Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki GS500 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    andsanity - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gs500e
    bende gs500e var 98 model 34bınde, temızlıgını gorenler ınanmıor..en guzel rengı olan turuncu..out marka egzoz,koruma takozu vs.vs...kabadayı bı sesı var,düşük devırlerde homurdanıyor,6bınde sonra kızgın boga..içinden 5e kadar say 100 olmuş bıle(2.viteste 110a cıkıosun zaten..)yolunu buldunmu cok rahat 180..ama adamın ilk motoru olmamalı..cıddı bı motordur,deneyım ıster..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbf500
    valla benım ılk motorumdu.2senede 20bın km yol yaptım.yeni birisi için güçlü motoru tavsiye etmiyorum ama beyin ile bilek arasındaki kombinasyonu iyi kurduktan sonra sorun yok )
    We believe in sky,not to sunroof!

ilkantek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    21’Honda Dio,22’NC750X,22’CL-X250,22’CL-X700
    GS Güzel motor.Bazı sorunlarım var bunları aşıca daha rahat olacağım ve GS daha güzel bir motor olacak :D
    4 TEKER BEDENİMİ 2 TEKER RUHUMU TAŞIR ! 93>XT600 - 08>CBF150 - 04>GS500 - 99>GS500EX - 05>ER5 - 98>XT600 - 02>XT600E - 05>ER5 -04 >GS500 - 04>FZS1000EXUP - 05>KAWASAKi ER5

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Şurayı bir hareketlendireyim bari .İnanç slm,ne oldu yağ radyatör kiti bağlayabildinmi?
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

mersinLee33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT25 // SUZUKİ GSX650F
    youtube de rastladığım bir video 205 km hıza çıkıyor eleman zaten ibre de o kadar sanırım
    http://www.youtube.com/watch?v=fWnUsWGnaoI
    no pain, no gain ...

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    ben 200km den afzlasını görememiştim.

180 boy, 80 kg.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    Bmw F650
    Herkese Merhabalar;

1999 Model 56.000'de GS500 alinir mi? Temiz suana kadar sadece ust kapagi bakma amacli acilmis bir motordur. Tavsiye edermisiniz?

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Alıntı canicellat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Merhabalar;

1999 Model 56.000'de GS500 alinir mi? Temiz suana kadar sadece ust kapagi bakma amacli acilmis bir motordur. Tavsiye edermisiniz?
    Topiğin önceki sayfalarına doğru gidersen Gs 500 ile ilgili fikir sahibi olabilirsin.Kimbilir belki bakmayı düşündüğün motosikletin resimlerini,yapılanları bile bulabilirsin.
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Motosikleti
    Bmw F650
    Alıntı ergün1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Topiğin önceki sayfalarına doğru gidersen Gs 500 ile ilgili fikir sahibi olabilirsin.Kimbilir belki bakmayı düşündüğün motosikletin resimlerini,yapılanları bile bulabilirsin.
    Topigin cok fazla okuyamadim yavas yavas bakiyorum bulursam daha iyi olur Topigi okugum kadariyla cok fazla bir sorun cikartan bi motor olmadigini gordum ama birde sizin fikirlerinizi almak istedim bu modelde bir motor icin.

Motosikleti
    merhaba arkadaslar sahibindende rastladığım bir ilan var fikirleriniz nedir bu ilandaki motor için göründüğü kadar bana çok temiz geldi banka ile kredi işlemlerini halledebilirsem gs 500 alıcam inş
    ilan bu: http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...42777894/detay
    no pain, no gain ...

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı mersinLee33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar sahibindende rastladığım bir ilan var fikirleriniz nedir bu ilandaki motor için göründüğü kadar bana çok temiz geldi banka ile kredi işlemlerini halledebilirsem gs 500 alıcam inş
    ilan bu: http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...42777894/detay
    bu motor için konuşmuyorum belki gerçekten de temizdir orjinaldir. ama maalesef bu iddiadaki bi çok motora gidip bakınca hayal kırıklığı yaşıyoruz. farklı şehirden motor alırken tek bi motor peyleyip gitmemek lazım birden fazla alternatif olsun biri olmazsa biri olur.
    ama gs500 harika bi makinadır. 2 tane elimden geçti yeri ayrıdır bende.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motor için konuşmuyorum belki gerçekten de temizdir orjinaldir. ama maalesef bu iddiadaki bi çok motora gidip bakınca hayal kırıklığı yaşıyoruz. farklı şehirden motor alırken tek bi motor peyleyip gitmemek lazım birden fazla alternatif olsun biri olmazsa biri olur.
    ama gs500 harika bi makinadır. 2 tane elimden geçti yeri ayrıdır bende.
    evet mersin - denizli çok ciddi mesafe :( ama cidden resimlerde motor harika görünüyor ciddi heves ettim ama dediğiniz doğru tabiki. ama cidden zor işe hem motor temiz olcak hem abartı bir fiyatı olmucak :(
    no pain, no gain ...

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    ilanlarda gördüm ankarada da var bi tane temiz satılık. sahibi siteden olmalı yanılmıyosam ama epeydir aktif değil forumda eğer tahmin ettiğim kişiyse
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    mersinlee, mersindeki 33 hu plakalı gs500 ü ben 1 sene ullandım ve 20000km den afzla yaptım. harika bir makinedir. ama benden sonra 2 kişi kullanmış.
    denizlideki adamdan ben topcase geirtmiştim, dürüst adamlara benziyorlar. ama dikkat et, çin malı lastik takmışlar, değiştirmen gerekir. fiyat olarak gerçekten temizse değebili am sana 7000 e malolur ortalama.
    o fiayata gt 650 hyosung alırsın...
    ama gs 500 ü bozamazsın

Motosikleti
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mersinlee, mersindeki 33 hu plakalı gs500 ü ben 1 sene ullandım ve 20000km den afzla yaptım. harika bir makinedir. ama benden sonra 2 kişi kullanmış.
    denizlideki adamdan ben topcase geirtmiştim, dürüst adamlara benziyorlar. ama dikkat et, çin malı lastik takmışlar, değiştirmen gerekir. fiyat olarak gerçekten temizse değebili am sana 7000 e malolur ortalama.
    o fiayata gt 650 hyosung alırsın...
    ama gs 500 ü bozamazsın
    evet bir ara ben sürekli görüyodum gs 500 zeytinli bahçede, yoksa o sizmiydiniz ? ankara'daki de resimlerden göründüğü kadarı ile temiz ve revizyondan geçmiş üst model ama dediğin gibi 7000 tl civarına gelirse zor üst limit max zaten 6000 :(
    no pain, no gain ...

Motosikleti
    Alıntı mersinLee33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bir ara ben sürekli görüyodum gs 500 zeytinli bahçede, yoksa o sizmiydiniz ? ankara'daki de resimlerden göründüğü kadarı ile temiz ve revizyondan geçmiş üst model ama dediğin gibi 7000 tl civarına gelirse zor üst limit max zaten 6000 :(
    yok o ben değildim. ben onu adanaya, adanada mersine geri satmış...
    hesabını ona göre yapmalısın ;)

sefakarhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt660r
    selam arkadaslar.. hic hesapda yokken 2005 gs500 sahibi oldum bi anda.. ilk izlenimlerimin hepsi olumlu.. ilerliyen zamanlarda daha detaylı paylasımlar olur....

juniorR1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yuzme,motosiklet,bilgisayar
    bende uzun zamandır 500 cc motor almak istiyorum suzuki gs 500 nasıl parça sıkıntısı yaşarmıyım kullanan arkadaşlar varsa bana bilgi verebilirmi
    MOTOSİKLET ÖZGÜRLÜKTÜR

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı sefakarhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar.. hic hesapda yokken 2005 gs500 sahibi oldum bi anda.. ilk izlenimlerimin hepsi olumlu.. ilerliyen zamanlarda daha detaylı paylasımlar olur....
    hayırlı olsun. tanış mıydık bi ara ? opera sanatçısı olan arkadaşımız mıydın ? ama sapık olmayanından
    bi de aldığın motor, forumda ve ankara topiğinde aktif bi arkadaş vardı asfalt meleğiydi galiba nicki. onun motoru mu ? eğer öyleyse şanslısın bildiğim kadarıyla harika durumda orjinal bi makine o GS500

Alıntı juniorR1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende uzun zamandır 500 cc motor almak istiyorum suzuki gs 500 nasıl parça sıkıntısı yaşarmıyım kullanan arkadaşlar varsa bana bilgi verebilirmi
    parça çıkma da olmak üzere bol şekilde bulunuyor. fiyatlar da makul seviyede.

Alıntı sefakarhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...tertemiz/detay
    bu ilandaki motoru mu aldınız?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler