Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    parasiyla satilik var bende tok saticiyim acelesi yok yani
    yanlis anlama bi sikintim yok motordan da memnunum ama
    yetmiyo bana 250*lik bir motor alacagim

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:20 ----------

ha o zaman uzerimize alinmayalim yani canta ve motor korumaligi takmak sanirim leslik degildir
    biz de öpücük verip alalım demiyoruz motorunu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    bu motora öpücükle paha biçebilecekmisiniz
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Alıntı mavimotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    leş motor ne demek aslında biliyorsunuz ama işinize gelmiyor anlamak. sağı solu ponçuklanmış, orjinal görünümü bozulmak suretiyle saçma sapan aksesuar yapılarak iğrençleştirilmiş motor demektir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:42 ----------

http://d1206.hizliresim.com/y/t/8qu11.jpg

şu şekilde bir görüntüye eyvallah. ama kıçını başını yamulttuğun motorunun pis görüntüsü kendine kalsın bize ne canım
    sana ne arkadaşım sanane..ister kıçıyla oynarım ister başıyla ister boncuk takarım..rahatsız oluyosan bakmazsın zorlamı baktırıoz..

---------- Post added at 15:29 ---------- Previous post was at 15:18 ----------

tekteker resmi mi koymuşuzz.aynasız resimmi atmışız..
    EverHarD* bunu beğendi.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı mavimotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    leş motor ne demek aslında biliyorsunuz ama işinize gelmiyor anlamak. sağı solu ponçuklanmış, orjinal görünümü bozulmak suretiyle saçma sapan aksesuar yapılarak iğrençleştirilmiş motor demektir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:42 ----------

http://d1206.hizliresim.com/y/t/8qu11.jpg

şu şekilde bir görüntüye eyvallah. ama kıçını başını yamulttuğun motorunun pis görüntüsü kendine kalsın bize ne canım

Herkesin zevki başka.Sen takmazsın olur biter.Kimse sana niye takmadında demez,yalvarmazda.Ama buraya resim koyma diyemezsin.Yarın öbürgün sende takarsın burada yayınlarsın tükürdüğünü yalarsın hoş olmaz.Allah sanada motosiklet nasib eder inşallah.

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    arkadaşlar bugün biraz uç kısmından paslanması olan egzozumu boyadım mat siyah boya ile..

dün şileye gitmiştim..yollar biraz bozuktu ama bazı yerler süperdi .hele orman yolu git git hiç bitmesin istedim..

yol bomboş bas basabildigin kadar ama nerde arkada kız arkadaşım var...en güzel şeyde uzun yolda omuz agrısına artçının yaptıgı masaj
    http://g1206.hizliresim.com/y/u/8sskl.jpg" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">
    dedik bi köy kahvaltısı yapalım..oda ne bütün kahvaltılar bilfigimiz hazır alınmış kahvaltı yuh dedim ...çıkışta dükkan sahibine böyle bi kahvaltı hayatımda yapmadım dedim
    bal hazır alınmış.reçel hazır alınmış..salam bile var ulen köy kahvaltısında salamin ne işi var..hangi köyde dilim paynir yeniyo..verdigim paraya acidim.

biraz havuz keyfi

keçiler aç tellere tırmanıyorlar

buda LEŞ motorum...

---------- Post added at 21:14 ---------- Previous post was at 21:11 ----------

yol bomboş bas basabildigin kadar ama nerde arkada kız arkadaşım var...en güzel şeyde uzun yolda omuz agrısına artçının yaptıgı masaj
    eray_uluyazı bunu beğendi.

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    <<Kuzgun canı sıkılınca Yavrusunu yermiş>> şimdi yazacak bi konu olmayınca leş luş işlerimi kaldı arkadaşlar
    İKİTEKER : bir yaşam tarzı- gönül işi-sitres topu-heyecan-arzu veee en önemlisi alınabilcek en büyük hazdır
    ister kişi kuş kondurur ister boncuk doldurur insanLAR , adamlar enduru tarzıyla bi ton para harcayarak bir sürü rezillikler ve eziyetlere doğaya kafa tutup dere tep bayır çayır demeden ve hatta çoğumuzun hayal edemeyeceği ikitekerleri parçalayarak hazlarını ve gönül çlıklarını gideriyor o yüzden pek lafa gerek yok
    her zaman her yerde her iklim ve hava koşulun da ikiteker ikiteker AFFINIZA SIĞINIYORUM SAYGILAR VE SEVGİLER
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde lütfen birbirinize girmeyiniz arkadaşlar, sizi sükunete davet ediyorum

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde lütfen birbirinize girmeyiniz arkadaşlar, sizi sükunete davet ediyorum
    davetinize icap etmek isterim neresi orası
    haklısın aslında hocamm..cvp vermemek lazım ne gerek varkii..
    leş meş motor benim motorum kime neki.

talip333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 MH Drift (2012)
    evet arkadaşlar bugün aldım ben de grisinden aranıza katıldım, ödemesini yaptım yalnız motoru 2sinde alacağım vergiye girmesin ilk takside diye. Siyahını sipariş etmeye gittim kaparo verecektim grisini önden görmüştüm canlı, yandan da görünce iyice hoşuma gitti, satıcı da zaten malını satmak için gri toz tutmaz vs siyahı gösterdi başka bir motor karış toz belli diye griye ikna oldum ve griyi aldım. İlk fotoğraftakinin aynısı aldığım. Zar zor pazarlıkla 50 lira düşürttük küsüratını almam diyordu sadece, neyse kısaca alacaklara da bilgi olsun diye yazayım neler aldığımı

--2500 visa taksit 12 ay
    --250 ilk motoru alırken peşin
    --20 benzin parası
    --100 ls2 kask
    --50 koruyucu
    --50 de çantaya

kask da bu

not: dhde de konu var görürseniz şaşırmayın

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Alıntı talip333 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar bugün aldım ben de grisinden aranıza katıldım, ödemesini yaptım yalnız motoru 2sinde alacağım vergiye girmesin ilk takside diye. Siyahını sipariş etmeye gittim kaparo verecektim grisini önden görmüştüm canlı, yandan da görünce iyice hoşuma gitti, satıcı da zaten malını satmak için gri toz tutmaz vs siyahı gösterdi başka bir motor karış toz belli diye griye ikna oldum ve griyi aldım. İlk fotoğraftakinin aynısı aldığım. Zar zor pazarlıkla 50 lira düşürttük küsüratını almam diyordu sadece, neyse kısaca alacaklara da bilgi olsun diye yazayım neler aldığımı

--2500 visa taksit 12 ay
    --20 benzin parası
    --100 ls2 kask
    --50 koruyucu
    --50 de çantaya

kask da bu

http://www.motorturk.com.tr/LS2/FF351-Misfits.jpg

hayırlı ugurlu olsun ..allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin
    aramıza hoş geldin..
    siyah benimde çok hoşuma gidiyor hatta pişman bile olmuştum siyah almadıgım için ama dediginiz gibi toz tutuyor..
    birde eger paranız arttıysa çanta demiride alın..çantayı oraya taktırırsınız.
    orjinal çanta yerinde kırılma olabiliyor..
    50 lira çok az bi pazarlık olmuşş
    benim istanbulda servis arkadaşım var..mondial servis ve satım yapıo..
    150 mcx için 150 lira indirim yapıodu tabi tanıdıgı kişilere..

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    hayırlı uğurlu olsun tekerlerin daima düz bassın
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

Motosikleti
    125 MH Drift (2012)
    teşekkürler arkadaşlar. @ümit_150_zc işte tanıdık olsa 150 bence inerdi 68 lira bir indirim oldu işte, hayırlısı olsun bakalım inş ağzımızın tadı bozulmaz, artık buralarda bir ekip varsa katılmak lazım tek tabanca bişey yapılmaz motorla da

Motosikleti

--2500 visa taksit 12 ay
    --20 benzin parası
    --100 ls2 kask
    --50 koruyucu
    --50 de çantaya

kask da bu

http://www.motorturk.com.tr/LS2/FF351-Misfits.jpg

Çayıroğlu'ndan mı aldınız ? ben de 2 gün önce ordan 125MX Grumble aldım, şu an motor 320km'de ve plakasız
    cuma günü evrakları toparlayıp pazartesi sabah trafik tescile başvurucam, dün akşam randevu aldım.

Motosikleti
    125 MH Drift (2012)
    Çayıroğlu'ndan mı aldınız ? ben de 2 gün önce ordan 125MX Grumble aldım, şu an motor 320km'de ve plakasız
    cuma günü evrakları toparlayıp pazartesi sabah trafik tescile başvurucam, dün akşam randevu aldım.
    evet hocam hayırlı olsun sana da, ordan aldım zorla fiyat kırıyoruz ya hiç inmiyorlar sen kaça almıştın trafikte nerelerde ne yaptığını bize de anlat buarada

Motosikleti
    evet hocam hayırlı olsun sana da, ordan aldım zorla fiyat kırıyoruz ya hiç inmiyorlar sen kaça almıştın trafikte nerelerde ne yaptığını bize de anlat buarada
    Ben Mondial'in kampanyalı fiyatından ayrıca peşin fiyatına 12 taksitten yararlanarak 250 lira peşin 2000 lira 12 taksit toplam 2250 liraya 125MX aldım.
    Tescil için ankara emniyetinden randevu alıyosun, Ek-1 formu doldurup zorunlu trafik sigortasını yaptırıyosun, gerekli fotokopileri ve evrakları toparlayıp randevu saatinde emniyette oluyosun. Ankara trafik tescil bürosu iskitlerde ankamall yanında, batıkent de büyük ihtimalle oraya bağlıdır.
    http://www.ankara.pol.tr/online.php?id=666212
    bu da tescil bürodan randevu almak için link.

Motosikleti
    125 MH Drift (2012)
    Ben Mondial'in kampanyalı fiyatından ayrıca peşin fiyatına 12 taksitten yararlanarak 250 lira peşin 2000 lira 12 taksit toplam 2250 liraya 125MX aldım.
    Tescil için ankara emniyetinden randevu alıyosun, Ek-1 formu doldurup zorunlu trafik sigortasını yaptırıyosun, gerekli fotokopileri ve evrakları toparlayıp randevu saatinde emniyette oluyosun. Ankara trafik tescil bürosu iskitlerde ankamall yanında, batıkent de büyük ihtimalle oraya bağlıdır.
    http://www.ankara.pol.tr/online.php?id=666212
    bu da tescil bürodan randevu almak için link.
    Hocam sen 5 lira fazlaya almışsın, normal fiyatı zaten 2245, ben de 12 taksit yaptırdım 68 lira zor düşürdüm. Ek -1 formunu emniyetin içinden almıyormuyduk, ayrıca zorunlu trafik sigortası da ruhsatı aldıktan sonra yapılmıyor mu? 2 temmuzda gidip motorla evrakları alacağım ordan emniyete gideceğim ankamalin ordaki

Motosikleti
    125 MH DRİFT
    selam arkadaşlar
    izmir marmaris 2 kişi yaklaşık 120-130 kilo gittim geldim 4 saat te gittim 4 saatte geldim yaklaşık 120 kuruş yaktı.hızım yaklaşık 100 km oldu ara dinlenmelerim oldu 3 defa hem motor nefes alsın hem biz diye tık demedi 1 ay önce gittim bu sıcaklarda değil ama aklıma gelmediği için yazmadım paylaşmak istedim motoru 14000 de aldım şimdi 17000 e az kaldı.
    aklıma takılan bi kaç soru var.
    1- 120 kr normal mi? sizin motorlar ortalama ne yakıyor ( şehir içide 120 kr yakıyorum devirli kullanmıyorum )
    2 - sizin motorlar max kaç hız yapıyor? çıkmadan önce kabüratör sübab ayarı yaptırdım ve debriyej balatalarını değiştirdim motor önceden 2 kişi 120 yapıyordu ayarlardan sonra 110 u geçmedi bende hava ayarını oynadım 120 yi gördü fakat sanki eskisi gibi değil.kafama takıldı
    3 - sizin motorlarda titreşim kç km de başlıyor ve bitiyor 90 km de titreşim var 100 km de sıfır titreşim var çok rahat fakat 100 km den sonra motordan uğultu gibi bir ses geliyor.
    not:20 40 motor yağı motor titreşimi azaltıyor arkadaşlar benim motorda en azından öyle.
    4 - stop etme derdim yok önceden ışıklarda ederdi fakat şimdi yok 1000 devirde sorunsuz fakat rolantideyken motor boşta gaza tam birden bastığımda stop ediyor sizin motorlardada bu oluyormu

MOTORU ALMADAN BENDE ÇOK ARAŞTIRMA YAPMIŞTIM YENİ ALMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLAR MOTOR GAYET GÜZEL HERHANGİ BİR SIKINTI VERMEDİ BEN 2 Cİ EL ALDIM VE ÇOKDA TEMİZ DEĞİL HALEN TIK YOK MAŞALLAH

Motosikleti
    Hocam sen 5 lira fazlaya almışsın, normal fiyatı zaten 2245, ben de 12 taksit yaptırdım 68 lira zor düşürdüm. Ek -1 formunu emniyetin içinden almıyormuyduk, ayrıca zorunlu trafik sigortası da ruhsatı aldıktan sonra yapılmıyor mu? 2 temmuzda gidip motorla evrakları alacağım ordan emniyete gideceğim ankamalin ordaki
    Benim motorda zaten fazlasıyla indirim var 3e 5e bakmam drift çok pahalı grumble'a göre. Aradaki fiyat farkına 6-7 bin km gezerim ama ben de hediye iç lastik aldım bir tane, dağ taş geziyorum lastiğim patlarsa pompam da var yanımda hiç sorun olmaz
    Sigorta emniyete başvurmadan önce yapılıyo çoktandır böyle. Ek-1 formunu emniyet içinden yada sigortacılardan alabilirsin.

Motosikleti
    125 MH Drift (2012)
    Benim motorda zaten fazlasıyla indirim var 3e 5e bakmam drift çok pahalı grumble'a göre. Aradaki fiyat farkına 6-7 bin km gezerim ama ben de hediye iç lastik aldım bir tane, dağ taş geziyorum lastiğim patlarsa pompam da var yanımda hiç sorun olmaz
    Sigorta emniyete başvurmadan önce yapılıyo çoktandır böyle. Ek-1 formunu emniyet içinden yada sigortacılardan alabilirsin.
    Bilgilerde şehir İstanbul yazıyor buarada, yarın da sigortacıyı arayıp sorarım öyle midir diye plaka olmadan neyi nasıl sigortalayacaklar şaşırdım. Arabamı sigortalattığım yeri ararım bakalım ne diyecekler.

Motosikleti
    Bilgilerde şehir İstanbul yazıyor buarada, yarın da sigortacıyı arayıp sorarım öyle midir diye plaka olmadan neyi nasıl sigortalayacaklar şaşırdım. Arabamı sigortalattığım yeri ararım bakalım ne diyecekler.
    Öyle yazıyor ama ben şu anda ankara bahçelievlerdeyim 2 hafta önce eski motorumu da ankaraya getirdim, okulum bitti istanbuldan taşınıyorum yavaş yavaş.
    Şase, motor no ve Tc kimlik no.su gibi şeylerden sigorta yapıyolar, ilk sigorta böyle oluyo ama plaka çıkartmazsan geçerliliği yok.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)