Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Arkadaşlar 2010 model ybr esd, ortalama 20.000 km'de. 3200 liraya alsam, fiyatı uygun mu sizce?
    Makine bir arkadaşımın, ilk sahibi, dışı çok temiz, içini bilemem tabi

---------- Post added at 09:58 ---------- Previous post was at 09:51 ----------

Ybr ile ilgili 40.000'den fazla mesaj var.Onunla ilgili soruları bile buraya sorar olduk.
    Hep samimiyetten arkadaşlar kusura bakmayın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepinize gunaydın arkadaslar abıler kardesler.cuma gununuz hayırlara vesıle olsun ınsallah....
    Geç açtım pc yi ama günaydın,cuma günü için dileklerin için amin Mutlu

@Murat çantayı doldur sür bakalım nasıl çantalı sürüş

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:54 ----------

Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2010 model ybr esd, ortalama 20.000 km'de. 3200 liraya alsam, fiyatı uygun mu sizce?

Ybr ile ilgili 40.000'den fazla mesaj var.Onunla ilgili soruları bile buraya sorar olduk.

Yakın samimi olduğun bir arkadaşınsa sor motor nasıl alırsam pişman olurmuyum diye,güvendiğin bir arkadaşınsa 3e almıya çalış...

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakın samimi olduğun bir arkadaşınsa sor motor nasıl alırsam pişman olurmuyum diye,güvendiğin bir arkadaşınsa 3e almıya çalış...
    Çokta yakın olduğum bir arkadaşım değil abi. Zaten 2.000 lirasını verip, geri kalanını da para elime geçince vereceğim.
    O yüzden pazarlık yapsak ayıp olur. Ama makine gıcır gıcır. Görsen 2013 sanırsın.

Çokta yakın olduğum bir arkadaşım değil abi. Zaten 2.000 lirasını verip, geri kalanını da para elime geçince vereceğim.
    O yüzden pazarlık yapsak ayıp olur. Ama makine gıcır gıcır. Görsen 2013 sanırsın.
    O zaman bin dene önce yavaş sür iyice kulak ver motorun sesine bi gariplik varmı vitesi 1 den 5e kullan geçişler nasıl debriyaj ne alemde gaza tepki nasıl birde aynı mahalledenseniz onu tanıyan diğer arkadaşlarına sor motor nasılmış şimdiden hayırlı olsun

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX

Sıfır tertemiz bir Salcano Wolf'e binebileceğiniz bir rakam bende aynı ikilemde kalmış ve Salcano'yu tercih etmiştim. 20 bin belki yamaha için azdır bilemiyorum ama az yol değil kim bilir nasıl kullanıldı. Tabiki tercih sizin, hayırlısı olsun
    Mondial Loyal / Salcano Wolf / Motoran Karry / Regal Raptor 150 / Bajaj Discover 125 ST/ SYM Fiddle 2/ Honda Pcx 125 Motorsuz Araştırma İçerisinde

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Geçmişini biliyorsanız adet yerini bulsun diye bi baktırın bence. Fiyat uygun. Ybr için 20.000 km çerez olur. Prince sayfasını bir ara çok sık takip etmiştim. Sizde motorunuza çok güzel bakıyorsunuz. Allah kaza bela vermedikçe 100.000'e kadar gider o ybr sizin elinizde.

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X

3200 güzel bir fiyat temizse eğer tekerler vize filan yeniyse olabilir
    çünkü 2013 vize si gelecek hangi ay girdiği trafiğe önemli
    masrafsız diyorsan alınır bizim burda 2010 4000 isteyen adamlar var anlayacağın
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

serkanbitez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TENERE 660Z adayı kymco LIKE 125
    güzel olmuş murat ,öle çok ta büyük durmuyo gibi ama gelde bir yakından görelim

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Arkadaşlar mobil baglanıyorum, alıntısız cevap vereceğim. Kusura bakmayın.
    Birileri kendinden emanet motosikletini isteyince vermekten hoşlanan biri değil. Titizlik konusunda bu benim için yeterli bir ölçü.
    Salcano'yu satınca zorlanıp, edeceğim zarardan dolayı pek sıcak bakmadım.
    Ugur, bende uzun süre kullanmak istiyorum, inşAllah. En azından satmak istersem, çabuk satılacak ve az zarar edecek bir model.
    2014'de ilk muayenesi var. Onun dışında bu yılki vergisi falan ödenmiş. Sadece koruma demiri var. Çanta, depo kılıfı falan yok. Onu da biz alırız artık.
    Yorum yapan herkese çok teşekkür ederim. 2.000 lirasını verdim. Geri kalanını da elime geçince vereceğim. Birde kontak anahtarını alaydık, rahatlayacaktık.

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı serkanbitez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel olmuş murat ,öle çok ta büyük durmuyo gibi ama gelde bir yakından görelim
    Geliriz abi

Arkadaşlar mobil baglanıyorum, alıntısız cevap vereceğim. Kusura bakmayın.
    Birileri kendinden emanet motosikletini isteyince vermekten hoşlanan biri değil. Titizlik konusunda bu benim için yeterli bir ölçü.
    Salcano'yu satınca zorlanıp, edeceğim zarardan dolayı pek sıcak bakmadım.
    Ugur, bende uzun süre kullanmak istiyorum, inşAllah. En azından satmak istersem, çabuk satılacak ve az zarar edecek bir model.
    2014'de ilk muayenesi var. Onun dışında bu yılki vergisi falan ödenmiş. Sadece koruma demiri var. Çanta, depo kılıfı falan yok. Onu da biz alırız artık.
    Yorum yapan herkese çok teşekkür ederim. 2.000 lirasını verdim. Geri kalanını da elime geçince vereceğim. Birde kontak anahtarını alaydık, rahatlayacaktık.
    Hadi hayırlı olsun.

Yine çaycımız Aşkın abi ile yemeğe gittik.Motosiklet karşılaştırmasında artçı görüşü olarak fikrini aldığım 1 nolu adam kendisi
    Yeni çantayı beğendi hem sırtına batmıyormuş hem k.çını daha rahat sığdırmış, bende bana yaslamasından kurtuldum
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    F54, egelim 43, Pianoblack ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio

Ybr için bu km hiç birşey değil yeterli bakımları yapılmış olsun 2 yıl kullan gene aldığın paraya satarsın bende senin gibi bu ikilemde ybr aldım kullandım ve 50 tl kar ederek sattım salcano alsaydım en az 1000 tl zarar ederdim 2 yılda
    ramizan83 bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

bu da benim wolf bakayim begencekmisiniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:57 ----------

bu da benim wolf bakayim begencekmisiniz canta ve koruma demiri taktirdim
    ramizan83, Pianoblack ve gezginmotor bunu beğendiler.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    rs güven hayırlı uğurlu olsun.
    murat biraz büyük ama güzel. Fazla doldurmada motorun önü şahlanmasın
    lubimaya motorun çok güzel. Allah kaza bela vermesin.

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Lubimaya Allah kaza bela vermesin motora acilen nazar boncuğu şart

Bu tür koruma demirleri bana sakat geliyor, önceki motorda dizlerime değebiliyordu, birde allah korusun kazada sakata gelebilir.

Çanta Arwic 46 litre değil mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:10 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr için bu km hiç birşey değil yeterli bakımları yapılmış olsun 2 yıl kullan gene aldığın paraya satarsın bende senin gibi bu ikilemde ybr aldım kullandım ve 50 tl kar ederek sattım salcano alsaydım en az 1000 tl zarar ederdim 2 yılda
    Maalesef bu bir gerçek, Wolfu sıfır alıp elden çıkartmak kolay değil, ben 2. el aldım siteden tanıdık birine ufak bir zarar ile verebilirim ama sıfır alınca fiyat kırılıyor.Bu Cb de de geçerli aynı durum tamamen arz talep meselesi.
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rs güven hayırlı uğurlu olsun.
    murat biraz büyük ama güzel. Fazla doldurmada motorun önü şahlanmasın
    lubimaya motorun çok güzel. Allah kaza bela vermesin.
    Abi ben bunu ağır şeylerle doldurmam zaten, belki şehir içinde takmayabilirim, ama beğendim güzel oldu
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    lubımaya motor u bence canta daha bı gosterıyo.
    murat canta guzel faakat kullandıkca yorumlarını yıne alalım.
    ocantaya cayırda bayırda yere serecek bır kılım veya ortu,gazetye sarılmıs ır mangal telı bır poset komur ve kasaptan alınanbır mıktar et sıgıyorsa o canta en hoş ve en guzel cantadır.
    tabi b benım görüşüm.bılmem ne derece dogru dusunuyorm.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Canta arwic murat abi..buyok aldim bilrrek..iyi dilekleriniz icin tsekkur ederim

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben çok çabuk sıkılıyorum. Bakalım bu kadar ün yapmış ybr, bana ne kadar dayanabilecek.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Topragım keşke koruma demirini diğer modelden takaydın
    Senin taktığında motor yan yattığın da depo zarar görebilir Allah göstermesin

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    lubimaya güle güle kullan kardeşim. kırmızı olsun 3 kuruş fazla olsun

ya benim fren park lambam patlamış. :/
    değiştirmek için seleyi söktüm. bide tam lambanın önüne gelen küçük bir demir var onu sökmek gerekiyor. neyse hallettim.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)