Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı ERDINC_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardesim sen gv 650 yi tarif ediyorsun ben motoru 14 e aldım 2010 model 4000 de enjeksiyonlu satayımderdim ama motorumu cok seviyorum ve satmayı düşün medim bu motoru alırsan herseyi bulursun karızma sürat gezi rahat konfor aklına ne gelirse ama sen bu motoru alıp binersen aklında sürekli tek kelime olsun (Yavvaaşş Yavvvvaş) chopper tarzı bu hız insanı tatmin etmezse ALLAH selamet versin derim.

---------- Post added at 09:42 ---------- Previous post was at 09:40 ----------

ayrıca su aparatların markası modelini bulsam yeterli benim için ewet yok mu arkadaslar yardımedecek olan.
    hangi aparati sordugunu bilsem yardimci olmiya calisacagim

cos 1 hos geldin aramiza sordugun soprularin cevaplari zaten onceki sahifelerde mevcut ama kisaca cevap vereyim motor tercuben ne kadar bilmiyorum ama az ise veya uzun bir ara verdiysen bu yaz 250 cc civarinda bir maina alarak seneye bir gv650 kullanman iyi olur derim gv 650 tam sana hgitap edecek bir makina ama sen ona hitap edebeleceksen mesele yok paran a gore sifirda alabilecekgibisin ama aksesurali temiz kullanilmis bir 2 ci eli tercih etmen ekonomik olacaktir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi aparati sordugunu bilsem yardimci olmiya calisacagim

cos 1 hos geldin aramiza sordugun soprularin cevaplari zaten onceki sahifelerde mevcut ama kisaca cevap vereyim motor tercuben ne kadar bilmiyorum ama az ise veya uzun bir ara verdiysen bu yaz 250 cc civarinda bir maina alarak seneye bir gv650 kullanman iyi olur derim gv 650 tam sana hgitap edecek bir makina ama sen ona hitap edebeleceksen mesele yok paran a gore sifirda alabilecekgibisin ama aksesurali temiz kullanilmis bir 2 ci eli tercih etmen ekonomik olacaktir
    Hoşbulduk ismim coşkun cevaplar için çok teşekkür ederim zaten okudum sayfaların çoğunu. sadece merak ettiğim yolladığım youtube linkindeki gibi yapabilirmiyim türkiyede motorumu birde boy ve kilomla ufak kalmaz değilmi bu makina..

Serdarrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000
    Vallahi ben de 190-93 kg kombinasyonuyla biniyorum bu motora. Ben rahat ediyorum ama dışarıdan nasıl duruyor bilmiyorum. Görenler yorum yapsın

---------- Post added at 15:59 ---------- Previous post was at 15:48 ----------

Bu arada ne yaparsan yap, motosiklet üstünde bir miktar büyük duracaksın. Ayrıca 110 km/h'den sonra rüzgarı yiyeceksin kaskına. Ha bunlar da muhtemelen her tip motorda aynı olacak.

ERDINC_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    motorun CDI ındaki codlara ulasmak için bir soket var muhtamelen diğer tarafı usb girişi veya com port koblosu gibi bir ara aparat bilgisayara bağlamak için hata kodlarını silip gereken devir ayarlarını yapmayı sağlıyor. program ismi ve bağlantı koblosunun ismi gerekli gerisi bende!!!

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı Serdarrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallahi ben de 190-93 kg kombinasyonuyla biniyorum bu motora. Ben rahat ediyorum ama dışarıdan nasıl duruyor bilmiyorum. Görenler yorum yapsın

---------- Post added at 15:59 ---------- Previous post was at 15:48 ----------

Bu arada ne yaparsan yap, motosiklet üstünde bir miktar büyük duracaksın. Ayrıca 110 km/h'den sonra rüzgarı yiyeceksin kaskına. Ha bunlar da muhtemelen her tip motorda aynı olacak.
    Gayet güzel duruyor kardeşim sende..rahat ol..
    Coşkun kardeşim hoşgeldin..boyutlar sana her türlü uyar..ayak peg lerinde iki tane ayar var..kısa boylu isen kendine doğru yaklaştırıyorsun yok senin gibi uzunsa kişi Serdar da olduğu gibi ikinci ayarda yanı uzak noktadan pegleri ayarlıyorsun..ne varki 180-240 km lerde kullanmayı hedefliyorsan deponun üzerine yatman gerekecektir..normal hızlarda cam kısa olduğu için kaskına rüzgar etki yapacaktır buda doğaldır..Daha büyük cam takayım rüzgardan korunayım dersen olur ama buda yüksek hızlarda sıkıntıya neden olur..yüksek hızlarda sorun yaşanmaması için üretici firma camı küçük tutmuş..
    Serdarrr bunu beğendi.
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

ylcndrsn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Coşkun kardeş hoş geldin .. gönlün rahat olsun her türlü tatmin edecektir ....

benromeo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB 600F HORNET
    Slm çoşkun hoş geldin. bende yeni kullanıcyım, aksesuarlarını tamamlamaya çalışıyorum. aksesuar konusunda ön cam dışında hepsini bulabiliyorsun. Eğer öncam bulursan banada haber ver ben çok aradım. bulamadım 2 tane alırız indrim yaparlar. tel : 05353310816 emre erkaya

Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    Selamın Aleykum;
    Arkadaslar http://www.ozenplexi.com/index.htm buradan temin edebilirsiniz motorum gelirken kargo esnasında cam kırılmış burdan rengini ve koyuluğunu secerek sipariş verdim 100 tl ye yapıp kargoladılar 1 e 1 uydu problem cıkmadı bence bir bakım ben memnunum. alalıda 2 hafta gibi bir süre oldu. ayrıca cycbar haricinde internetten istediğiniz parçanın fotoğraflarını indirip fotoğraflarla ve motoru bir crom cuya götürür seniz tüm aksesuarları cooook uygun fiyatına aynısını yaptıra bilirsiniz sahsen ben öğle yaptım inanın ustası birebir aynısını yapıyo cok makul fiyatlara.

Alıntı benromeo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm çoşkun hoş geldin. bende yeni kullanıcyım, aksesuarlarını tamamlamaya çalışıyorum. aksesuar konusunda ön cam dışında hepsini bulabiliyorsun. Eğer öncam bulursan banada haber ver ben çok aradım. bulamadım 2 tane alırız indrim yaparlar. tel : 05353310816 emre erkaya
    motoru bir alayım haberleşiriz... ama benim en önemli derdim o videodaki arka bölümü yapabilmek eger bu motoru alıcaksam kesinlikle yapmalıyım onu :D

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Selamın Aleykum;
    Arkadaslar http://www.ozenplexi.com/index.htm buradan temin edebilirsiniz motorum gelirken kargo esnasında cam kırılmış burdan rengini ve koyuluğunu secerek sipariş verdim 100 tl ye yapıp kargoladılar 1 e 1 uydu problem cıkmadı bence bir bakım ben memnunum. alalıda 2 hafta gibi bir süre oldu. ayrıca cycbar haricinde internetten istediğiniz parçanın fotoğraflarını indirip fotoğraflarla ve motoru bir crom cuya götürür seniz tüm aksesuarları c\ok uygun fiyatına aynısını yaptıra bilirsiniz sahsen ben öğle yaptım inanın ustası birebir aynısını yapıyo cok makul fiyatlara.
    hayret demekki yapabiliyorlarmis ben 15 gun gittim geldim istedigimi yaptiramadim firini ufak filandi o zaman daha sonra bostancida bir usta buldum o isdegimi cok guzel yapti adem ismi bana yakin isteyen olursa yardimci olurum

---------- Post added at 12:19 ---------- Previous post was at 12:16 ----------

Alıntı Cos21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru bir alayım haberleşiriz... ama benim en önemli derdim o videodaki arka bölümü yapabilmek eger bu motoru alıcaksam kesinlikle yapmalıyım onu :D
    yani motoru kusa cevireceksin coskun artci olmadan motorun zevki olmaz bak benim motorun goruntusune bence yakisani budur kullanimda rahattir

Serdarrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...-haysung/detay

Ön cam burada da var, "haysung" yazmaları dışında bir sıkıntısı yok gibi.

İyi günler öncelikle şimdi motorun arka tarafını o tarz yapınca motor tek kişiliğe düşüyormuş ondan vazgeçtim bütçe olarak 10 12 milyar gibi bir param olucak motor önerilerinizide bekliyorum...Ama en önemlisi istediğim renk http://www.arpem.com/motos/modelos/h...ersario-l1.jpg bu renkleri apaçi işi olmadan uygulatamazmıyım motoruma...Eminim biliyorsunuzdur ama ben yinede bir kaç örnek atıyorum...http://imageshack.us/f/239/gv650axz5.jpg/ birde son olarak bütün motorların arka farları böylemi yoksa custom mu bu??? Eğer böyleyse değiştirmeye hiç gerek yok gayet başarılı http://www.motorsportwolds.com/wp-co...ew-Picture.jpg

Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    Coşkun güzel Kardesim düşüncelerine herzaman saygı duyarım fakat sen ilk önce motorunu al ondan sonra bu tür konularda çalışmaya başla, motorda takip etmen gerekli olan şeyler kısaca şu koruma demiri, cycbar,öncam,
    birde olmazssa olmaz çantaların, bu donanımda motora binersen sana baska bişeyin lazım olmadığını anlarsın ve gerek duymazssın; ayrıca fotolarını gönderdiğin motor 1 yıl boyunca cıkan yıldönümü özel seri bir motor kısıtlı sayıda çıktı ve sadece avrupada var şahsen ben tercih meselesinde siyahrenktekini 2. tercih edeceğim bir motor ,motordada cromu çok severim motorun heybetini ortaya koyar siyahta ise bana okadar kaslı görüntü vermiyor, sen kafanı dağıtmadan temiz bir gv650 bul ve onu almakla uğras baslangıc olarak en doğruyer burası sanırım senin için sonrasını hep birlikte hallederiz inşallah

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    renkler zevkler farklıdır ama ben aldıgımda bu makınaların 3 rengı vardı mavı sıyah ve grı üçü yanyana ıdı ve gorunurluk canlılık ve makınayı gosteren ıclerınde mavı ıdı aslında mavı rengı pek sevmem ama bu motorun şeklıne bu renk gıdıyor hatta bır kaç bayan sonradan gorduklerınde motorcu bayanlar mavının daha guzel gosterdıgını soyledıler şu anda mavi renk çıkarmıyor lar mavıler dahada kıymetlendı yenı bır kanunı satıcısı kız gördü ve abii bu mavi motora çok güzel gidiyor neden yapmazları ki diye hayıflandı
    sıyah makına kromazjla guzel ancak her zaman her sabah bır tozunu almak gerekır yoksa cok berbat tozu gosterırı ve kotu gorunur
    12 tl ye bakımlı sıkıntıları gıderılmıs aksesuarlı b ır makına alırsın alırken danısırsan yardımcı olurum bu saglık durumuından bende satmayı dusunuyorum doktor en az uc yasakladı bakalım ne olacak hakımızda hayırlısı

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Tersten cevaplayayım. 1) Evet arka stoplar o şekilde standart. 2)Erdinç'in söylediği gibi beğendiğin motor yıl dönümü özel serisi. ancak standart motorlarda metalik olan bazı parçaları siyah ile değiştirebiliyorsun. Mesela benim motorda metalik yerine orjinal siyah getirtip taktığım bölümler var. Yani teorik olarak o resimde gördüğün tüm parçaları siyah olarak orjinalini bulabilirsin. Çünkü yıl dönümü serisi için yedek parça olarak piyasada var bu parçalar. Ama motor kısmını tamamen siyah boyatmak biraz problem olur. 3) Sana kendi motorumu öneriyorum. Sahibinden.com da ilanı var. SAnıyorum "Özel bir GV 650" gibisinden başlığı olacaktı.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı Cos21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi günler öncelikle şimdi motorun arka tarafını o tarz yapınca motor tek kişiliğe düşüyormuş ondan vazgeçtim bütçe olarak 10 12 milyar gibi bir param olucak motor önerilerinizide bekliyorum...Ama en önemlisi istediğim renk http://www.arpem.com/motos/modelos/h...ersario-l1.jpg bu renkleri apaçi işi olmadan uygulatamazmıyım motoruma...Eminim biliyorsunuzdur ama ben yinede bir kaç örnek atıyorum...http://imageshack.us/f/239/gv650axz5.jpg/ birde son olarak bütün motorların arka farları böylemi yoksa custom mu bu??? Eğer böyleyse değiştirmeye hiç gerek yok gayet başarılı http://www.motorsportwolds.com/wp-co...ew-Picture.jpg
    Yukarıda cevaplar sana verilmiş..şase ve motoru boyatmak ta mümkün yapan arkadaşlardan biliyorum..siyah olarak düşünürsen sesli eksozları ile birlikte orijinal koruma demirine nazaran çok daha kaliteli olan paslanmazdan yapılmış koruma demirine sahip düzgün olduğunu bildiğim aşağıdaki makineyi öneririm.Başın ağrımaz..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...54244304/detay

Motosikleti
    gv-650
    Selamın Aleykum Arkadaslar;
    http://www.hyosung.hu/download/pdf/data/service-manual/ service manuel i sonunda buldum enjeksiyon lu gv 650 ler için hata kodları sensor kodları ve müdehale için herşey içinde, fakat bu beyinleri bilgisayara nasıl tanıtılacak halen arıyorum aparatların markası,modeli ve bağlantı çeşidini yazan hiç bir bilgiye ulaşamıyorum bu arada mesleğim bilgi işlem bulmama yardımcı olacak arkadaslar cıkarsa rahatlıkla beyinin ayarlamasına müdehale edebilirim.
    ÖYLE BİRİNİ TANIYORUM SANIRIM...BAŞ HARFİ U)...ÇOK YARDIM SEVER Bİ ARKADAŞTIR...KOLAY GELSİN

---------- Post added at 06:09 ---------- Previous post was at 06:05 ----------

MİLLET.BU ARADA MERHABA BAYA OLDU YAZMAYALI... ABİLER FUARDA ORTAKLAŞA BİR STAND KİRALAYALIMMI. HYOCULAR OLARAK...ÇOK PAHALI OLACAĞINI SANMIYORUM..KABA BİR FİKİR ŞU AN..
    yuzde100cesurmotorcu@hotmail.com-
    yüz cesurmotorcu/facebook

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı mkemalyonca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ÖYLE BİRİNİ TANIYORUM SANIRIM...BAŞ HARFİ U)...ÇOK YARDIM SEVER Bİ ARKADAŞTIR...KOLAY GELSİN

---------- Post added at 06:09 ---------- Previous post was at 06:05 ----------

Kast ettiği Uzay sa kesinlikle haklısın..

MİLLET.BU ARADA MERHABA BAYA OLDU YAZMAYALI... ABİLER FUARDA ORTAKLAŞA BİR STAND KİRALAYALIMMI. HYOCULAR OLARAK...ÇOK PAHALI OLACAĞINI SANMIYORUM..KABA BİR FİKİR ŞU AN..
    Diyelim kiraladık..kafandan geçen nedir..sayış mı reklam mı..

Motosikleti
    gv-650
    Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Diyelim kiraladık..kafandan geçen nedir..sayış mı reklam mı..
    hem reklam hem yeni arkadaşalr yaratmak ama ham bir fikir genede maliyet nedir nolur hedefi nedir bilemem..
    yuzde100cesurmotorcu@hotmail.com-
    yüz cesurmotorcu/facebook

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Dostlar selam. Keyfinizin yerinde olması benide keyiflendiriyor. Aramıza yeni katılan tüm arkadaşlara hoşgeldiniz ve hayırlı olsun diyorum.
    Elektronik meraklısı varmı aramızda acaba? samsung 46D8000 tv ye optik çıkışla receıver bağlantısı yapsak acaba kulaklıktan ses alındığı zaman olduğu gibi tv üzerindeki hoparlörler susarmı yoksa aktif mi olur? Bir başka soru pioneer vsx 520-k receiver olarak başlangıç için iyimidir?
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler