Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Chucky21023 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Manisadayım..
    Manisa'daysan sana tavsiyem yazlık kışlık ayrı alman (tabi maddi durumun buna elveriyorsa). Ya da en güzeli beğendiklerinden birini al, nasılsa kış geliyor sıkıntı olmaz. Önümüzdeki yaz mont sıkıntı verirse yazlık mont bakarsın...

Aynı ıslık sesi sorunu benim ls2de de var. Yapcak bişi yok ne kadar ekmek o kadar köfte :D zaten racing kullanıp 200km hız yapmıyoruz oluversin o kadar aerodinamik bozukluk

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı Chucky21023 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Manisa'daysan sana tavsiyem yazlık kışlık ayrı alman (tabi maddi durumun buna elveriyorsa). Ya da en güzeli beğendiklerinden birini al, nasılsa kış geliyor sıkıntı olmaz. Önümüzdeki yaz mont sıkıntı verirse yazlık mont bakarsın...

Aynı ıslık sesi sorunu benim ls2de de var. Yapcak bişi yok ne kadar ekmek o kadar köfte :D zaten racing kullanıp 200km hız yapmıyoruz oluversin o kadar aerodinamik bozukluk

Fark etmez..Kıslık olur..Yazın ..Kalın ceketim var onu giyerim veya..Simdi 4 mevsim alayım..Kısı gecireyim ..Sonra yaza dogru bakarım.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Nitro aikido kaç para ls2 kaç para benim ls2 de ses yapıyorda seksenle giderken ıslık çalmıyor
    Eski çalınan kaskım airoh speed fire dı ondan çok memnundum ne ses ne gürültü ve işin ilginci beş tane kask arasından sadece benimki kilitliydi ve o çalındı
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    Beyler renk beyaz..Sectim.. Carsamba günü ilk parti gelicek dedi,adam..Gidip gene bakıp..Siparisimi vericem.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı belo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nitro aikido kaç para ls2 kaç para benim ls2 de ses yapıyorda seksenle giderken ıslık çalmıyor
    Eski çalınan kaskım airoh speed fire dı ondan çok memnundum ne ses ne gürültü ve işin ilginci beş tane kask arasından sadece benimki kilitliydi ve o çalındı
    Bahsettigin kasklarin fiyati uc asagi bes yukari ayni zaten. Benim bahsettigim kasklar ise shoei, arai, agv vs. vs.
    Sesin rüzgar durumuna gore de degisebilecegini unutmayın, 80le giderken karsindan 20km hizda ruzgar yersen kaskin cikaracagi ses 100kmle gidiyormus gibi olur...

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    ls2 90 tl nitro 200 tl iki kaskımın fiyat farkı
    Diger konuda hepmi rüzgar ters esti airoh takarken düz esti
    Shoei tamam ama arai hakkında hiç bir fikrim yok ama agv parasını edermi bilemiyorum satan arkadaşım önermemişti
    Shoei XR1100 al demişti bende gülmüştüm
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    Günaydın beylerrr

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:33 ----------

Motorda ön lastikmi önemli ? Arkamı ? Duruma göre 2 sine param yetmeye biliri.. IRC Taksam nasıl olur..

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Günaydın İzzet,
    Benim amcaoğlu 150mr'ye michelin taktı çok ama çok memnun. Dün yağmurluymuş Istanbul hiç sıkıntı yaşamadan girmiş virajlara. Kuryeciler genelde irc kullanıyor. Kış lastiğinin bayağı dişli ve güzel tuttuğunu duydum ama her ikisini de şahsen kullanmadım. Ben ilerde değiştirirsem michelin taktırırım çünkü bildiğim en yumuşak hamurlu lastik o...

Motosikleti
    Alıntı Chucky21023 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın İzzet,
    Benim amcaoğlu 150mr'ye michelin taktı çok ama çok memnun. Dün yağmurluymuş Istanbul hiç sıkıntı yaşamadan girmiş virajlara. Kuryeciler genelde irc kullanıyor. Kış lastiğinin bayağı dişli ve güzel tuttuğunu duydum ama her ikisini de şahsen kullanmadım. Ben ilerde değiştirirsem michelin taktırırım çünkü bildiğim en yumuşak hamurlu lastik o...

Orası öyle fakat mislen cifti 200 Tl . Oda cok pahalı. Beni bozmasın.. Ön lastik daha iyi.. Sanırım arka bozuldumu toplarsın,Yönetim önden deyilmi ? IRC Arka 70 Tl..

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    bende IRC NR 50 winter var sadece ön lastik uğuldaması haricinde toprak zemin çamur
    kuru asvalt yeni yağmış yamur vız geliyor henüz buz ve karda deneme fırsatım olmadı
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

Motosikleti
    Alıntı c90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende IRC NR 50 winter var sadece ön lastik uğuldaması haricinde toprak zemin çamur
    kuru asvalt yeni yağmış yamur vız geliyor henüz buz ve karda deneme fırsatım olmadı

Gelicem abi en gec gelicek hafta.. 150 km yi salilhiye yapıcam

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    buyur gel bekliyorum
    geldikleri gibi giderler M. Kemal ATATÜRK
    eray_uluyazı bunu beğendi.
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    Alıntı c90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buyur gel bekliyorum
    geldikleri gibi giderler M. Kemal ATATÜRK
    ahauhauhuahauahau
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    mişhelin güzel lastik..hamuru yumuşak.yere ii tutunuyor..
    ama diger lastiklere göre daha çabuk bitiyor..
    ama önemli olan yere tutunması..
    eray_uluyazı bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    İi aksamlar beyler nasilsiniz
    cumartesinin gelmesini iple cekiyorum
    motoru bakima aldim sagini solunu kontrol ettim hava filtresini temizledim 200 km once zincir temizligi yqpmistim ama persembe tekrar yapacagim onun haricinde yola cikmaya hazir benim alet bi yedek buji aldm ngk onu da yolda gerekirse degistirecegim.. Yalniz bi sorum olacak yag degisimine henuz 800 km var ki ortalama hep 1300 km de bir degistim minumum da 600 km yol yapacagim sizce yagi degisip oyle mi cikayim yoksa yol durumuna gore kmsinde mi degiseyim castrol 15-40

Motosikleti
    Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru bakima aldim sagini solunu kontrol ettim hava filtresini temizledim 200 km once zincir temizligi yqpmistim ama persembe tekrar yapacagim onun haricinde yola cikmaya hazir benim alet bi yedek buji aldm ngk onu da yolda gerekirse degistirecegim.. Yalniz bi sorum olacak yag degisimine henuz 800 km var ki ortalama hep 1300 km de bir degistim minumum da 600 km yol yapacagim sizce yagi degisip oyle mi cikayim yoksa yol durumuna gore kmsinde mi degiseyim castrol 15-40
    Degiştir bence..20 Tl yag sorun olmaz.

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HADİ HAYIRLISI.RESİMLER DÖNÜŞTE BEKLİYORUZ..
    BİRDE SAN tavsiyem NGK buji motora tak üstündekini yedek tut..
    ngk buji daha iyidir..

atasun10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni-Elite 40000 Km / Mondial-Mh Drift 15000 Km
    beyler öncelikle selamlar bende bu motoru alma arifesindeyim ama çevremden 2 arkadaşım aldı hava filtrelerinde yağ çıkıyormuş sizde bu sorun hiç oldumu ? bilgilendirin beni tam kafama yatmıştı motor kafamı karıştırdılar :(

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Alıntı atasun10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler öncelikle selamlar bende bu motoru alma arifesindeyim ama çevremden 2 arkadaşım aldı hava filtrelerinde yağ çıkıyormuş sizde bu sorun hiç oldumu ? bilgilendirin beni tam kafama yatmıştı motor kafamı karıştırdılar :(
    hava filtresinden yag çıkmayan bir motor varmı??
    gecen 2011 ybr motoru olan bi arkadaşında yag çıkmıştı..
    hatta ybr topiginde paylaşmıştı..
    ve hattta hatta faydalı bişi oldugunu sölüodu..
    koray dı sanırım

atasun10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni-Elite 40000 Km / Mondial-Mh Drift 15000 Km
    Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hava filtresinden yag çıkmayan bir motor varmı??
    gecen 2011 ybr motoru olan bi arkadaşında yag çıkmıştı..
    hatta ybr topiginde paylaşmıştı..
    ve hattta hatta faydalı bişi oldugunu sölüodu..
    koray dı sanırım
    ne biliyim bu debriajlı motorlara yabancıyım biraz 6 senedir kanuni elite cup motorum var hiç böyle bişeyle karşılaşmadım. yani bu yağ çıkarması iyi bişeymidir ? Balıkesir/Erdek-Çanakkale/Gelibolu arası yol yapıcam 2-3 haftada bir 130 km bişey yol doğru motorumu seçmişim bütçem buna yetiyor ancak.
    TATLIHIZ bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)