Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Er6-F / Er6-N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    Ben yetkili servis istemiyorum özel kawasakiden anlayan yapan eden birde ben internet üzerinden zincir,hava filtresi(KN) fren balatalrını almak istiyorum er6f lere takılan hangileridir modelleri kodları vs varmıdır neye göre almam lazım ??

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:05 ----------

Birde motorumla giderken sinyal veriyorum sinyalı kapatıcam tuşun ortasına basıyorum zor işliyor zor kapatıyorum vd40 sıksam olurmu çözümü nasıldır?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Nihat sanırım jantlar çok kirli. Ben aspirin ile jantlarimi sifir gibi yapmıştım. Bence uygulamalisin. Onun dışında motor cok iyi toplanmis maşallah.
    çelikatlı bunu beğendi.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı 2move adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba kawasaki servisi Beşir usta var. Yetkili servistir ama tek başına çalışır. Kawasaki racing team eski mekanikeridir
    . Yardimci olur. Fiyati uygundur. Iscilik uzerine tanimam5424247889 istanbul sefakoyde
    Off ya tam aradığım kan işte, aynısının Honda olanından yok mu 2move

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla degerini bilen motorunun markasina bakmadan gidiyor. Kendisi çok titiz ve isinin ustasidir. Ve yaninda eleman calistirmaz. Marka ne olursa olsun mutlaka ugrayin. Para göz degildir. Hakkı ne ise onu alir. Kesinlik tavsiye ederim.

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı 2move adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla degerini bilen motorunun markasina bakmadan gidiyor.
    Yinede aynı zamanda yetkili olması muthiş bişey Ben zaten gönül rahatlığıyla giderim öyle bi ustaya, markaymış falan takmam ki öyle şeyler

_arda_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    typ-125 -bevery-runner-gp1-cbf-er6n-cbf1000-fzr600
    merhaba bende sonunda hayalim olan er 6 mı aldım sizlere katıldım çok güzel bi motormuş daha ewel patene biniyormuşuz biz haberimiz yokmuş
    Bulent78 bunu beğendi.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Gözümüz aydın, çinliler bizim motorun birebir kopyasını üretmiş beyler

Alet birebir aynı yaw, egzoz boruları bile aynı. Bakalım kaç km. dayanacak

Motosikleti
    ewet biraz benziyo inşallah türkiyeye gelmez

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyiler taklit edilir. güzel kopya yapmışlar buraya gelse zaten kimse almaz. ucuz olmuyor bknz mandial yeni gelecek olan 650cc çift silindir modellerine 19bin tl civarı fiyatı var. kim alırki..

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Bu alet zaten mondialin reklamını yaptığı alet, üzerine mondial yazıp getirecek ama asıl markası CF Moto. 16150 lira fiyat koymuş Mondial, saçmalık, daha ucuz getirselerdi belki olabilirdi ama bu fiyatla mümkün değil. Elektrik sistemini biraz zayıf gibi diyor yurtdışında kullananlar ama henüz öyle uzun km.ler yapan yok sanırım.

Motosikleti
    Honda NC S
    10 liraya getirseler bile alıcısı olacağını pek düşünmüyorum ben

Ucuz diye alacak olanlar zaten "600lük olsun" diyenler olurdu, zaten bu cümleyi kuranlarda 4 silindire takıntı var sebebiyse ses, ki bu alette o da olmadığından siparişle getirilir, sipariş verende çıkarmı bilemem

Şahsen ben çakma bişeye bineceğime 10 yıllık Er6' ya binerim, anlamam etmem ustam yok diye korkum varsa 250ninjaya binerim yine alamam bunu.

Çinlilerinen az bi 5-10 yılları daha var gibi duruyor, o da kendi özgün tasarımlarını yapmadıkları, marka olgusunu kavrayamadıkları sürece yine imkansız :D

Aslını yüceltecek başka bi numarası yok bence

Motosikleti
    alanlar parcasi ucuz olur diye alirlar heralde bide bu paraya sıfır motor kafasındalar kimse dusunmuyo cin mali oldugunu.
    Aslinda hic almasalarda su motorlar turkiyeye girmese...

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Yukardaki testte adam motorunun gucunun yeterli oldugunu soyluyor, arka tekerde 55 beygirdi sanirsam. iyi de hersey guc ve goruntu degil tabii ki, youtubedaki yorumlarinda adamin biri, sifir motorunu teslim almaya gittiginde motorun calismadigini yazmis, daha sonra da sinyal rolesi bozulmus ve sinyaller gitmis, parca degistirip sorunu cozmusler ama bir hafta beklemis adam falan. Hyosung gt650 de sirf bu yuzden silinmedi mi piyasadan? Yani motoru guzeldi evet, gucluydu, gucune gore az yakiyordu ama genel iscilik problemleri, ozellikle elektrik problemleri kullanicilarini canindan bezdirmisti, su anda piyasada gt650 nerdeyse yok, olanlarinda ne kadar iyi oldugu tartisilir. Hyosung gibi saglam motora sahip bir alet bile genel malzeme, iscilik, elektrik sorunlari yuzunden bizim piyasada tutunamadiysa bu aletin tutulma ihtimalini cok dusuk goruyorum. Sifir bundan alacagina ikinci el gayet temiz er6, xj6 ve eger gelirse MT07 alinabilir. Hepsi de kendini ispatlamis marka ve modeller.

Bu arada eger yanlis anlamadiysama adam 7995 dolar mi ne dedi fiyatina, ona da ayrica yuhh diyorum. Arkadas, madem boyle bir giris yapacaksin piyasaya, cin mallarinin en buyuk avantaji olan dusuk fiyatla gir de bari insanlar motor kotu cikarsa, ne kadar ekmek o kadar kofte desinler.

Merhaba sıfır kulanılmamış kawasaki er6n 2009-2012 arası GİVİ ön cam

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...0749702/detay/

witman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    arkadaşlar ön camı temizlettirme gibi bi imkanımız varmı? mat ve ufak çizikler var.
    https://www.facebook.com/pages/Kawasaki-ER6-FN/502408279842381?ref=hl

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı witman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ön camı temizlettirme gibi bi imkanımız varmı? mat ve ufak çizikler var.
    bu soruyu ben de merak ediyorum, pasta çekeyim dedim daha kötü oldu.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

aslında var ama astarı yüzünü geçiyor. çok zahmetli. oto sanayilerde oto farlarını parlatan yerler var onlar hellediyor. 100liraya kıyıp yeni cam almak daha iyi gibi.

Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında var ama astarı yüzünü geçiyor. çok zahmetli. oto sanayilerde oto farlarını parlatan yerler var onlar hellediyor. 100liraya kıyıp yeni cam almak daha iyi gibi.
    hocam 100 liraya nerde satılıyo.
    https://www.facebook.com/pages/Kawasaki-ER6-FN/502408279842381?ref=hl

sahibindende gördüm. hemde füme orj değil ama daha yakışıklı. ebayde daha çeşitli daha ucuzada var 3 4hafta kargo beklerim acelem yok dersen.

Motosikleti
    Yamaha XJ6
    ebaydakiler çok kaliteli değil . pek gözüm tutmadı.sahibinden de görürseniz paylaşın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler