Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepsiburadadan aldım 1cm olanlardan. 0,5 cm ler iyi tutuyordu. Bu 1cm olduğu için kavladı herlade neyse kavlatıyım olmazsa oval olarak satılanlardan alıp çekeyim. O daha iyi olur diye zannediyorum
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    viper önerin için teşekkür. ederim ürünü inceliyorum şuan ama kaç mt olduğunu göremedim drift için ne kadar şipariş etsem iyi? fikrin varmı?

Telefon açtım sordum. bir tanesi bir motora yetecek kadar diyor 2 tane sipariş ettikmi bu iş tamamdır
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    üründen 2 adet sipariş ettim. Sorun yok güzele benziyor kullanınca detayları yazarım.

Birde size sormak istediğim ben zenon almayı düşünüyorum kullandığınız,memnun kaldığınız ve tavsiye edebileceğiniz zenon varmı yardımcı olursanız sevinirim ben bi zenon buldum bunu alsam sorun yaşarmıyım.

http://www.rialli.com/urunler/340_aydinlatma-grubu/9732__xenon-far-kiti-uzunkisa-beyaz-isik/

marakesh45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 mh drift 2012
    ben bu şeritlerden driftime çektim bir adeti motorua yetiyor bir tanesini fazla almışsın ama yedekte bulunsun ayrıca süper duruyo şimdilikte ne kalkma yaptı ne solma.

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı marakesh45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bu şeritlerden driftime çektim bir adeti motorua yetiyor bir tanesini fazla almışsın ama yedekte bulunsun ayrıca süper duruyo şimdilikte ne kalkma yaptı ne solma.
    ben bilerek fazla aldım ne olur ne olmaz.Olurda kavlayan atan yer olursa elimin altında bulunsun istedim. Asıl sorun şu anda mevcut olanları kavlatmak. epey zaman alıyor namussuz

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    ayar oldum ya hafta sonu 1 saat uğraştım janta şerit çektim aaaaaa birde baktımki biraz biraz sökülmeye başlamışlar.En iyisi eğimli olan şeritlerden almak.
    http://img94.imageshack.us/img94/297...0221222558.jpg

Uploaded with ImageShack.us

bu arada çantamda yeni mondial servis getirtti benim için sök tak olan cinsten. 50 tl

http://img62.imageshack.us/img62/688...0221222609.jpg

biz fosfor kağıdından ayarlayıp kestik. hem de düz. ancak biz fön makinesiyle destekledik. Çünkü ısınınca aradki yapışkan balli gibi erir duruma geliyor ve sonrasında daha iyi tutuyor.

Motosikleti
    Mondial 180 ZS
    merhaba arkadaşlar formu uzun zaman takip ediyorum bn de sizler gibi drift kullanıcısıyım ama bn motorda sorun yok kıyafetde bir sorunum var pantolun sökülmüştü onu çorluda normal terziye diktirdim ama su alıyor iç kısım astar sökülmüştü bunu istambulda tamir edebilecek yerler biliyorsanız bana bilgi verirseniz sevinirim yolunuz ve farınız daima açık olsun.

Crocuta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 135 MH Drift
    Herkese merhabalar , öğrenciyim ilk defa debriyajlı motor kullanıcam forumun 100 sf kadarını okudum , drift görüntü olarak emsallerinden çok daha yakışıklı bir motor , anladığım okuduğum kadarıyla da çok büyük sorun yaratacak bir motor değil genel olarak herkes mutlu motorundan. Elime biraz daha para geçti plaka ruhsat dahil en fazla 3100 tl verebiliyorum nakit.Nakit alımda bi indirimleri yada yanında vericekleri bişiler olur mu yada fiyatta indirim ? Aranızda bursa da ikamet eden var mı ? Bursada tavsiye edebiliceğiniz bi bayi var mı ? Çok soru sordum cevap veren tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum , Son olarak görükleye işi düşen olursa yada müsait bi zamanda çay içmek isteyen olursa bütün motorcu kardeşlerimle tanışmak isterim

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı seyyid47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz fosfor kağıdından ayarlayıp kestik. hem de düz. ancak biz fön makinesiyle destekledik. Çünkü ısınınca aradki yapışkan balli gibi erir duruma geliyor ve sonrasında daha iyi tutuyor.
    dostum maaf oldum, çok yoruldum ama eskilerini komple kavlatıp kazıdım.Yenisini çekmeden benzinle bi güzel temizledim. Gelen şeritleri bi güzel çektim çok şahane oldu yakıştı. Akşam resimler atarım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:16 ----------

dostum sanada ayrıca teşekkür ederim dün sipariş ettim bugün kargo hemen geldi.

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı Crocuta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar , öğrenciyim ilk defa debriyajlı motor kullanıcam forumun 100 sf kadarını okudum , drift görüntü olarak emsallerinden çok daha yakışıklı bir motor , anladığım okuduğum kadarıyla da çok büyük sorun yaratacak bir motor değil genel olarak herkes mutlu motorundan. Elime biraz daha para geçti plaka ruhsat dahil en fazla 3100 tl verebiliyorum nakit.Nakit alımda bi indirimleri yada yanında vericekleri bişiler olur mu yada fiyatta indirim ? Aranızda bursa da ikamet eden var mı ? Bursada tavsiye edebiliceğiniz bi bayi var mı ? Çok soru sordum cevap veren tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum , Son olarak görükleye işi düşen olursa yada müsait bi zamanda çay içmek isteyen olursa bütün motorcu kardeşlerimle tanışmak isterim
    2850 kredi kartına 12 taksit ve peşin fiyatı özgün kardeşim. 3100 nakit varsa zaten 2850'den gerıye kalan plaka ruhsata gider. kask-kıyafete de para biriktircen artık yapcak bişey yok.

*Peşin fiyatına pazarlık yaparsan fiyatını indirebilirsin.
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

SlowDriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 151RS(Rahmetli) Mondial 125 Drift (Yeni)
    Merhaba Özgün Ben Bursa'dan ım Bayi konusunda merkez bölgeler de 4 tane kadar bayi var ben Bağlarbaşı'ndan aldım. Motoru nakit mi alacaksın, kredi kartı ile mi yoksa senet ile mi ? Motosiklet e gelince ben de ilk defa vitesli motosiklet kullanıyorum 7 yıl scoter kullandım sonra Drift'e geçtim ama çok zorlamadı. Kullanışı, ani hızlanması,freni güzel. Sen de görünüş olarak Drift'i beğendiysen bence diğerlerine bakarak aklını bulandırma. Ben başka bir marka model vitesli motosiklet kullanmadığım için yorum yapamıyorum ama Drift e bakan YBR ciler Hmmm iyiiii, güzeeeel diyolar
    Kask, Mont, Pantolon veya Dizlik Bir de eldiven var ise Motosiklet keyfi bitmez. Eğer Yok ise o çile çekilmez....

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    arkadaşlar uzun uğraşlarım sonucu şerit çekilmiş hali

buda yeni taktırdığım alarmın, alarm kuruluyken arabalarda olduğu gibi yanıp sönen ışığı. Motorlara görede yapmışlar. Kurulu olduğunda 2 saniyeye bir 2 kere yanıp sönüyor caydırıcı oluyor heralde aküde bir problem yapmıyor şimdilik.

ugrgnr bunu beğendi.

arkadaşlar uzun uğraşlarım sonucu şerit çekilmiş hali

http://img248.imageshack.us/img248/6...0223150827.jpg

http://img826.imageshack.us/img826/2...0223150841.jpg

http://img11.imageshack.us/img11/112...0223150853.jpg

buda yeni taktırdığım alarmın, alarm kuruluyken arabalarda olduğu gibi yanıp sönen ışığı. Motorlara görede yapmışlar. Kurulu olduğunda 2 saniyeye bir 2 kere yanıp sönüyor caydırıcı oluyor heralde aküde bir problem yapmıyor şimdilik.

http://img824.imageshack.us/img824/3...0223150916.jpg

Güzel olmuş, bende burdan aldım xenon u. 6 aydır kullanıyorum sıkıntı yok.

http://www.camgoz.com.tr/asp/product...ENON-UZUN-KISA

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel olmuş, bende burdan aldım xenon u. 6 aydır kullanıyorum sıkıntı yok.

http://www.camgoz.com.tr/asp/product...ENON-UZUN-KISA
    biraz önce ustaylada konuştum zenonu alsak kutusunu koycak yer sıkıntı diyor. Sizler nereye koydunuz beynini

biraz önce ustaylada konuştum zenonu alsak kutusunu koycak yer sıkıntı diyor. Sizler nereye koydunuz beynini
    Benimkinin kafası büyük olduğu için ön farın orda duruyor Deponun altına koyabilirsiniz. Zaten beyni küçük yeni nesil xenon
    astorojna bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 125 Mh Drift
    dün sıfır km drift aldım ruhsat sahibi benim. plaka işlemlerini benim yerime babam yapabiliyor mu yani plaka ruhsat cikarma olayinda bana gerek var mi

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı edirne_lee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün sıfır km drift aldım ruhsat sahibi benim. plaka işlemlerini benim yerime babam yapabiliyor mu yani plaka ruhsat cikarma olayinda bana gerek var mi
    Emniyette evraklara imza atman lazım polis önünde. Yoksa noterden vekalet vermen lazım 80 lira.

Motosikleti
    Mondial 125 Mh Drift
    Verdiğin bilgi için teşekkür ederim sağolasın

Arıcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Arkadaşlar benim drifte bagaj almak istiyorum. Bugün motorcuları dolaştım kappa ve shad çantalar güzel ama pahalı, daha hesaplı maxem 45 litre var 2 kask alıyormuş fiyatıda 90 tl çivarı. Maxem çanta kullanan varmı görüşlerinizi bildirirseniz çok iyi olur. Driftin üzerindeki bagaj demiri dayanıklımıdır fikirlerinizi bekliyorum.

Crocuta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 135 MH Drift
    Alıntı SlowDriver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Özgün Ben Bursa'dan ım Bayi konusunda merkez bölgeler de 4 tane kadar bayi var ben Bağlarbaşı'ndan aldım. Motoru nakit mi alacaksın, kredi kartı ile mi yoksa senet ile mi ? Motosiklet e gelince ben de ilk defa vitesli motosiklet kullanıyorum 7 yıl scoter kullandım sonra Drift'e geçtim ama çok zorlamadı. Kullanışı, ani hızlanması,freni güzel. Sen de görünüş olarak Drift'i beğendiysen bence diğerlerine bakarak aklını bulandırma. Ben başka bir marka model vitesli motosiklet kullanmadığım için yorum yapamıyorum ama Drift e bakan YBR ciler Hmmm iyiiii, güzeeeel diyolar
    Merhaba hacım motosikleti nakit alıcam , işin aslı az buçuk tırsıyorum debriyaj vites falan öğrenırım herhal görünüş olarak acayip şekil bi motor çok şık bi tipi var , nakit alıcaz umarım az da olsa bi kıyakları olur , bağlarbaşınada mutlaka bakarım

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:26 ----------

o muhabbetı bılıyorum da hani direk temiz nakit vericez diye belki bi kıyakları olur dedim kardeşim , ceketim var kask için 200 lira ayırdım yeterli olur sanırım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)