Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 MC Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    atiturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan BMW R 1150 GS önce R 1150 R vardı
    bu topik 150MC topigi, hatirlatayim dedim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yapiressami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung GT-250
    Alıntı atiturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla nereden aklima geldi anlamadim. Bi anda kendimi yapmis buldum. Elimde arabam icin aldigim 7cm capli ledli angel halkalardan vardi. MC nin ön farini inceledim bir de baktim ki farin ön cami (plastik, cam degil) cikabiliyor. Kenarlarinda klipsleri var. Dolayisiyla ampül falan degistirmek bi nebze kolay. Neyse.. söyle bi tuttum ledli halkayi fena durmayacak gibi. Farida söktüm yerinden. Halkanin arkasini silikonladim. Hop yapistiriverdim. Kurumasini bekledim. test amacli yaktim, calisiyor. Ön cami kapattim gerekli baglanti kablolarini da hazir edip bagladiktan sonra fari yerine taktim. Fari sökmesi cok kolay. LEdi icine yerlestirmesi biraz oyaliyor. Fiyaskoyla sonuclanmasida olasiydi fakat farin komplesinin 50tl olmasi beni cesaretlendirdi Sonuc olarak benim hosuma gitti. LEdler Park lambalariyla birlikte yanacaklar..

Ledli el feneri takviyelerinle sanki motorla kömür madenine girecekmişin gibi olmuş hacı yani orjinal durmamış (dost acı söyler) ama far içi led çalışman karşısında saygıyla eğiliyorum... cuk olmuş süper olmuş
    bende işte alarm, (biliyorum sen karşısın ama) xenon(12000k) taktırıcam bu hafta bide 5 ledli yuvarlak bir park ampulü var lazer gibi mübarek... bide jantlara ince beyaz şeritler düşünüyorum...
    ...sora.... cms40 jelik jant renkli cam, body kit, koni amortisör, full tesisat abarth eksoz KN hava filtresi, chip

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:52 ----------

Alıntı brein_box adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana topcase lazım ama içine montumu mu ve kaskımı sığdırabileceğim bişey olması lazım arkadaşlar fazla param yok ideal uygun bişey almam lazım avrupa yakasında nerden temin edebilirim var mı tanıdık ya da gözünüze kestirdiğiniz bi topcase ?
    ben bayrampaşadan kalktım bahçelievleri gezdim topcase için 90 TL YE TEX buldum 42 LT SORA geldim b.paşaya benim motorcuda yoktu gelmiş aynısı 80 tl te takması içinde .... benim resimlerdeki çanta işte .. başkada ucuz yok ... 500 tl den başlıyo zıkkım sanki altın kaplama...uzak gelmesse gel
    γ@píяєگگ@mí
    Mehmet ERDOĞAN

Motosikleti
    Alıntı yapiressami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ledli el feneri takviyelerinle sanki motorla kömür madenine girecekmişin gibi olmuş hacı yani orjinal durmamış (dost acı söyler)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:52 ----------

Kardes, bende öyle %100 begenmedim o bisiklet feneri ledleri fakat akünün gercek sis fari kaldirmayacagini düsünüyorum. Simdilik yeni heves bir müddet kullanayim bakalim. Ileride elime daha orjinal bisey gecerse onlarla degistiririm.Bunlar biraz kisa olsaydi bi sikayetim olmayacakti. sadece cok uzunlar..

resulyekeler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mc 150
    o twister- tıvistırıyla değil vede 250ss brezilya malı olan bi alet şimdi fiyatı yüzünden kötülemeyemi başlıycaksınız resul bey parçası ucuz olmıycak tabi hele bide üretimden kalkmış[/QUOTE]

her neyse işte.ben söyliyim 1150 lira bi gösterge paneli.ağzımız açıkta kaldı.ati sen twister almayı düşünüyodunya o yüzden bilgin olsun diye yazdım yani.

musician44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MC
    yuhhh yani ......

yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    Alıntı atiturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:29 ----------

farin arkasindaki yesil kablo bandi ne kadar dandik durmus yaa... yarin siyah bant alayim bari.
    sinyallerin yanındaki apartlar ne içindir acaba ?

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC
    Atilla hiç rahat durmuyorsun, hergün takacak bir şeyler buluyorsun Farın içine taktığın led'leri nerden buldun? Yasa var, demi efemmm "Nerden Buldun"
    "Valla abüü, ben yapmadım, herşeyi Fatmagül yaptı, onun suçu " falan da deme!

bide 5 ledli yuvarlak bir park ampulü var lazer gibi mübarek
    Yapıressamı merak ettim! Alırsan fotolarını görmek isterim, herhalde arkadaşların da ilgisini çeker. Tabi fiyatı da nedir? bilgilendirebilirsen makbule geçer.
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

Motosikleti
    @ yigido, sinyallerin üzerindeki su gecirmez özellikli motosiklet speaker'i hoperlör.

@Bogachan, abi Ledleri parklara bagladim. Kisa farlari yakinca Ledler sönüyor ;)

panoromeo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF600
    Alıntı resulyekeler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o twister- tıvistırıyla değil vede 250ss brezilya malı olan bi alet şimdi fiyatı yüzünden kötülemeyemi başlıycaksınız resul bey parçası ucuz olmıycak tabi hele bide üretimden kalkmış

her neyse işte.ben söyliyim 1150 lira bi gösterge paneli.ağzımız açıkta kaldı.ati sen twister almayı düşünüyodunya o yüzden bilgin olsun diye yazdım yani.
    Yan sanayi olan gösterge paneli 230-275 tl arasında var,ben değiştirdim,orjinali gibi,s a h i b i n d e n.com da bulabilirsiniz.
    Sonuçta göstergenin bir kısmı dijital,MC nin göstergesiyle aynı fiyatta olacak değil ya

Motosikleti
    mondial mc 150
    Alıntı panoromeo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yan sanayi olan gösterge paneli 230-275 tl arasında var,ben değiştirdim,orjinali gibi,s a h i b i n d e n.com da bulabilirsiniz.
    Sonuçta göstergenin bir kısmı dijital,MC nin göstergesiyle aynı fiyatta olacak değil ya
    tabiki mc ninkiyle aynı olamaz, çünkü mc ciler hep orjinalini takarlar

Motosikleti
    Alıntı resulyekeler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabiki mc ninkiyle aynı olamaz, çünkü mc ciler hep orjinalini takarlar
    Resul ne güzel laf ettin yaaa Yok öyle Japon motoruna binipte cin mali parca takmak

Muzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MC
    Selam Arkadaşlar, ben bu Motoru daha yeni aldım gecen Cuma cok Memnunum daha 100 km de plaka daha yarın gelecek ama titresim inanınki yok gibi....Yükseklik iyi ben 1,88 boyundayım bana göre iyi...Ben Tavsiye ederim soruları olan olursa cevaplarım seve seve...[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:59 ----------

Motosikleti
    mondial mc 150
    Alıntı muzo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar, ben bu motoru daha yeni aldım gecen cuma cok memnunum daha 100 km de plaka daha yarın gelecek ama titresim inanınki yok gibi....yükseklik iyi ben 1,88 boyundayım bana göre iyi...ben tavsiye ederim soruları olan olursa cevaplarım seve seve...[color="silver"]

[sıze=1]---------- mesaj ekleme zamanı: 04:08 ---------- ilk mesajı ekleme zamanı 03:59 ----------[/sıze]
    hayırlı uğurlu olsun kardeşim.kazasız belasız kullanırsın inşaallah

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    kazasız belasız kullanman dilegiyle
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

yapiressami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung GT-250
    Alıntı Boğaçhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Atilla hiç rahat durmuyorsun, hergün takacak bir şeyler buluyorsun Farın içine taktığın led'leri nerden buldun? Yasa var, demi efemmm "Nerden Buldun"
    "Valla abüü, ben yapmadım, herşeyi Fatmagül yaptı, onun suçu " falan da deme!

Yapıressamı merak ettim! Alırsan fotolarını görmek isterim, herhalde arkadaşların da ilgisini çeker. Tabi fiyatı da nedir? bilgilendirebilirsen makbule geçer.
    http://www.hepsiburada.com/Liste/Pro...id=otm85a02854

buradan aldım takınca da foto eklerim...
    γ@píяєگگ@mí
    Mehmet ERDOĞAN

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    yapiressami koruma demirini nerden kaça aldın ?
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

selamlar kısmetse ben mondial 150 mc almayı düşünüyorum özellikleri ve görünümü çok hoşuma gitti ama iyi olup olmadığı hakkında kullanıcılarının görüşlerini almak istiyorum arkadaşlar kısmetse mayıs ayında almayı düşünüyorum

Motosikleti
    mondial mc 150
    Alıntı esat mf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar kısmetse ben mondial 150 mc almayı düşünüyorum özellikleri ve görünümü çok hoşuma gitti ama iyi olup olmadığı hakkında kullanıcılarının görüşlerini almak istiyorum arkadaşlar kısmetse mayıs ayında almayı düşünüyorum
    tek kelimeyle söyleyecek olursak güzel.iki kelimeyle söyleyecek olursak çok güzel

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:32 ----------

Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yapiressami koruma demirini nerden kaça aldın ?
    kardeş bayrampaşada mondimotor var ordan alabilirsin aynılerını.http://www.mondimotor.com /

motor çalıştığım yerin karşısında dün görüştüm 2.880 tl de anlaştık iş yeri sahibiyle hayırlısıyla almak kısmet olur inşallah )

Motosikleti
    mondial mc 150
    Alıntı esat mf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor çalıştığım yerin karşısında dün görüştüm 2.880 tl de anlaştık iş yeri sahibiyle hayırlısıyla almak kısmet olur inşallah )
    sıfırı zaten o fiyata.üzerinde çantası koruma demirleri felan varmı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)