Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Er6-F / Er6-N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

S.a. arkadaslar avrupa yakasinda 2006 er6f motor yapilacak bildiginiz iyi bir usta var mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ybr125-fazer 600-ninja 250r-sv650a
    Selam er6 cılar bende ninja 250r ım satılınca aranıza katılmayı düşünüyorum size bir kaç sorum var?
    -Zorunlu sigorta fiyatları biraz yükselmiş sanırım yakınlarda zorunlu sigorta için ne kadar ödediniz?
    -Kasko yaptıranlar varsa yıllık ne kadara mal oluyor
    -Son olarak f ile n arasında rüzgar açısından çok fark varmı uzun yolda vs n modeli rüzgardan dolayı çok bezdirir mi

Motosikleti
    Kawasaki Er 6 F
    Merhaba arkadaşlar 2011 er6f motosikletime çanta demirleri ve çantaları arıyorum elinde olan ve satmak isteyen arkadaşlar olursa bana ılaşabilir 05344623606

Bu arada motorumu satmayı düşünüyorum ilgilenen olursa verebilirim
    kazası belası kusur yok ve hala uzun süre binecek miş gibi ekipman arıyorum eger satarsam nasip olursam mt 09 tracer alacam inşallah
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...25942954/detay

Motosikleti
    Kawasaki Er 6 F
    Arkadaşlar soft çanta da olur galiba varsa satan sölerse sevinirim

DENİZ ER. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6F ABS
    Alıntı beyazx54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar soft çanta da olur galiba varsa satan sölerse sevinirim
    Elimde soft çanta var. sadece iki kere kullandım. özelden mesaj attım..

ewrico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs jupiter kawasaki er6n
    sigorta 700 800 civarı çıkıyor kasko yapmıyorlar.er6n 170 180 den sonra uzun süre gidemiyorsun rüzgar yoruyor f te sıkıntı yok.

Motosikleti
    er6f
    Merhaba arkadaslar. er6f 2006 model sahibiyim (daha yeni sayilir). zincir koruma bulabilecegim bir yer varmidir acaba? nereye soruyorsam 2012+ kasasi icin. hem zincir koruma hemde camurluk olanlari varmis, ama 2006 kasasi eski geliyomus. yardimci olabilecek varsa simdiden tesekkurler.

sparrow07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er-6f + Kral Grande 6
    2016 da sıfır motor aldık 2017 de bu şekil sürülür mü piyasaya be
    Artık tamamen ninja 650 olarak piyasaya çıkacakmış sorduğum soruya böyle yanıt aldım .
    "Kawasaki Motor Türkiye : 2017 Er6f in yeni ismi Ninja 650 , Er6n de Z 650 olarak çıkıyor."
    emrekulahli bunu beğendi.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı sparrow07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2016 da sıfır motor aldık 2017 de bu şekil sürülür mü piyasaya be
    Artık tamamen ninja 650 olarak piyasaya çıkacakmış sorduğum soruya böyle yanıt aldım .
    "Kawasaki Motor Türkiye : 2017 Er6f in yeni ismi Ninja 650 , Er6n de Z 650 olarak çıkıyor."
    https://www.youtube.com/watch?v=ZmOVGu_fEIU
    Şuan piyasada ki kasaları da beğeniyordum. Lakin bu kasa fena olmuş. Şimdi akıllardaki soru: Fiyatı ne olacak
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha bi SS gibi olmuş ama cbr500R deki gibi led farlar olaymış iyimiş
    sparrow07 bunu beğendi.

sparrow07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er-6f + Kral Grande 6
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha bi SS gibi olmuş ama cbr500R deki gibi led farlar olaymış iyimiş
    Evet kesinlikle ki Honda ve Suziki yeni serilerin çoğuna led far sistemi kullanmaya başladı .

RyuujinJakka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 390
    merhaba arkadaşlar, bende yaza doğru aranıza katılmayı düşünüyorum. yeni kasa ninja 650 bi er6f olabilir mi sizce? eski kasa daha bi sport touring yeniyi iyice ss yapmışlar. yıllık izinlerde uzun yol yapıyorum genelde istanbul içi işe git gel. bu kasalardan birini alırsam da balkan turu gibi bir şey yapıcam sizce hangisi bana daha uygun olur 2 kasayı da çok beğeniyorum. yorumlarınız benim için çok değerli, iyi forumlar.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı RyuujinJakka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar, bende yaza doğru aranıza katılmayı düşünüyorum. yeni kasa ninja 650 bi er6f olabilir mi sizce? eski kasa daha bi sport touring yeniyi iyice ss yapmışlar. yıllık izinlerde uzun yol yapıyorum genelde istanbul içi işe git gel. bu kasalardan birini alırsam da balkan turu gibi bir şey yapıcam sizce hangisi bana daha uygun olur 2 kasayı da çok beğeniyorum. yorumlarınız benim için çok değerli, iyi forumlar.
    Hocam iki motor arasında oturuş pozisyonu olarak çok bir fark olacağını sanmıyorum, sadece tasarım olarak bakarsak eski kasayı ben de çok beğeniyorum (eski dediğim 2016 )

Kawasaki Versys neden elediniz ?
    RyuujinJakka bunu beğendi.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı RyuujinJakka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okuduğum kadarıyla er6f ile oturuş pozisyonu aynı ve 15kg daha hafif
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okuduğum kadarıyla er6f ile oturuş pozisyonu aynı ve 15kg daha hafif
    Serdal abi, makineyi sattin seni buralarda cok goruyorum Abayi yaktin galiba.

Bu makineyi ben zaten agir bulmuyordum. Mt 7 ile kiyaslayinca agir evet ama bence Mt `asiri` hafif.

15 kg kadar daha eksiltilmis, bence hem eski kasasi (14-15) hem de bu Ninja tasarimi rakipleri 4 silindirli Japonlardan cok daha yakisikli.

Z 650 olarak (bunu ninja yaptilar, digerini de Z serisine baglayacaklar herhalde) fotograflari da olan cift silindirli naked motoru (eski er6n) hic bir intermot videosunda bulamadim.

Z serisi 300,800 ve 1000 olarak devam mi edecek acaba bundan sonra ? Eicma fuarinda her sey belli olur sanirim.

Suzuki `nin Sv650 ve bu ER 6 serisine hastayim, bence fiyat performans olarak en optimum makineler.

Bakalim ne zaman uzerine oturacaz
    Karalı bunu beğendi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Gelsinler bakalım fuarda fiyat ne olacak canlı görmek lazım eğer ninja300 gibi ederinden fazla bir fiyat koyarlarsa bir kaç kişi alır bizde güzel ama pahalı deriz;)
    Mt07 güzel bir naked olabilir fakat alıp binecegim bir motor değil.
    Hayırlısı kardeşim bakiciz bişeler rabbim herkese daha iyisini nasip etsin

Motosikleti
    Dominar 400 - V15
    Merhaba arkadaşlar,

elimde 2006 model ER6F / N için kırmızı CNC ayarlı manet var. Hiç kullanılmamış sıfır paketli ürün. Almayı düşünen olursa fiyat 100TL'dir. Özelden mesaj atabilirsiniz.

ayvazdeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 500F
    Merhaba arkadaşlar...
    İnazuma ile takas düşünenleriniz olursa ilan numaram 326387048 makine sıkıntısızdır...
    532 5770173 numaram...

Motosikleti
    honda cb500f
    z motoyu ve yamahayi aradm bugun a2 ehliyete uyumlu hale getirmek icin 48 beygire guc dusurme limeted power kiti var mi ,sitelerinizde gozukuyor dedim. Turkiyede yok dediler. Getirme sansi var mi tecrubem yok o kadar dedim suan yok dediler. Bilginize sunulur

Drayke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6N
    Alıntı Onur34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    z motoyu ve yamahayi aradm bugun a2 ehliyete uyumlu hale getirmek icin 48 beygire guc dusurme limeted power kiti var mi ,sitelerinizde gozukuyor dedim. Turkiyede yok dediler. Getirme sansi var mi tecrubem yok o kadar dedim suan yok dediler. Bilginize sunulur
    İnazuma duruyor mu hala?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler