Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
16. sayfa BirinciBirinci ... 61415161718 ... SonuncuSonuncu

Spyder

Motovento
    REKLAM ALANI

beyler benim boy 175 kilo 65 bu motor üstünde küçük dururmuyum?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Herkese Slmlar.

Evrennnnnn Kardeşimmmmmm Buraları sana emanet etmiştik duruma bak arkamızdan atmadığın kalmamış yok 250 lik şöyle yok böyle Şaka bi yana ilgine emeğine sağlık kardeşim. ee Yaz geliyo in den çıkmak lazım dimiiii

Han_09 Makine senin için yapılmış boyun tam zahmet et de 3-4 kilo alıver deponun altı dolsun :D

250 SPYDER mı : 2 yıl önce bu soruları soran bir arkadaşınız olarak 350 düşünenler vibrasyon derdi olanlar çin mi japon mu diyenler hysong 250 de fena değil diyenler biraz beklesemde 500 --600 lük bi makine mi alsam diyenler Ömrünüzden çalıyosunuzda farkında değilsiniz ben buna binip de bırakın üstüne oturup da zevk almaynını (ilgiden ruzgardan zevk almayanlar hariç) daha görmedim. Motorumu satmayı belki düşünürüm ama Ya Shadow750 Yada dragstar650 alana kadar fikrim değişip de racing ligine katılmazsam : evren kafam karışıyo şöyle 1000 lik bişi :?

Yahu hani mehmet nerde Hadi kardeşimi evlendirdik en son araba almış da kim kaldı yok mu kimse ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 05:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 05:21 ----------

Evren bu arada çizimler harika Arka teker istediğini yapmışsın çizimde olsa

Bikaç önerim olsun dimi : egsozları iki kanladan çek be kardeşim ve biraz uzat bence honda fury duydunmu bilmiyorum ama duyy kesin egsozlara ilham verir.
    İkincisi direksiyon çok düz harleylere bak eski harleylere bigdock lara 99 01 02 lere ilham alacaksın emin ol. Aynalara da daha keskin hatlar yerine biraz oval düşün.
    johnny pag de senin gibi çıkmış bu yola onunda tasarımlarına bak derim bu arada son spyderlar da harika..

Mehmetttttt Çantalarım neredeeeee hala sigaramı çorabımda taşıyommmm ))

hocam intenette sıfırı 5100lira dio ama en ucuz 2. eli bile 4400 lira bu nasıl iş sen taerz değiştirirsem satarım fln demişsin ne kadar istersin?

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Han ismim soner sen de yaz bi ara tarz zannetmem önce şöyle ağır bir makine belki shadow belki dragyy ardından racing olabilir satılacak motor değilde ondan bu fiyatlar.
    Hem araba gibi düşünme motor bu ihtiyactan satan kaç adam var. zaten motor çıkalı iki sene oldu ne bekliyosun millet bunu 3000 e vermez bırak 4000 e veren adam niye veriyo bi düşün derim sıfır alacaksan ruhsat üzerine işlet plaka vs hadi iki sinyal takıyım bişeyler yapayım dersen bile sana 6000 e malolacak hepimize öyle oldu.
    Aslına bakarsan şurda iki ay önce ikinci el bile 5000 den aşağı bulamazdın vergi hikayesine bu fiyata buluyosun ikinci elide en fazla 3000 km dedir çok düşünme bu fiyat bu performans alacağın nadir motorlardan bir tanesi.

hocam ben ztn baya köklü değişiklikler yapmayı planlıyorum kafamda var bir iki şey ama benden anca 4500 çıkar(aslında babamdan:D) o yüzden değişklikler sonra ilk önce 200 lira kask 200lira ehliyet 100lira noter ruhsat işleri fln desen motora tam 4000 kaliyo bi kuruş fazlasını çıkamam bende motorun yeni ve vazgeçilmesi kolay olmadığı için fiyatın yüksek olduğunu tahmin ediyorum ama durumlar belli ...ben olmadı yaz sonuna bırakıp sezon sonuna doğru fiyatı indiren yada eli sıkışıp satan birini denk getirirsem olcak galiba sen mesela ne istersin seninkine? bide kendi motorundan bi iki görsel artı teknik bilgi verebilirmisin?

(batuhan)

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Slm herkese Yahu tamam kar vs yağacakmış ama çıkın ortaya artıkkk..

Batuhan bize kaldı

Hesabın doğru eyvallah hpmiz boçla harçla aldık (mehmetimmm) bana bakma 5000 den aşağı düşünmedim ki zaten 5100 müş fiyatı kalsın uzun seneler idare eder beni hele bir borçlarını temizleyim,Arabanınki bu ay bitiyo sonra biraz daha nakitle yükseltirim inş.
    Bildiğim kadarıyla rr 9b t gidon' ye 4000 diyolar 10e değil zannetmem ama bulunur neden olmasın.Görseli dersen arka plaka kısalttık sinyaller vs değişti aynalrı küçültecem ama sanırım bu aralar oda olur evren gibi ebaydan alamam sahibinden de düşürmem lazım. makine aynı ha bide egsoz kanallarına uğraştık baya .( aslında bakarsan sıfır alıp eksiklerini tamamlıyosun ilk bir yıl ikinci eli daha pahalı olması lazım evren bilir) Balatalar ses yapar yumuşağı sinyaller lastiktir oval küçük çinlisi 4 kanal egsoz açtırırsın yoluncak ördek ararlar 200 tl 1000km bakımıdır para yağı suyu , ruhsatı faturası ben 6 kez gittim emniyet müd. ne tanıdıkla ancak hallettik, sigorta bla bla sonu gelmez o iki tekerlinin bak forumda biri yazmış ekonomiyle uğraşacaksan araba al diye götümü koyum işte gezme zamanı rahatladık dedik kış geldi, dediklerin cabası kask 200 mont 200 dizlik eldiven artçın varsa ayrı dert. Usta sen 4000 e sağlam bir hysong baksana gv250 güzel bir crusier dur.
    Görsellere kusura bakma kankim bikaç resim koymuştu önceki sayfalarda geç geliyorum daha adam gibi resim çekmedim ne yalan söyleyim...
    Teknik e gelince nesini sordun anlamadım . Diğer regallerden çok farkı yok titreşim yok diyen yalan söyler ama japon kullanmadıysan ve dsaha öncede yazdım usta ellerde sağlam usulne uygun monte edildiyse anlamzsın bile. kullanım klavuzunda düz yol için tasarlanmıştır yazıyo rake açısı en uzun motorlardan, şehiriçi dönüşlerde slalom yapacağını hayal etme ama eğimi güzeldir evreninde dediği gibi yatırabildiğin kadar dönersin. iyi bir karburatör ayarı yaptırdıysan bir hafta çalıştırma git kontağı aç banamısın demez. ( Kışın bile bir hafta uzaklaşamadım garajda gidip konuştum sevdim :D ) Zaten aku vs için kutusunda sarz aleti çıkıyo.hız beklemiyosunki chopper düşünüyosun 110 120 ideal hızı korkutmaz 150 ye kadar denedik 350 likle arasında çok farklar oldugunu sanmam şekli de aynı zaten.
    Makinene aşık olursun, emin ol tarz dır trafikde özellikle kadınların tacizine alış derim düşünüyosan. Harley mi diyen çok kişi olacaktır . Ustalar bile vaaaaayy beee bu sefer yapmışlar diyecekler şu makinenin tek sorunu daha doğrusu johy pag in (tasarımcısıdır) tek sorunu ya maliyetten yada d motorun su soğutmanın kuvvetinden v twin kullanmaması Ha aslına bakarsan piyasa v twin kaç motor var oda muamma gördüklerin v star sesden anlarsın bknz : harley ve kavsaki tor tor tor tor ,, yada diğerleri tık tok tan tık tonk bla bla. Ama bunda egsozları açtırınca anlayacaksınki v star a en yakın ses tonu bunda..ehliyet dedin yeni başlıyosun 600 lük 750 liklere bulaşma bile racing !!! gencim yaralarım çabuk kabuk bağlar diyosan ayrı mesele. Başlangıç için cesaretli bir adamsan ideal seçim. Başlangıçtaki en son nokta rake açısı kullanımı zordur diğerlerine nazaran.
    yakıtı iyidir ama benim araba kadar nerdeyse yakıyo derim uzun yoldaki kadar.

Yazı biraz karışık olmuş olabilir net sorular sorarsan daha net cvplar alırsın Ankaradaysan görüşürüz bir ara topluca. Görme binme fırsatı bulursun.

Ha bu arada planlarım var dedin? evreninde vardı en başta tekerlere genişletmek 3000 liraya malolacağını duyunca şimdi 3dmax de hayallerine dvm ediyo
    türkiyedeysen hele de Motor kültürünün bu kadar sığ oldugu bi yerdeysen hayallerine ebaydan dvm edersin. hatta adam gibi aklı başınca usta bulmak için bile çabanı hayranlıkla buradan izleyecem.
    Ha kusura bakmazsan bide motorda hayal parayla dönüyo adamlar harleyi bozup bobber yapıyolar ki değme gitsin.

Motosikleti
    MV Agusta Brutale gitti.... :(
    Alıntı pinkkuvars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm herkese Yahu tamam kar vs yağacakmış ama çıkın ortaya artıkkk..

Batuhan bize kaldı

Hesabın doğru eyvallah hpmiz boçla harçla aldık (mehmetimmm) bana bakma 5000 den aşağı düşünmedim ki zaten 5100 müş fiyatı kalsın uzun seneler idare eder beni hele bir borçlarını temizleyim,Arabanınki bu ay bitiyo sonra biraz daha nakitle yükseltirim inş.
    Bildiğim kadarıyla rr 9b t gidon' ye 4000 diyolar 10e değil zannetmem ama bulunur neden olmasın.Görseli dersen arka plaka kısalttık sinyaller vs değişti aynalrı küçültecem ama sanırım bu aralar oda olur evren gibi ebaydan alamam sahibinden de düşürmem lazım. makine aynı ha bide egsoz kanallarına uğraştık baya .( aslında bakarsan sıfır alıp eksiklerini tamamlıyosun ilk bir yıl ikinci eli daha pahalı olması lazım evren bilir) Balatalar ses yapar yumuşağı sinyaller lastiktir oval küçük çinlisi 4 kanal egsoz açtırırsın yoluncak ördek ararlar 200 tl 1000km bakımıdır para yağı suyu , ruhsatı faturası ben 6 kez gittim emniyet müd. ne tanıdıkla ancak hallettik, sigorta bla bla sonu gelmez o iki tekerlinin bak forumda biri yazmış ekonomiyle uğraşacaksan araba al diye götümü koyum işte gezme zamanı rahatladık dedik kış geldi, dediklerin cabası kask 200 mont 200 dizlik eldiven artçın varsa ayrı dert. Usta sen 4000 e sağlam bir hysong baksana gv250 güzel bir crusier dur.
    Görsellere kusura bakma kankim bikaç resim koymuştu önceki sayfalarda geç geliyorum daha adam gibi resim çekmedim ne yalan söyleyim...
    Teknik e gelince nesini sordun anlamadım . Diğer regallerden çok farkı yok titreşim yok diyen yalan söyler ama japon kullanmadıysan ve dsaha öncede yazdım usta ellerde sağlam usulne uygun monte edildiyse anlamzsın bile. kullanım klavuzunda düz yol için tasarlanmıştır yazıyo rake açısı en uzun motorlardan, şehiriçi dönüşlerde slalom yapacağını hayal etme ama eğimi güzeldir evreninde dediği gibi yatırabildiğin kadar dönersin. iyi bir karburatör ayarı yaptırdıysan bir hafta çalıştırma git kontağı aç banamısın demez. ( Kışın bile bir hafta uzaklaşamadım garajda gidip konuştum sevdim :D ) Zaten aku vs için kutusunda sarz aleti çıkıyo.hız beklemiyosunki chopper düşünüyosun 110 120 ideal hızı korkutmaz 150 ye kadar denedik 350 likle arasında çok farklar oldugunu sanmam şekli de aynı zaten.
    Makinene aşık olursun, emin ol tarz dır trafikde özellikle kadınların tacizine alış derim düşünüyosan. Harley mi diyen çok kişi olacaktır . Ustalar bile vaaaaayy beee bu sefer yapmışlar diyecekler şu makinenin tek sorunu daha doğrusu johy pag in (tasarımcısıdır) tek sorunu ya maliyetten yada d motorun su soğutmanın kuvvetinden v twin kullanmaması Ha aslına bakarsan piyasa v twin kaç motor var oda muamma gördüklerin v star sesden anlarsın bknz : harley ve kavsaki tor tor tor tor ,, yada diğerleri tık tok tan tık tonk bla bla. Ama bunda egsozları açtırınca anlayacaksınki v star a en yakın ses tonu bunda..ehliyet dedin yeni başlıyosun 600 lük 750 liklere bulaşma bile racing !!! gencim yaralarım çabuk kabuk bağlar diyosan ayrı mesele. Başlangıç için cesaretli bir adamsan ideal seçim. Başlangıçtaki en son nokta rake açısı kullanımı zordur diğerlerine nazaran.
    yakıtı iyidir ama benim araba kadar nerdeyse yakıyo derim uzun yoldaki kadar.

Yazı biraz karışık olmuş olabilir net sorular sorarsan daha net cvplar alırsın Ankaradaysan görüşürüz bir ara topluca. Görme binme fırsatı bulursun.

Ha bu arada planlarım var dedin? evreninde vardı en başta tekerlere genişletmek 3000 liraya malolacağını duyunca şimdi 3dmax de hayallerine dvm ediyo
    türkiyedeysen hele de Motor kültürünün bu kadar sığ oldugu bi yerdeysen hayallerine ebaydan dvm edersin. hatta adam gibi aklı başınca usta bulmak için bile çabanı hayranlıkla buradan izleyecem.
    Ha kusura bakmazsan bide motorda hayal parayla dönüyo adamlar harleyi bozup bobber yapıyolar ki değme gitsin.
    Bakıyorum yaz geliyo gene şenleniyo buralar... :D nerelerdesiniz olm, Kayboldunuz bi yoksunuz aylardır...
    Kiss French, Ride Italian

yok hocam aydındayım
    benim bu motorda karar kılmamdaki en byk etmen şekli doğrusu hyosung fln düşünmüyorum çünkü bu spyder ın yakınından bile geçemez bana kalırsa e10 olmazsa anlamıda yok benim için ...
    ben bu sene öss ye giriyorum bakalım güzel biyerlere gidersek babamın sözü var olmadı en kötü ihtimalle altından girer üstünden çıkar harç borç bi şekilde alırız bilemedin biraz daha bekler para fln biriktirip alırız die düşünüyorum
    teknik olarak derken kaç kilometre fln onu kast ettim
    ayrıca değişilikten kastım arasında şaseyle oynamak fln yok biraz kesme kaynatma(camurlukta fln),airbruh boya ,bide far ayna sele sisy bar egzoz gibi parçalarda değişlik düşünüyorum(çokta köklü deil anlıcanız)
    şuan ikinci eli internette 4500-4800 arası biraz daha düşer die umuyorum inş düser:d
    ztn racing düşünmüyorum ztn çok hız tutkusu olan biride değilim 120-130 bana yeter .....chopper tarzı hoşuma gidiyo ondan bu motorda karar kıldım seri üretim olarak da tarzı en yakın olan bu sanırsam

Arkadaşlar fotoları biraz geç koyuyorum ama kusura bakmayın artık . İki hafta önce motorumu Antalyadan teslim aldım ve Konyaya çok keyifli bir yolculuk yaptım.

elcikler aynalar yakmış ortalığı bi iki bişey daha yapsan (far fln) onlarda dehşet yakışır

Motosikleti
    SHADOW 750 C5
    hayırlı olsun kardeşim hayırlı yolculuklar tekerine saglık güzel fotograflar olmuşş
    hastasıyız dedeeee

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Alıntı universe88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakıyorum yaz geliyo gene şenleniyo buralar... :D nerelerdesiniz olm, Kayboldunuz bi yoksunuz aylardır...
    Kardeşimmmm buralardayız biee . Özkan artık zor sanırım ama bilmiyorum çok görüşmüyoruz bende biyandan yeni racing bakıyorum biyandan ayna vs bulmaya çalışıyorum. Artçın var ???

Yahu işyerinden giriyorum resimleri göremedim.

Batuhan Kardeşim aldıktan sonra o kadar çok şeyiyle uğraşıyosun ki o aynalarla uğraşmak bile zor geliyo hemde para para para ...

Umarım seninki seni uğraştırmazzz ama zevktir motorla uğraşmak

Cumartesi gezisi yamaha dragstar 1100 ve benim spyder

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Alıntı volkankurul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cumartesi gezisi yamaha dragstar 1100 ve benim spyder

Volkan merhaba
    Fotograflariniz gayet guzel
    Bende 250 liligi incelemek icin bayiye gittim bugun ana sadece 350 lilik vardi. Mayis 15 te gelecekmis. Hyosung gv 250 2005 ile arasinda kaldim.

Biraz deneyimlerinden bahsexebilir misin acaba

. Motor gucu.?
    . Titresim
    . Uzun yolda nasil
    . Motor sesi gibi

Cok sordum ama anlayis gosterecegini umarak tesekkur edoyrum
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

Motor gücü gezmek için yeterli bence. Titreşim olayıda şöyle sürekli titriyor diye bişey yok sadece belli devir aralıklarında titreşim var. Yani arabayı çok düşük devirde kullanırsınızda titrer ya öyle bişey diyim. Çok düşük devirlerde ve çok yüksek devirlerde titreşim var. Orta devirlerde ise hiç titreşim yok diyebilirim. Uzun yolda 100km/h hızda çok keyifli ve titreşimsiz bir motor. 120km/h hızlarından yukarda ise biraz ürkütücü olabiliyor o yüzden motor gücü olarak da yeterli. Motor sesi ise eksoz kesinlikle açılacak yoksa hiçbir zevki yok

Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Motor gücü gezmek için yeterli bence. Titreşim olayıda şöyle sürekli titriyor diye bişey yok sadece belli devir aralıklarında titreşim var. Yani arabayı çok düşük devirde kullanırsınızda titrer ya öyle bişey diyim. Çok düşük devirlerde ve çok yüksek devirlerde titreşim var. Orta devirlerde ise hiç titreşim yok diyebilirim. Uzun yolda 100km/h hızda çok keyifli ve titreşimsiz bir motor. 120km/h hızlarından yukarda ise biraz ürkütücü olabiliyor o yüzden motor gücü olarak da yeterli. Motor sesi ise eksoz kesinlikle açılacak yoksa hiçbir zevki yok
    Çok teşekkürler.Bir sorum daha var

Ön çatalın açısının genil olması sebebi ile dönüşlerde açıktan alma oluyor diye duydum.Trafikte hantal kalıyor mu acaba?

Motosikleti
    Volkan kardeşim hayırlı uğurlu olsun inşallah güzel günlede binersin....

Benim Motor gitti satıldı... Artık arabacı oldum napalım ileride inşallah tekrar aranıza dönerim.. Bu sefer artık kesin chopper alıcam racing işi bana tersmiş Choppercı adama Chopper lazım Racing beni bozdu...

Alıntı TAYFUNBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler.Bir sorum daha var

Ön çatalın açısının genil olması sebebi ile dönüşlerde açıktan alma oluyor diye duydum.Trafikte hantal kalıyor mu acaba?
    Yani dar dönüşlerde biraz genişten dönüyor ama trafikte herhangibir hantallığı yok.Virajda ve geniş dönüşlerde normal bir motordan çokta farklı değil.

universe88 ; teşekkür ederim kardeşim çok keyif alarak biniyorum. İnşallah isteğin motoru en yakın zamanda alırsın.

Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Yani dar dönüşlerde biraz genişten dönüyor ama trafikte herhangibir hantallığı yok.Virajda ve geniş dönüşlerde normal bir motordan çokta farklı değil.

universe88 ; teşekkür ederim kardeşim çok keyif alarak biniyorum. İnşallah isteğin motoru en yakın zamanda alırsın.
    Anladım teşekkürler.Bende Mayıs 15'i bekliyorum.Bayi motorun o tarihte kendisinde olacağını iletti.Motor dünyada çok meşhur google ve youtube tan araştırdımda.Ayrıca müthiş tasarımlar yapmışlar

Motosikleti
    Alıntı TAYFUNBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladım teşekkürler.Bende Mayıs 15'i bekliyorum.Bayi motorun o tarihte kendisinde olacağını iletti.Motor dünyada çok meşhur google ve youtube tan araştırdımda.Ayrıca müthiş tasarımlar yapmışlar
    Hayırlı uğurlu olur inşallah dostum senin motorunda... Daytona modelide pek bi güzel görünüyor aslında bide ona bak istersen kafanı karıştırmış gibi olmayım ama ben bi daha regal alacak olsam spyderdan önce daytona alırdım heralde

REKLAM ALANI
16. sayfa BirinciBirinci ... 61415161718 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler