Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Egzostun sesi dedinizmi akla gelen tek isim sevgili ledonun gv650 si.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    naptınız arkadaşın beyin problemi vardı sanırım .. Kütahyadaki arkadşaın durumu ne oldu AbiLer ?
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı By_StaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    naptınız arkadaşın beyin problemi vardı sanırım .. Kütahyadaki arkadşaın durumu ne oldu AbiLer ?
    dostum ilgin için saol.Konjektör problemim vardı.Muğladan çıkma bi tane buldum yarın elimde,kısmetse halloldu sayılır
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum ilgin için saol.Konjektör problemim vardı.Muğladan çıkma bi tane buldum yarın elimde,kısmetse halloldu sayılır
    hayırlısı olsun bakalım..
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    emrahcım aslında okadar zor değil. motorun detayları ile bu kadar ilgilenen birisi bu çantaları da yapar bence. sonuç ta sana bir perçin makinası 10-15 TL, bir matkap, bir de galvanizli saç(1mm) lazım .geri kalanı senin yaratıcılığın hatta ben sana burdan şablonlarıda göndereyim. emin ol çok zor değil.

Motosikleti
    Shadow VT750
    Haklısınız aslında Haluk abi.Birazda yardımla güzel şeyler çıkabilir
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Gördüğüm ihtiyaç üzerine mesajlarımı siliyorum......

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egzostun sesi dedinizmi akla gelen tek isim sevgili ledonun gv650 si.

viceroy hocam benim gv650'yi görmediğin ve sesini duymadıgın belli

Motosikleti
    HYOSUNG gv 650
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nacre nike, güzel fotoğraflar.
    acaba egzostun sesini içeren bir video paylaşmanız mümkünmü?
    yakın bi zamanda pc nın basına uzun surelı tekrar gecebılırsem yapıcam.iyi sürüşler

Alıntı aidikurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nacre nike dostum sis farlarını nerde taktırdın nerden temın edebılırız
    kardesım antalyaya gittigimde fotolarını cekıp sana aktarayım.sen içlerınden beyenır okeyledıkten sonra bir şekılde hallederız.

nacre nike,ne güzel sezon tam açılmış orda.Hem bakım hem gezi bir arda olmuş keyfinize diyecek yoktur.Bu arada usta konusunda çok şanslısınız.Sizin motorun deposunda hyosung yazısını göremedim siz mi söktünüz?

Haluk abi bu hard case çantalar çok pahalı elimdende sizin gibi icatlar yaratmak gelmez malesef.Bir süre daha incelemeye devam edeceğim.Öncelik koruma demiri

Serden abi siz daha Puntoyu teslim almadınız mı?Baya sıra var sıfır araçlarda galiba...

hayalimdeki çanta bu hard case hemde gövde rengiyle uyumlu stop ve sinyal lambalarınıda çantanın üstüne monte etmek istiyorum.Ama fiyatı 450 euro civarı nerdeyse 1000tl

peki sizce bu deri çanta motora gider mi çünkü bence en hesaplı ve pratiği bu o deri heybe olacak..
    eyvallah kardeşim şu yaz tam anlamıyla gelsın,toplanıp şu şeritlerin canına okuyalım
    aldıgımda o şekıldeydı dostum.
    bu arada şu işi inşallah halledersın.Allah yardımcın olsun.

Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nacre nike balata çemberine hiç bakmak aklımıza gelmemişti. Toplamda 2 gv650 de balata sorunu okudum şimdiye kadar. Olası sorun yaşamadan önce bakım ve kontrolleri yaptırmak önleyici olacaktır,teşekkürler.
    mrock,parayı ödedim punto nisan sonuna elime geçiyor. İndirimin 1. günü tüm markalarda %70 oranında satış olduysa geriye kalanı 2. gün tamamlandı,ben gittiğimde 3. gün olduğu halde sıraya kaldım. İyiki ödemeyi yaptım şimdi %2.5 zam yediler. Eski stokların alış kuru ile şimdiki kur aynı değil sonuçta. Bu arada millette yastık altı ne para varmış hayret. Asıl kıriz otomotiv sektöründe bundan sonra başlayacak gibi
    viceroy hocam haklısınız.Allahtan bende debrıyaj baskı balata ile ilgili sorun cıkmadı.ustamda hayret ettı,yaglanmadıgı halde zarar görmedıgıne.(maaşallah)
    fiyatınıda parçacıdan ögrendık 90ytl lık bir madah ama dıger aktarma dışlilerine zarar verirse masraf direk 1,200ytl den acılış yapıyor.

iyi bir haberım daha var mıllet yağ filtresı için 30 lıra odemeyecegız,özel yapım ve daha kalıtelı malzeme fiyatı daha ucuz.acıklandıgında paylaşıcam sızlerle.
    - - - - - - ŞERİTLERİ BİRLEŞTİR AMA KASKSIZ ASLA:cat:

Motosikleti
    Yedek parçada alternatif her zaman işimize yarar. Merakla bekliyorum.
    Alper senin gv nin sesini duymadım haklısın. Ama görüntü kesinlikle 10 numara.

Motosikleti
    Shadow VT750
    konjektörüm geldi ve heyecanla takmak için ustanın yolunu tuttum fakat hüsran.GV650 ile uyumlu değilmiş.Tekrar geri gönderiyorum 75 dolara istanbulda başka bir yerden sıfır sipariş vereceğim.:(

Motosikleti
    HYOSUNG gv 650
    konjektörüm geldi ve heyecanla takmak için ustanın yolunu tuttum fakat hüsran.GV650 ile uyumlu değilmiş.Tekrar geri gönderiyorum 75 dolara istanbulda başka bir yerden sıfır sipariş vereceğim.:(
    bak gıcık oldum şimdi.sana uydugunu sölemişti o parçacı.yanlışmı hatırlıyorum.
    - - - - - - ŞERİTLERİ BİRLEŞTİR AMA KASKSIZ ASLA:cat:

Motosikleti
    Bu bir tecrübe oldu gt650R konjektörü gv650 ile aynı değilmiş. Sıfırını alırsan parça garantili çok daha sağlıklı olacak.

Motosikleti
    Shadow VT750
    haklısınız abi parça geldi bi baktım göz var nizam var çok farklı.Ustanın yanına gittim gösterdim konjektörü.Usta bi baktı bundan bende onlarca var dedi.Gerçektende deposunda bir sürü var.Birebir aynısı.Niye çünkü adamın kesin olur deyip gönderdiği çıkma konjektör aslında YBR 125 konjektörü.Parça numarasınıda google girince yamaha katloğu çıkıyor Üstelik ustamda bulunan bu konjektörler 15TL.Ben çıkmasını 80 e aldım işe bakarmısınız.

Direk adamı aradım.Adam numuneyi gönder ben bulayım dedi.Ama bende güven kalmadığı için paramı geri iade istiyorum dedim.Adam bulurum demesine rağmen "hayır" dedim ve hesap numaramı verdim ve kargoyla geri gönderdim

Burada hangi motorcu olduğunu deşifre ederdim ama neyse dedim sonra.

Ustam olaya el attı ve araya toptancısı adamları sokarak zar zor orjinal GV650 konjektörü siparişi verdi.Fiyatı 75 dolarmış.Eh artık töbe çıkma parçacılara bulaşmam

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mrock, keşke bizlere (istanbuldaki mt'ciler) söyleseydin, biz ayarlardık buradan sana..?

Gerçi ustana güveniyorsan problem yok ama yinede temiz iş olurdu en azından?
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    Shadow VT750
    saol dostum yardımlarınız için.Bunda hüsrana uğramam inş.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    benim gs500 ümde de konjektör sorunu vardı ama çin mali konjektör uydurmak mümkün. epeydir sorunsuz kullanıyorum.
    bu arada orjinal konjektör 75 $ çok uygun söyliym.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Shadow VT750
    evet kuralkanda 200 TL di.Uygun geldi banada.yarın gelirse fotoğraflarla beraber konjektrün takılışınıda koyacağım.

Motosikleti
    Dostum resmiyle birlikte fiyatını paylaşırsan sevinirim. Gerekirse yedekleme yaparız.

Motosikleti
    Shadow VT750
    Arakdaşlar konjektörüm oldu.Üstelik yenisini takmadan oldu. konjektörde bulunan 3 sarı 1 kırmızı 1 siyah kablodan,siyah olanı ark yapmış ve temassızlık vardı.Yeniden jag yapıp takıtık ve motor şarj seviyesi yükseldi buyrun fotolar:

gece farlar açık motorun şarj durumunu denemk için yola çıktık.Gün boyunca bir çok kez marşa bastık ve akü hiç zayıflamadı.Farlar aynı gücünde ışık verdi.İnsan nasıl seviniyor anlatamam gerçekten bir ohh çektim.Yalnız bugün kötü bir olay yaşadım Hani "düşmemiş motorcu yoktur düşecek motorcu vardır" atasözünü iliklerime kadar hissettim.Bugün konjetör olduktan sonra gezmek için biraz deneme sürüşü yapalım dedik. Evin önünden çıkarken direksiyon kilidini kilitli unutmuşum ve birazda sert gazladım ve motor aniden sola doğru manevra yapınca artçımla beraber sağa yan yattık.Motor silme asvalta yapıştı.Ama sürüklenmedi direk yere kondu.O heycanla hiç kendimize bakmadan anında motoru kaldırdık ve şoku atmaya çalıştık.Ayıca dükkanlardan insanlar yardımımıza koştu sağ olsunlar.Motoru kaldırıp ayakçığa koyduk ve kendimizde birşey olmadığından emin olduktan sonta motoru incelemye başladık.İlk gözüme sağ ayakçık ve arka fren pedalının hafif şekilde eğildiğini gördük.Eksozun üstüne yatmasına rağmen eksozda bir sorun yoktu.Eğilen ayakçığı ve arka fen pedalını ayağımla gerdire gerdire kastırarak düzelttim eski haline getirdim.En çok sağ sinyalimde zarar vardı üstü çizildi bariz :(:( Gidonda hiçbir şey yoktu. Allahtanda benzin deposuna ve yandaki plastik kromaja zarar gelmedi.Yan yattığında sağ ayakçığın faydasını gördüm.Sağ ayakçık pergel gibi tuttu motoru.Fakat esnek sinyal kolu yerleye yoğun şekilde temas ediyor.Olduğu yerde düşmesinden dolayı eksozda sürtünme çizik gibi birşey meydana gelmedi.İlk defa motoru yatırdım,acaba ne zaman derken kısmet bugüneymiş.Hala gözümün önüne geliyor :( Şükür bizde bir şey yok.motorda da sinyalin üstünün sıyrılması hariç hiç bir şey yok.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler