Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    bajaj alacak olursam pulsara bakarım.. Almak içinde piyasada kendini kanıtlamasını beklerim...

Bu arada benim köprücük kemiği baya bi kendine geldi..

Hafta sonu benim beyaz kurdu bi dolaştırıyım artık..
    gezginmotor bunu beğendi.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wampaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf S 125
    Tam iyileşmeden oturma kurdun üstüne salih abi

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı wampaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam iyileşmeden oturma kurdun üstüne salih abi
    Doğru diyosun...
    Hemen hastaneden randevu aldım, Eylül'ün 4'üne....
    bi kontrol ettirelim bakalım köprücük ne alemde, ona göre hareket edelim. Aceleye gerek yok..
    gezginmotor ve wampaa bunu beğendiler.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Aman Salih,wampaa'nın dediği gibi acele etme...İyileşmeye başladığına sevindim
    wampaa ve Salih_T bunu beğendiler.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Salih doktora sor ve tavsiyesine uy. Aksilik çıkmasın.
    Wolfü bikere bi haftalığına sahibinden Com a koymuştum 1.400 e. Şu anda ilanda yok ama iki talibi var. Fiyat 1250 dedim. Vizesi 1 haftalık. Motor 46 binde. Üstündeki silindir segman üst kapak orjinal hiç değişmedi. Krank ybr orjinal takıldı 40 binde. Krank yeni. Krank değiştiğindende bi çok motor parçasını yeniledim listesi var. Yani satarsam alacak arkadaş keyfe keder üst takım ve silindir takımını değiştirebilir. Üzerinde mukuni ybr karbüratörü var. Orjinal karburatörden fazla yakıyordu. Benzini kastım. 2.2-3 civarı yakıyor. Biraz tepkime düştü ama Son hız aynı. Sahibidene koymayacam. Öyle arkadaşlardan talip olursa ucuza vericem. Olmazsa binerim işe gider gelirim. Pazar bakkal çakkal falan.
    wampaa ve Salih_T bunu beğendiler.

Motosikleti
    Salcano Wolf S
    Slm arkadaşlar forumda daha yeniyim. 2013 Wolf sahibiyim. Motordan çok memnunum, yedek parça yönünden de ybr ile birçok parça uyuyor biliyorum ama uymayan parçaları salcano bayii servis aracılığı ile hemen temin edebiliyor mu?

Alıntı emrahbalkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaşlar forumda daha yeniyim. 2013 Wolf sahibiyim. Motordan çok memnunum, yedek parça yönünden de ybr ile birçok parça uyuyor biliyorum ama uymayan parçaları salcano bayii servis aracılığı ile hemen temin edebiliyor mu?
    Yetkili servis netten sipariş verdiği için 1-2 günde zor en geç 7 iş günü sürebilir...

Motosikleti
    Salcano Wolf S 125
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Salih doktora sor ve tavsiyesine uy. Aksilik çıkmasın.
    Wolfü bikere bi haftalığına sahibinden Com a koymuştum 1.400 e. Şu anda ilanda yok ama iki talibi var. Fiyat 1250 dedim. Vizesi 1 haftalık. Motor 46 binde. Üstündeki silindir segman üst kapak orjinal hiç değişmedi. Krank ybr orjinal takıldı 40 binde. Krank yeni. Krank değiştiğindende bi çok motor parçasını yeniledim listesi var. Yani satarsam alacak arkadaş keyfe keder üst takım ve silindir takımını değiştirebilir. Üzerinde mukuni ybr karbüratörü var. Orjinal karburatörden fazla yakıyordu. Benzini kastım. 2.2-3 civarı yakıyor. Biraz tepkime düştü ama Son hız aynı. Sahibidene koymayacam. Öyle arkadaşlardan talip olursa ucuza vericem. Olmazsa binerim işe gider gelirim. Pazar bakkal çakkal falan.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6489640/detay/

Senin motoru alamayacağım ama buna göz öldürüyorum Adem abey
    Sürat Felakettir. -Kamlumbağa

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Satılık ilanım yok zaten. Hani olurda almak isteyen olursa hayır demem

GabrieL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano wolf 125
    Adil abi tur camını denedin mi? Uzun olanda hız konusunda avantajlı mı değilmi.Ya da ne kadar etkiler tur camları hızı?Hayırlı günler , Kazasız sürüşler herkese

Alıntı GabrieL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adil abi tur camını denedin mi? Uzun olanda hız konusunda avantajlı mı değilmi.Ya da ne kadar etkiler tur camları hızı?Hayırlı günler , Kazasız sürüşler herkese
    Evet denedim.Rüzgardan savurması Uzun kısa tur camında farketmiyor hatta topcaseyi bile çıkardım(ben hafif olduğumdan çok etkiliyor) fakat hız konusunda azda olsa fark var.Bundan sonra kuvvetli rüzgar olduğu zaman yeğenimi ağırlık olarak kullanacağım Başka bir dikkatimi çeken kısa tur camında ilk kalkış hızlanması ve vites değişimlerinden sonra daha seri ve hızlı.Uzun tur camı bizim motorlarda neredeyse dik konumda duruyor cbf lerde daha yatık şekilde,uzun tur camı bizim motorlarda kesinlikle hızı etkiliyor...

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SA arkadaşlar.Bugün aklıma geldi bir yazayım hal hatır sorayım dedim.Keyifli forumlar.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Meriç gelmiş. Sağol. Eskisi gibi değil. Pek tadı yok.

Motosikleti
    Salcano Wolf S 125
    F/p Olarak kask mont dizlik deri eldiven önerileriniz neler ve siz neleri kullanıyorsunuz ? Ekipmanları alacağım ufaktan.

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Prohell iş görür kampanyalı satılanları var.4 mevsim iş görür.(Pantolon ve ceket)Burda fiyat abartılmış.250-300 lira arası alınır
    http://www.feyizoglu.com/Uzun-Mont-Pantolon-Maske_47411.html#0
    Kask için LS2 alabilirsin.Uygun fiyat kaliteli
    Eldiven deriden uzak durmanı öneririm.NİC marka %100 deri kullandım bir süre,sonra duratex kumaş eldiven aldım daha rahat ettim.Linkten bakabilirsin
    http://www.rialli.com/urunler/261_eldiven-maske-yagmurluk/9985__duratex-kislik-eldiven/

Kışın çok kullanacaksan diz örtüsü ve elcik kılıfı alırsın.Para konusunda sıkıntın yoksa ısıtmalı elciğinde yararı oluyor.
    Dizlik yazmışsın pek tavsiye etmiyorum.Sonuçta düşünce tek dizin zarar görmüyor Motor pantolonu alman daha yararlı.Pantolonun üstüne dizlik düşünebilirsin daha koruyucu olur
    wampaa bunu beğendi.

MOTO71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Adil abi bends uzun Cami se in yardiminla montaj ladim gayet guzel oldu sagolasin abi birgun tanismak dilegi ile

Bozüyüksporl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Mr Vulture
    İyi akşamlar herkese.2.El Mondial 150 mr vulture düşünüyordum fakat bugün servisine bi motor göstermeye gittim, servis tanıdık bu arada, daha öncede söylemişti, şiddetle wolf öneriyor, bi çalıştırdı yanımda sesini çok beğendim, gönlüm kaydı gibi hemen hemen, wolf alırsam 0'da alabilirim ayrıca.3000 nakit.Bu bilgi paylaşımın da büyük bi kısmını okudum, haliyle 699 sayfa okuyamadım tabi ki... Wolf yokmuş wolf s varmış onu getirttirebiliyor ancak, bende onun kafa kısmının görüntüsünden rahatsızım, ybr 125 kafası vb. adapte edilebiliyor mu ? Onun dışında diğer sorularım bilgi değil fikir, içtenlikle sorabiliyorum o nedenle, motosikletinizden memnun musun ? Renk tercihiniz ne oldu/olurdu vb. ? Yakışacak işlemler (jant şeridi gibi) Cevap verirseniz sevinirim benim için önemli.İyi forumlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:12 ----------

Alıntı Bozüyüksporl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar herkese.2.El Mondial 150 mr vulture düşünüyordum fakat bugün servisine bi motor göstermeye gittim, servis tanıdık bu arada, daha öncede söylemişti, şiddetle wolf öneriyor, bi çalıştırdı yanımda sesini çok beğendim, gönlüm kaydı gibi hemen hemen, wolf alırsam 0'da alabilirim ayrıca.3000 nakit.Bu bilgi paylaşımın da büyük bi kısmını okudum, haliyle 699 sayfa okuyamadım tabi ki... Wolf yokmuş wolf s varmış onu getirttirebiliyor ancak, bende onun kafa kısmının görüntüsünden rahatsızım, ybr 125 kafası vb. adapte edilebiliyor mu ? Onun dışında diğer sorularım bilgi değil fikir, içtenlikle sorabiliyorum o nedenle, motosikletinizden memnun musun ? Renk tercihiniz ne oldu/olurdu vb. ? Yakışacak işlemler (jant şeridi gibi) Cevap verirseniz sevinirim benim için önemli.İyi forumlar.
    Ek olarak 2.El piyasasında satış kısmından korkuyorum, tabii ki bilen biliyo bu motorun japon olduğunu ama sahibindende çok az ilanı var ve fiyatları çok düşmüş gibi geldi, veya vulture'un kiler hiç düşmüyordu.Kısacası alıp 1-2 sene binsem satışı zor olur mu ?

Alıntı Bozüyüksporl adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:12 ----------

Ek olarak 2.El piyasasında satış kısmından korkuyorum, tabii ki bilen biliyo bu motorun japon olduğunu ama sahibindende çok az ilanı var ve fiyatları çok düşmüş gibi geldi, veya vulture'un kiler hiç düşmüyordu.Kısacası alıp 1-2 sene binsem satışı zor olur mu ?
    Yuvarlak fara çevriliyormu bilgim yok,motosikletimizden memnunuz,renk tercihim siyah seviyorum fakat beyaz olsaydı beyaz alırdım,Yakışacak en büyük işlem ön tur camı,cant şeridi tercihe kalmış.2. eli biraz vasat 2 sene sonra satarım derseniz satış motora bakımınıza bağlı,bakarsan bağ bakmazsan dağ hesabı...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:15 ----------

A.S. Meriç

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:20 ----------

Alıntı wampaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    F/p Olarak kask mont dizlik deri eldiven önerileriniz neler ve siz neleri kullanıyorsunuz ? Ekipmanları alacağım ufaktan.
    Kask LS2,Mont Prosev 4mevsim 3kat,eldiven Scoyco bunları kullanıyorum memnunum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:22 ----------

Alıntı MOTO71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adil abi bends uzun Cami se in yardiminla montaj ladim gayet guzel oldu sagolasin abi birgun tanismak dilegi ile
    Yardımcı olabildiysek ne mutlu,güle güle kullan.İstanbula ara sıra geliyorum(Üsküdar)belki tanışırız.

Bozüyüksporl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Mr Vulture
    [QUOTE=gezginmotor;3433177]Yuvarlak fara çevriliyormu bilgim yok,motosikletimizden memnunuz,renk tercihim siyah seviyorum fakat beyaz olsaydı beyaz alırdım,Yakışacak en büyük işlem ön tur camı,cant şeridi tercihe kalmış.2. eli biraz vasat 2 sene sonra satarım derseniz satış motora bakımınıza bağlı,bakarsan bağ bakmazsan dağ hesabı...[COLOR="Silver"]

Çok teşekkür ederim yorumlarınız için. Far konusunda yanlış oldu sanırım yuvarlağa değilde yuvarlaktan kafalıya çevirmek için sordum yani normal wolf olmadığı için wolf s alıp onu kafalı yapmaya, çokta önemli değil gerçi bulunur bi yolu.Jantlardaki beyaz büyük şeritin görünüşü pek hoşuma gitmedi ama oda farklı bi şerit rengiyle kapatılabilir sanırım.2.El'inin vasat olması kötü tabii, eğer alırsam gözüm gibi bakarım orası ayrı.Teşekkürler tekrardan kazasız belasız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:00 ----------

Ayrıca forumun bu kısmın diğer ölü model sayfalarına göre canlı olması çok güzel, facebooktan bi grup bulamadım ama, eğer alırsam orda da bi grup kurmayı sizlere teklif edebilirim, iletişim vb. daha kolay olur ve güzel olur.Bunlar için zaman var tabii ama hayal kurmak bedava ve güzel

Motosikleti
    Suzuki GSX250R
    Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar. 2014 model sıfır, beyaz renkte Salcano Wolf 125 satın aldım. Motosikletime amber sarısı 5 metre üç çipli silikon şerit led siparişi verdim. Bu şerit ledleri motoruma neon gibi takmak istiyorum. Kafama takılan soru ise bu ledlerin girişini sağ elcikte bulunan sis-far anahtarına yerleştirmek.
    Yani anahtara bastığımda farlarla birlikte ledleri açabilme imkanım var mı? Varsa nasıl yapabilirim? Ayrıyeten bir düğme kullanmak istemiyorum. Cevap veren arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.
    Bir de ön koruma demiri sipariş etmek istiyorum. Koruma demiri takan arkadaşlar varsa bana tavsiyede bulunabilirlerse çok memnun kalırım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)