Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı dr.asc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz ne yaptık ki kardeşim.hallolur ins..
    hocam peki bişey sorucam benim motor garantili daha bir senesi var, garantiye girmez mi bu arıza acaba ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    düz değilde oval olandan alıcaksın. jantı benzinle temizleyip kuruladıktan sonra yapıştıracaksın. ne kavlar nede atar.
    nette biliyosan link atabilirmisiniz jantı benzinle yada mazotla siliyorum ama atıyor akra teker hiç atmadı ön hep atıyor :D

Drift ne kadar yakar Roadrace ne kadar yakar arada cok fark olur mu ?

dr.asc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS ADVENTURE
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam peki bişey sorucam benim motor garantili daha bir senesi var, garantiye girmez mi bu arıza acaba ?
    o garanti işleri karışık biraz ustaların ne diyeceği belli olmuyor ama bence girmesi lazım

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:01 ----------

Alıntı dadas607 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Drift ne kadar yakar Roadrace ne kadar yakar arada cok fark olur mu ?
    drift in 14-15 lira yaktığı mesafede roadracer 20 yakıyo demişti 150 lik kullanan bi arkadaş burdaki yazısında

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:04 ----------

cross ta yapmadık demeyelim

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:06 ----------

COMTAN ve turkish39 bunu beğendiler.

COMTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:35 ----------

dostum zaten şu anda hiç çalışmıyor, mesela yolda giderken kısa süreliğine stop ettirince ayak marşıyla çalışıyor ama biraz bekleyince onlada çalışmıyor sadece vurdurmak gerekiyor... yalnız motoru sökemem heralde kardeş hiç anlamamda.. göstericez artık. saolç
    akü bağlantılarını kontrol et bağlantıda gevşeklik olabilir.
    diğer bir sorun motorun çalışmaması subap ayarından olabilir bir başka durumda benim motor soğukken gaza basarken birşey yok birden bıraktığın anda stop ediyor dengesiz çalışması mevcuttu en son hepsini yaptım düzelomedi subap ayarını motorcu arkadaş yaptı motorda hiç sorun kalmadı.baktır derim...
    turkish39 bunu beğendi.
    BİR DÜŞMANI AFFETMEK ,BİR DOSTU AFFETMEKTEN DAHA KOLAYDIR.

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nette biliyosan link atabilirmisiniz jantı benzinle yada mazotla siliyorum ama atıyor akra teker hiç atmadı ön hep atıyor :D
    http://www.rialli.com/10530__jant-se...orlu-18-mavi/#
    ben bu siteden alıyorum. satıcı güvenilir. farklı renk seçenekleri mevcuttur.
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı COMTAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://r1309.hizliresim.com/1f/m/sucyf.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:35 ----------

akü bağlantılarını kontrol et bağlantıda gevşeklik olabilir.
    diğer bir sorun motorun çalışmaması subap ayarından olabilir bir başka durumda benim motor soğukken gaza basarken birşey yok birden bıraktığın anda stop ediyor dengesiz çalışması mevcuttu en son hepsini yaptım düzelomedi subap ayarını motorcu arkadaş yaptı motorda hiç sorun kalmadı.baktır derim...
    teşekkürler kardeşim, aynı dediğin gibi sabah aküyü kontrol ettim akü başları hep oksitlenmiş, cubukla biraz temizledim, tak ışıklar geldi çok kuvvetli değildi ama büyük ihtimal oksit engelliyor elektriğin gitmesini o yüzden sanırım. akşam temizleyeceğim saolun.

Motosikleti
    Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.rialli.com/10530__jant-se...orlu-18-mavi/#
    ben bu siteden alıyorum. satıcı güvenilir. farklı renk seçenekleri mevcuttur.
    eyw çok sağolasın

COMTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR
    teşekkürler kardeşim, aynı dediğin gibi sabah aküyü kontrol ettim akü başları hep oksitlenmiş, cubukla biraz temizledim, tak ışıklar geldi çok kuvvetli değildi ama büyük ihtimal oksit engelliyor elektriğin gitmesini o yüzden sanırım. akşam temizleyeceğim saolun.
    oksit benimkinde şase papucunu tamamen koparmıştı,akü olayı biraz dandik kaynıyor oksit yapıyor.
    BİR DÜŞMANI AFFETMEK ,BİR DOSTU AFFETMEKTEN DAHA KOLAYDIR.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Ehliyetsizmi geziyon gene Mertcan _)

Gecen hafta 2 sefer cevirmeye girdim ehliyet olmasaydı

1407 lira + 1407 lira iteliyeceklerdi :]

Motosikleti
    aynen ehliyetsiz geziom mecburen yaş tutmuyor ya

dr.asc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS ADVENTURE
    Bende ehliyetsiz 5 sene binip 9.000 km yol yapmistm ama hep kask eldiven mont la bindigim icin hic durdurmadilar. Sonra ehliyeti alip ozellikle cevirmede durup yol sordum suraya nasi gidecez gibisinden

Motosikleti
    :D bn bu sene 12 bin km gezdim driftle 4 ayda ve 1407+1407+ bide radar 166 ceza yedim 1407 ler iptal oldu ama radar devam ediyor :D

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :D bn bu sene 12 bin km gezdim driftle 4 ayda ve 1407+1407+ bide radar 166 ceza yedim 1407 ler iptal oldu ama radar devam ediyor :D
    valla bende başvurdumda bir ay sonra alıcam ehliyeti acaba nasıl iptal ettirdin 1407 leri :D

Motosikleti
    duran motora ceza yazdı bn taksit ödemeye girmiştim bi dükkana adam arkamdan gelmiş koymuş bnm vitesin ordaki ayaklığa ayağını bni beklio :D bnde gördüm öle kataloglara bakıyom çaktırmadan :D sonra görd ü bni çağırdı kaskın nerde dedi fatura ödicez ya kaskı takmamıştm hiç direk eve gidicektim :D kask yok dedim ehliyet ruhsat çıkar dedi plakayıda o gün çıkartmıştım berkeet :D ruhsat yanımda ehliyet yok dedim :D sonra motorun üstündeki anahtarı aldı git ehliyetini al gel dedi sonra hiç yok dedim ruhsatı kafama vururken şunları söyledi bi daha seni burda görürsem kafanı kırarım bu seferlik böyle olsun filan dedi ruhsatı verdi ama anahtarı vermedi bnde güldüm o arada anlaşılan sana iyilik yaramıyo dedi wer ruhsatı motor annemin üstüne ona bde bna 1407 yapıştırdı :D neyse babama söledim ack azarladı öle laflarken duran motora ceza yazamaz dedi işte avukata gttik babamın çalıştığı yerin avukatı bi şekilde haletti nası olduysa :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:56 ----------

2 kişi 4.viteste hafif bayır çıkıyorum 110 lu hızlarda düze çıkınca 120 ye yaklaşıyorm sonra dik bi bayır gene 100 :D

Allah allah aklıma baska motor takılıyor sonra geliyorum buraya mh drift mi alsam diyorum :D yapmayın arkadaslar :D roadracer arazide nasıl gider acaba cünkü erzurumdayım ben köye giderken bayagı bi yokus tırmanıcam daha ivmeli mi olur hic anlamıyorum motordan :D
    Mertcan39 bunu beğendi.

Motosikleti
    dadas bn köyde kullanıyorum motoru durmadan keşana gidiyorum bayırlara bakıyorum dursam kalkamam diyorum burda vallahi :D hiç stop etmeden 400 km gidiyorum daha tık yok drift alsanda olur bi bayır var %6 eğim 3 km 2 kişi 5 ten 4 e en sonunda 3 e iniyorum :D

Keşana mı gidiyon :D bende şuan keşandayım Keşanda oturuyorum :D hmm bende hani arada drift ile roadracer'ın 27 cc bi fark var 2 sinide almaya müsaitim almışken yakısıklısını mı alayım güclüsünü mü aklım karıştı

Motosikleti
    kesandamısın :D hayrabolu onun üzerinden malkara ordnada keşan :D malkaraya giderken bi bayır war 3km yaw :D

Motosikleti
    Yamaha mt09
    mertcan39 :D alemsin, hadi ehliyetin yok (benim gibi) polise niye gülüyon, ben öyle yakalansam valla yalvarırım abi :D

demin buldum kaskın önemi...

http://www.yazete.com/video-galeri-y...ki-vardi-8181/

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)