Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Er6-F / Er6-N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cnkdgrmc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6-N
    Alıntı stepfunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sizlere birşey danışmak istiyorum.
    Bu motorun yani er6-N'nin parça fiyatları nasıldır? Çok pahalı mı parçaları.
    Kısmetse bir sonraki motorum bu olacak büyük ihtimal.

Teşekkürler.
    Hangi Motorun parcasi ucuz ki birde pahali cok acik bir ifade a marka motora gore pahali b marka motora gore uciz sayilir fakat almanizi tavsiye ederim temiz guzel kullanilmis bulursan hic dusunme bile

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı cnkdgrmc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi Motorun parcasi ucuz ki birde pahali cok acik bir ifade a marka motora gore pahali b marka motora gore uciz sayilir fakat almanizi tavsiye ederim temiz guzel kullanilmis bulursan hic dusunme bile
    Şöyle belirteyim, mesela CBR250R'nin yan büyük grenajı 57 TL. Ama Ninja 250R'nin sadece bir yan grenajı milyara yakın fiyatı var diyorlar.
    Resmen arada uçurum var.

Alırsam 2012 modelini almak isterim, kadran olayını bu sefer becermişler
    Şase ve motor tepkilerinde de iyileştirmeler varmış.
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı stepfunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şöyle belirteyim, mesela CBR250R'nin yan büyük grenajı 57 TL. Ama Ninja 250R'nin sadece bir yan grenajı milyara yakın fiyatı var diyorlar.
    Resmen arada uçurum var.

Alırsam 2012 modelini almak isterim, kadran olayını bu sefer becermişler
    Şase ve motor tepkilerinde de iyileştirmeler varmış.
    hondanın da büyük cc.de parçaları pahalı. kawasaki, büyük cc. kalitesinde 250 cc. üretiyor ve fiyatlandırmayı ona göre yapıyor. 250 cc. için parça fiyatları yüksek ancak aradaki kalite farkı aşikar. ayrıca cbr250r ile er6'yı parça fiyatında kıyaslamanız anlamsız.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hondanın da büyük cc.de parçaları pahalı. kawasaki, büyük cc. kalitesinde 250 cc. üretiyor ve fiyatlandırmayı ona göre yapıyor. 250 cc. için parça fiyatları yüksek ancak aradaki kalite farkı aşikar. ayrıca cbr250r ile er6'yı parça fiyatında kıyaslamanız anlamsız.
    Cbr250r ile kiyasladigimi nereden cikardiniz bende onu anlamadim.
    Ben sadece ornek vermistim, ayrica ninja250 ile cbr250r arasinda bahsettiginiz kadar kalite farki yok.

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gt250r'ımı sattım, yazın buralarda olamayacağım için motorsuzum. Artık dönüşte (eylül gibi) bi F ayarlayalım bana, artık bi motor alıp en az üniversite bitene kadar binmek istiyorum(daha 4 5 yıl var sanırım) Bunun için er6 uygun gibi. Sıkılmam değil mi 1 yılda bu motordan?

Motosikleti
    kawasaki er 6n
    arkadaşlar bişer sorcam, 2006 model er 6 için fren balatası alacağım, ne almam lazım hangi marka model, nerden bulurum bilmiyorum bilgisi olan arkadaşlar varsa cevap verirlerse çok sevinirim, şimdiden teşekkürler

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı savgat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bişer sorcam, 2006 model er 6 için fren balatası alacağım, ne almam lazım hangi marka model, nerden bulurum bilmiyorum bilgisi olan arkadaşlar varsa cevap verirlerse çok sevinirim, şimdiden teşekkürler
    600RR EBC marka balata taktırmıştım, çok memnundum. er6 yada uyar büyük ihtimal. EBC sorun , varsa tavsiye ederim. hatta buradan haberleşelim belki bende taktırırım ihtiyaç olduğunda
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

Motosikleti
    kawasaki er 6n
    EBC bakıyorum aslında ama bir çok model var, ebc nin sitesinde motosiklet moelleri için balata seçimi gibi bişey aradım ama bulamadım. sizin bildiğiniz bir site varmı bununla ilgili

Motosikleti
    ER6-N
    Alıntı savgat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EBC bakıyorum aslında ama bir çok model var, ebc nin sitesinde motosiklet moelleri için balata seçimi gibi bişey aradım ama bulamadım. sizin bildiğiniz bir site varmı bununla ilgili
    Tr de balata fiyatlari baya artti servis euro ile satinca yukseldi bende bu hafta 2 takim siparis verecektim. Ebayda satiliyor yalniz alirken dikkat etmek gerekiyor kesinlikle emin olup o sekilde siparis veriniz

orjinal kawasaki ER6 koruma takozu 250 euro..
    http://www.motobakkal.com/?urun-2780.html 80 tl da var. Kullannan varmı? Taktırsam iş görürmü?

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Yeni kasa er6f lere universal olmuyor bilginiz olsun.Sistem tamamen değişik. silindir ust kapalarının oradan falan demir geçiyor. 2 şasısden V şeklinde birde ortadan geçen cubuk ile 3 noktadan baglanıyor. ebayda 200 dolar civarı olması lazım.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Alıntı Raphae1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni kasa er6f lere universal olmuyor bilginiz olsun.Sistem tamamen değişik. silindir ust kapalarının oradan falan demir geçiyor. 2 şasısden V şeklinde birde ortadan geçen cubuk ile 3 noktadan baglanıyor. ebayda 200 dolar civarı olması lazım.
    yazmamışsım er6n olacak 2011.

Motosikleti
    ER6-N
    Alıntı 2move adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orjinal kawasaki ER6 koruma takozu 250 euro..
    http://www.motobakkal.com/?urun-2780.html 80 tl da var. Kullannan varmı? Taktırsam iş görürmü?
    İs gorur mu bilmiyorum kullanmadigim icin fakat orj olanda baya pahaliymis ebaydan da bi fiyat arastirmasi yapsaydiniz.Sahsi fikrim orj yana ama 250 euroda vermem.
    Bu arada gecen gun carsida gordum motorunuzu tekrar iyi gunlerde kullanin. Cok yakisikliydi

JARA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV650S - Kanuni 250c
    selam arkadaşlar, şuanda 250cc kanuni marka chopper kullanıyorum. bayağıdır tarz değişikliğiyle beraber yeni bir motosiklet almayı planlıyordum, ilk başlarda 0 km CBR250R almayı düşündüm de sonradan çok gereksiz geldi ve akabinde vazgeçip cc büyütmeye karar verdim, ER-6N'i gözümde oldukça büyütmüşüm fiyat olarak baktım ki o kadar da abartılı fiyatları yokmuş. 40bin kilometrede 2006 model sağı solu sağlam bir makine buldum fakat 9.750 tl istiyorlar, piyasayı o kadar iyi bilmediğim için bana makul geldi, sizce uygun mudur, piyasası bu civardadır tahminimce, henüz motoru yakından görmedim, görmeye gittiğimde nelere dikkat etmeliyim sizce? teşekkür ederim.

http://www.youtube.com/watch?v=rMXgo2fXIY0
    güzel video, er6n full modifiye yapılmış. Video daki kouma demirlerinden arıyorum

ve buldum

http://www.motohaus.com/acatalog/SW_...ars_ER-6N.html
    http://www.twistedthrottle.com/article/static/447/
    hatta kaza sonrası çekilmiş fotoğraflar var. görevini yerine getirmiş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:16 ----------

Alıntı JARA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar, şuanda 250cc kanuni marka chopper kullanıyorum. bayağıdır tarz değişikliğiyle beraber yeni bir motosiklet almayı planlıyordum, ilk başlarda 0 km CBR250R almayı düşündüm de sonradan çok gereksiz geldi ve akabinde vazgeçip cc büyütmeye karar verdim, ER-6N'i gözümde oldukça büyütmüşüm fiyat olarak baktım ki o kadar da abartılı fiyatları yokmuş. 40bin kilometrede 2006 model sağı solu sağlam bir makine buldum fakat 9.750 tl istiyorlar, piyasayı o kadar iyi bilmediğim için bana makul geldi, sizce uygun mudur, piyasası bu civardadır tahminimce, henüz motoru yakından görmedim, görmeye gittiğimde nelere dikkat etmeliyim sizce? teşekkür ederim.
    40bin km bu motor için problem olmaz fakat illaki bazı masraflar açacaktır, zincir , balata, yağ, debriaj balatası.. bakımları zamanında yapıldıysa 40bin daha kullanırsınız.
    Benden size tiyo, er6 ikinci eli çok güçlü değildir, ilanların çoğunun fiyatı sizi yanıltmasın. iyi paazarlıkla iyi motor alınabilr.

Merhaba, kullanıcılara bir sorum olacak; 2010 model Er-6 N ile şimdiki aynı modeli arasında bir fark var mıdır? Nelerdir? şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar, 2010 model Er-6N alarak aranıza katıldım. Umarım topic hareketlenir, buradan faydalanabiliriz. Selamlar...

Motosikleti
    ER6-N
    Hayirli olsun kazasiz surusler dilerim keyifli keyifli kullanin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı caferkarakus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, 2010 model Er-6N alarak aranıza katıldım. Umarım topic hareketlenir, buradan faydalanabiliriz. Selamlar...
    abi ayıp oluyor ama öyle herkese benim motorumu kendi motorunmus gibi anlatma yani

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ayıp oluyor ama öyle herkese benim motorumu kendi motorunmus gibi anlatma yani
    ooo apache durmuşa bak sen kawa almışta haberimiz yok
    hayırlı olsun durmuş...
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler