Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
51. sayfa BirinciBirinci ... 414950515253 ... SonuncuSonuncu

Mondial MR 250 Destro Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    geçen akşam hafif eğimli yolda 152 km/h hızı gördüm destromla. biraz daha dik bi yol olan acıbadem-kızıltoprak arasında denicem zamanım olunca orda 160 ı deviririm diye düşünüyorum ki daha evvel 158 km/h hızı yapmıştım.
    lastık konusunda da alınacan en makul lastik michelin olacaktır. pirelli michelin e göre biraz daha pahalı bi lastik.
    fazla yol yapmamışsınız. kaldı ki 9 ay geçmesine rağmen hala 2000 km de. ben o kadar yolu normal kullanımda 1 buçuk ayda yapıyorum. kurye değilim. motorum şu anda 17000 e gelmek üzere.
    benim motorum zamanında bakımlı ve sürekli yetkili servisine yaptırıyorum bakımlarını. ben 4.250 TL yazdım ilana.
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    selimpelek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DESTRO 250
    Arkadaşlar sıfır destro aldım dün aldığım yerden oturduğum yere getirecektm ortalama 100 km yol yaptım yaparken bi baktım antifiriz kapağı delinmiş iğne ucu kadar ne yapmam gerekio bilgi verrsenz sevnrm acil bilgiye ihtiyacım var

Motosikleti
    Alıntı selimpelek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sıfır destro aldım dün aldığım yerden oturduğum yere getirecektm ortalama 100 km yol yaptım yaparken bi baktım antifiriz kapağı delinmiş iğne ucu kadar ne yapmam gerekio bilgi verrsenz sevnrm acil bilgiye ihtiyacım var
    delinmiş değil o delik zaten bütün destrolarda var. su kaynayınca buharı tahliye etsin diye. suyu kaynatıp bacağınıza geldi mi?

Motosikleti
    DESTRO 250
    Bacağıma su geldi ama yakmadi motoru kirletti antifriz gene oradan su fışkırck mi

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:08 ----------

Ayrıca o fışkıran yere motor soğuynca su koyacakmiyiz

Motosikleti
    Bacağıma su geldi ama yakmadi motoru kirletti antifriz gene oradan su fışkırck mi
    motor ısınıp hararet yaptığı sürece bu başına gelecektir. ustanla görüş istersen ne gibi bi çözüm yapılabilir diye. benim o altta ki kutu iptal edildi termostat söküldü. ama yine de motorda hararet problemi var. bende el yapımı radyatör yaptırmayı düşünüyorum. radyatör küçük olduğu için suyu soğurmadan tekrar motora veriyo.

Motosikleti
    DESTRO 250
    Hararet lambası yanmadi ama

Motosikleti
    geçen yaz 50 km lik bi yolda 3 kere bacağıma kaynar su attı. su eksilince doğal olarak koymak lazım ama dediğim gibi ustayla bi konuş bakalım ne diyecek.

Motosikleti
    DESTRO 250
    bişey değil antifirizi motoru pisletiyo ! görüntü olarak

Motosikleti
    bişey değil antifirizi motoru pisletiyo ! görüntü olarak
    sen görüntüyü boş ver kullanıma bak ;)

Motosikleti
    DESTRO 250
    şimdi önceden bu motoru kullanmış bi arkdsla knustum servisler bişey bilmio dedi ve motoru nazilleye fabrikasına götr orda hemen hallediyolar dedi ve hallettrmiş kurtulmş bu sorundan ne yaptıklarını oda bilmiyomuş sordum ben fabrikayı aramak lazım aslnda ben denzlide otrdğm için götürebilirm

Motosikleti
    mantıklı bi yaklaşım olmuş. aslında benimde bi fabrikaya gitmem gerekiyo ama şu aralar imkansız...

Motosikleti
    DESTRO 250
    bi ara arayıp sorcam ne yapılması gerektğni birazdan işe gitcem pazartesi sorarm artık

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:33 ----------

şimdi knustum fabrikada ayarlattır dedi ne hararet kalıyo nede püskürme dedi bunlar giderilirse ben gene DESTROOOO derim arkadaşn giderlmiş giderldikten sonra istedğm yere gidebilirmişim içim rahatladı be şükür

Motosikleti
    mh drift, phamtom-inazuma250-calibre250
    Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya düzde 140 km bu motora göre çok az gerçekten boylese rezillik ybr ler driftler 130 - 125 görüyo
    benim motor 135 i görüyor ama yokuş aşa hiç bir drift düzde 125 130 geçmez.. 160 yokuş aşağı iyi bir sürat race bir motor değil sonuçta..

Motosikleti
    CBR 250 R
    Herkese merhaba bende aranıza bugün katıldım. İkinci el aldım motorumu bakım yaptırmam lazım nereyi kimi önerirsiniz ? Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Küçükçekmece, Sefaköy bana yakın yerler. Dişli-zincir takımını değiştirmem lazım ayrıca debriyaj setiyle ilgili boşluk yapmaya başlamış değişmesi lazım diye bir cümle kullandı fakat anlamadım yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim şimdiden.

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben cbr125 ile 250 mr arasında kaldım. karar veremiyorum bir tarafta kalite diğer tarafta güç.

bu serinin son motorlarından birini dün itibariyle satın almış bulunmaktayım. aldığım motor 2011 üretimi motor. yeni motor üretimi düşünülmüyor. siyah renk aldım. 5850 ye sıfır aldım. ruhsat işleri için beklemedeyim. maliyede sıkıntı varmış galiba. ankarada'yım. inşallah aldığıma pişman olmam. eğer gelecekte imkanım olursa rks200 ün göstergelerini bo motora monte edebilirm sanırsam.

boga88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r 2013
    siyah rengini aldım süper makine tavsiye ederim destro 250
    duzunay bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250 R
    Arkadaşlar 2011 model kırmızı 2. seri mr 250 sahibiyim makineye baya güzel de bakım yaptırdım şuanda 10.200 km de zincirine 240 tl verdim o derece bakımlı. Kazası yatması kalkması yok 4.000 TL ye vereceğim ilgilenen olursa özelden ulaşabilirsiniz. Araç İstanbul - Küçükçekemecede

[IMG][/IMG]
    makinemi almış bulunmaktayım. cumartesi aldımn. arka fren hiç yok gibi. bu yüzden motoru düşürdüm. ilk gün lastikler kaymak gibi kayıyordu. şimdi biraz daha yol tutuşu var. ama hala güven vermiyor. hafta sonu belki arka freni ayarlatabilrim. gösterge düzgün çalışmıyor. benzin bitti gösterdiğinde allah allah dedim daha benzin olması gerek. neyse girdim benzinkliğe yolda kalmamak için için. benzin aldım. ama yarım depo benzin varmış. depo full oldu. şimdi full gösteriyor. ilk bakımdan sonra benzin harcamasına bakacağım şimdi alışma süresi olduğu için kontrol etmiyorum. gidişi güzel.şekli ve sesi mükemmel.sele rahat.
    polo34 bunu beğendi.

çekirgeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT 250R
    grenajla ilgili sorunlarımızı nerede halledebiliriz ?

REKLAM ALANI
51. sayfa BirinciBirinci ... 414950515253 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler