Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 MC Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    atiturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan BMW R 1150 GS önce R 1150 R vardı
    Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    atiturhan abi son anda kaçırdın kampanyayı aldıgın botlar 99 tl ye düştü .
    Ben botlari edremitten Honda servisi Murattan aldim. Botlardan kendimi kurtaramadim ama alt üst takim kiyafette internetten alis veris yapmakla 100TL karim oldu carsiya göre. Botlar belese gelmis gibi oldu yani.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hyosung gt 250 09
    arkadaşlar diraz gelik olmuş forum bu arada benimki 1500 oldu izmir seferihisardayım buradaki tek bende gerçi izmirde pek görmedim ben şimdilik durmadan 200 km yaptım arada bir kuşadası yapıyorum gayet memnunum uzun yol yapan arkadaşlar varsa yorum yapsın izmirdekilerle buluşarım
    bu arada ben motoru 2900 aldım üçkuyulardan kask mont pantolon vardı yalnız ayakabı yok motomaxda 39 var dıyordu sitesine baktım 69 olmuş yazlık ayakkabı ben bot giyemiyorum bütün kıyafetleride oldan almıştım ulgun bir yazlık yada kısa bot varmı uygun olsum ama dandik değil bu arada caberg rhyno nun vizörünü bulan olursa haber versin ben 35 euro dan aşağıya bulamadım biraz daha para verip yeni kask almak daha iyi

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    ondan herkes ls 2 alıyor benim airohun vizörü 60 tl ls 2 kask 100 tl şimdi gel vizör al
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Decatlonda manyak şeyler var. Çoğuda avrupa malı ürünler kaliteli yani.. Çinlilerde var canım
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Motosikleti

150 MC'ye cakmaklik yapimi...

Selam arkadaslar,
    uzun zamandir aklimda olan motosikletime cakmaklik yapma fikrine bugün start verdim. Yapim asamalarini tek tek fotograflama imkanim olmadi. Cünkü kendimi calismaya kaptirinca aklima gelmiyor. Sonradan resimlerini cektim ama ;)
    Öncelikle gerekli malzemeler: 12V cakmaklik. Benim elimde nereden kalma oldugunu bilmedigim bi cakmaklik vardi. Cakmakligi herhangi bir yere sabit sekilde monte etmeyi düsünmüyordum. Cünkü motosikletimde sabit bi yere koyabilecegim yerim yok. Arka bagaj topcase mevcut fakat icine koyacagim diger esyalari olumsuz etkileyebilcegini düsündügüm icin ve ilerleyen zamanda topcase imi degistirmeyi düsündügüm icin cakmakligi topcase in icinde sabit sekilde birakmayi düsünüyorum. Bunun icinde hazirligimi yaptim. elimde xenon ampüllerinin muhafaza kutulari mevcuttu. Sans eseri cakmaklik bunun icine tam uymaktaydi. Matkap ile bu plastik kutunun altini kablolari gecirebilmek icin deldim. ve somun pul yardimiyla cakmakligi bu kutunun icine sabitledim. Ayriyette isindiginda plastik kutuya zarar vermemesi icin de buldugum bir bakir plaka ile plastigi icten sardim. Yani bakir plaka bir nevi yalitim yapacakti. Plastik xenon ampül kutusunun kapagida sanki bu cakmaklik icin bicilmis kafatan gibiydi. Resimlerde de göreceginiz üzere belki optik olarak cok güzel olmadi ama fonsiyonel oldugunu ve islevini yerine getirdigini söyleyebilirim. Kablolardan yesil olan yani cakmakligin hemen altindaki akünün + kutupuna digeride - kutupuna baglanacak. Güvenlik acisindan da araya bi sigorta koymakta fayda var. Bu cakmakligi yapmamdaki amac; ben sigara icmiyorum. Ama telefon sarji, herhangi bi elektirikli alet sarji yada 12V lastik pompasini calistirmak icin kullanmayi düsünüyorum. Yani ne olur ne olmaz
    iste resimler...

[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

CFÇ4137 bunu beğendi.

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Alıntı atiturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaslar,
    uzun zamandir aklimda olan motosikletime cakmaklik yapma fikrine bugün start verdim. Yapim asamalarini tek tek fotograflama imkanim olmadi. Cünkü kendimi calismaya kaptirinca aklima gelmiyor. Sonradan resimlerini cektim ama ;)
    Öncelikle gerekli malzemeler: 12V cakmaklik. Benim elimde nereden kalma oldugunu bilmedigim bi cakmaklik vardi. Cakmakligi herhangi bir yere sabit sekilde monte etmeyi düsünmüyordum. Cünkü motosikletimde sabit bi yere koyabilecegim yerim yok. Arka bagaj topcase mevcut fakat icine koyacagim diger esyalari olumsuz etkileyebilcegini düsündügüm icin ve ilerleyen zamanda topcase imi degistirmeyi düsündügüm icin cakmakligi topcase in icinde sabit sekilde birakmayi düsünüyorum. Bunun icinde hazirligimi yaptim. elimde xenon ampüllerinin muhafaza kutulari mevcuttu. Sans eseri cakmaklik bunun icine tam uymaktaydi. Matkap ile bu plastik kutunun altini kablolari gecirebilmek icin deldim. ve somun pul yardimiyla cakmakligi bu kutunun icine sabitledim. Ayriyette isindiginda plastik kutuya zarar vermemesi icin de buldugum bir bakir plaka ile plastigi icten sardim. Yani bakir plaka bir nevi yalitim yapacakti. Plastik xenon ampül kutusunun kapagida sanki bu cakmaklik icin bicilmis kafatan gibiydi. Resimlerde de göreceginiz üzere belki optik olarak cok güzel olmadi ama fonsiyonel oldugunu ve islevini yerine getirdigini söyleyebilirim. Kablolardan yesil olan yani cakmakligin hemen altindaki akünün + kutupuna digeride - kutupuna baglanacak. Güvenlik acisindan da araya bi sigorta koymakta fayda var. Bu cakmakligi yapmamdaki amac; ben sigara icmiyorum. Ama telefon sarji, herhangi bi elektirikli alet sarji yada 12V lastik pompasini calistirmak icin kullanmayi düsünüyorum. Yani ne olur ne olmaz
    iste resimler...

Anlaşıldı Atilla,yakında MC ni Goldwing e dönüştüreceksin
    Lastikler biraz fazla hava bas bari zira giderek ağırlaşıyor motosikletin
    Hayırlı olsun
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

Motosikleti
    Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlaşıldı Atilla,yakında MC ni Goldwing e dönüştüreceksin
    Lastikler biraz fazla hava bas bari zira giderek ağırlaşıyor motosikletin
    Hayırlı olsun
    Lastikler 32 abi. Bide nitrojen koydurdum lastiklere

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    haydaaa
    şimdi arkadaş geldi mc 8250 km olmuş
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    hyosung gt 250 09
    cevap arkadaşlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:07 ----------

arkadaşlar benimki bügün bir arıza yaptı kablolarda sorun var far ve park lambaları gitti marş basmılar kafa grenajinin ordaki kabloları olnuyorum düzelilor servise götüreceğim ama haftaya salı anca (malum iş ) gelişmeleri yazarım bu arada izmir nerdesin öldünmü arkadaşlar deraber bir gezi yapalım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:11 ----------

necatik abi bir yorum yaparsan sevinirim bu arada senle tanışmak işterim sende istersen yanına gelirim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:15 ----------

arkadaşlar nerdesiniz

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    haftaya ctesi olmazsa bi foçamı yapsak ne
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    Alıntı belo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haftaya ctesi olmazsa bi foçamı yapsak ne
    havaların durumunu göz ardı etmeyin. Yapsanıza bizim bu taraflara gezi. Benim peder bey rahatsız ben pek uzaklaşamıyorum etraftan yoksa çoktan foçayı boylamıştım, necatik35in yanına

Motosikleti
    Hepinizi beklerim arkadaşlar.
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Necati abi ev buyukmu olmazsa yazın yatıya geliriz :
    akçayıda unutmayalım
    Şaka bir yana İZMİR karşıyakadayım foçaya gitmeye vakit yok vardiyalı çalışmanın dezavantajları işte
    elverengin@gmail.com

Motosikleti

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    vaybe parça fiyatlarına bak iki üç daha eklese sıfır mh alacakmış
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    metehandro ma dalaşmayın bu aralar çok dertli

Motosikleti
    hyosung gt 250 09
    necatik abi gelirsem seni nasıl bulabilirim
    bu arada yolu seferihisara düşeni beklerim

Motosikleti
    mondial 150 mc
    herkese selam siteye yeni üye oldum öncelikle saygılarımı sunarım. Ben 21.12.2010 saat 5 itibariyle 150 mc me kavştum. Gerçekten anlatılanlardan çok daha gösterişli süper rahat (uzun boylu kullanıcılar için bilhassa) ve anında tepki veriyor inanın 4. viteste gazı daha yarıladım eşim arkamda korktuğu için gaz kestim yoksa daha verecek çok şeyi var mtorun kesınlıkle beklentilerinizin karşılıgını alırsınız. gelelim titreşime ybr 125 kullanan 5200tl ye aldı iddaya girdik çalıştırdım ve hahay elini koydu motor çalısıomu dedi ondan sonrada amaaan 120 km den sonra yapar dıe çamur atıo yahu kabul etse olmaz şu insanlar mondial kendini aştı arkadaşlar. kazasız belasız sürüşler

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun...
    www.motorumla.net

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Alıntı Rednem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selam siteye yeni üye oldum öncelikle saygılarımı sunarım. Ben 21.12.2010 saat 5 itibariyle 150 mc me kavştum. Gerçekten anlatılanlardan çok daha gösterişli süper rahat (uzun boylu kullanıcılar için bilhassa) ve anında tepki veriyor inanın 4. viteste gazı daha yarıladım eşim arkamda korktuğu için gaz kestim yoksa daha verecek çok şeyi var mtorun kesınlıkle beklentilerinizin karşılıgını alırsınız. gelelim titreşime ybr 125 kullanan 5200tl ye aldı iddaya girdik çalıştırdım ve hahay elini koydu motor çalısıomu dedi ondan sonrada amaaan 120 km den sonra yapar dıe çamur atıo yahu kabul etse olmaz şu insanlar mondial kendini aştı arkadaşlar. kazasız belasız sürüşler

hayırlısı olsun kazaszı belasız kullanman dilegiyle arkadaşın motoru 120 yapıyormuymuş
    elverengin@gmail.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)