoşmuş.
    http://www.aliexpress.com/item/Free-...327009462.html
    turkish39 bunu beğendi.
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atamert35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    135 MH Drift / 35 KB 4799
    Alıntı murat0742 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar atamert
    ben kendim dizayn ettim. sadece bir adet 1n4004 diyot ile işi bitirmiştim. 12 voltluk sistem, 9 volt falan yok. röleye de gerek yok. arka fren lambası ile paralel çalışan yapabilirsin. istersen yarın hangi uçları bağladığıma bakayım.
    Yazarsanız çok makbule geçer. Ama galiba ortadaki hariç bagladiniz. Su anda bende böyle bağlı. Yani far veya parklar açıkken yanmiyor. Diyotu aldım bu gün. Bakalım nasıl olcak. Hazır elim degmisken. Sinyalleri de halletmeyi düşünüyorum. Led yapcam onları da. Aldım bir metre yeter herhalde. Hem cantaya da takarim sinyal. Bunları yapıyorum amma garanti dışı kalir miyim dersiniz.
    murat0742 bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    65 tl yapıyor fiyatı uygun gibi ben beyendim

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:12 ----------

Mercekli far xenon etkisimi yapıyor

Hem mercekli hemde şekilli diyebilirmiyiz kısaca .d

Motosikleti
    Kullanma Kılavuzunu bulamıyorum arkadaslar. Km 480. 450 de gitmeyi planliyordum klavuzu bulamadım. nerden bulcam şu kağıdı yaa. Bir şeyler önerin cildirmam yakindir. Sorun olur mu bilmiyorum ilk motorum. Ama gelirken bunla gel dediydiler. Yardım edinn.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    evet ona bakımlara gittiğinde kaşe basıp imza atıyolar kesin lazım
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Motosikleti
    Var
    Alıntı atamert35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanma Kılavuzunu bulamıyorum arkadaslar. Km 480. 450 de gitmeyi planliyordum klavuzu bulamadım. nerden bulcam şu kağıdı yaa. Bir şeyler önerin cildirmam yakindir. Sorun olur mu bilmiyorum ilk motorum. Ama gelirken bunla gel dediydiler. Yardım edinn.
    Şimdilik binme motora daha fazla km yükselmesin bu bakımlar fabrikaya bildiriliyor

Müşteri hizmetlerini bi ara onlar ne diyecek yapılan bakımlar kullanma kılavuzundaki bakım işleme formlarına işlenip kaşeleniyor

Motosikleti
    Ya durup dururken dert açtım başıma. Umarım bulurum. Evde bakmadigim yer kalmadı gibi. Müşteri Hizmetleri nasıl bir çözüm bulabilir sizce. Acaba yeni belge gonderir mi dersiniz?

Motosikleti
    Var
    Göndermesse garanti dışı kalır

Motosikleti
    Ya birsürü fatura vergi belgesi vesaire var çok saçma degil mi kullanma kılavuzu olmazsa garantiden çıkması neden böyle ki?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:14 ----------

Çok teşekkür ediyorum cevaplar için sitemim size değil sisteme

Motosikleti
    Var
    Km bakımları fabrikaya bildiriliyorsa niye garanti dışı kalsın satarken mesela alıcı sıfırsa kullanma kılavuzunu isteyebilir Müşteri hizmetlerini ara

Motosikleti
    Garantide sorun olmaz mı yani. Ohh. Yine de en kısa zamanda aricam mhyi.

Motosikleti
    Var
    Kullanma kılavuzunu isterlerse ne yapacan Net konuşmayalım

Motosikleti
    Umalim ki istemesin. Öyle bir şansım yok gibi. Ama ben söylerim yarin mhye. Sonra ararım gideceğim yeri böyle böyle derim kayboldu. Olmadı ben bakarım motora bir süre

Motosikleti
    mondial 125 mh drift
    Arkadaşlar motorum 1900 km de 920 km de ilk bakım yapıldı sonra bakım yapılmadı geçen ilk defa uzun yola gittim 60 km kadar bi yol motor iki kişi 105 i geçmiyor. bilgi verir misiniz.

restherock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700 GS
    arkadaşlar birkaç gündür bir arkadaşımın 2012 model daha 700 km yol yapmış cbr 125r' sini kullanıyorum. motor yatmış epey aldım biraz açayım dedim motoru ama kesin motor açılsın derken bel fıtığı olacam bu nasıl bir rahatsızlıktır. Hele bir de iki kişi binince yok böyle bir zulüm. Benim driftle hiç durmadan 130 km yol gidiyorum artçıyla bundakinin 10 da 1 i kadar yorulmuyordum. sizlerden de kullanan var mı acaba? neler düşünüyordunuz bu konuda? son olarak DRİFTTT SENİ ÇOHHHKK SEVİYOMMMM NE OLUR GERİİİ DÖNNNN diyorum gideyimde garajdan çıkarayım bebeğimi
    murat0742 bunu beğendi.
    Bas Gitar tınılayan bir felsefedir dedi Yaşlı Kurt, Motosiklet ise homurdayan bir felsefedir dedi Yavru Kurt...

savatage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDiAL 125 MH DRIFT
    400 lira harcadım bugün motora değer mi değer

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:45 ----------

o-ring zincir,xenon, dişli, akü, balata, buji, 4 adet kırmızı led sinyal, kırmızı led park, led stop car curt derken, şekil açısından da değiştiricem sade bi güzellik katıcam tabii apaçi olmadan

Motosikleti
    mondial 125 mh drift
    Zincir, xenon , gerekli tabi diğerlerinde sıkıntı yoksa fuzuli harcama olmuş ama olmasıda iyi bi yönden

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Mutlu olduktan sonra harcamalar keyfe keder olsun...

savatage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDiAL 125 MH DRIFT
    aynen kardeşim gözüm parada kalmadı yani ustaya da helal olsun ne istediysem dört dörtlük yaptı altımda bi güç var hissediyom asıldım mı kaçıyo :-) ayrıca kırmızı led parklar harika oldu arkadaşa verdim karanlıkta karşıdan gelirken çok hoş duruyor dikkat çekiyor bilmeyen der ki kırmızı gözlü bişey geliyo ama ne :-)

Motosikleti
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanma kılavuzunu isterlerse ne yapacan Net konuşmayalım
    Ya konyalim zahmet olmazsa senden o kitapcigin önemli yerlerini fotoğraf çekip bana mail olarak atabilir misin.?
    Belki atarsan mail adresim: atamertpala1@gmail.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)