Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Er6-F / Er6-N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    FAZER 600
    bana mail adresini ver atayım motorun resmini

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:48 ----------

motorum 2006 modl sarı renk ırıdyum buji bmc hava fılıtresı gold fıren balataları yagı daha 700km oldu lastıkler %80ıyı durumda zincir 1000km oldu tertemiz let stoplar let arka fren ben motoru satmak ıstemıyomda aile sıkıstırıyo ondan sıteye vermedım bı ara verdım kaldırdım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cagriaksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley-Davidson XL883R
    Alıntı adanalı01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden sordun n de 40 50 dakika gidilmez mi
    Tabikide gidilir ama herkes rüzgarı göğsüne göğsüne yemeyi sevmeyebilir ondan merak ettim de sordum

Arkadaşlar merhaba,
    Şu an cbf 150 kullanıyorum , kısmet olursa yaza buyutmek niyetindeyim , zezon bittiği için daha hesaplı olabilir mantığı ile şimdiden araştırmaya başladım uygun bir şey bulursam almayı planlıyorum.

Sahibinden.de şöle bi ilan gördüm , bilen tanıyan varmı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...37568954/detay

ikinci olarak bu markadaki parça ve servis sıkıntısı ne boyutlarda , forumlarda ürkünç şeyler okudum kafam karıştı. Tavsiyelerinizi bekliyorum
    Tşk..

cagriaksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley-Davidson XL883R
    Alıntı hunter26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,
    Şu an cbf 150 kullanıyorum , kısmet olursa yaza buyutmek niyetindeyim , zezon bittiği için daha hesaplı olabilir mantığı ile şimdiden araştırmaya başladım uygun bir şey bulursam almayı planlıyorum.

Sahibinden.de şöle bi ilan gördüm , bilen tanıyan varmı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...37568954/detay

ikinci olarak bu markadaki parça ve servis sıkıntısı ne boyutlarda , forumlarda ürkünç şeyler okudum kafam karıştı. Tavsiyelerinizi bekliyorum
    Tşk..
    ilanı inceledim, resimlerdeki seleler aynı değil, eğer ilk resimdeki motorun kendisi ise selesi güzelmiş, bayan bir arkadaşımız satıyormuş okuduğum kadarı ile, öyle standart bakımlar için servislik bir durumu yok motorun, bakımını kendinde kolay yapabilirsin, yedek parça için ise bişey diyemiyeceğim hiç ihtiyacım olmamıştı er6-f i kullanırken

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı cagriaksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilanı inceledim, resimlerdeki seleler aynı değil, eğer ilk resimdeki motorun kendisi ise selesi güzelmiş, bayan bir arkadaşımız satıyormuş okuduğum kadarı ile, öyle standart bakımlar için servislik bir durumu yok motorun, bakımını kendinde kolay yapabilirsin, yedek parça için ise bişey diyemiyeceğim hiç ihtiyacım olmamıştı er6-f i kullanırken
    zaten o foto fransadan bi foto plakadaya bakarsanız. hatta ben o seleleri araştırırken görmüştüm bu fotoyu başka bi yerde...
    habe habe

Alıntı ER6iNbay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten o foto fransadan bi foto plakadaya bakarsanız. hatta ben o seleleri araştırırken görmüştüm bu fotoyu başka bi yerde...
    Motora bu akşam baktım , ilk resim başka bir motora ait bu arada.
    Motor 1 ay kadar önce sağa yatmış , sağ grenajda hafif bir çizik var , sağ ve sol ayaklıklar kırık , yan ayatarken sağ fren manet'inin bir ucu kopmuş ön farın üst tarafında çatlak var. bunlar - leri
    Lastikler yeni değişmiş , motor açılmamış, bakımları yeni yapılmış , şu an cbf 150 kullanıyorum. Başka motora ne bindim nede kullandım. Satan arkadaş atla bi tur atalım dedi , 1-2-3 yaptı oheaaa oldum. Cidden hızlı makina , sölediğine göre fazla basmamış

Rakam 7.250 TL'ye indi ne dersiniz arkadaşlar alınırmı?
    Bahsettiğim sıkıntıların resmini çektim ancak nasıl eklicem bilmiyorum.

Motosikleti
    FAZER 600
    7 tl 2 daha kat daha duzgun bişey al.

Alıntı zugo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7 tl 2 daha kat daha duzgun bişey al.
    Pek bişi anlamadım mesajdan , 7.000 TL'ye daha duzgun bir er-6n bulunurmu demek istediniz??

arifziyaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XV950 BOLT
    7 varsa 2 bin daha ekle 9 bine daha düzgün bişey al diyor..
    JAWA = ilk aşk , Monster696 = hala kalbimde , hypermotard 1100 = unutulmaz , MT07 = Mantık evliliği , XV950 = güzel ama kesmiyor

Alıntı arifziyaar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7 varsa 2 bin daha ekle 9 bine daha düzgün bişey al diyor..
    Hehehe , şifreli gibi olmuş , Motoru gerçekten çok beğendim , takibe alıcaz bakalım daha uygun bişi çıkar umarım..

Motosikleti
    FAZER 600
    Arkadaşım kımse ıyı malı ucuz fiyata vermez.bu motoru aldın sagına soluna masraf yaptın 7tl olur kac tl? Satmaya kalkacan bu motor sağa yatmış yok boyalı kım alacak bunları düşün ona göre karar.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:25 ----------

arkadaslar motorunda arka canta takma aparatları olan varmı?bana yakından resimler lazım kendim yaptıracam bu işlerle ılgilenenler var.

Velox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6N
    Alıntı frustrated adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    turan güneş bulvarında sürekli bir turuncu er-6n görüyorum o siz misiniz yoksa?
    Benim motor olsa gerek. Evim Turan Güneş Bulvarındaydı, geçen ay Birlik Mahallesine taşındım. Benim model de 2007.

adanalı01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xj6 diversion f 2013
    er6f 2006 model 10000......... fazer 2006 10000 ........görsellik km olrak aşagi yukarı aynı siz olsaniz hangisini alırdınız. marka tarafı tutmadan yorum yapamanızı rica ediyorym
    köylü milletin efendisidir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK. Ben hayatta 2 şeye inanırım 1 Dua ederken görmediğime 2 aynaya bakıp gördüğüme.

er-6f için 10 bin biraz fazla değil mi? piyasası 9000-9500 civarı sanırım..

fazer ın görüntüsü harika ama içindeki r6 mooru ile bayağı hırçın bir makine olduğu anlaşılıyor pek hataya yer yok gibi..
    er-6f nin motoru 2 silindirli daha sakin ve torklu, versys modeli aynı motor...
    ikisi de şehir motoru..er-6f nın malzeme kalitesi biraz daha kötü sanırım..

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    ER-6 , GSXF Derken CBR 600F ile yolumuza devam ediyoruz
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

arifziyaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XV950 BOLT
    çakalaz hayırlı olsun konuyu gördüm ..çok güzel motor allah güle güle kullanmak nasip etsin...bu sene üç motor birden değiştirdin sıradakini bekliyorum )
    JAWA = ilk aşk , Monster696 = hala kalbimde , hypermotard 1100 = unutulmaz , MT07 = Mantık evliliği , XV950 = güzel ama kesmiyor

cbf 500 ile er-6f arasında gidip geliyorum ben de fiyatları hemen hemen aynı..kawa 650 cc enjeksiyonlu ve yeni teknoloji motoru ile daha üstün ama hondanında sorunsuzluğu ve servis ağı ön plana çıkıyor..kararsız kaldım..

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    cbf 500 ile er-6f arasında gidip geliyorum ben de fiyatları hemen hemen aynı..kawa 650 cc enjeksiyonlu ve yeni teknoloji motoru ile daha üstün ama hondanında sorunsuzluğu ve servis ağı ön plana çıkıyor..kararsız kaldım..
    aynı durumdayız...bakalım cevaplar ne olacak
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

adanalı01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xj6 diversion f 2013
    Alıntı hocaseko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı durumdayız...bakalım cevaplar ne olacak
    bende sizin gibiyim ama ben fazer ile er6f arasında gidip geliyorum...
    köylü milletin efendisidir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK. Ben hayatta 2 şeye inanırım 1 Dua ederken görmediğime 2 aynaya bakıp gördüğüme.

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    selamlar cbf500 2007 de üretimi durdu er6f halen devam ediyo...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (2 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler