Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

He biliyorum orayı bayagı iyimiş o zaman malkaradan keşana giderken bayırı diyon dimi yağ fabrikasının orada bayırı tırmanınca petrol var.
    agrasiwe bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    abi gülme tutuyo ya :D azarlıyo yok ben seni hep görüyom okula motorla gidiyon çevre yolunda motoru bağıttırıyon dio bna :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:30 ----------

hea orası sanırsam 3km tuhaf bi bayır :D çift şerit iki yönlü yol zaten bi kere tırın arkasına bi takıldım sollayamıyorum öldüm 1.vites rolantiye kadar düştüm stop ettircem nerdeyse :D

he ya bende bi kere malkaraya geliyorum keşandan tam malkara ısıklarının oldugu yerdeki bayırı tırmanıyom önümde tır sinir krizleri geciriyorum araba stop edecek neredeyse cok gıcık bi durum. Ben şimdi motoru erzurumdan alıcam bayburtta ögrenciyim üni. orada kış sert gecer soguk gecer filan filan oradan erzuruma köyüme gitmek istiyorum 230 km yol 30 km si ise stepze yolda bıktırmadan hangisi götürür rahatlık acısından da.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    arkadaşlar bana 100 - 120 arası bi kask önerebilir misiniz ? daha aşşa fiyatta olabilir...

full face tam kask olsun, açılır çene olmasın, güneş vizorlü şeffaf camlı olursa sevinirim... varmı önerisi olan

Motosikleti
    bak ben malkaranın köyü var karaiğdemir belki bilirsin 17 km si ping olmuş kamyonlar yolu yarmış malzeme dökmüşler oda böyle palet araları gibi olmuş nası anlatsam artık kaçıcak yer bulamıyorum amasör bırakçam die korkuyorum ama bşi olmuyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:38 ----------

Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bana 100 - 120 arası bi kask önerebilir misiniz ? daha aşşa fiyatta olabilir...

full face tam kask olsun, açılır çene olmasın, güneş vizorlü şeffaf camlı olursa sevinirim... varmı önerisi olan

ls2 nin kaskları war 70 ten başlıor ben aldm 220 tl di indirime girmiş 179 a aldm dışı şeffaf cam içinde dışardan kontrol edilebilen güneş vizörü war ls2 markalara bakın onlar iyidir

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak ben malkaranın köyü var karaiğdemir belki bilirsin 17 km si ping olmuş kamyonlar yolu yarmış malzeme dökmüşler oda böyle palet araları gibi olmuş nası anlatsam artık kaçıcak yer bulamıyorum amasör bırakçam die korkuyorum ama bşi olmuyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:38 ----------

ls2 nin kaskları war 70 ten başlıor ben aldm 220 tl di indirime girmiş 179 a aldm dışı şeffaf cam içinde dışardan kontrol edilebilen güneş vizörü war ls2 markalara bakın onlar iyidir
    yA onlar içinde çok rüzgar sesi felan alıyor alna rüzgar geliyor gibi yorumlar okudumda

Motosikleti
    benim aldığım 120 li hızlarda rüzgar almıyor ama üst havalandırmaları açınca kafanı sağa sola çevirince fiuvv die bi ses yapıo :D

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO

https://www.motoavm.com/Category/kapali-kasklar/241

Buyur. 12 taksit ve ücretsiz kargo.Daha ne olsun
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

buyur ls2 öneririm

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...37899138/detay

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.motoavm.com/Category/kapali-kasklar/241

Buyur. 12 taksit ve ücretsiz kargo.Daha ne olsun
    bunların çoğunda güneş vizorü yok ayrıca siyah camlılar, bide pahalılar zaten

bilmem mi 2 hafta önce ordaydım çok güzel yer yemyeşil

Motosikleti
    ls2 candır

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:20 ----------

aynen iyi yer varol betonun şantiyesi var orda oraya gidiom işte ben :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:23 ----------

bunların çoğunda güneş vizorü yok ayrıca siyah camlılar, bide pahalılar zaten

güneş vizörünle gece önünü çok zor görürsün bnm kask çift vizör bazıları uzunları açınca güneş vizörünü kapıyorum hemen sade yolun şeritleri gözüküyor xenon far taktım uzunları açana bnde açıyorum hemen bna selektör yapıyor :D

Hocam drift alırsam bu far konusunda da yardımcı olursun bi zahmet ss makineler de iyi ögrenci olmasam alırım gt 250 r hyosung. 5.500 buldum 2007 model. of of

Motosikleti
    Yamaha mt09
    ls2 candır

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:20 ----------

aynen iyi yer varol betonun şantiyesi var orda oraya gidiom işte ben :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:23 ----------

güneş vizörünle gece önünü çok zor görürsün bnm kask çift vizör bazıları uzunları açınca güneş vizörünü kapıyorum hemen sade yolun şeritleri gözüküyor xenon far taktım uzunları açana bnde açıyorum hemen bna selektör yapıyor :D
    güneş vizöründen kastım hocam şeffaf cam olacak içinde güneş gözlüğü ekstra olacak.

Motosikleti
    hea bnm kaskı öneririm ama 179 liraya almıştım iyi kasktır ls2 ff384

Motosikleti
    rks titanic 150
    Arkadaşlar hepinize merhaba.Ben seger 100 kullanıcısıyım ancak vitesli commuter almayı düşünüyorum.elimdekıni perte çıkarıp plakamı yeni motorda kullanma şansım var mı. olursa ortalama ne kadr tasarruf ederim. bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirm.saygılar

Motosikleti

böle bişi bnmki

içteki vizör kalkıyor dimi yukarı dogru.

Motosikleti
    tabi dıştan kontrol edebiliosn

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:02 ----------

Alıntı whiteflame adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hepinize merhaba.Ben seger 100 kullanıcısıyım ancak vitesli commuter almayı düşünüyorum.elimdekıni perte çıkarıp plakamı yeni motorda kullanma şansım var mı. olursa ortalama ne kadr tasarruf ederim. bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirm.saygılar

malesef eski plakanızı yeni motora taktıramazsınız ben böyle biliyorum

Motosikleti
    rks titanic 150
    tşkr ederim mertcan39

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)