Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Er6-F / Er6-N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    agilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    11 e verirse al yoksa hic bulasma.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Bence o motora 12 çok
    elit motogaraj

Motosikleti
    Sattıklarından sonra şu an yok
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence o motora 12 çok
    Pazarlıkta en son kaça indirebilsem süper olur birde bu km bu motorlar için ne gibi bir aksilik yaşatır

agilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Kardesim 11 e verirse al dedim ya.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı ateserol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazarlıkta en son kaça indirebilsem süper olur birde bu km bu motorlar için ne gibi bir aksilik yaşatır
    Ben 33binde aldim, bu cok km degil ki sana bir ariza yasatsin, almadan usta birinin motor sesini dinlemesi yapabilecegin en iyi testtir, tabii yine anlayan birinin kullanmasi ve sagini solunu kontrol etmesi iyi olur.

Gorebildigim kadariyla sol grenajinda er6 stickeri yok, bu akla grenajin boyandigini getiriyor, onun disinda aynalari orjinal degil, cok mu onemli, degil tabii ki ama kaza yaptigina isaret olabilir, ben de mesela sol aynami kirmistim gecenlerde, bir tanesine 60-70 lira para verecegime, gidip 20 liraya iki tane cin mali ayna aldim taktim, gayette guzel oldu

Son olarak 11 lira da bence fazla, 10 liraya diretmek lazim diye dusunuyorum.
    ömer2 bunu beğendi.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    http://youtu.be/JXucndtKPLU
    selamlar.. çinden getirttiğim ledlerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:56 ----------

http://youtu.be/k3GscJK4uK0
    bu da arkadaşın kask kamerasını test ederken.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:04 ----------

[IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG][IMG][/IMG]

Çok yıkama dediler dinlemedik. çekti makina.. bi de teker yapayım dedim.
    [IMG][/IMG]
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Motosikleti
    street triple rs
    Hasan kardeşim plaka çok yakışmış motora. Aynısından yaptırabilirsem bende yaptırıcam. Bu plaka işlerini kimler yapıyor bu arada reklamcılarmı ? Son olarak maliyeti nedir hocam
    elit motogaraj

Merhaba , arkadaşlar 2006 model kawasaki er6f motorum var, aynı motor kulanıcısı bir arkadaşımdan bir şey rica edicem, istanbulda oturan tabi, benim arka tutamaçlarım yok olan bir arkadaşla birlikte tornacıya gitsek ölçülerini alsak da kendime yaptırsam olabilirmi? Araştırdım çok pahalı 300 tl falan amcam tornacı aynısını yapabilir ama orjinal parça lazım?

Yokmuuuu kimseciklerrrrr

Motosikleti
    street triple rs
    Burası böyle kardeşim :-) bişey yazarsın 10 gün sora cevap verilir
    ömer2 bunu beğendi.
    elit motogaraj

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son olarak 11 lira da bence fazla, 10 liraya diretmek lazim diye dusunuyorum.
    O aynalar 10 TL zaten, senin tombul suratını görünce amcam 20 TL deyivermiş Sen de kıramamışsın adamı
    #sürenadam

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı debrecen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba , arkadaşlar 2006 model kawasaki er6f motorum var, aynı motor kulanıcısı bir arkadaşımdan bir şey rica edicem, istanbulda oturan tabi, benim arka tutamaçlarım yok olan bir arkadaşla birlikte tornacıya gitsek ölçülerini alsak da kendime yaptırsam olabilirmi? Araştırdım çok pahalı 300 tl falan amcam tornacı aynısını yapabilir ama orjinal parça lazım?
    tornacıda yapılanın randıman vereceğini ve güzel olacağını sanmam. ayrıca bu tarz şeyleri ucuza yapmıyorlar. 2 sene ybr 125 e önce clip on gidon yaptırmak istedim belki 1 saatte bitireceği bişeydi 250 lira falan istedi. vazgeçmiştim, zaten gidip cbr 125 gidonu alsam o paraya geliyordu.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Torukojin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS - 2000
    Arkadaşlar Merhaba,

Evlilik sebebeiyle çok sevdiğim motorumu satmak zorundayım. Malum düğün yapmak zor. sahibinden.com daki linki veriyorum isteyen bana cepten ulaşabilir.

Kazasız,belasız,keyifli sürüşler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-er-diablo-98469283/detay
    "You Got a Dream.. You Gotta Keep It.."

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Torukojin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba,

Evlilik sebebeiyle çok sevdiğim motorumu satmak zorundayım. Malum düğün yapmak zor. sahibinden.com daki linki veriyorum isteyen bana cepten ulaşabilir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-er-diablo-98469283/detay

valla güzel alet, kafamı karıştırdı açıkçası...

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    İsmi de güzel
    Heil Spellcheck

Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tornacıda yapılanın randıman vereceğini ve güzel olacağını sanmam. ayrıca bu tarz şeyleri ucuza yapmıyorlar. 2 sene ybr 125 e önce clip on gidon yaptırmak istedim belki 1 saatte bitireceği bişeydi 250 lira falan istedi. vazgeçmiştim, zaten gidip cbr 125 gidonu alsam o paraya geliyordu.
    Bire bir aynı oluyor ücret odemiyeceğim bana parca lazım

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O aynalar 10 TL zaten, senin tombul suratını görünce amcam 20 TL deyivermiş Sen de kıramamışsın adamı
    Olm gidip te Yibadan alsak 10 lira olabilir, Yibadan motorcuya 15 lira, e Sinan da motorcudan 15 e alıp bana 20 ye çakmıştır doğal olarak, hertürlü bir aynaya 60 lira vermekten iyidir Yüzüm tombik olsa da zincirim sağlam, 200 kilo motor 100 kilo ben bir oluyoruz, zincir yine de dayanıyo, tabii 66nm torku saymıyorum bile

Alıntı Torukojin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba,

Hocam senin ilanın bir 4-5 ayı var sanırım, yani yanlış anlama, daha önce de görmüştüm, tabii ki herkesin malı kendine güzel ve değerlidir ama eğer satayım artık para lazım diyosan o fiyatla bu amaca ulaşamayacağını düşünüyorum ben. Bence satacaksan eğer fiyatta bi güzellik yapman lazım, yani sahibinden fiyatında, onun üzerinden de biraz pazarlık ile satılacağını düşünüyorum. Ha 12 ye ya da 11,5 a satacağıma elimde durur binerim falan diye düşünüyorsan o da senin fikrin tabii ki öyle de yapabilirsin. Ben motorumun fiyatı iki kez indikten sonra almıştım mesela, aslında o kadar indireceğini düşünmediğimden hiç ümitli de değildim, favoriler de duruyordu sadece, bir sabah kontrol ederken fiyatın düştüğünü farkettim ve hemen arayıp sahibiyle görüştüm, sonraki gün de ustaya gösterip aldım. Eğer ilk fiyatı hiç düşürmeseydi belki yine satabilirdi ama araba alacağı için acil paraya ihtiyacı vardı ve bu yüzden fiyatı indirdiğini söylemişti ki bikaç gün sonra aldığı arabasını da gördüm O da zaten bu fiyata da satılmasaydı satmazdım kredi falan çekerdim demişti sanırım. Dediğim gibi yanlış anlama ama bence fiyatta biraz oynama lazım gibi

Alıntı debrecen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla yazdığın zaman gördüm açıkcası ama orda olmadığım için cevap yazma gereği duymadım yoksa bu topiği kontrol ediyorum hergün.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    Kawa Z750
    Hasan kardeşim plaka çok yakışmış motora. Aynısından yaptırabilirsem bende yaptırıcam. Bu plaka işlerini kimler yapıyor bu arada reklamcılarmı ? Son olarak maliyeti nedir hocam
    genelde reklamcılar yapıyorlar.2 çeşit ürettiklerini gördüm .
    1- siyah plexi kesiyorlar fosforlu sticker plotter da kesim ile sayıları harfleri kesip boşaltıyorlar.izmrde 30 tl civarı
    2- harf ve karakterleri plexiden kesip 3m bantla montaj ediyorlar. (tabi bu büyük reklamcı işi. lazer kesim ile oluyor.)izmirde 45 tl civarı

bi aralar bu işi yapmışlığım vardı. bizim maliyet yüksek ama tanıdık işi oldu . zzaten kawasaki logosunun çizimi felan kendim yaptım 1 saat çizmek hazırlamak sürüyor. honda yamaha ve suziki de yaptım. örneklerini birazdan basarım. nasıl yaptığımı ne demek istediğimi daha net anlarsın kardeşim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:31 ----------

[img=http://imageshack.us/scaled/medium/109/53885710150707512591520.jpg]
    [img=http://imageshack.us/scaled/medium/546/53654510150795787851520.jpg]
    [img=http://imageshack.us/scaled/medium/46/52443610150795788631520.jpg]
    [img=http://imageshack.us/scaled/medium/51/48597210151389039121520.jpg]
    [img=http://imageshack.us/scaled/medium/51/39765310151383105481520.jpg]
    [img=http://imageshack.us/scaled/medium/716/32144910151383104771520.jpg]

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:41 ----------

genelde reklamcılar yapıyorlar.2 çeşit ürettiklerini gördüm .
    1- siyah plexi kesiyorlar fosforlu sticker plotter da kesim ile sayıları harfleri kesip boşaltıyorlar.izmrde 30 tl civarı
    2- harf ve karakterleri plexiden kesip 3m bantla montaj ediyorlar. (tabi bu büyük reklamcı işi. lazer kesim ile oluyor.)izmirde 45 tl civarı

bi aralar bu işi yapmışlığım vardı. bizim maliyet yüksek ama tanıdık işi oldu . zzaten kawasaki logosunun çizimi felan kendim yaptım 1 saat çizmek hazırlamak sürüyor. honda yamaha ve suziki de yaptım. örneklerini birazdan basarım. nasıl yaptığımı ne demek istediğimi daha net anlarsın kardeşim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:31 ----------

yapılmayacak şey yoktur. son zamanlarda akralik den çamurluk yapma sevdasına kapıldım. bakalım sonumuz ne olacak. bunlarda diğer yaptıklarımdan bir kaç örnek.

Bu da gelecekde hedeflediğim makina . ..
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Motosikleti
    street triple rs
    Hasan kardeşim ellerine sağlık bence çok güzel olmuş. Peki senden rica etsem aynı plakadan benm için hazırlayıp kargo ile yollarmısın ? Yanlız ödeme olayını nasıl yaparız ? Hesabına yatırabilirim ? Biraz çok oluyorum farkındayım :-)

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:12 ----------

Ha bide bu arada trafikte sorun olmuyomu bu plaka ?
    elit motogaraj

Motosikleti
    Kawa Z750
    Trafikte sorun olur tabiki benim orjinal plakam cantamda duruyor sen plaka numarani bi yolla ben bi bakayim dukkana gidersem yapariz bişiler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler