Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Sv650s Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gt250-bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250 Comet + Suzuki sv650s
    herkese selam aranıza biri daha katılıyor halen iki hyosung gt250comet sahibiyim bugün itibari ile sv650s de ben almış bulunmaktayım satış ve teslim işlemi cuma günü yapılacak teslim aldıktan sonra resimlerini ve 700km lik maceramızı ayrıntıları ile paylaşırım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    herkese merhaba dün itibari ile iki hyosung gt 250 den sonra bende bir sv 650 sahibi oldum cuma günü devir teslim işlemleri var...

Motosikleti
    herhese hayırlı günler iyi haftalar ve iyi forumlar allah tekerlerimizi düz bastırsın...
    arkadaşlar o gt650 senin bu benim derken Ankaradan bir arkadaşım bmw gs1200 almak için motorunu sattığını söyledi arayarak ve gerekli kıyağıda yapınca bir suziki sv650s sahibi oldum... hatta ilk deneyimimizide Ankara Edremit arası yaşadık...
    bol molalı ve Eskişehir konaklamalı bir Ankara Edremit yolculuğu yapmış oldum... cuma sabah satışı yapıp sigorta vs hallettik ama ruhsat elimize 3-4 sularında teslim edilince yola düşmek 5de nasip oldu tarz değişiminin verdiği yorgunluk ve bir gece öncesi Edremit Ankara uykusuz otobüs yolcuğunuda hesaba katınca bilmediğim bir motorla gece maceralarına atılmamak adına Eskişehirde konakladım sabahınada tekrar yola çıkıp yeni motorumla evin yolunu tuttum şuana kadar son derece sıkıntısız bir zaman yaşadık tüm yol boyu bir kaç yerde 150-160km harici genel seyir 100-125km arasıydı ve 120tl lik benzinle evime ulaştım toplamda 645-650km civarı yol yaptım (motoru teslim aldığımdada ışık yanıyordu eve ulaşmama 10-12km kala gene aynı ışık yandı) ekonomi konusundada gayet başarılı gibi şehir içinde ne yapar bilinmez ama bence şimdilik iyi gibi...
    yolu Eskişehirden geçen ve motoru ile sıkıntısı olan herkesin uğrayabileceği bir servis keşfettim (Yılmaz Motor) yola çıkarken eldivenlerimi almayı unutmuşum ve vizör ankara Eskişehir arası baya zorladı çiziklerden dolayı bu sebeple dükkanlarından içeri girdim eldivenimi aldım vizör değişti yola gideceksin motora bakalım bir dediler rölanti ayarlandı debriyaj ayarlandı çayım ısmarlandı biraz muhabbette ettik ilgisi alakasının yanında son derece bilgilide olduğunu söyleyebilirim içerdeki motorları gören zaten nereye geldiğini farkediyor girdiği anda...

Motosikleti
    İşte bu yavruda bana ait... forum'a renk gelsin dedim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:56 ----------

arkadaşlar öncelikle herkese iyi bayramlar diliyorum nedense forum da tekmişim gibi hissetmeye başladım çanta demiri üçlü ve gidon yükseltme operasyonu ile ilgili yardımcı olacak olan varmı?
    dekarator bunu beğendi.

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Maşallah nazar değmesin güzel motosiklet,bende emektarımı özlemişim be.Grenajlar motosikleti tamamlamış.Allah kaza bela vermesin.

fesmer17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki tekerli bişey...
    Alıntı gt250-bora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte bu yavruda bana ait... forum'a renk gelsin dedim...

http://www.resimupload.org/images/20...07/IMG4356.jpg

http://www.resimupload.org/images/20...07/IMG4357.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:56 ----------

arkadaşlar öncelikle herkese iyi bayramlar diliyorum nedense forum da tekmişim gibi hissetmeye başladım çanta demiri üçlü ve gidon yükseltme operasyonu ile ilgili yardımcı olacak olan varmı?
    Hayırlı olsun arkadasım güle güle kullan..
    Merak etme gidon yükseltme konusunda oldukça deneyimliyim sıkıntın olmasın..
    Ama sana ilk tavsiyem yağını sürekli kontrol et özellikle uzun yolculuklardan sonra...
    Hadi iyi bayramlar ,sen iki bayram yapsanda ;)

Motosikleti
    hepinize çok teşekkürler allah tekerlerimizi düz bastırsın taş değdirmesin... hepinizin ramazan bayramı mübarek olsun arkadaşlar...
    fesmer17 neden yağını kontrol edeyim eksiltme sıkıntısımı var? evet iki bayram bana...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:10 ----------

normal çalışma ısısı ne bu makinanın 100derece gördük bugün sıkışık trafikte...
    aldığımda soğukken 1750 devir/dak sıcakken 2000 devir/dak çalışıyordu ben 1250 devir/dak ya çektim 1000de stop ediyor...
    arada vitesten geri atıyor özellikle 1den boşa düşüyor yada daha alışmama zaman var...
    yanlız bariz ben burdayım diyor torku hissettirmiyor yaşatıyor... herkes artcı için kullanışsız demiş ama eşim hiç mızmızlanmadı bariz gaz açmalarıma rağmen bişey demedi rahatım diyor... hyosung larda rahat edememişti....

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:21 ----------

nasıl bir sevda ise bu anlamadım gitti dükkan motorcu dükkanına döndü şaka yapmıyorum arada soruyorlar motor tamiratımı yapıyorsunuz diye müşterilerimiz iki adet hyosung gt250 comet vardı birde sv650s eklendi şimdi hiç inandıramıycam küçük yerler için çok ideal oluyor motor diyorum bu bir tutku vs diyorum ama nafile binmeyen bilemez... ufak tefek tadilatlarınıda yapınca yağ filitre tel balata değişimi vs iyiden iyiye görenler motorcu sanmaya başladı...

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    hepinize çok teşekkürler allah tekerlerimizi düz bastırsın taş değdirmesin... hepinizin ramazan bayramı mübarek olsun arkadaşlar...
    fesmer17 neden yağını kontrol edeyim eksiltme sıkıntısımı var? evet iki bayram bana...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:10 ----------

normal çalışma ısısı ne bu makinanın 100derece gördük bugün sıkışık trafikte...
    aldığımda soğukken 1750 devir/dak sıcakken 2000 devir/dak çalışıyordu ben 1250 devir/dak ya çektim 1000de stop ediyor...
    arada vitesten geri atıyor özellikle 1den boşa düşüyor yada daha alışmama zaman var...
    yanlız bariz ben burdayım diyor torku hissettirmiyor yaşatıyor... herkes artcı için kullanışsız demiş ama eşim hiç mızmızlanmadı bariz gaz açmalarıma rağmen bişey demedi rahatım diyor... hyosung larda rahat edememişti....

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:21 ----------

http://s1308.hizliresim.com/1d/8/r8xsf.jpg

http://t1308.hizliresim.com/1d/8/r8xtf.jpg

http://t1308.hizliresim.com/1d/8/r8xvf.jpg

nasıl bir sevda ise bu anlamadım gitti dükkan motorcu dükkanına döndü
    günde 10 kere geçiyorum bu dükkanın önünden. görünce şaşırdım burada =)
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    hocam bir geçişinde gel ben geldim nescafemi içmeye diyip...

Motosikleti
    Demir At
    hocam bir geçişinde gel ben geldim nescafemi içmeye diyip...
    usta pazaryerinde oturuyorum. o sokaktan cok geçiyorum yeşil tvs ye biniyorum
    bizim zaten akçayda yeşil motor bir iki tane var yeşil motor =)
    bi ara ugrarım =) ismim ali,
    bi ara kapının önünde cbf 150 filan vardı, onu görüyordum, sonra hyosung filan vardı kırmızı sanırım gt250.
    baya dikkatimi cekiyor gelip geçerken bakıyorum =)
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta pazaryerinde oturuyorum. o sokaktan cok geçiyorum yeşil tvs ye biniyorum
    bizim zaten akçayda yeşil motor bir iki tane var yeşil motor =)
    bi ara ugrarım =) ismim ali,
    bi ara kapının önünde cbf 150 filan vardı, onu görüyordum, sonra hyosung filan vardı kırmızı sanırım gt250.
    baya dikkatimi cekiyor gelip geçerken bakıyorum =)
    her zaman bekleriz buyur genelde dükkana öğleden sonra düşerim müşteri ziyaretleri servisler vs... cbf150 karşımdaki rentacar a ait... bende iki hyosung var biri sarı diğeri siyah ve siyah olan satılık aklında olsun rakamda gayet makul olacak...

Motosikleti
    Demir At
    her zaman bekleriz buyur genelde dükkana öğleden sonra düşerim müşteri ziyaretleri servisler vs... cbf150 karşımdaki rentacar a ait... bende iki hyosung var biri sarı diğeri siyah ve siyah olan satılık aklında olsun rakamda gayet makul olacak...
    tamam, isim bora mıydı. 2-3 güne ugrarım bi akşam üstü cayını içeriz=)
    hayırlı bayramlar dilerim
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    evet ali isim bora uğra her zaman beklerim...
    Tsubasa bunu beğendi.

Motosikleti
    hayırlı bayramlar arkadaşlar merak ediyorum sv650s kullanan kaç kişiyiz?

Motosikleti
    iki tekerli bişey...
    hayırlı bayramlar arkadaşlar merak ediyorum sv650s kullanan kaç kişiyiz?
    İyi bayramlar sizede Bora bey...
    Evet sv 650 dl 650 ile aynı motora sahipler.Dl 650 ile de ilgili yerli foruma bakarsanız bu v motorların hepsinin olmasada bazılarının yağ yaktığını görürsünüz
    (hepsi değil bazıları).
    Benim motorumda türlü aramalarımıza ve kontrollerimize rağmen nedenini bulamadık bizde ''kroniktir' yorumunu yapıp sürekli kontrol ederek motorumla cok
    keyifli inanılmaz torklu yolculuklar yaptım...Parça vs konusunda özellikle yüksek gidon konusunda istediğin an yardımcı olurum..
    ferdi...
    gt250-bora bunu beğendi.

Motosikleti
    sanada hayırlı bayramlar Ferdi p.tesi itibari ile gidon yükseltme olayının peşine düşücem ancak kule üst menşetini deldirmemek adına sanırım iyi bir tornacı bulursam orjinal parçanın aynından yaptırıcam ve gidonu ona monte edicem sonrasındada bir üçlü takım çanta demiri olayına girişicem... Bora

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:28 ----------

İşte burasıda Eskişehirde bana yardımcı olan Yılmaz Motor...

Motosikleti
    iki tekerli bişey...
    sanada hayırlı bayramlar Ferdi p.tesi itibari ile gidon yükseltme olayının peşine düşücem ancak kule üst menşetini deldirmemek adına sanırım iyi bir tornacı bulursam orjinal parçanın aynından yaptırıcam ve gidonu ona monte edicem sonrasındada bir üçlü takım çanta demiri olayına girişicem... Bora

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:28 ----------

İşte burasıda Eskişehirde bana yardımcı olan Yılmaz Motor...
    http://www.resimupload.org/images/20...0803105256.jpg
    http://www.resimupload.org/images/20...0803105347.jpg
    http://www.resimupload.org/images/20...0803105403.jpg
    Mesleğim gereği 2-3 günde bir Eskişehire gidiyorum.Bu arkadaşların mekanına da uğradım sadece tanışmak amaçlı.
    Kros motorumda olduğunu falan söyleyince benide hafta sonu krosa davet ettiler..Daha ilk tanışmada.Esnaflıklarını zamanla görücez ama motorcu adamlar garanti..
    Ben gidonu deldirmiştim bence bi zararı yok.Adamlar 1000lik makinanın tablasını delip stunt makina yapıyorlar bu yöntemle.İki tane gidon tutucu,bir adet gidon,iki tane ön fren hidrolik hortumu (çin malı ),Debriyaj teli ve gaz telinide ustaya yaptırıcaksın...
    Olay bu..Hiçbir kablo kesme ekleme olayı yok sadece kablo yolu değişiyor o kadar..

Motosikleti
    Alıntı fesmer17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesleğim gereği 2-3 günde bir Eskişehire gidiyorum.Bu arkadaşların mekanına da uğradım sadece tanışmak amaçlı.
    Kros motorumda olduğunu falan söyleyince benide hafta sonu krosa davet ettiler..Daha ilk tanışmada.Esnaflıklarını zamanla görücez ama motorcu adamlar garanti..
    Ben gidonu deldirmiştim bence bi zararı yok.Adamlar 1000lik makinanın tablasını delip stunt makina yapıyorlar bu yöntemle.İki tane gidon tutucu,bir adet gidon,iki tane ön fren hidrolik hortumu (çin malı ),Debriyaj teli ve gaz telinide ustaya yaptırıcaksın...
    Olay bu..Hiçbir kablo kesme ekleme olayı yok sadece kablo yolu değişiyor o kadar..
    ne bilim yav üst tabla delinince benim içim rahat etmez... yarın bir tornacı ile konuşayım aynını yaparmı ne kadara yapar bakalım... bu arada başka bir sorunum belirdi debriyaj balatam sanırım bitmek üzere zaten boşta çalışırken debriyaja basıp bırakınca ses değişiyor bilya sorunlu gibi bakalım bu civarda nerde var servis.. 50km 8500-10.000 arası kullandım şehir içinde çok dolandı km'de 50krş yaktı manyak....
    hyosung gt-250 comet + suzuki sv650s
    makinan ne olursa olsun yeterki v-twin olsun...

Motosikleti
    iki tekerli bişey...
    ne bilim yav üst tabla delinince benim içim rahat etmez... yarın bir tornacı ile konuşayım aynını yaparmı ne kadara yapar bakalım... bu arada başka bir sorunum belirdi debriyaj balatam sanırım bitmek üzere zaten boşta çalışırken debriyaja basıp bırakınca ses değişiyor bilya sorunlu gibi bakalım bu civarda nerde var servis.. 50km 8500-10.000 arası kullandım şehir içinde çok dolandı km'de 50krş yaktı manyak....
    Debriyajı cekince giden bırakınca lok lok eden ses ise debriyaj tasından gelir.Tası komple değiştirmen gerekir ki 800 tl gibi bi fiyatı var.Ama değiştirmezsende sadece ses yapar o kadar.Ducatiler hep sesli debriajla çalışiır mesela..
    gt250-bora bunu beğendi.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    DL1000 lerde de o ses var. Söylendiğine göre debriyaj tası ile bilikte değiştirsen de bir süre sonra yeniden o sesi yapıyormuş.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler