Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 MC Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    atiturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan BMW R 1150 GS önce R 1150 R vardı
    Alıntı Rednem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selam siteye yeni üye oldum öncelikle saygılarımı sunarım. Ben 21.12.2010 saat 5 itibariyle 150 mc me kavştum.
    Hayirli olsun kardesim, MC yi Aydemir'den mi aldin? Ben Akcay'da yasiyorum ama MC yi Ayvaliktaki Aydemirden aldim. Benim aldigim dönem Körzefde bir tek Aydemirde vardi. Hayirli olsun güle güle kullan.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC
    Bu topici'i başından beri takip ediyorum. CBF alacaktım; CBF ile ilgili okuduğum bir kaç olumsuz yazı ve bu topic'in de etkisiyle vaz caydım, bu kadar olumlu tecrübe paylaşımından sonra...
    + boyum 1.78., CBF sanki biraz küçük gibi geliyordu gözüme. Yazılanlara göre MC boyum ile tam uyum içinde olacak.
    Ama ne yazık ki, henüz MC'yi Edremit de(Körfez de) görebilmek mümkün olmadı. Bayi ile görüştüm, lakin, biraz ilgisizler gibi bir hava sezdim. "Yeni modeller ne zaman gelir" diye sorduğumda da net bir cevap alamadım.
    ATİTURHAN kardeşim, bende Akçay'dayım, bugüne kadar karşılaşmamış olmamız hayret...
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    nasıl yok ya bizim altınoluktan 2 kişi mc aldı edremitten atiturhan abi başka bi yerden almıs edremit özdemirlere yeni modeller geldi arkadaşlar bilginiz olsun. mh driftler bitti 3 tanesi gene altınolukta mc edremitte vardı en son baktıgımda satılmadıysa.
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC
    En son 20-25 gün önce uğramıştım. İşlerimin yoğunluğundan bu aralar bakamadım, ilk fırsatı değerlendirmeye çalışacağım. + Bölgenin de acemisi sayılırım.
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

Motosikleti
    Alıntı Boğaçhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En son 20-25 gün önce uğramıştım. İşlerimin yoğunluğundan bu aralar bakamadım, ilk fırsatı değerlendirmeye çalışacağım. + Bölgenin de acemisi sayılırım.
    Yeni modeller Edremite geldi. Körfezde ilk MC ye binen ben oldum. Kardes, bi ara gelip inceleyebilirsin motoru. Tavsiye ederim. Bu arada facebookta gurubumuz var. Gezilere falan cikiyoruz, katilmani beklerim.
    Facebook: Edremit Körfez Motosiklet Tutkunlari

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:42 ----------

Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl yok ya bizim altınoluktan 2 kişi mc aldı edremitten
    Su MC alanlar da Facebooktaki gruba katilsinlar.. Ayri MC 150 sayfasinda var face de.

Motosikleti
    16-17-18 Temmuz Balikesir Motosiklet Festivali..

http://www.motosiklet.net/forum/etki...festivali.html

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    üstad bu festival olalı cok oldu. linki neden verdin ?
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Motosikleti
    Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstad bu festival olalı cok oldu. linki neden verdin ?
    Link güncel. Yada degil mi? tarihi 2010 diye yazmislar ama sonra bi yerde 2011 olarak gördüm. Link anasayfadaydi. Bende sasirdim simdi..

Motosikleti
    mondial 150 mc
    motoru balıkesir efe motor dan aldım 1 tane getirtmiş kış mevsimi die onuda ben kaptım :D gezileri ve turlara bayılırım face de ekleyeyim hemen işim müsait oldugu sürece katılırım balıkesirdede incelemek isteyen gelebilir yardımcı olurum

Motosikleti
    bugün yarin bizim ekip cadir kuracak.. bilginize.. günü birlik gezi yapip bile gelebilirsiniz...

Motosikleti
    mondial 150 mc
    nereey var gezi bide bende cadır yok yaw ıslamayım bide bu arada motorumla 100km çok rahat 6 sn de gördüm inanamadım gerçekten mükemmel performans

Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sevgili arkadaşlar,
    Yaklaşık 1 aydır başlığınızı keyifle okuyorum. 40 yaşındayım ve yaklaşık 20 senelik motosiklet kullanıcısıyım, Suzuki DL-650'den, Honda Deauville'e, SYM GTS 250'den Burgman 650'ye kadar onlarca motosiklet sahibi oldum. Açık söyleyeyim, Çin malı motosikletlere karşı önyargım olmasına rağmen mondial bayisine gidip motosikleti yakından inceledim.

Bir kere motosiklet eski mondiallerden oldukça farklı. Ancak depo üzerindeki ve arka grenajların üzerindeki sticker'lar hoş gözükmüyor. Bir hareket sticker'ı (cbf 150deki yıldırım gibi mesela) çok daha çekici olabilirdi.

Boyum 188 cm ve yaklaşık 100 kg ağırlığımla motorun üstüne çıkıp 2 tur attıktan sonra ön yargılarımdan kurtuldum. Tek tek şunun şurası şöyle bunun burası böyle diye yazmayacağım ama Ybr 125 ile cbf 150'den birçok yönüyle önde olduğu kesin. Sadece cbf 150 daha konforlu gibi geldi. TVS Apache ile kafa kafaya diyebilirim ama TVS'nin titreşimi daha fazla kesinlikle.

Sonuçta bu motosikletten almaya karar verdim.
    Herkesi önyargılarından arınmaya davet ediyorum.

Bu arada paylaşımlarınız için gönülden teşekkürler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    valla bu motoru almaya bende niyetlendim inş en kısa zamanda kavuşucam xD

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:26 ----------

Alıntı cengaver29 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bu motoru almaya bende niyetlendim inş en kısa zamanda kavuşucam xD
    vites geçişleri 1 N 2 3 4 5 mi yoksa N 1 2 3 4 5 mi?

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    1n2345 ileride 6 da koyarız
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    Alıntı Thai adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sonuçta bu motosikletten almaya karar verdim.
    Herkesi önyargılarından arınmaya davet ediyorum.

Bu arada paylaşımlarınız için gönülden teşekkürler

Agzina saglik kardesim, bunun üzerine daha konusan olacak mi bilemiyorum. Coluga cocuga laf anlatmaya calisiyorduk bir süredir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:48 ----------

Alıntı Rednem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nereey var gezi bide bende cadır yok yaw ıslamayım

Cadir hava bozdugu icin iptal oldu. Ilk güzel havada kuracagiz ama...

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Az evvel bostanlıda gördüm turuncu turuncu duruyordu yanlız neye tav oldum onu anlatayım kle 500 varken durup bakan yoktu mh yi aldık millet durup sagına soluna bakıyor ya alıştılar kle 500 e yada bu alet daha çok ilgi çekiyor çünkü mc nin başındada meraklılar vardı
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    mondial 150 mc
    arkadaşlar bir kere merak eden de çok almak için bakanda ben cafeye oturuyorum 10 kişide 4 ü motora arkasını dönüp bakıo hele ışıklarda adamın biri motora bak dedi anaa mondial miş yaptıgı motora bak dio ha tamam eski modelleri gerçekten kötüydü millete hak veririm ama artık görünen köy gps istemes sözün kısası düşünen varsa hala hiç düşünmesin bitmeden kapsınlar motorları yeni yılda fiatlar artacakmış bilginize şunuda söyliim motora oturdugunuzda ben fark etmemiştim ark oturunca fark ettim felaket bi durusu var çok kuvvetli duruo bide pistonlar gazlı (yani gaz sıkıştırılmış içine) oldugu için 2 kişide binde 10 sanie sonra aynı yüksekliğe çıkıo motor

Motosikleti
    Mondial 150 MC
    kanuni cup 100 kullanıcısıyım.motoru değiştirmeyi düşünüyorum.honda cbf 150 düşünüyordum ama mondial 150 mc hakkında okudumuğum olumlu yazılardan sonra 150 mc alacağım.iki şey sormak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim boyum 170 kilom 75 motor bana biraz büyük gelirmi ve ne kadar yakıyor.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    10-11 kuruş yakıyordu en son. Pek büyük geleceğini de sanmıyorum. Şayet büyük gelirse de 150 MR ya da 125 MH modellerine bakmanızı öneririm.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Mondial 150 MC
    cevap için teşekkür ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)