Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Er6-F / Er6-N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    biteme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750 R
    evet bugun xenonları söktüm düzeldi sanırım en son yanmamıştı galiba akümü bitirme durumuna kadar getirmişim xenonlardan. onun yerine h7 taktık philips gayet güzel oldu. fren balatalarını würth sprey ile temizlerim. hatta sensörleri sölüp iyice temizledim en son beşiktaştan göztepeye geldim 15 km abs ışığı yanmadı. sanirim xenonlardandi.

hidrolik kapağının açılması hava yapsa bile bu motorlar o havayı alıyolarmış öle bi bilgi aldım.

bu arada bu motor için değişik manetler göremedim tüm internette aradım ama bildiğiniz bi yer varmı ? renkli manet için ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    koromako - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6-F
    arkadaşlar er6f için lastik tavsiyesi alabilir miyim?? 160 orjinal ebatı olan arka lastiği 170 takmanın artı ve eksisi nelerdir?? Michelin pilot activ fiyatıyla uygun gözüküyor ama ebat olarak ön 120 arka 150 var sanırım sadece?? pilot road 2ct ve pilot power öneriyor michelin er6f için.
    dunlop, metzeller, pirelli, bridgestone.. öneri ve yorumlarınızı rica ediyorum arkadaşlar..
    Ya Tozu Dumana Katarsın, Ya da Tozu Dumanı Yutarsın

mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Alıntı koromako adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar er6f için lastik tavsiyesi alabilir miyim?? 160 orjinal ebatı olan arka lastiği 170 takmanın artı ve eksisi nelerdir?? Michelin pilot activ fiyatıyla uygun gözüküyor ama ebat olarak ön 120 arka 150 var sanırım sadece?? pilot road 2ct ve pilot power öneriyor michelin er6f için.
    dunlop, metzeller, pirelli, bridgestone.. öneri ve yorumlarınızı rica ediyorum arkadaşlar..

Eğer stock ekzoz kullanıyorsan 170 lastik hayalinden vazgeç. Takamazsın. 160 lastik takılıyken bir dene bakalım ekzozla lastiğin arasına parmağını sokmayı.

170 sığmaz diye tahmin ediyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:59 ----------

Arkadaşlar 2006 Z750'mi ER6 N/F ile takas etmek istiyorum. 2007 ve üzeri az kilometre yapmış temiz bir makina ile ilgilenenler olursa irtibata geçebilirler.

4 silindir olayı sarmadı beni yeniden ER hayalleri kuruyorum, bu sürat fazla bana.
    Motosiklet bir ULAŞIM aracı değil bir İSYAN aracıdır!
    Her şeyin Aslı Güzeldir!
    Ömürüm boyunca hatırlanacaksın aYe...

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    slm arkadaslar gıdıpte memnun kaldıgınız avruba yaksında tavsıye edebılcegınız yetkılı servıs varmı?bılgılendırırsenız sevınırım...kazasız sürüşler....

hepınıze selamlar elınde er6 n grenajları bulunan varmı ?

Motosikleti
    Z750 R
    Alıntı tutku1982 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaslar gıdıpte memnun kaldıgınız avruba yaksında tavsıye edebılcegınız yetkılı servıs varmı?bılgılendırırsenız sevınırım...kazasız sürüşler....
    avrupa yakasında floryada beşir usta vardır. kawasaki de ustune yoktur.

0542 424 78 89

Motosikleti
    Z750 R
    bu arada hangi aküyü kullanıyosunuz ve kaç amper ? yeni akü alicamda.
    trust no one

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı biteme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    avrupa yakasında floryada beşir usta vardır. kawasaki de ustune yoktur.

0542 424 78 89
    tesekurler burası yetkılı servısmı?

Motosikleti
    Z750 R
    yetkili servis sanirim yani zmoto dan almistim bu telefonu
    trust no one

Ben Pilot Road 2CT taktırmıştım. Ama çok memnun olduğumu söyleyemem. Aslında kötü bir lastik değil hatta ıslak performansı iyi ve uzun ömürlü. Yol lastiği olarak gayet iyi. Fakat performans lastiği değil. ER-6 gibi kolay kaçan motora (eğer uzun ömürlülük çok önemli değilse) daha spor bir lastik daha iyi bir seçim olabilir. Mesela Pilot Power 2CT.. ya da Metzeler Sportec M3.

Motosikleti
    Z750 R
    170 yada 180 takılırmı ya bizim motorlara ? deneyen varmı?
    trust no one

hombre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 800
    Alıntı biteme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada hangi aküyü kullanıyosunuz ve kaç amper ? yeni akü alicamda.
    Ben aldığımda üzerinde 8 amperlik vardı, çok zorluk çekiyordum, sonra Velomoto nun 10 ah lik aküsünü taktım gayet iyi

Motosikleti
    Kawasaki Er6-F
    Alıntı kench adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Pilot Road 2CT taktırmıştım. Ama çok memnun olduğumu söyleyemem. Aslında kötü bir lastik değil hatta ıslak performansı iyi ve uzun ömürlü. Yol lastiği olarak gayet iyi. Fakat performans lastiği değil. ER-6 gibi kolay kaçan motora (eğer uzun ömürlülük çok önemli değilse) daha spor bir lastik daha iyi bir seçim olabilir. Mesela Pilot Power 2CT.. ya da Metzeler Sportec M3.
    Kışın kullanmıyorum motoru zevk için biniyorum sadece. O yüzden uzun ömürlü olmasından ziyade daha yumuşak bir lastik daha mantıklı. Road serisini eliyorum önerin üzerine. Teşekkürler..

batuhan55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Kawasaki Ninja 250R
    selamlar
    ninja 250 r sahibiyim. ninja dan er6n e geçmek istiyorum. er6n ini takas etmeyi ninja ile takas etmek istiyen olursa anlaşırız.http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...29302162/detay bu ilanı ulaşmak isteyen olursa siteden özel mesajla veya sahibinden aracılığıyla ulaşırlarsa sevinirim. İnşallah bende yakında aranızda olucam
    [B][I][COLOR="Red"][CENTER]нєякєѕтєη нızℓı ѕüямєη, уαℓηız ѕüяє¢єğιηιη gαяαηтιѕι∂ιя.[/CENTER][/COLOR][/I][/B]

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    Kışın kullanmıyorum motoru zevk için biniyorum sadece. O yüzden uzun ömürlü olmasından ziyade daha yumuşak bir lastik daha mantıklı. Road serisini eliyorum önerin üzerine. Teşekkürler..
    benim eski motorda road 2ct vardı , gayet memnundum. Hem sportif , hem uzun ömürlü , hem de erken ısınıyor , mantıklı bir seçim olur bana göre...

Motosikleti
    Kawasaki Er6-F
    Arkadaşlar ZMoto 2 adet pege 300 TL diyor !! Lucas falan bakıcam ya da tavsiyeleriniz varsa alabilirim ??

Arkadaşlar ZMoto 2 adet pege 300 TL diyor !! Lucas falan bakıcam ya da tavsiyeleriniz varsa alabilirim ??
    http://www.blueridgeperformance.net/brpcontrols.html

Yukarıdaki adreste peglerin tanesi 50 $. Bu konunun önceki sayfalarında
    bu siteden alışveriş yapan ve memnun kalan arkadaşlar vardı.

İncelemenizi öneririm.
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.blueridgeperformance.net/brpcontrols.html

Yukarıdaki adreste peglerin tanesi 50 $. Bu konunun önceki sayfalarında
    bu siteden alışveriş yapan ve memnun kalan arkadaşlar vardı.

İncelemenizi öneririm.
    bende ebay den almıştım bi sıkıntı çıkmamıştı, direk adrese geldi. 14 dolarmıydı neydi.
    habe habe

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Suat hayırlı olsun, inanmassın bugun senin motoru favorilerime eklemiştim, hatta arıyacaktım seni, şimdi bi baktım satılmış.

Evet ne peşindesin bakalım şimdi....
    habe habe

Ben şimdi adını hatırlayamadığım bir online motosiklet mağazasından (İngiltere'den) LSL marka üniversal pegler ve ER-6 için adaptörlerini almıştım. Toplam 120 TL gibi birşeye gelmişti diye hatırlıyorum ama adaptörleri için 3 hafta gibi beklemiştim.

Bu arada LSL, Rizoma gibi yan sanayi sportif pegler çok ince ve hafif oldukları için titreşimi daha fazla hissettiriyorlar sanki. Ebay'den ucuza orijinalini bulabilirseniz (çıkma vs.) onu alın. Ama bulamazsanız hiç gerek yok. Ben bir daha kırarsam torna ve frezede kendim yapmayı düşünüyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler