Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Spyder

Motovento
    REKLAM ALANI
    ENGİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ne yazıkki artık yok
    Uzun bir aradan sonra tekrar forumdayım ve özellikle 250 cc'lik spyder modeliyle ilgiliyim. Yeni versiyonlarda vibrasyonun düşürüldüğünden bahsedilmiş. Ancak bunun için motorda yapılan değişikliklerden bahsedilmemiş. Vibrasyonun azaltılması (balansör vs..gibi) ve/veya motorun verimliliğini artırmak adına yapılan teknik değişimler hakkında bilgi sahibi olanınız varsa açıklama yapabilirse sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    regal raptor spyder 250 cc
    arkadaşlar lütfen bana yardım edin bana tek kişilik sele gerekli satcak olan veya satılan yerin netten adresi varmı veya siz nereden aldınız şimdiden teşekürler acil lazım

pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Alıntı sisse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar lütfen bana yardım edin bana tek kişilik sele gerekli satcak olan veya satılan yerin netten adresi varmı veya siz nereden aldınız şimdiden teşekürler acil lazım
    Var olmaz mı gecen sene 35 liraya almadığım tekli sele bu sene 150lira olmuş işine gelirse !!!!! Çamurluk sordum bobber inkini oda konteyner dan çıkarsa olacakmış henuz net bile değil sele 150 lira ise çamurluğu sen düşün daha önce 400 dediğimde napıyon sen demişlerdi sanırım şimdi piyasanın ne olduğu ortaya çıkmıştır. İşte tutturabildiğine herkes. Bu durumda herşeyi kendin yapman en mantıklısı. bir hata sonra yapmaya başlıyosun.

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Biraz güncelleyelim
    Kimse yok anlaşılan tek başıma ....!

Güzel bir upgrade..
    http://www.youtube.com/watch?v=t2CyM...eature=related

bigtvproduction AJS eos spyder: Adamlar güzel modifiye ediyolar. 2 videosu var ..

http://www.youtube.com/watch?v=l-DKM...eature=related : Benimde aklımdaki çamurluk böyle bişey tabi iyi bir demir ustası bulunca.!!!! ve farları harika ah bi bulabilsemm...

http://www.youtube.com/watch?v=eIsOY...feature=fvwrel bu da ikincisi gercekten güzell..

250 lik bi custome chopper millet arka teker biraz kalınlaşıp bide v twin iskelet ve ger kalan aynı

http://www.youtube.com/watch?v=sDDW_...eature=related

Bu arada lafını etmeden geçemecem Ankara ulus sanayide MOTOCENTER var sahibi biz yaşlarda genç bir arkadaş HACI ben pek gitmiyorum . Ama sağlam çocuktur. MOtosiklet konusunda süper fikirler var. Hatta elinde en son gittiğimde Arka teker kalın tam da bizim istediğimiz gibi bir spyder vardı son aşamadaydı neoldu bilmem ama hallolmuştur eminim. tekli sele arka çamurluk bunlar emin olun hepimizin biraz uğraşla yapabileceğimiz şeyler. ben 150 veririm diyosanız ayrı mesele ama oturduğunuz motor custome ruhuyla yapılmış bir chopper bozmadan dökmeden custome olmaz!!!!! Ankaradaki arkadaşlara öneririrm Hacıyı gidin ne işler yapıyo görün.( reklam diye algılanmasın ben gitmiyorum konuşmuyorum bile : ama yiğidin hakkı yiğide)

http://www.youtube.com/watch?v=iEZWL...eature=related : bu çamurluğu sordum emre ltd ye çin den bi parti malzeme geliyo içinde çıkarsa !! dedi ama bulunduğunuz yerdeki regal bayine ?? sorun adam tekli seleye 150 dediyse çamurluğu sormadım bile. düşüncem kendim imal etmek Daytonaların çizgisi de harika..

BKNZ ARkadaş yaptırmış sadece alevler sonra f1 SPYDER.
    http://www.youtube.com/watch?v=uMTrI...eature=related

SPYDER F1 Demişken Buda ünlü F1 imiz Bacı kullanıyo valla ..
    http://www.youtube.com/watch?v=MeJ4P...eature=related

SPyder in tekeri nasıl yakılır cvp :
    http://www.youtube.com/watch?v=zvF5h...eature=related

Ben buralardayım herkese slm lar.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    selam beyler bayadır takip ediyorum sizi..okuyorum yazdıklarınızıı,,350cc spyder içn içim gidiyor ama suan 2.el bi scooter aldım onla taklıorum para biriktrmeye çalısorm spyder içn

bi sorum olucak size..burdan bir arkadas spyder "vitrin motoru" günlük kullanım için ideal bir motor deil demişti...ben hergün işe gidip geliorum sonuçta ve yağmur çamur hariç gündelik olarak bu motorla gidip geleceğim sonuçta.. bu motor şimdi kullanışlı olmicakmı benim için? gideym hysng gv250 mi alayım yanii..ne gösterişi var ne heybeti...

Motosikleti
    http://www.youtube.com/watch?v=hWGwf...eature=related bide bunlara bakın iç gecittiriyo valla bana

Motosikleti
    Suzuki Marauder 800
    İnsanın içi gidiyo bunlar yaa..Yaramı deştin sisse bee :(

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Herkese slm.
    Fonder Vitrin motoru yazan kankamdır onun en büyük sıkıntısı çantası olmamasıydı (bi de çenesi )saddle bag le çözüldü o çanta işi.
    Spyder chopper bir motordur arkadaşlar farkına varalım. cruiser motorlarla ayırt edilsin..Herkesin ağzında chopper yapışmış durumda.
    Rake açısı en uzun olan motor , dönüşler çok kıvrak olmayacaktır. Herşeyinizi ekstra kaskınızı koyabileceğiniz kocaman çantaları olmayacaktır. Sisse göndermiş onlara bi bakın ne çanta ne dönüşler için küçük açıları var. İçinizi Yakan da o zaten.
    Benim valizim her daim yanımda olur yağmurluğum şehir içinde slalom atmam lazım diyosan önermem. Ama biraz kesem geniş olsa bundan sonra da alacağım motor ya honda furry ya harley bigdog olur bknz : chopper. Bazıları 1300cc araba alır bazıları 2000cc bu bir tercih. Emin ol alırsan birgün bile pişman olmayacaksın. Custom ruhunu yakalayacağın yegane motordur emin ol.
    Hyusong 250 cruiser bir motor. Eminim bunda da pişman olmazsın koreli olması gerekiyo çin mallarına benzemez oturduğun zaman sağlamlıgını hissedersin. Ama bak ordaki cümle : '' ne gösterişi var ne heybeti '' Sadece o gösterişe verilir o para Spyder a emin ol.

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    AQrkadaşlar Herkese tekrar slmlar sevgiler : bugun itibariyle Suzuki VL800 Volusia Almış bulunuyorum. Chopper dan sonra birazda cruiser ama gönlümde her zaman chopper kalacak. Çok bişey yapmamış olsam da yeni arkadaşlar yada yardımcı olabileceğim birileri olursa buralarda olacağım nacizhane bilgilerimi deneyimleri eksik etmem her konuda .
    Herkese hörmetler.

Selam Arkadaşlar.Bende Artık bir spyder kullanıcısıyım.250 lik 2.el bir spyder aldım.2011 balansörlü modellerinden.Egsozu kesme işlemini nasıl yapıcaz?Arada bir filtre gibi birşey ardı onu çıkarttım ama ses değişmedi.Egsozu kesmek şart.Birde egsozu kesersem ve ses komşuları rahatsız ederse o filtreleri geri taktığımda tekrar sesi kısılırmıve yakıt çok artarmı?Ayrıca motorum 5000 km de ve hiç servis bakımı görmemiş neler yapmak lazım?DEposunun kilidi olmaması can sıkıntısı ona bir çözüm bulabilen varmı?Son sorum ben 110 geçemedim neden acaba?Şimdiden çok teşekkürler.

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Öncelikle Hayırlı uğurlu olsun çok doğru güzel bir seçim . gözün gibi bak. tek chopper Türkiye de (crusier değil unutma) Arkadaşım iki çaren var elin çekiç tornavida tutuyosa alacaksın 50 lira ya bir punç takımı , evde matkap varsa bi de uzun uç alacaksın deneyerek keseceksin bir bir .Egzozun içinde 3 kat demir parçası var onlara susturucu diyolar.önce en dışı yavaş yavaş keseceksin aman dikkat kendine de motora da. parça bırakma..youtube a debafle exhaust yazarsan sanırım böyleydi görürsün ne demek istediğimi.
    bu parçalar ve emeğin 100 tl civarı yada adam gibi dediğin bi motosiklet ustasına uğraşırsa ve nikelajını yakmayacağına güveniyosan 200 tl ödeyip açtıracak ve kükreme sesi duyacaksın ama egzoz kükremesi motor değil 250 lik sonuçta.
    Kolaylıklar herkese

Choppermod - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XVS 650 Dragstar
    arkadaşlar merhaba.ben kız arkadaşımla 250 lik regal raptor spyder için para biriktirmeye başladım ama fark ettiğim birşey var sanırsam seleleri ince ve bir süre sonra rahatsız edici olabilir diye düşünüyorum.özellikle artçı için.siz kullanılara sormak daha mantıklı uzun yolda nasıl rahatsız ediyomu seleler ve artçının totosu bir süre sonra ne halde oluyor bilgi verirseniz çok memnun olurum
    Eski diye birşey yoktur , taa ki yenisi gelene kadar

Motosikleti
    Yamaha XVS 650 Dragstar
    abilerim bi yardımcı olun yahu

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    uzun kullanımda rahatsız edicidir.
    Spyder çok rahat kullanılık bir motor değil Aydın derdin rahatlık sa kesinlikle hyusonggv250 öneririrm herşeyiyle şekil olsun chopper olsun dersen ruhunu bulacağın motor da custom yapabileceğin motor da spyder dır.
    Rahatlık dersen o sadece sana var . o da diğerleri kadar değil.

Motosikleti
    Yamaha XVS 650 Dragstar
    neyse sıkıntı yok zaten kız arkadaşımdanda ayrılmış bulunmaktayım benim için rahatsa problemde yok demektir

Motosikleti
    Regal Raptor 250cc spyder
    selam arkadaşlar , yeni üye oldum , İsmim Deniz , yaş 33 , 28.01.2012 Cumartesi günü bir delilik yaptım ve 250 cc spyder aldım 2012 model sıfır olarak , plaka ve ruhsat + yanında kaskı hediye olarak 6200 TL , tabiki bir kaç sorum olacak , ama önce bir merhaba diyeyim dedim...

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    hayırlı olsun abim,çok hoş bir motor.bir ara araştırmıştım fiyatları ama sen iyi fiyata almışsın.kazasız belasız sürüşler.

Motosikleti
    Regal Raptor 250cc spyder
    eyvallah babacan , her birlikte inşallah , pek motor bilgim yok ama tipi çok hoş ve yaklaşık 1 senedir bu model üzerine çok forum gezdim nette , motorcuda gördüm , elledim yokladım ama sürmemiştin hiç , bakalım nasıl olacak , bu arada vites olayı nasıl bunların biliyor musun?

Muzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    merhaba arkadalar. bende bir motor alicam ins. yakinda. 1.76boy 75 kiloyum. ve hatatimda 3 kere motor kullandim. birincisi sinavdan 3 gun once, ikincisi sinavdan 1 gun once ve ucuncusu sinav zamani bu model benimde cok ilgimi cekiyor. ancak on kismin uzun olmasi ve manevra kabiliyetinin iyi olmamasi ve o on ince teker biraz beni korkutuyor. hele benim benim gibi yeni baslayan biri icin. birde dikkatimi ceken bu motoru satan kisiler genelde km leri cok dusukken satiyorlar acaba alisamadiklarindanmi yoksa motorun kronik bir sorunumu var.
    herkes bir gün ölür, ama aslında herkes yaşayamaz...

Motosikleti
    hayır arkadaşım motorda herhangi bir sorun yok mesela bende satacağım ve satma nedenim binip tadını çıkarcak vaktimin olmaması ve garaj sorunu

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:41 ----------

birinci fites aşşaya diyer 2-3-4-5 yukarıya arkadaşım 1. fitesi yukarıya kaldırdığında motor boş a gecer umarım anlatabilmişimdir. bu arada debriyajı kullanmayı unutma ! hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan !!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler