Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu

Harley Davidson Sportster 883 Low - Custom - Iron

Motovento
    REKLAM ALANI
    namk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    harley davidson 2007-mobylette 1967-Honda NX400
    Uygun fiatla aktarma kayışı nerden alabilirim? Türkiyeden teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:50 ----------

Ne diyeyim? zevkler ve renkler aynı zamandSatılık ilanlarına bakıldığında,alanın satıp kurtulmaya çalıştığı motor
    a ulaşamayanların boklaması,doğru değil,sevmeyebilirsin sende kalsın vt 750'ye gıcığım,cbf'150'yi hiç sevmem iyimi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    C&T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CbRr (Limited Edition;)
    herkese selamlar

2013 İron' a ABS takılabilme ikanı var mı?
    (2014 model yeni gelecekler abs 'liymiş) yardımlarınızı rica ediyorum .

geronimo0680 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    harley davidson sportster xl 883 custom
    Alıntı geronimo0680 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hd sportster sade, kendi haliyle olduğunda pek de ahım şahım bir model değil estetik itabariyle. sırf hd sahibi olayım diye bir sportster almayı istemezdim şahsen. bu naçizane benim fikrim ve zevkim. lakin bobber yapmaya da pek uygun ve de başarılı bir çalışma sonucunda binme de yanında yat bir ürün ortaya çıkabiliyor.
    demişim 2011 şubatında. bobber olmasa da tt custom tarafından çalışılmış bir sportster binicisi oldum dün itibari ile. çok sevmiş olduğum dragstarım ile takas yapmak suretiyle. dragstar bir ayrı idi harley bir ayrı.
    namk bunu beğendi.

Motosikleti

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:27 ----------

rölantide motor bloğunun aşağı yukarı hareket etmesi normal midir?

Motosikleti
    Motorun bir resmini görseydik.Hayırlı olsun.

Arkadaslar Merhaba Araniza Yeni Katildim. Sizlere danismak istediklerim var;

IRON 883 almayi planliyorum. Internette 2009 model 900km lin bir iron buldum. Fiyatida makul gibi.

Aklima takilan bikac sey var sadece. 2009 model olup 900km olabilir mi? KM si dusurulmus olabilir mi?

Alirken dikkat etmem gereken seyler var mi? KM si az olsa bile yapmam gereken bakimlar, degistirmem gerekenler var mi sizce?

Ayrica HD sahiplerinden motora sigorta yaptiran varmi? Ne civarda sigorta masraflari bilgisi olan var mi?

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Güzel motor.

namk bunu beğendi.

Motosikleti
    merhabalar;
    2004 model 883 sportster motorumun yağını değiştirmek istiyorum lakin yağ tahliye borusu veya tıpasını kesinlikle bulamıyorum :( yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler.
    namk bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı omard adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar Merhaba Araniza Yeni Katildim. Sizlere danismak istediklerim var;

IRON 883 almayi planliyorum. Internette 2009 model 900km lin bir iron buldum. Fiyatida makul gibi.

Aklima takilan bikac sey var sadece. 2009 model olup 900km olabilir mi? KM si dusurulmus olabilir mi?

Alirken dikkat etmem gereken seyler var mi? KM si az olsa bile yapmam gereken bakimlar, degistirmem gerekenler var mi sizce?

Ayrica HD sahiplerinden motora sigorta yaptiran varmi? Ne civarda sigorta masraflari bilgisi olan var mi?

900 Km'de olma ihtimali var ama en sağlıklısı Bosphorus'a götürüp bir servis kontrolünden geçirtmen. Sigorta için ise http://www.sairsigorta.com/ önerebilirim, kendilerinden bir fiyat teklifi al. Bende bu forumdan buldum bu sigortayı.

Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer
    Yağ değişimi ile ilgili olarak Youtube'da pek çok video var, onlara baktın mı?

Motosikleti
    geronimo temiz bir yerde motorun altına yatın siyah renkte plastik bir boru göreceksiniz,ucu boşta ve kelepçeli,onun önündeki sert plastik parçayı anahtarla sökün altına yağ boşaltma kabı koyun boşaltma esnasında doldurma tıpasınıda açık bırakın ki içinde yağ kalmasın ayaklıkta iken tüm bunları yapın, tavsiyem süzülme bitince motoru yatırabilidiğiniz kadar ters tarafa yatırın "ayaklık"ın içinde hiç kirli yağ kalmasın. Kolay gelsin geç gördüm belki faydası olmuştur.tel. 05383867385 Namık.

bakim

Bugün 1500 bakimina soktum motoru.480 Tl yani 160 euro ödedim.Çok ta memnun kaldigimi soyleyebilirim

Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı ironman1905 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün 1500 bakimina soktum motoru.480 Tl yani 160 euro ödedim.Çok ta memnun kaldigimi soyleyebilirim
    Yeni mi aldın yoksa yukarıda 2009 model 900 km olur mu sorusu ile bir ilgin varmı? Eğer yeni aldıysan hayırlı olsun bu arada

Bosphorus servis ve diğer ücretlendirmelerde Türkiye şartlarına göre bir ayarlama yapsa iyi olacak, Euro olarak kazanmıyoruz ama Euro üzerinden ödüyoruz.

ecz.erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 HD crossbones, 2012 HD CVO Roadglide
    400-500tl normal.. ben de motorumun ilk bakımına yakın fiyat vermiştim, ankara harleye...

Tattooist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley sportster883XL
    Selam öncelikle tekeriniz düz bassin agabeyler kardeşler ! 60.000 km de 17.000 TL Dost işi uzerinde sceaming eagle egzoz basta olmak uzere neredeyse 4000 tl lik aksesuar oldugu soyleniyor sportster XL883 aldım 2004 model, başlangıç olarak şimdilik bu soruma gelince tamir ve bakımdan anladığım söylenemez ilk olarak neleri değiştireyim ?birde 1. Vitesten sonra veya 2 den düşürürken boşa almak ve istediğimde boşu bulmam zor oluyor çoğunlukla direk 2. Vites geçiyor yada 1 e düşüyor göstergede N bazen yanıyor bazen yanmıyor ,km ibreside öyle bazen çalışıyor bazen calismiyor son olarak anahtar kilidi calismiyor başka görülen bişey yok çok önemli değildir umarım neler yapmalıyım ayrıca ön cam nereden yada nasıl bulurum uygun fiyata birde buna ait tek kişilik koltuk bulunurmu kolay sökülüp takılabilen. Parça tabirleri bilmiyorum henüz ogrenmeye çalışıyorum kusura bakmayın. Cevapları iz yorumlarınız altın kıymetindedir.saygilar sevgiler. Alttaki resimde motorun resmi var !

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:13 ----------

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:16 ----------

[/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:45 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:47 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:52 ----------

hgdr, onuroz ve namk bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer
    Öncelikle hayırlı olsun, kazasız belasız güle güle kullan.

Madem tamirattan pek anlamıyorsun bence ilk yapman gereken bir servise sokman, İzmir Harley Davidson için genel olarak olumlu yorumlar yapılıyor, benim önerim onlara bir kontrol ettirip bakımını yaptır. Aslında motoru almadan önce bir ekspertize sokman çok daha iyi olurdu.

Daha sonra ilerleyen zamanlarda ufak tefek bakımlarını kendin yapmak istersen şöyle bir kitap işini görecektir. Ben sipariş ettim şuan gelmesini bekliyorum.

http://www.clymer.com/harley-davidso...1200-sportster

İhtiyacın olan parçaları Ebay ve diğer yurtdışı sitelerinden daha ucuza temin edebilirsin.

Aldığın kişiden debriyajı, aküyü, kayışı ve yağlarını ne zaman değiştiğini öğrensen iyi olur. Akünün şarj durumuna baktır ve birde Harleylerde genel bir sıkıntı olan stator'un durumuna baktır, aküyü yeterli derecede şarj ediyor mu öğren.

Motosikleti
    Harley sportster883XL
    Xf7er bu dediklerini bir kısmını yaptim bugün ;) zaman ayırıp bilgi paylaştığınız için teşekkür ederim. Fakat sorularımın yanıtıni hala beklemekteyim., bu arada bugün başıma gelen pişmiş tavuğun başına gelmez )) şöyleki ; yan sehpa yolda düşüp kayıp oldu :((( çok aradım ama nafile !!! geçici olarak yaptırdım bi sehpa ama moralim çok bozuldu !

Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer
    Geçmiş olsun, böyle durumlara insanın canı epey bir sıkılıyor. Umarım fazla pahalıya patlamadan orjinal bir parça bulursun.

İkinci el Harley Davidson parçaları satan bir web sitesi, Uluslararası gönderi yapıyor. İşine yarayabilir

http://www.robsusedharleyparts.com/main.php

Diğer soruların için servisi önderdim :D İlk bakım ve kontrol için yetkili servise gitmenin avantajı işini sağlama almış oluyorsun ve garantili bir iş yaptırmış oluyorsun. Banim önerim bu yönde, gerisi sana kalmış.

Motosikleti
    Harley sportster883XL
    Teşekkür ederim Xf7er buldum parçayı ;) yarın bakıma girecek bakalım demir atım;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:55 ----------

Sportster 883 xl için ön cam almak istiyorum bu konuda tavsiyesi olan yada fikri bilgisi olan varmıdır ?

Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer
    En iyisini yapmışsın, umarım büyük bir problem çıkmaz.

Kappa ve Givi'nin uyan modelleri olabilir. Bir araştır istersen.

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler