Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Er6-F / Er6-N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gidonda boşluk varsa fuş takımı değişecek. Hem dediğiniz gibi virajlarda güven vermez hem frenleri zayıflatır. 3-5 yıl içinde motosikletlerde olması muhtemel birşey fakat dediğiniz gibi bir kaza sonucu da olmuş olabilir.
    Kadıköyde GKN motora uğra. tahminen 80 100tl gibi birşey tutacaktır fiyatı. Muhtemelen 1 gün sonra motosikletini teslim edecektir.
    Şuanda benim motosikletimde aynı sebepten orada.
    eğer motorunu bir gün içinde teslim ederse gökana dalarım daha benim motoru vermedi 45gün oldu yarın öğlen gidip bir bakayım ne alemde karakaçanım..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ali taş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Gidonda boşluk varsa fuş takımı değişecek. Hem dediğiniz gibi virajlarda güven vermez hem frenleri zayıflatır. 3-5 yıl içinde motosikletlerde olması muhtemel birşey fakat dediğiniz gibi bir kaza sonucu da olmuş olabilir.
    Kadıköyde GKN motora uğra. tahminen 80 100tl gibi birşey tutacaktır fiyatı. Muhtemelen 1 gün sonra motosikletini teslim edecektir.
    Şuanda benim motosikletimde aynı sebepten orada.
    antakyanın ustalarını gözünü seveyim direksiyon boşluğunu 15 liraya hallederiz müsait olduğunda uğra yeter dedi

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı ali taş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    antakyanın ustalarını gözünü seveyim direksiyon boşluğunu 15 liraya hallederiz müsait olduğunda uğra yeter dedi
    gidon sıkmak için para vermem ben kendim de yapabilirim fakat 1 kere sıkılır olmazsa o takım değişir. sıka sıka idate etmez mi elbet eder ama sürekli içini kurcalayarak kullanmak psikolojik olarak motora güvenememek iyi deyil
    ver gazı... ver çoşkuyu

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    gidon sıkmak için para vermem ben kendim de yapabilirim fakat 1 kere sıkılır olmazsa o takım değişir. sıka sıka idate etmez mi elbet eder ama sürekli içini kurcalayarak kullanmak psikolojik olarak motora güvenememek iyi deyil
    buraları da karıştırmaya başladın uzakdur seni kore malı seni
    UNdocab bunu beğendi.

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer motorunu bir gün içinde teslim ederse gökana dalarım daha benim motoru vermedi 45gün oldu yarın öğlen gidip bir bakayım ne alemde karakaçanım..
    Yahu nihat hocam. 45 gundur motorsuzsun. Seni en iyi ben anlarim heralde. Ramazanin ilk gununden beri kolum alcida motor otoparkta. Nasil sıkılıyorum bileemezsin. Senin durum bendende kotu. Allah yardimci olsun. Tez zamanda kavusun insllh. Bu arada masraf ne kadar tuttu senin motorun?
    elit motogaraj

ozaman şöyle yapalım senin motor sağlam sen sakatsın benim motor sakat ben sağlamım bari ver anahtarlarıda yatmasın sağlam olanlar şaka biyana yakında kavuşuyoruz çok az kaldı çıkma parçaarama olayı oyaladı bizi biraz. masraf tam hesap yapmadık ama 2 3bin lira civarı. evet malesef kavaya binen dikenine katlanır

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    2 .3 bin civarimi baya Cokmus bea. Neyse cana gelecegine mala gelsin. Bu arada bi arkadas aradi benide. Bayramdan sonra herhalde gelip motorun satışını alacak. Bende kisin ya Yeni kasa f alicam veya n. Yada vfr bakalim kismet
    Bu arada motorumun yatmasini fırsat bilip isteyen cok arkadasim war. Fakat huyum kurusun motorumu baskasi kullaninca sogudugum için. Kimseye emanet de olsa motorumu verme taraftari degilim.

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    geçen senin motoru gördm biraz tozlanmış anadan üryan duruyodu :-)
    ver gazı... ver çoşkuyu

bende yarım saat önce seninkini gördüm sorma ne haldeydi sen aradığında ben ordaydım
    UNdocab bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    bende yarım saat önce seninkini gördüm sorma ne haldeydi sen aradığında ben ordaydım

adam harbi mekanı basmış :-) şimdi metrobüsteyim almaya gidiyorum.
    ver gazı... ver çoşkuyu

ben çıkarken toplanıyordu 15dkya bitmiş olur. bidahada o eski gittiğin yerlere gitme bence. ha bide o aynaları değiştir one öyle şaka şaka motorun güzel gökan baya ilgilendi.

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    o eski yerin sahibini ... oruçlu oruçlu küfür ettirecek beni.
    şerefsizlikleri neyse benim satın alıp götürdüğüm amortisör yağını cukka ediyor ne olduğu belirsiz yağ koyuyor içine. iş yaptım diye para alıyor gökhan bu gün onun yaptım diyerek bok ettiği şeyi düzeltiyor.
    çok lastik satan bir insan ama keşke lastiği zamanında babası taksaymış

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-masrafsiz-hatasiz-er-6f-kaski-montu-ile-hazir-fiyat-dustuu-123918467/detay

şu motoru tanıyan bilen varmı, takas teklifi geldi. Ancak fiyatı bence piyasadan yukarı

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-masrafsiz-hatasiz-er-6f-kaski-montu-ile-hazir-fiyat-dustuu-123918467/detay

şu motoru tanıyan bilen varmı, takas teklifi geldi. Ancak fiyatı bence piyasadan yukarı
    Aslında fiyat normal diğer motosikletlerin piyasalarının nasıl arttığını göz önüne alınca ama pazarlık payı bırakmıştır illaki.

Fotoğraflardan pek bir problem göremedim fakat galeri satıyorsa kilometre konusunda çok titiz olun derim.
    ANGARAJ

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Bu ne kadar güzel bir renk böyle Biz anca siyah yada gri alırız

zenon bunu beğendi.

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    merhaba arkadaşlar. ybr'mi sattım ve biraz üzerine ekledim. 9 bin gibi bütçem var kalanı için de kredi çekeceğim toplam bütçem 11.500 tl.
    er6 alırken dikkat etmem gereken noktalar nelerdir?
    n ve f arasında kalıyorum, n alırsam düştüğümde masraftan korkmam ve park halindeyken hırsızlara cazibeli gözükmez; f alsam rüzgar koruması daha iyi olur diye düşünüyorum (boyum 185)
    fikirleriniz nelerdir?

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar. ybr'mi sattım ve biraz üzerine ekledim. 9 bin gibi bütçem var kalanı için de kredi çekeceğim toplam bütçem 11.500 tl.
    er6 alırken dikkat etmem gereken noktalar nelerdir?
    n ve f arasında kalıyorum, n alırsam düştüğümde masraftan korkmam ve park halindeyken hırsızlara cazibeli gözükmez; f alsam rüzgar koruması daha iyi olur diye düşünüyorum (boyum 185)
    fikirleriniz nelerdir?
    Genelde şehiriçi kullanıyorsanız N öneririm. F, N modeline nazaran büyük farklarda rüzgardan korumuyor. Boyunuzu göz önüne alırsak ikisinde de rüzgardan pek korunamazsınız. N'de düştüğünüz zaman masraf çok çıkarmaz, hele koruma takozu takarsanız hiç bir masraf çıkarmaz. 2006-2008 arası F modellerinde grenajdan zırıltı gelir fakat bu sorunu çözmesi kolaydır. F modelleri N modellerine göre daha ucuzdur. Bütçe sıkıntılı ise F modeli de alabilirsiniz.

Kilometre konusunda çok takıntılı olmayın bu modelde, fakat mümkün olduğunca çok el değiştirmemiş bir motosiklet alın. Kilometresini bu aletler belli etmiyor, bu sebeple kilometresinin orjinal olup olmadığını iyice kontrol edin. Lastikleri mutlaka iyi olsun, çünkü arkası hafif olduğundan bazı durumlarda sıkıntı çıkarabiliyor kötü lastiklerde. Kawasaki ER6-N'in öyle bilindik bir sorunu yok, temiz olmak kaydıyla içiniz rahat alabilirsiniz.
    GaCCaLL bunu beğendi.
    ANGARAJ

Motosikleti
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genelde şehiriçi kullanıyorsanız N öneririm. F, N modeline nazaran büyük farklarda rüzgardan korumuyor. Boyunuzu göz önüne alırsak ikisinde de rüzgardan pek korunamazsınız. N'de düştüğünüz zaman masraf çok çıkarmaz, hele koruma takozu takarsanız hiç bir masraf çıkarmaz. 2006-2008 arası F modellerinde grenajdan zırıltı gelir fakat bu sorunu çözmesi kolaydır. F modelleri N modellerine göre daha ucuzdur. Bütçe sıkıntılı ise F modeli de alabilirsiniz.

Kilometre konusunda çok takıntılı olmayın bu modelde, fakat mümkün olduğunca çok el değiştirmemiş bir motosiklet alın. Kilometresini bu aletler belli etmiyor, bu sebeple kilometresinin orjinal olup olmadığını iyice kontrol edin. Lastikleri mutlaka iyi olsun, çünkü arkası hafif olduğundan bazı durumlarda sıkıntı çıkarabiliyor kötü lastiklerde. Kawasaki ER6-N'in öyle bilindik bir sorunu yok, temiz olmak kaydıyla içiniz rahat alabilirsiniz.
    değerli bilgiler için teşekkürler. daha ekleyecek olan yok mu
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Benimde arkadşların motoruna binip test ettiğim kadarıyla,
    Lastiklere dikkat zira çokçabuk tekere sarabiliyor,
    Boy olarak aynı boyda sayılırız f kullanmadığım için rüzgar etkisini bilemem lakin,
    N de çok güzel rüzgara maruz kalırsın..Tur camı uzun yolda şart(Belkide ben rahata alıştığım içindir )

Motosikleti
    fazer (aslında fz6 ve yarım karenajlı model) ile ikisinin arasında kalıyorum, tam da 11 bin lira gibi bir bütçe yapmışken aklıma giriyor arkadaşlarım. konfor olarak ve rüzgar korumasının daha iyi olduğunu, malzemenin bi tık yukarıda olduğunu söylüyorlar.
    sizin görüşleriniz nelerdir? sanırım şehir içinde de şehir dışında da aralarında sadece 1 lt yakıt farkı var... bir de fazer hata affetmez gibi geliyor bana...

---------- Post added at 22:33 ---------- Previous post was at 21:36 ----------

fazer ın gaz tepkileri de düşündürücü...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler