Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Er6-F / Er6-N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba Arkadaşlar Bursada bulunan var mı aranızda tanışalım bi çay içelim muhabbet edelim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayarlayın bir buluşma herkez tanışsın ,tanışalım birbirimizle.
    Salı günü akşam caddebostanda sahilde migrosun arkasında buluşalım yada daha uygun bir gün yer bana uyar.

Alıntı mertkilickap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar Bursada bulunan var mı aranızda tanışalım bi çay içelim muhabbet edelim.
    Bursadan biri var mı bilmem ama bursaya arada kaçıyoruz iskender yemeye gelmeden önce haber ederiz.
    İki kişinin bindiği motor değildir.

Tamam gelince mutlaka arayın..

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    adanaya da beklerim
    habe habe

Motosikleti
    DERBİ GPR125
    1000 bakımdan sonra edirneye gittim dün yollar bomboş asfalt cok güzel 235 civarı gördüm 220 den sonra hararet çizgisinin üstüne geldi ibre motoru cok güzel cok güzel max speed ulaşıyor motoru tam test etmiş oldum cok begendim 1600km de şu anda motorum egzost koyan varmı ?

enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    gprbilo sendeki f ti sanırım. Bizde ibre 220 nası 235 gördün? başka bir cihazla felan mı ölçtün?

Motosikleti
    DERBİ GPR125
    f modei 220 gösteriyor ibre altına iniyor hararet çizgisine kadar 235 oluyor birde yanda motor vardı yanımda aynı hızda giden

Motosikleti
    er6
    yanda motor varsa sağlıklı bir ölçüm olmuştur heralde. Yol düz müydü yoksa meyilli miydi?

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı Gprbilo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000 bakımdan sonra edirneye gittim dün yollar bomboş asfalt cok güzel 235 civarı gördüm 220 den sonra hararet çizgisinin üstüne geldi ibre motoru cok güzel cok güzel max speed ulaşıyor motoru tam test etmiş oldum cok begendim 1600km de şu anda motorum egzost koyan varmı ?
    çok hızlı, sürat felakettir...
    benzinde biter hemen
    habe habe

Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    hep merak etmişimdir acaba N lerdeki dijital göstergeler 220 den sonra gösteriyor mu diye bende daha 200 ü geçemedim ama acaba yokuş aşağı felan gazlasak gösterge nereye kadar gider.

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosiklet gitmesine gidiyor hatta dahada istiyor fakat o süratlere çıkarken göz ucuyla devir saatinide kontrol etmenizi öneririm.Sonra ibrede dibi görücem diye Allah korusun piston sekmanı almayın kucağınıza .şakası bir yana ibre dibini görüyor fakat ben bu süratlere sık sık çıkmayın ve uzun süre o hızlarda kalıp motosikleti çok sıkıştırmayın derim.

Not:Elinde Ayna yükseltme aparatı bulunan yada ekonomik fiyata alabileceğim bir yer tavsiye edebilecek biri varmı?
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı sametrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hep merak etmişimdir acaba N lerdeki dijital göstergeler 220 den sonra gösteriyor mu diye bende daha 200 ü geçemedim ama acaba yokuş aşağı felan gazlasak gösterge nereye kadar gider.
    Samet merak etme gittiği yere kadar gösteriyor ben 215 km yaptım en son lewent le birlikte yuvacık'a giderken, o da yanımdan usul usul uzadı 230km de o görmüş. Onun motoru yağ yaktığıiçin hızlı gitmesini normal karşıladık.

Bu arada pazar günü çağrını gördüm ama yoğunluktan geriye bile dönemedim kusura bakma, anlaşılan kadroyu kurup gezmişsiniz

Ergin sen hala veremedin mi motoru ne uzun sürdü bu süreç

Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    Alıntı Mikrop adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Samet merak etme gittiği yere kadar gösteriyor ben 215 km yaptım en son lewent le birlikte yuvacık'a giderken, o da yanımdan usul usul uzadı 230km de o görmüş. Onun motoru yağ yaktığıiçin hızlı gitmesini normal karşıladık.

Bu arada pazar günü çağrını gördüm ama yoğunluktan geriye bile dönemedim kusura bakma, anlaşılan kadroyu kurup gezmişsiniz

Ergin sen hala veremedin mi motoru ne uzun sürdü bu süreç
    pazar günü klasik ortaköy gezisi yaptık gene sana ayaklık için vidayıda getrimiştim ama buluşamadık levent haletti filan dedi ama hala lazımsa kargoya felan verebilirm.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Hadi yaa keşke lewent e verseydin, acelesi yok kargo için falan acil bir parça değil tabikide bizim lewent'in aklı bir kaç karış havada olduğu için nereden uydurdu hallettiğimi bilmiyorum artık ben onun bir ifadesini aliim.

Motosikleti
    er6
    Alıntı sametrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pazar günü klasik ortaköy gezisi yaptık gene sana ayaklık için vidayıda getrimiştim ama buluşamadık levent haletti filan dedi ama hala lazımsa kargoya felan verebilirm.
    samet aranızdan biri egzozu değiştirmişti galiba . tophanede karşılaştığımızda yırttı ortalığı. markası neydi o egzozun

Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    arkadaşlar az önce mikrop levent ve ben perşembe günü sarayburnu sahilde buluşup çay demlemeye karar verdik perşembe saat 19 gibi çekirdeğinizi alın gelin topicde sürekli yazan ama bir türlü tanışamadığımız arkadaşlara özellikle duyrulur.numaram 05323032698 bulamassanız ararsınız.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:03 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:02 PM ----------

Alıntı enginer6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    samet aranızdan biri egzozu değiştirmişti galiba . tophanede karşılaştığımızda yırttı ortalığı. markası neydi o egzozun
    evet mustafanının egsozu leo vince çok güzel patlıyor hakkaten.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

evet arkadaşlar çaylar bizden, sınırsız çay var er-6 sahibi herkesi bekliyoruz korkut 250 sen fazer aldın ama sende gel

Motosikleti
    er6
    harbiden güzel bi sesi vardı. ama ses çok güzel de olsa 500 euro veremem valla :(

perşembe günü iş çıkışı gelmeye çalışıcam. 6 gibi işten çıkıyorum. eve uğrayıp motoru alıcam. heralde 8.30 gibi orda olurum

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı teror adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet gitmesine gidiyor hatta dahada istiyor fakat o süratlere çıkarken göz ucuyla devir saatinide kontrol etmenizi öneririm.Sonra ibrede dibi görücem diye Allah korusun piston sekmanı almayın kucağınıza .şakası bir yana ibre dibini görüyor fakat ben bu süratlere sık sık çıkmayın ve uzun süre o hızlarda kalıp motosikleti çok sıkıştırmayın derim.

Not:Elinde Ayna yükseltme aparatı bulunan yada ekonomik fiyata alabileceğim bir yer tavsiye edebilecek biri varmı?
    er6f için mi ? er6n içinse bulabilirim de, hatta suat a yaptırdık yeni memnun kaldı,
    ama er6f için yok, onun için ebay den almanı tavsiye ederim...

yaw ne güzel geziyonuz bende istanbulda olsaydım gelirdim hemen...

suat evet motor için hala beklemedeyim, artık gidene kadar biniyorum iyicene...
    habe habe

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ER6iNbay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    er6f için mi ? er6n içinse bulabilirim de, hatta suat a yaptırdık yeni memnun kaldı,
    ama er6f için yok, onun için ebay den almanı tavsiye ederim...
    er6f için lazım ebaydan alışveriş işi biraz çetrefilli mecbur kalırsam ordan alıcam artık.İlk buraya bir sorayım dedim belki elinde olan vardır diye sağol ergin.Bu arada adaşız benimde ismim ergin
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler