MotoAVM Motosiklet Aksesuarları
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Bajaj Uzman Sürüş Ekibi Türkiye Turunda
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011

Kymco XCITING 250i Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Mondial E-xtreme Max 150
    Başlangıç için Motosiklet Modelleri

Motosikleti
    honda pcx, Z300, X-Treme Enduro 250
    Alıntı redsky86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selam. Bu motorun 2. elini alacağım kısmetse 2012 model 27,000 km. Motorda en çok nelere dikkat etmeliyim. Motor ve egzoz sesi nasıl olmalı. rolanti devri ve kalkış ritmi vs ip uçları varmıdır?
    teşekkürler.
    skuterler otomatiktir biliyorsun. İlk seferde gaza fazla yüklenmeden yavaş çevir. Hissi aldıktan ve alıştıktan sonra istediğin gibi çevir.

AVM Forum
    DRD Motorbikes Riders Serving Riders - Motorcudan Motorcuya Hizmet
    Motomax

ARKADAŞLAR 2015 xciting 250i önçamurluk lazım. ancak srvisi japonyadan geç gelir ,beklersen olur diyor. yoksa elinde eski modelin çamurluğu varmış bunu takalım der.gerçekten parça sıkıntısı oluyormu.

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    servis japonyadan parça beklerse o parça hiç gelmez. parça gelse gelse taiwantan gelir. mondiyali ara bir kaç yönlendirmeden sonra kymco kısmı ile görüş önce kayıt yapıyorlar. onlara sor parça ellerinde var mı. eğer renk önemli değil dersen bula bilme ihtimalin daha yüksek. servis kayıt açmış olursa işin daha kolay olur.

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG250İ
    arkadaşlar hepinize iyi geceler ..

model yenilemek için eski 2009 xciting motorumu satmıştım ve sanırım bu ara tekrar alacağım..bir kaç değişik alternatif araştırdım,baktım ama yine xciting bana en makul ve mantıklı olanı geldi.alternatiflerden biri sym joymax250,diğeri tekrar naked'a dönme niyeti ile tnt 250 idi.(bu arada xciting benim ilk maxiscooter motorum oldu.)tabii rahatlıgı ve konforundan sonra oldukça keyif aldım ve yine bu seriye devam etmek niyetindeyim.( bütçemi biraz daha zorlayabilirsem downtown 300 de alternatifler arasında.)
    aşağıda paylastıgım linklerdeki motor sahipleri forumda mı yada tanıyan varmı aranızda? bu motorlardan birini alacağım nasipse..bu konuda yönlendirebilecek,ilandaki motorlar hakkında fikir verebilecek olan arkadaşlar olursa sevinirim,benim gözden kaçırmış oldugum bir detayı belki sizlerden biri fark eder diyerek konuyu daha da uzatmadan kapatıyorum

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...6691968/detay/

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...1010908/detay/

Motosikleti
    Xciting 250R
    Xciting 250 ye her zaman hayran olmuşumdur ancak yeni aldığım 2 .el xciting beni benden aldı. Egsoz ve arka amortisörde sorun yaşıyorum ve duyduğum fiyat dudak uçuklattı. Yedek parça konusunda tayvan nasıl bu kadar olur anlamış değilim. Yan sanayi gibi alternatiflerin olmamasından ötürü mü bu fiyatlar bu kadar yüksek yoksa son gelen vergilerden kaynaklı mı anlamış değilim.
    Yine de kendimi şanslı hissetmem gerek, hayranlığım bir J300 için olabilirdi. Ohh içimi döktüm rahatladım biraz.

Bajaj Dominar 400
    Başlangıç için Motosiklet Modelleri
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler