Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Sv650s Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gt250-bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250 Comet + Suzuki sv650s
    Alıntı fesmer17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Debriyajı cekince giden bırakınca lok lok eden ses ise debriyaj tasından gelir.Tası komple değiştirmen gerekir ki 800 tl gibi bi fiyatı var.Ama değiştirmezsende sadece ses yapar o kadar.Ducatiler hep sesli debriajla çalışiır mesela..
    valla tas falan değiştirme niyetim yok debriyaj sıkıntılı kavrıyordu onuda hallettim şimdilik sıkıntı yok yakıtta sanırım benim gaz açmama endeksli o şekil abartılı oldu 100km deneyip öyle bir servise gidicem... bir üst tabla ve gidon operasyonu geçirecek onun haricindede 3lü çanta seti takmayı düşünüyorum çanta demirinin resmi varmı?
    hyosung gt-250 comet + suzuki sv650s
    makinan ne olursa olsun yeterki v-twin olsun...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    arkadaşlar halen sv650s kullanan varmı? 100km boyu 6000-6500 devirleri aşmadan kullandım gene 50krş yaktım bu normal bir değermi?

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Sen yanlış hesaplamıyorsun değil mi ? Olamayacak bir rakamdan bahsediyoruz çünkü 10,5lt /100km den bahsediyoruz. İçinde motor değil benzin değirmeni olsa bu kadar yakar ancak :D

SV650 ler biraz çok yakar. Daha önce Forumdan arkadaş aldı tertemiz makinaydı. istanbul iznik yaptık 100km hızı geçmedik neredeyse ona rağmen 6.5lt/100km yaktı
    Hava filitresi, yağ yağ filitresi ve bujileri değiştir. Bakım sonrası tekrar ölçüm yap.

Motosikleti
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen yanlış hesaplamıyorsun değil mi ? Olamayacak bir rakamdan bahsediyoruz çünkü 10,5lt /100km den bahsediyoruz. İçinde motor değil benzin değirmeni olsa bu kadar yakar ancak :D

SV650 ler biraz çok yakar. Daha önce Forumdan arkadaş aldı tertemiz makinaydı. istanbul iznik yaptık 100km hızı geçmedik neredeyse ona rağmen 6.5lt/100km yaktı
    Hava filitresi, yağ yağ filitresi ve bujileri değiştir. Bakım sonrası tekrar ölçüm yap.
    yanlış olacağını sanmam ayak açık vaziyette özellikle boğaza kadar doldurtup çıkıp 50-100km yapıp tekrar boğaza kadar doldurtuyorum...
    5.3-6lt diyor sitesinde... bu gerizekalı nerdeyse 11lt yakıyor... aldığım arkadaş yaza girerken komple bakımdan geçirmiş ama sanırım tekrarlıycaz olayı... gsf 650 bandit bulmuştum çok orj tertemiz 4 makina sesini duyayım diye asılacam yakacak diye uzak durdum ama bunun ettiğine bak alışmışım gt250cometlerden 20krş gibi rakamlara vay anam vay dedirtiyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:46 ----------

Alıntı gt250-bora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanlış olacağını sanmam ayak açık vaziyette özellikle boğaza kadar doldurtup çıkıp 50-100km yapıp tekrar boğaza kadar doldurtuyorum...
    5.3-6lt diyor sitesinde... bu gerizekalı nerdeyse 11lt yakıyor... aldığım arkadaş yaza girerken komple bakımdan geçirmiş ama sanırım tekrarlıycaz olayı... gsf 650 bandit bulmuştum çok orj tertemiz 4 makina sesini duyayım diye asılacam yakacak diye uzak durdum ama bunun ettiğine bak alışmışım gt250cometlerden 20krş gibi rakamlara vay anam vay dedirtiyor...
    şimdi tekrar konuştum arkadaşlada sana verdiğimde tam 400km olmuştu yağ yağ filitresi buji değişeli buji ngk iridium takıldı ama hava filitresi hiflo performance var dedi... acep bu yapabilirmi?

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Arkadaş performans filitresi taktığında alt devirlerde motor çekmiyor demişti. Fakat benzine çok bakamadan sattı.
    Sen de orjinali tak zaten 1,5 depoda parasını çıkarır.

Asıl soru peki arkadaşın ne diyor bu yakıt durumuna? Ondayken ne yakıyormuş

Motosikleti
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş performans filitresi taktığında alt devirlerde motor çekmiyor demişti. Fakat benzine çok bakamadan sattı.
    Sen de orjinali tak zaten 1,5 depoda parasını çıkarır.

Asıl soru peki arkadaşın ne diyor bu yakıt durumuna? Ondayken ne yakıyormuş
    arkadaşın benzine pek bişey dediği yok hiç hesaplamadım ama söylediğim gibi ben sadece pazar günleri 50-60km civarı bindiğim için pek ilgilenmedim bu durumla sonuçta 20-30 koyup dolanıp gelip iş yerine kilitliyordum dedi...
    gerçi şöylede bir durum var debriyaj a bir ayar tutturamadık benim el ayarım normalde sol elciğin 2cm yukarısı yani bırakmaya başladığında kavrar mantığı oraya çekiyorum mm mm yukarı gidiyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:04 ----------

arkadaşın benzine pek bişey dediği yok hiç hesaplamadım ama söylediğim gibi ben sadece pazar günleri 50-60km civarı bindiğim için pek ilgilenmedim bu durumla sonuçta 20-30 koyup dolanıp gelip iş yerine kilitliyordum dedi...
    gerçi şöylede bir durum var debriyaj a bir ayar tutturamadık benim el ayarım normalde sol elciğin 2cm yukarısı yani bırakmaya başladığında kavrar mantığı oraya çekiyorum mm mm yukarı gidiyor...
    ha birde unuttum tiger trioval var makinada... ankaradan getirirken edremite toplamda 180tl lik benzinle girdim... hatta ankara içi ilk aldığım 50tl yi unutmuşum 130 diye hesaplıyordum ve bayram ilan etmiştim sonra hatırlayınca makbuzlara bakınırken 180tl ye 650km yaptığı ortaya çıktı...

Motosikleti
    Gt250Comet arayana siteye özel rakamım var 2007 model siyah 20.500-21.000km civarında
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2412198/detay/

Motosikleti
    sanırım benden başka kullanıcısı yok sv650s nin...

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    Merhaba bende sv650 için niyetleniyorum. Gönlümde gsr 600 var ama bütçe yetersiz olduğu için ya temiz Cbr 250 yada sv650 alabiliyorlar. Gsr için beklemek de istemiyorum. Sizin öneriniz ne olur km de 25 kuruş yaktığını söyleyenler de var ama bilmiyorum ne yakar.

Motosikleti
    Alıntı teknoali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba bende sv650 için niyetleniyorum. Gönlümde gsr 600 var ama bütçe yetersiz olduğu için ya temiz Cbr 250 yada sv650 alabiliyorlar. Gsr için beklemek de istemiyorum. Sizin öneriniz ne olur km de 25 kuruş yaktığını söyleyenler de var ama bilmiyorum ne yakar.
    merhabalar arkadaşım 25krş son zamlardan sonra zor birde senin nasıl kullandığına ve alacağın makinaya bağlı ben en son karmada 28krş a indirmiştim şuan 30krş ama yeri gelince gaz açarak... ama güzel makinadır... sahibinden de bulup niyetliysen bir kaç ilan sahibi ile görüşmüşlüğüm var link atarsan konuştum konuşmadım derim...
    orjinal filitre orjinal egzoz full bakım olabilir 25krş...

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    merhabalar arkadaşım 25krş son zamlardan sonra zor birde senin nasıl kullandığına ve alacağın makinaya bağlı ben en son karmada 28krş a indirmiştim şuan 30krş ama yeri gelince gaz açarak... ama güzel makinadır... sahibinden de bulup niyetliysen bir kaç ilan sahibi ile görüşmüşlüğüm var link atarsan konuştum konuşmadım derim...
    orjinal filitre orjinal egzoz full bakım olabilir 25krş...
    linki yolladım size. piyasası zayıf olmasıda düşündürüyor beni ama. sürekli son devirlerede kullanan birisiyim. yakıt kousunda üzülecek gibiyim ama insallah karşılığında performans başarılı olur.
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

Motosikleti
    Gördüm mesaj attım sana arkadaşı bende tanıyorum... sürekli son devir kullacağını sanmam bunu makina sürekli çıldırıyor çünkü devir seçmeden... bahsettiğin rakamlara gsr alman zor alırsanda bitik yada finale yaklaşan birtane bulursun... suzuki diyorsan o paralara temiz sv650s yada gsf 650 bandit s olabilir... ikiside iyi makina neticede yanlız bandit 4 silindir sv v2 ve biraz daha ss varidir...

Motosikleti
    çok merak ediyorum tek sv650s sahibi olan benmiyim?

fesmer17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki tekerli bişey...
    Bora bey yakıt tüketiminde son durum ne oldu hala 10 lt/100 km değil umarım...
    Sayın teknoali dip devirlerde kullanılan bir motor değil sv 650, torkunu düşük devirlerde veriyor ve gaz açmanıza zaten gerek kalmıyor.Kişisel yorumum ise cbr 250nin o paraları eden bir motor olmadığı yönünde..

Motosikleti
    http://

yakıt tüketimi tamamen bana orantılı değişiyor... ama 100km/6lt - 8lt arası değişiyor

bu arada eklemek isteyenler ekleyebilir ilk link firma sayfam ikincisi kişisel profil...

http://https://www.facebook.com/Shad...nlikSistemleri

https://www.facebook.com/KillerGhostShadow

Merhaba Arkadaşlar;

Halen 2008 den beri 2008 model sv650s kullanıyorum, önceki mesajımda fotoğraf ekliycem dedim fakat ancak bugüne kısmetmiş.

http://instagram.com/p/fe-96kzRJ5/

Benzin konusuna çok şaşırdım, ben 4 silindirli makinadan bu makineye geçiş yaptım benzini koklamıyor ama çok net farklar var,ben 4,5 lt ile 100 km gidiyorum işe gelip giderken, her zaman depoyu fullerim ve ölçümü lt. bazında yaparım. En fazla 10 lt yaktırabildim ki gerçekten tapa gaz kullandığım bir otoban gezisiydi.

performans olarakta diğer 2 silindirlierden çok çok üstün. Hatta 4 silindirli arkadaşlarınızı çok rahat takip edebiliyorsunuz. Son hızı 224 km. düz yolda devir kesiciye giriyor çok net bir şekilde üstüne çıkmıyor.

Motosikleti
    MT - 09
    2007 modeline sahip olduğum motosiklet.
    erenköy tarafında kırmızısını görmüştüm. yan yana 2 tanesini getirmek zor olsa gerek

Doğrudur TR de 3 tanesini yanyana getirirsen Suzuki anahtarlık veriyor
    ABD ve Avrupa pazarında çok fazla var, ki halen satılıyor ingilterede. Ben son derece memnunum, sadece manetleri çok aşağıdaydı abm kit aldım naked gidon ile kullanıyorum. 2008 model eskimeye yüz tutmuş bir tarih olsada dizayn ve ebadları gayet keskin ve dolgun halen.

Yakıtı arkadaşın yaktığı kadar olması çok şaşırtıcı,200 km kullandıktan sonra 9 lt ile - 12 lt arası benzin alırım bu hiç değişmez. dediğim gibi en fazla 10 lt yakıt yaktı zaten ondada 140 km menzile gelmeden ışık yanmaya başlamıştı. İlk ışık çeyrek depoya yaklaştığında uzun periyotlarda yanıp söner, çeyrek deponun altında rezerv depoya ayklaştıkça ışık yanıp sönmenin periyodu artar. Tabi benzin göstergesi olsaydı iyiydi.

Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

Motosikleti
    MT - 09
    streetfighter modifikasyonu düşünüyorum ön far ve birkaç aksesuarı hallettim yaza resimlerini paylaşırım.
    şekli şemali 2 silindirliler arasında oldukça güzel.En azından her köşe başında görmüyoruz bu ne model böyle diye soranlar oluyor.

yoshimura rs3 fikrine sıcak bakıyorum bakalım zaman ne gösterecek.

Motosikleti
    Artık Yok...
    çift silindirli bir makina için 8 litre 10 litre çok yüksek değerler.. ben sv650 nin çok ekonomik olduğunu duymuşdum.. burda yazılanları okuyunca baya bir şaşırdım.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler