Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757107 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki Er6-F / Er6-N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Alıntı 2move adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum iddaa ediyorum bi yanlışın var.. kesin 6. vitesteydin sen.vitesleri karıştırdın.
    5. viteste 220 imkansız.aynı motor bendede var
    Belkide o sürate ilk defa çıktığımdan paniklemiştim, ama sırf merakımdan acaba başka vites kaldı mı diye (kendi motorum 5 vites) pege asıldığımda vites attığımı ve devrin aşağı düştüğünü iyi hatırlıyorum. Senden de aynı motor olduğuna göre sen haklısındır.

Gerçi her halükarda 220 de kırmızıya girmemişti, en kötü ihtimalle bile teknik manada devir kesiciye girmeden 240 a ulaşır görüşündeyim, Çünkü kendisinden beklenmeyecek bir çeviklikle 220 gördü
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KobRa91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    <<2move>>
    teşekkür ederim, ardçı konusu benim için gerçekten önemli. 2 gün sonra eşimin ben bunda rahat edemiyorum gibi şikayet etmesini istemiyorum . çünkü bir arkadaş ım eşi rahat edemediği için fazer ını sattı geçen yaz.(belki Vstrom dan sonra onu almalarının da bir etkisi olabilir)

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KobRa91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    <<2move>>
    teşekkür ederim, ardçı konusu benim için gerçekten önemli. 2 gün sonra eşimin ben bunda rahat edemiyorum gibi şikayet etmesini istemiyorum . çünkü bir arkadaş ım eşi rahat edemediği için fazer ını sattı geçen yaz.(belki Vstrom dan sonra onu almalarının da bir etkisi olabilir)
    aman dostum sen yinede eşinle bi bin bak,sonra rahat edemezsiniz falan,,ben mahcup olurum

erturul_öz; saol motoru övdüğün için ama cidid iyi gidiyo alet.
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

Motosikleti
    FZ6 FAZER
    [QUOTE=2move;556705]aman dostum sen yinede eşinle bi bin bak,sonra rahat edemezsiniz falan,,ben mahcup olurum

tamam dostum denemeye çalışırım tabi ama bunu tam anlamıyla anlamak için biraz yol yapmamız gerekir sanırım. o nasıl mümkün olacak onu bilemiyorum şimdilik

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Pro can...Senin de aşklarına güven olmuyor....Bir sene geçmeden sattın kawasaki yi....Şimdi aşkın oldu f650....Yarın da goldwing olursa şaşmamak lazım...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

erodesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 250 EXC 2T
    Alıntı KobRa91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    <<2move>>

Arkadaşım merhaba;

Artçı olayını deneyebildin mi? koltuğun rahat alma problemini ben de yaşıyorum? ne dersin yeterince rahat mı? artçı için?
    Haklı olmaktansa mutlu olmayı tercih ederim...

Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Alıntı erodesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım merhaba;

Artçı olayını deneyebildin mi? koltuğun rahat alma problemini ben de yaşıyorum? ne dersin yeterince rahat mı? artçı için?
    dostum maalasef deneyemedim. anlaşılan alıncaya kadar da deneyemeyeceğim

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Şu ER6-F modelini bende çok beğeniyorum,çift silindir harika bir alet. Tam aradığım motosiklet diyebilirim.yakın bir zamanda motosiklet almayı düşünüyorum.Kafamda Hyosung GT250R, Honda CBF 500 vardı.Şimdi kafayı bu makinaya taktım fiyatı, kalitesine göre çok iyi.Gerçi ben 2. el almayı düşünüyorum ama yine fiyat 2. elde de fark ediyor.Uzun zamandır motosiklet kullandım. vitesli vitessiz hiç fark etmez benim için her türlü motosikleti kullanırım ama eğer alırsam böyle bir makinaya ilk defa sahip olacağım.Kullanan arladaşlara sorum böyle bir makineyi tavsiye edermisiniz??Dediğim gibi bu benim 3. tercihim.
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    Dl-1000 Vstrom Midnight Blue, Kanuni Motorun 150
    Hyosung 250 cc olduğu için çok güçsüz kalır diğerlerine göre.Cbf 500 de güzel sorunsuz bir naked ama er6 ile aralarında 22 bg fark var.Azımsanıcak bir fark değil bu.Oldukça kıvrak ve dengeli bir makina.Hondaya göre çok daha yeni teknoloji olmasıda büyük avantaj.Kendine güvenin tamsa 250 lik yerine yüksek cc bir makinayla başlayıp uzun zaman elinde tutabilirsin bence.
    GÜCÜN BİLGİ OLMADAN HİÇBİR DEĞERİ YOKTUR.

chess - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F

kullandım... deneyim...

Arkadaşlar merhaba, bu motor ilk çıktığında 3600 km kadar kullanmıştım. 2 silindirli torklu ST sınıfında çok estetik bir motor. ( F ten bahsediyorum)
    Parça kalitesi Honda'ya göre düşük. Çift silindirli olduğundan dört silindirli bir makinaya göre titreşim problemi var. Yanlış hatırlamıyorsam dörtbin devir civarında bir uğultu oluşuyor makinada. 600 cc sınıfını için iyi bir başlangıç.
    Fiyat performans olarak ABS'siz versiyonu 9.350 € olarak görünüyor internet sitesinde bu fiyat bu makinaya biraz fazla. Onun abisi sayılabilecek Honda CBR 600f (SS)17.450 YTL fiyat performans olarak ÖTV artışı sonrasında başarısız bir makina.

Yolunuz açık olsun...

Motosikleti
    Cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar...
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pek aktif bir başlık değil ama ben de paylaşayım istedim.. bugün ikinci el 1450 kmde gri er6n sahibi oldum deneyimlerimi buradan paylaşırım.

Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk motor olmayacak kadar agresif bir motordur kendileri
    prometheus , yurtdışı incelemelerde er6n için er5 ten sonra çıkan yeni kawasaki başlangıç motoru diye bahsediliyor, kontrolü kolay ve agresifliği kullanıcıya kalmış bir makine ilk izlenimim

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Bugüne kadar ki motor üzerinde toplam yol tecrüben kaç km?
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugüne kadar ki motor üzerinde toplam yol tecrüben kaç km?

Puha ha ha...

Tencere kapak hikayesi.....

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Puha ha ha...

Tencere kapak hikayesi.....
    harbiden yahuu...bu nedir çok ayıp procuk...

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    prometheus , alp_tunay kapak benzetmesi yapmış
    incelemeyi ben yapmadım ki yurtdışı yapmış , şöle söliym hata affediyor bi sağa gaz verdim attırdım bi sola iki sefer de yüksek devir de alt vitese gectim , sallıyor ama cok zorlamıyor gibi geldi , cok haklısın daha ilk binişim, bence de arkadaşlar düşük cc den başlasınlar , fekat bazıları için başlangıç motoru da olabilir , öptüm

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı R3N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    prometheus , alp_tunay kapak benzetmesi yapmış
    incelemeyi ben yapmadım ki yurtdışı yapmış , şöle söliym hata affediyor bi sağa gaz verdim attırdım bi sola iki sefer de yüksek devir de alt vitese gectim , sallıyor ama cok zorlamıyor gibi geldi , cok haklısın daha ilk binişim, bence de arkadaşlar düşük cc den başlasınlar , fekat bazıları için başlangıç motoru da olabilir , öptüm
    Adam yılların motorcusu....Helal ruhşen cim.....Da neden ispiyonluyosun pro ya anlamadım....Ruhunun daha şen kalabilmesi için istersen tarafıma geç....

ER - 6 f

Arkadaslar selamlar... Honda beat scooter'dan buyuk kategoriye transfer oluyorum. Bu motordan almak istiyorum... Temiz ve düsük kilometreli motorunu satmak isteyen varsa bana bu numaradan ulasabilir.
    532 422 5660

Benim de hayalim böyle bişey offf of ama ben bunu kaldıramam bile heralde
    Al emin KARADAĞLI sı derler bana aman diyim:bounce:.........
    EMRE2141 where're you?
    ÜRETMEK HERŞEYDİR...........

Motosikleti
    Alıntı zealson adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar selamlar... Honda beat scooter'dan buyuk kategoriye transfer oluyorum. Bu motordan almak istiyorum... Temiz ve düsük kilometreli motorunu satmak isteyen varsa bana bu numaradan ulasabilir.
    532 422 5660
    www.sahibinden.com, buraya bir bak istersen

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757107 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler