Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    arkadaşlar bu fiyattan bile henüz kimse aramadı ama, yani satılması fiyatını koydum, olmazsa aşşasına vermeyeceğim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Atakan,

Ön farın altında bazıları peçe gibi yada takım renklerinden ip bağlıyorlar, eğer sende o ipten varsa çamurluğa vuruyor olabilir. Ayrıca koruma demiri yada sakal taktırdıysan o da vuruyor olabilir. ÜStünde istediğin kadar tepin değmez ama 50 km hızla giderken ön freni asılınca evet bir vurma sesi geliyor :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:00 ----------

Arkadaşlar Motosiklet montu almak istiyorum, 4 mevsimlik montlar ile kışlık montlar arasında fark var mıdır acaba? Ben yağmur olmadığı müddetçe her türlü soğukta binmek istiyorum, e yazında kullansam aynı montu fena olmaz hani :D Ne önerirsiniz ?

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı yqavuzhyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Atakan,

Ön farın altında bazıları peçe gibi yada takım renklerinden ip bağlıyorlar, eğer sende o ipten varsa çamurluğa vuruyor olabilir. Ayrıca koruma demiri yada sakal taktırdıysan o da vuruyor olabilir. ÜStünde istediğin kadar tepin değmez ama 50 km hızla giderken ön freni asılınca evet bir vurma sesi geliyor :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:00 ----------

Arkadaşlar Motosiklet montu almak istiyorum, 4 mevsimlik montlar ile kışlık montlar arasında fark var mıdır acaba? Ben yağmur olmadığı müddetçe her türlü soğukta binmek istiyorum, e yazında kullansam aynı montu fena olmaz hani :D Ne önerirsiniz ?

ben bunu aldım kardeşim memnunum suda geçirmeyen model, bak istersen.

http://www.feyizoglu.com/Sport-Motosiklet-Montu_47507.html#0 fiyatta uygun hani.

Caner,

Kışın ANkara soğuğunda giyebilirmiyim acaba ? Ben haziran ayında kayseriden izmire gittim, inan yolda üzerimde uzun kollu tekstil bir ceket olmasına rağmen sudan çıkmış it gibi titredim. bacaklarımın titremesini zaten saymıyorum bile de :D

Bu montu alsak kışın kullanabilir miyiz? Yaz önemli değil kışlık + bahar kullanacak bir model arıyorum

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Caner,

Kışın ANkara soğuğunda giyebilirmiyim acaba ? Ben haziran ayında kayseriden izmire gittim, inan yolda üzerimde uzun kollu tekstil bir ceket olmasına rağmen sudan çıkmış it gibi titredim. bacaklarımın titremesini zaten saymıyorum bile de :D

Bu montu alsak kışın kullanabilir miyiz? Yaz önemli değil kışlık + bahar kullanacak bir model arıyorum
    hocam bu modelin içliğide var, ben onu çıkarıp giyiyorum şu anda, ve hiç soğuk geçirmiyor, şu ara istanbulda soğuk, ve etkilenmiyorum hiç, hele bide içliği takınca terlerim heralde

Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bu modelin içliğide var, ben onu çıkarıp giyiyorum şu anda, ve hiç soğuk geçirmiyor, şu ara istanbulda soğuk, ve etkilenmiyorum hiç, hele bide içliği takınca terlerim heralde
    Feyizoğlu ile bir ortaklığınız yok demi :D

demirkask - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    4riders 4 mevsim çeket'e bak derim güzel birşey gibi TR malı.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Feyizoğlu ile bir ortaklığınız yok demi :D
    ben feyizoğlundan almadım hocam, sirkeciden aldım zaten ordan alma orda pahalı sirkeciden 180 e aldım ben

Motosikleti
    Yamaha mt09
    ulan aksam aksam motorsuz kaldım ya, hayret bişey arkadaş, motoruda sattım :( gelen arkadaş hemen aldı ya. hayret bişey.

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    ulan aksam aksam motorsuz kaldım ya, hayret bişey arkadaş, motoruda sattım :( gelen arkadaş hemen aldı ya. hayret bişey.
    hayırlı olsun kaça gitti?
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kaça gitti?
    saol dostumda, adam geldi 1750 liradan aşşa vermedim zaten ilanıda öyle yazmıştım, adam alıcı ama gidince ben tekrar aradım, bir kredim var yarn onaylanırsa seni ararım, hallederiz dedim, onaylanmazsa maalesef satamicam dedim, saolsun adam anlayışlı olur dedi, yani hem sattım hem satmadım gibi bişey krediden haber bekliyorum şimdide, birazdan gelir haber.

Motosikleti
    TVS APACHE RTR150
    Arkadaslar bu gün driftim le giderken önümde belediyenin açıp bir duba dahi koymadıgı asfalt çalısmasından gectim tahmini hızı 70 idi sanırım çukur 7 8 cm filandı ama malesef arka ve ön cantlar ölü durumda cantların bu hale gelmesi normalmi...

Herkese merhaba bendeyeni uyeyim pek anlamam motordN ama mondia 125 znu almayi duunuyorum bazi arkadaslarida asya ostalji diyor e yapmaliyi sizce

PysLre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25-2015
    Alıntı CeVHeR54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bu gün driftim le giderken önümde belediyenin açıp bir duba dahi koymadıgı asfalt çalısmasından gectim tahmini hızı 70 idi sanırım çukur 7 8 cm filandı ama malesef arka ve ön cantlar ölü durumda cantların bu hale gelmesi normalmi...
    Geçmiş olsun. Sadece ezilme varsa normal ama çatlama kırılma varsa janttanda şüphe ederdim.

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı dodoedda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba bendeyeni uyeyim pek anlamam motordN ama mondia 125 znu almayi duunuyorum bazi arkadaslarida asya ostalji diyor e yapmaliyi sizce
    O motorların sayfalarına sorularınızı yazarsanız, daha sağlıklı bilgi alırsınız.

Motosikleti
    TVS APACHE RTR150
    Arka Jant ın bir kolu kırık ve aşırı derecede yamukluk var ön ise kenarında bir yamulma var ön e şamrel atıp kurtarıcam fakat arka pert olduğu için değiştiricem belediyeler sağ olsun işlerini süper yapıyorlar....

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    slm arkadaşlar.. artık driftimle vedalaşma zamanım geldi .. hayırlısıyla bugun sattık motoru akşam üzeri olunca devrini veremediğim için iki gün daha birlikteyiz ilk göz ağrımla..
    100 lira kaporamızı aldık pazartesiye de devri ve geri kalanı halledeceğiz..
    artık garajda yatan koca oğlanla wakit geçireceğim..
    tekeriniz düz yolunuz açık olsun arkadaşlar..

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar.. artık driftimle vedalaşma zamanım geldi .. hayırlısıyla bugun sattık motoru akşam üzeri olunca devrini veremediğim için iki gün daha birlikteyiz ilk göz ağrımla..
    100 lira kaporamızı aldık pazartesiye de devri ve geri kalanı halledeceğiz..
    artık garajda yatan koca oğlanla wakit geçireceğim..
    tekeriniz düz yolunuz açık olsun arkadaşlar..
    hayırlı olsun kardeşim, bende sattım dün ama pişman oldum, yeni aldığım ss tarzı hiç bana göre değilmiş ya valla yeniden alacam gibi ama dur bakalım.

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    hayırlı olsun kardeşim, bende sattım dün ama pişman oldum, yeni aldığım ss tarzı hiç bana göre değilmiş ya valla yeniden alacam gibi ama dur bakalım.
    teşekkür ederim. bu arada sana da hayırlı olsun.. ben cruiser tarzı almıştım konfor olarak serilik olarak drift ten kat kat iyi.. eğer uzun yola gidiyorum diyorsan 250 cc bi motor almanı tavsiye ederim..
    drift klasmanı motorlardan sonra 250 cc çok güzel oluyor.. üstünü tahmin bile edemiyorum..
    2-3 yıla kadar hyo gv650, shadow vt750 c, suzuki volusia , yamaha dragstar bunlardan birini istiyorum bakalım artık hayırlısı..
    allah herkesin gönlüne göre versin..
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Motosikleti
    drifti sattık yenisini arıyoruz
    Alıntı restherock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motorda da var aynı durum. Sebebini bilirsek hepimizin işine yarar diye düşünüyorum. Bu arada bana Balıkesir' de bir usta söyleyebilecek kimse yok mu daha
    bu sorun bendede vardı bendeki sorun servis dısı bi bakım yaptırdım artık hiç yok uzun yol yaptıktan sonra gitti ama bende acemi oldugum içindi ayağım vitesin ustundeyke dokunmaktanmıs alıstım düzeldi komik

---------- Post added at 21:52 ---------- Previous post was at 21:36 ----------

Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim düz yolda 110 rüzgarda 95 normal bir değer bende dün düz yolda rüzgarda en fazla 107 yaptım xenon olayına gelicek olursak motosiklet zenonu taktır sıkıntı cıkartmıyor xenon taktırmassanda philipsin bir ampülü war baya aydınlatıyormuş 12 tl di sanırım
    bende test ettim hız merakım yoktur 110 goruyor bakımdan sonra daha bi rahat çıkar oldu kim ne derse desin motorun iyi gideri 90

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)