Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

Suzuki Gsr 600 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ERGENE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B-King
    kardeşim LADYSITTER geçen hafta sonu yine başarılı bir gezi yapmışssınız. gsrtürkiye hiç durmuyor helal olsun.
    THRACE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda XL200 (2004) SATIYORUM!!!
    işte tam binilcek bi motor.........................
    SATILIK XL 200 ( 05398171540 )

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Benim rüzgar konusunda bir sorum olacak.Street bike'lerin( gsr 600-z 750 fz6 vs. vs.) en büyük sorunu yüksek hızlarda sürücüsünü aşırı rüzgara mağruz bırakması deniliyor. Peki uzun yolda 120-140 km gibi hızlarda gün içinde 700-750 km yol almak imkansız denecek kadar zormudur.Yani 120 km civarı hızlarda da rüzgar uzun yol yapamayacak kadar rahatsız ediyor mu?

Bu arada aşagıdaki yol kalitesine bir bakın .Videonun sonuna dogru z 750'deki artcı virajda elini yere sürterek ilerliyorBurda olsa çoktan yeri öpmüştü

Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla 150cc den sonra 500 veya 600cc motorlara bakıyorum.GSR de beyendiğim bir motor fakat bu 4silindirler hep fazla yakıyor.Hem az yaktın hemde uçsun gitsin istiyoruz fazla şey istiyorum sanırım biliyorum.
    Bence senin alacagın motor er6n olmalı.Bildigim kadarı ile 600cc ss ve neked'ler içinde en az yakanı o.Nedeni ise çift silindir ve enjeksiyonlu olması. Performansıda 4 silindir kadar olmasada tatmin edici oldugu söyleniyor.

texas16nb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha 2008 fazer s2
    yinede fazer gibisi yok .motor çok çıplak

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı texas16nb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yinede fazer gibisi yok .motor çok çıplak
    Bazıları çıplak sever
    jawc bunu beğendi.

Motosikleti
    B-King
    Elint 100-120 gibi hızlarda hiç bir etkilenme yok; herkezin abarttığı bu rüzgar rahatsızlığı 150-170 arası başlıyorki zaten bu hızlar ve üstü için racing makineler geliştirilmiş ama benim motorum 248-250 km max.(motorum orjinal hiç bir oynama yok) hız yapabiliyor buda benim için otobanda bazen arabalarla oyun oynamamı sağlıyor
    THRACE

gokhan_307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Ybr 125 (Mavi)
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim rüzgar konusunda bir sorum olacak.Street bike'lerin( gsr 600-z 750 fz6 vs. vs.) en büyük sorunu yüksek hızlarda sürücüsünü aşırı rüzgara mağruz bırakması deniliyor. Peki uzun yolda 120-140 km gibi hızlarda gün içinde 700-750 km yol almak imkansız denecek kadar zormudur.Yani 120 km civarı hızlarda da rüzgar uzun yol yapamayacak kadar rahatsız ediyor mu?
    Ben de hayalimdeki motor konusunda bu yüzden kararsızım.Er6F gibi dik oturuşlu,grenajlı(rüzgar problemi olmayan), birde 4 silindirli 600cc' lik bi motor olsa tamam bundan sonra alacağım bu derim ama yok.Honda CBF600' de çok yakıyormuş, karbüratörlü. GSR 600' e grenaj taksalar çok iyi olacak.

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı gokhan_307 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de hayalimdeki motor konusunda bu yüzden kararsızım.Er6F gibi dik oturuşlu,grenajlı(rüzgar problemi olmayan), birde 4 silindirli 600cc' lik bi motor olsa tamam bundan sonra alacağım bu derim ama yok.Honda CBF600' de çok yakıyormuş, karbüratörlü. GSR 600' e grenaj taksalar çok iyi olacak.
    işde aynen az yakan çok kaçan motor lazım millette. ama malesef böyle bir motor yok.Er6n veya f sahipleride 4 silindirli motor hayali kuruyorlar.Eğer motor sevdanız keyif içinse 4 silindirden şaşmamak lazım

Alıntı ERGENE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elint 100-120 gibi hızlarda hiç bir etkilenme yok; herkezin abarttığı bu rüzgar rahatsızlığı 150-170 arası başlıyorki zaten bu hızlar ve üstü için racing makineler geliştirilmiş ama benim motorum 248-250 km max.(motorum orjinal hiç bir oynama yok) hız yapabiliyor buda benim için otobanda bazen arabalarla oyun oynamamı sağlıyor
    240-250km/s hızlara çıkabiliyorsa çok iyi şaşırdım doğrusu3-5km yokuş aşşağı eğimli bir yoldamı bu sürate çıktı acaba
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Alıntı gokhan_307 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    FZ6 Fazer
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    var 636
    gsr videolarının en korkuncu hepside şaseden ayrılmış aynı yerden sizce

http://www.youtube.com/watch?v=VMVm6...eature=related
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Bazı görüntülerde kazanın şiddeti belli şasenin kırılması normal, ancak basit bir çarpışmada bu şase kırılmaları yaşanırsa çok can sıkıcı olur....
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

Motosikleti
    var 636
    suzuki motorlarının şasesinin zayıf olduğunu diğerlerine (honda,yamaha,kawa) göre duymuştum

Motosikleti
    B-King
    erdo2002 normal otobanda gördüğüm hızlar bunlar yokuş aşağı değil şaşırmana gerek yok bu hızları GSR görüyor, hatta bazı arkdaşlarımızda power commander,hava filtresi ve perf.egzosu (ile birlikteki egzosu arkadaşımız kendi imal ediyor) 260 km/hz ulaştığını biliyoruz.Yinede bu motorun bir naked motor olduğu ve yüksek hız yapmak isteyen arkdaşlarımız için uygun olmayacağını belirteyim.
    THRACE

Motosikleti
    Alıntı ERGENE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erdo2002 normal otobanda gördüğüm hızlar bunlar yokuş aşağı değil şaşırmana gerek yok bu hızları GSR görüyor, hatta bazı arkdaşlarımızda power commander,hava filtresi ve perf.egzosu (ile birlikteki egzosu arkadaşımız kendi imal ediyor) 260 km/hz ulaştığını biliyoruz.Yinede bu motorun bir naked motor olduğu ve yüksek hız yapmak isteyen arkdaşlarımız için uygun olmayacağını belirteyim.
    evet bencede haklısın.Hız isteyenler Race bakmalı.Fakat aynı klasmanda olan fazerdan daha hızlı sanırım.Fazer o hızlara çıkamıyor.ikiside 98bg diye biliyorum

Motosikleti
    B-King
    Beldeyama sitesinde FZ6 için 78hp ve tork'u da 52,7 olarak verilmiş, fakat sitedeki arkadaşlar Türkiye'de 98hp'lik versiyonlarının satıldığını söylüyorlar ; GSR ise 98hp ve tork'u 64,7;eğer ikiside aynı beygir güçündeyse max.hızları aynı seviyede olması gerekir(ikiside aynı şartlarda kullanılmışsa rodaj vs.) GSR veya FZ6 naked ,karakterleri çok yakın iki motor.
    THRACE

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    nihayet çantalı bir gsr 600 gördüm...çokda yakışmış...aerodinamiği etkiler muhtemelen ama ben çantası zmotosiklet düşünemiyorum nedense...

yer Amerikan Hastanesi Önü Nişantaşı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nihayet çantalı bir gsr 600 gördüm...çokda yakışmış...aerodinamiği etkiler muhtemelen ama ben çantası zmotosiklet düşünemiyorum nedense...

abi seninde düşünce yelpazen çok darmış yahu bazı makinalara çok yakışıyoda bazılarına mesela gsr600 hiç yakışmıyo abi
    god is busy ! can i help you!

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bencede hiç olmamış bu çanta. 98bglik makinaya çantamı olurmus canım

Abı 98 tane beygır kamcıla kamcıla bıtmez :D:D:D:D

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler