Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    victor_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mh 125 drift
    Alıntı ak1n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://postimage.org/ bu siteden önce fotorafı yukluyon sonra alta forumlar için hotfile diyo o yazıyı kopyalayıp buraya atıyosun
    çok teşekkür ederim.. yarın motorumun fotoğraflarını çekeyim bi atayım.. reklamcıya girecek yarın reklamcıdaki işler bitince de bi çekip atarım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    mondial mh 125 drift
    http://www.tayomotor.com/EN/ProductShow2.aspx?CarID=964

http://www.tayomotor.com/EN/ProductShow2.aspx?CarID=820

http://www.mychinamoto.com/forums/showthread.php?3133-ZONTE

arkadaşlar bizim motorları çinde haojiang marka olarak satıyorlar ve ön arka disk firen benim çok hoşuma gitti

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs

nasıl olmuş arkadaşlar

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Güzel olmuş

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    sağolasın

Motosikleti
    150 MR VULTURE-MH DRİFT- 150 zone
    drift kullanıcıları paylaşım yok fotoğraf yok yaz tatiline mi girdiniz yawwww.

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Bu drift 3.5-4 litre civarı yaktığı halde, nasıl bu kadar kullanıcısı var şaşırıyorum.
    Ya gerçekten bu kadar yakmıyor. Ya da drift alanın, yakıta verdiği para gözüne gelmiyor.

Motosikleti
    Var
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu drift 3.5-4 litre civarı yaktığı halde, nasıl bu kadar kullanıcısı var şaşırıyorum.
    Ya gerçekten bu kadar yakmıyor. Ya da drift alanın, yakıta verdiği para gözüne gelmiyor.

Son gaz gidersen o kadar yakar senin motor 130 yapsa o hızda o kadar yakmazmı adı üstünde benzin yetismiyor o hızda 90 la ıslık calarak gidiyor zati

Motosikleti
    mh drift, phamtom-inazuma250-calibre250
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    130 lada gitsen okadar yakmaz kim diyor okadar yakdığını 120-130 a daya naparsan yap 3.5 litreyi geçmez 2.8-3.5 arası desek daha mantıklı

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Kimi yakıyor, kimi yakmıyor diyor. 3 litre falan yakıyorsa yine iyi.

Motosikleti
    mh drift, phamtom-inazuma250-calibre250
    4 litre mumkun değil kardeş deposunda delik vardır onu diyenin ybr veya klasmanındaki bir motor gibi kulanırsa 2.8-3.1 arası gidio 90 100 km dip gaz basarsan aralıksız ozaman 3.5 e çıkıyor dahada çıkmaz.. sorunsuzsa motoru ayarları yerindeyse..

Motosikleti
    Var
    4 litre mevzusu gecti bi ara burda has kullanıcıları var sagdan soldan duydun sonra drift 4 litre yaktı oluyor

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Daha önce de burda yazdım. O zaman kimse itiraz etmemişti. Bende benzin masrafından dolayı başka motosiklet almıştım.
    O zaman da böyle karşı çıksaydınız, şimdi bende de drift vardı. Ne ise sağlık olsun. Bir sonraki motosikletimiz drift olur inşAllah.

---------- Post added at 15:17 ---------- Previous post was at 15:13 ----------

Internette drift inceleme yazısı var. Ordaki kullanıcı 4 litre yaktıgını yazmıştı. Bende ordan duydum.

Motosikleti
    Var
    Mcx le karıstırdınız sanırım

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Aradım, taradım, o inceleme yazısını bulamadım. Ama okuduğuma eminim. Belki de gerçekten modelleri karıştırdım.

IsmetCan86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 MH Drift
    Ben Zaten Devir Kesici Tak Anlamında Söylemedim Yanlış Yazdım Oraya Motor İçin Beyin Var Motora Takıyorsun Kesiciyi Devre Dışı Bırakıyor + Arkadaşa Sordum Mcx Silindiriymiş Tornada İşlem Görmüş 165 cc Olmuş

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:00 ----------

Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim devir kesici takarsan motor hızlanmaz son devirlerde elektrik keser devir kesici iptal edilir 162 cc silindir üst kapak yapılır karbüratör dişliler değişir ateşleme sistemi güçlendirilir dereceli egzantrik takılırsa düz yolda üstüne yatılırsa 165 görebilir o senın dedıigin 170cc de 162 cc mondial mcx silindir ve üst kapağıdır...
    Ben Zaten Devir Kesici Tak Anlamında Söylemedim Yanlış Yazdım Oraya Motor İçin Beyin Var Motora Takıyorsun Kesiciyi Devre Dışı Bırakıyor + Arkadaşa Sordum Mcx Silindiriymiş Tornada İşlem Görmüş 165 cc Olmuş

İyi akşamlar.Hyosung 250 cometimi verdikten sonra 2013 model 600 kmde bir drift aldım.İlk önce hyodan sonra sinek gibi geldi.200 kmden sonra alıştım gitti.Gayet başarılı. Kaç litre hesabı yapmadım ama 165 km gittim tam tamına 22 Tl benzinle. İzmir şehir içi. Bence harika.Yada hyodan sonra bana çok azmı geldi ? Ölçüm tamdır.Çok dikkat ettim.

Motosikleti
    mondial mh 125 drift
    Alıntı endoplazma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar.Hyosung 250 cometimi verdikten sonra 2013 model 600 kmde bir drift aldım.İlk önce hyodan sonra sinek gibi geldi.200 kmden sonra alıştım gitti.Gayet başarılı. Kaç litre hesabı yapmadım ama 165 km gittim tam tamına 22 Tl benzinle. İzmir şehir içi. Bence harika.Yada hyodan sonra bana çok azmı geldi ? Ölçüm tamdır.Çok dikkat ettim.
    Hysungtan sonra ufak gelmesi normal hemde hafif motor yakıt tüketimi de
    Gayet uygun motorun ben ilk aldigimda gecen yil bu aylarda 10 tl ile 100 km gidiyordum sakin hırçın karışık kullanımda. Suan motorun silindiriyle falan oynadim egzoz falan yakit tuketimi artti suan 13-15 liraya 100 km gitmekte.motorum yinede ekonomik

Banada çok ekonomik geldi. Kaldıki şehir içi,trafik,sürat sinir stres.Haftasonu uzun yol düşüncem var.Kısmet bakalım.Ancak ön frenden tıkır tıkır ses geliyor çukurlara girince.Göz ucuyla baktım bir şey gözükmüyor.Tamircimde plastikleri düşmüş dedi.İlgilenemedim ne plastiğiyse.Sökünce çıkacak ortaya.Bunun haricinde şahane.

Motosikleti
    mondial mh 125 drift
    Alıntı endoplazma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Banada çok ekonomik geldi. Kaldıki şehir içi,trafik,sürat sinir stres.Haftasonu uzun yol düşüncem var.Kısmet bakalım.Ancak ön frenden tıkır tıkır ses geliyor çukurlara girince.Göz ucuyla baktım bir şey gözükmüyor.Tamircimde plastikleri düşmüş dedi.İlgilenemedim ne plastiğiyse.Sökünce çıkacak ortaya.Bunun haricinde şahane.
    Benim ön frenden de ses geliyo valla balatadandir dedi usta fren balatasini aldım henüz fırsat bulamadım değiştirmeye vicik vicik ses yapiyo.. :/

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)