Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    apaçionur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 mh drift
    arkadaşlar gerçekten artık sıkıldım bu motor ne zaman gelicek diye beklemekten yarın arıyacagım eger gelmicekse gidip paramı geri alıcam en geç 2 hafta içinde gelir dediyse yetkili satıcı 2 hafta içinde gelicekti aranıza belirli bir süre daha katılamayacagım

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:04 ----------

Bu arada aydından geldigini söyledilerr bugun ama daha tır kalkmamış kalmasını beklicekmişim varmıdır böyle bişey

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    restherock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700 GS
    arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. Bizim bu kısa km ölçen bölümü sıfırlamak için bir yöntem,bir düğme, tuş, vida ne bileyim bir şey var mı acaba? Yoksa korktuğum gibi süs olarak mı yapılmış
    Bas Gitar tınılayan bir felsefedir dedi Yaşlı Kurt, Motosiklet ise homurdayan bir felsefedir dedi Yavru Kurt...

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Tripmetreyi sıfırlarsın ama normal km sayacı ile oynarsan km düşürmeye girer

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı restherock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. Bizim bu kısa km ölçen bölümü sıfırlamak için bir yöntem,bir düğme, tuş, vida ne bileyim bir şey var mı acaba? Yoksa korktuğum gibi süs olarak mı yapılmış
    [IMG][/IMG]
    restherock bunu beğendi.

PysLre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25-2015
    Depoda full, akşama gelip hortumlasak mı azcık :D
    restherock ve turkish39 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Var
    Alıntı atamert35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kendim yaptım üçlü ledleri bir tanesinin ic direnci kadar bir direncle surdum.
    Toplam 4 tane var. Iki tanesinin lenslerini 15 derece yaptım. Aydınlatma yapıyor baya.
    http://i.hizliresim.com/wOGR5w.jpg
    http://i.hizliresim.com/Kq5YDK.jpg
    Fotoğraf makinesinin markası modeli lensi nedir acaba banada böyle resim çeken bi makine lazım

Motosikleti
    BMW F700 GS
    Abi benimkinde öyle bir alet yok ondan beynim yandı benim bulamadım şöyle bişey sorsam peki cahilliğime verin yanlış birşey söylersem bu gösterge panelini değiştirdiğinizde km sayaclarıda değişir değil mi? Eğer öyleyse sağlam bi kazık yemiş olma ihtimalim yüksek

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:26 ----------

benimkine indim baktım üşenmedim deliği sağlam ama çubuk sizlere ömür tornavida ucuyla hafifçe oynayıp sıfırladım böyle idare edicez şimdilik

Birde hazır buna bakayım derken hava filtresini de söktüm yıkamak için orada gözüme bir şey çarptı. hava filtresinin bana göre sol tarafında bir sökülmüş bir soket vardı. o neyin soketidir acaba? yerine taktım motoru çalıştırdım bir anormallik göremedim bir sizlere sorayım dedim.
    Bas Gitar tınılayan bir felsefedir dedi Yaşlı Kurt, Motosiklet ise homurdayan bir felsefedir dedi Yavru Kurt...

realbyshadow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200Ns - Suzuki Inazuma
    Alıntı restherock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi benimkinde öyle bir alet yok ondan beynim yandı benim bulamadım şöyle bişey sorsam peki cahilliğime verin yanlış birşey söylersem bu gösterge panelini değiştirdiğinizde km sayaclarıda değişir değil mi? Eğer öyleyse sağlam bi kazık yemiş olma ihtimalim yüksek

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:26 ----------

benimkine indim baktım üşenmedim deliği sağlam ama çubuk sizlere ömür tornavida ucuyla hafifçe oynayıp sıfırladım böyle idare edicez şimdilik

Birde hazır buna bakayım derken hava filtresini de söktüm yıkamak için orada gözüme bir şey çarptı. hava filtresinin bana göre sol tarafında bir sökülmüş bir soket vardı. o neyin soketidir acaba? yerine taktım motoru çalıştırdım bir anormallik göremedim bir sizlere sorayım dedim.
    Bildiğim kadarıyla km sayacı fabrikasyon hata vs sonucu , garanti kapsamında serviste değişirse , servisin belirlediği km fabrikaya bildirilir yeni sayaç o km ye ayarlanmış olarak gelir ama sayaç gelene kadar yapılan kilometre hiç olur.Servis dışı değiştirildi ise geçmiş olsun

O sökülmüş soket muhtemelen yan ayaklık müşürünün soketidir.Bir de arka fren müşürünün soketi var orada aman karıştırmayın
    restherock bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F700 GS
    Alıntı realbyshadow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bildiğim kadarıyla km sayacı fabrikasyon hata vs sonucu , garanti kapsamında serviste değişirse , servisin belirlediği km fabrikaya bildirilir yeni sayaç o km ye ayarlanmış olarak gelir ama sayaç gelene kadar yapılan kilometre hiç olur.Servis dışı değiştirildi ise geçmiş olsun

O sökülmüş soket muhtemelen yan ayaklık müşürünün soketidir.Bir de arka fren müşürünün soketi var orada aman karıştırmayın
    Bende yan ayaklık müşüründen şüphelenmiştim zaten. Taktım ayak açıkken de çalışıyor kapalıyken de bugün işe gelirken ustaya gösterdim yok bu orjinal sayaç dedi bir sıkıntı yokmuş içim rahatladı

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Benim km 9000 bin km lerdeyken 70 i gecmiyordu fabrikadan garantuden gosterge geldi 0 km olarak ayarli degildi

Motosikleti
    Var

Motosikleti
    BMW F700 GS
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    site güvenilir mi?

Motosikleti
    Var
    Emin değilim çoğu şeye indirim diye bağırıyor internetten bakıyorum normal fiyatından bile pahalı fiyatı şişirip normal fiyatını indirimli diye yutturuyor ama bunda indirim var gibi yorumlar olumlu yorumlar bile sahte olabilir
    restherock bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F700 GS
    şu paspas reklamı olmasa daha iyi olacak bu ne yavv

Motosikleti
    mondial 125 mh drift
    Arkadaşlar benim devir saati ve Km saati bozuktu sonradan kendiliğinden düzelmeye başladı km telini değiştirdim kopmuş normalleşti şimdi devir saati 2 bin devirden yukarı çıkmıyor bazen giderken çıkıyor bazen hiç sorun yok

BİRDE
    Servise gittim dedim fabrika hatası bunlar diye değiştirelim dedi ehliyet fotokopisi nufus cuzdanı fotokopi ruhsat fotokopi garanti belgesi fotokopisi bunlara gerek varmı Arkadaşlar

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Driftmh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim devir saati ve Km saati bozuktu sonradan kendiliğinden düzelmeye başladı km telini değiştirdim kopmuş normalleşti şimdi devir saati 2 bin devirden yukarı çıkmıyor bazen giderken çıkıyor bazen hiç sorun yok

BİRDE
    Servise gittim dedim fabrika hatası bunlar diye değiştirelim dedi ehliyet fotokopisi nufus cuzdanı fotokopi ruhsat fotokopi garanti belgesi fotokopisi bunlara gerek varmı Arkadaşlar
    Devir saatinin bozukluğu debrijay kaçırmasından da olabilir. Ayrıca elektronık okuyucu var yanı saatın komple değişmesine gerek yok. okuyucu değiştirerek de sorunu halledebilriler saat bozuk değilse. Garanti belgesindeki bakım kaşelerinin olduğu sayfanın ve ruhsatın fotokopisini vereceksin. Fabrikayı ara, durumu anlat. Servisler garanti işlerinde puştluk yaparlar çünkü tüm bu işlemlerden 10 lira bile vermıyor garantı onlara. Sallar uğraşmak istemez. Bir daha servise gitmeden önce fabrikayı ara, onlar nereleri kontrol etmesi gerektiğini söylerler ustaya, o da kolay kolay kaytaramaz.

Motosikleti
    mondial 125 mh drift
    Motor daha yeni 1600 km de debriyaj kaçırması olmaz gayet rahat debriyajda sorun yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:34 ----------

Motoru stop edince devir saati önceden 8 bindeyse 8 binde kalıyordu ve devir saatinin camına vurarak iniyordu Göstergelerde sorun galba.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Benom ruhdatin fotokopisini istediler cektirdm bide kasekettimiz yerleri 0 gosterge geldi bnada

Motosikleti
    Var
    Yapılan km bakımları fabrikaya bildiriliyor diye biliyorum el kitabına bakımlarıda kaşelettiysen önce Müşteri hizmetlerini ara sonra duruma göre hareket et

atamert35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    135 MH Drift / 35 KB 4799
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoğraf makinesinin markası modeli lensi nedir acaba banada böyle resim çeken bi makine lazım
    S3um pazardan Allah korusun nazardan. Odak iyi olduktan sonra hemen her makine iyi çeker. Mp fotoyu buyuturken devreye giriyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)