Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
41. sayfa BirinciBirinci ... 31394041424351 ... SonuncuSonuncu

Suzuki GS500 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    ben tiger ın iyi ve mantıklı olduğunu duydum ama kulağımla duymadım sesini. ben de el yapımı bi egzos var aldığımda üzerindeydi ses gayet tatminkar.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Ben aldığımda üzerinde orjinal egzost u vardı.Ama içi dağılmıştı.BMW lerin katalizatör iptalinde kullanılan uçları hafif bombeli susturuculardan kullandım.Orjinal susturucunun üzerindeki paslanmaz levhayıda söküp bunun üzerine perçinledim.Maliyet 60 TL.sesde gayet tatmin edici.Birde uzun yol için çıkışa flanş yaptım.Uzun yolda onu takıyorum kafada şişirmiyor .Yakın tarihte garipçeye bir gezi var.Müsait olabilirsem gitmeyi düşünüyorum.Eğer sizede uyarsa beraber gidelim.
    Daha fotoğraf çekmedim çeker çekmez ekleyeceğim.

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eksoz olayına takılmayın bence, hepsinin orjinali en iyisidir
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Motosikleti
    NC 700 SA
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğru söylüyorsun en iyisi tabiiki orjinali.Ama fiyatıda gayet iyi

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Önceki sayfalarda söyledin ; Yine söylüyorum ;

DEVİL in Siyah egzozunu deneyin.. Birebir Racing sesi veriyor... Gözümle gördüm ; Kulagımla duydum...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    suzuki GSR 600
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    agam dogru diyosun herşeyin orjinali makmul ama kimi zaman yolda fark edilmek gerekiyor gaz basıp ben geliyorum demekdense tatlı bi ses daha makbul gibi geliyo

Alıntı ergün1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben aldığımda üzerinde orjinal egzost u vardı.Ama içi dağılmıştı.BMW lerin katalizatör iptalinde kullanılan uçları hafif bombeli susturuculardan kullandım.Orjinal susturucunun üzerindeki paslanmaz levhayıda söküp bunun üzerine perçinledim.Maliyet 60 TL.sesde gayet tatmin edici.Birde uzun yol için çıkışa flanş yaptım.Uzun yolda onu takıyorum kafada şişirmiyor .Yakın tarihte garipçeye bir gezi var.Müsait olabilirsem gitmeyi düşünüyorum.Eğer sizede uyarsa beraber gidelim.
    Daha fotoğraf çekmedim çeker çekmez ekleyeceğim.
    yaw ergün aga bende onu dile getirmişdim zaten geçenlerde garipceye kısmet olursa gidelim ben gitmeyi düşünüyorum tüm gs 500 cü arkadaşların da gelmesini umuyorum güzel bi gezi olcagını düşünüyorum hem daha yakından tanışma fırsatımız da olur haydi cemaat garipceye
    "Suskunluğum asaletimdendir / Her lafa verilecek bir cevabım var / Lakin; / Bir lafa bakarım laf mı diye, / Bir de söyleyene bakarım adam mı diye?"

Motosikleti
    NC 700 SA
    Evet gs leri toplayıp garipçeye doğru yola koyulalım .Ayarlamaya çalışıyorum inşallah o gün bir terslik çıkmaz.

Motosikleti
    Suzuki GS500
    Beyler Hyosung GT650 veya 250'lerin gidonu bizim gs500'lere uyar mı? yada gsr600'ün?

Motosikleti
    suzuki GSR 600
    yaa arkadalar hani garipçeye gelcektiniz yaw pazargünü 150km yol yaptım bir tanede bi gs 500 göremedim dedim şimdi cemaat gelir iki muhabbet eder tanışırız ama bi dahaki sefere iştimayım tam istiyorum arkadaşlar gezi güzeldi topic dende görecegeniz gibi tabiki zaman zaman tatsızlıklar oldu kaza ve işyeri sahibinin terbiyesizligi gibi ama genel olarak güzeldi inşallah bidaki sefere bütün gs 500 leri görmek isterim bu arada motorumu satıyorum arkadaşlar isteyen olursa bilginiz olsun 2000 model 23,500de herşeyiyle orjinal fiyat olarak 5500 istiyorum ama tanıdık bizden biri olursa farklı olur tabii
    "Suskunluğum asaletimdendir / Her lafa verilecek bir cevabım var / Lakin; / Bir lafa bakarım laf mı diye, / Bir de söyleyene bakarım adam mı diye?"

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Alıntı ergün1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Suzuk...ayphotohosting

Araştırdığım kadarıyla bizim makinalarla aynı Bu satıcıda diğer aradıklarınızda mevcut.Denge topuzunu 25 tl ye http://www.sahibinden.com/her_marka_...denge%20topuzu bu adreste buldum ancak kalmamış.1hafta 10 gün sonra gelecekmiş.
    Selam Ergun1968, ben de bu manetlere bakmistim, sonra sizin bu linkten baktim, fiyatlar gayet iyi, hatta bedava 15 dolar...

peki kalite olarak nasillar? alip taktim uydu demissiniz... ben de bi arkadasa siparis ettim bu hafta ilgilenecegini soyledi, ama kendimiz de internetten
    (5-6 gs 500 kullanicisi olarak) bi seferde siparis edersek kargo parasindan da kurtuluruz diye dusunuyorum...

suan almanyadayim, cuma gunu donecegim, burdan debriyaj balatasi ve bi kac bisey aldim kendime...

merak ettigim Turkiye de debriyaj balatasi ne kadar?
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

Motosikleti
    Suzuki GS500
    benim debriyaj balatasını serviste 120liraya değiştirdiler 6 ay kadar önce

HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    bende gezmek istiyorum sizinle ama kısmet olmadı hiç grenaj ile eksoz konusunda bende kararsızım bu gun angel far ile yapıştırma ledli sinyal aldım takıp sizinle paylasıcam nefret ediyorum o kocaman sinyallaerden kulak gibi aldıklarımı görmeyin bitersiniz =)

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    arkaraşlar aksesuarlar hayırlı olsun ama acilen foto bekliyoruz sizden.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

one - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    gs 500 ünde gidon damperi kullanan varmı?
    www.grafela.com | bilişim & tasarım & fotoğraf

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    olduğunu sanmıyorum açıkçası pek gerek olacağını da sanmam sonuçta gücü belli bi makine. önünü hafifletecek kadar yüksek süratlere çıkmıyor sonuçta.

Motosikleti
    Suzuki GS500 '04 idi, artik yok :(
    Foruma girmeyeli 5-6 sayfa birden ilerlemis, masallah.

Ben 2004 model guzelim GS500'umu satali 11 ay oldu. Onunla birlikte oldugumuz 1 yilda cok keyifli ve sorunsuz 19bin km yol yaptim. Bana cikarttigi tek sorun 3 gunde yaptigim 2250 km suren Istanbul-Polatli-Aksehir-Mersin-Tarsus-Istanbul yolculugu sonunda bozuk ve sarsintili yollardan dolayi farin, ve on camurlugun 1'er vidasinin dusmesi oldu. Tum sorunlarim bunlardi iste... Ha, bi de, cok sicak havalarda surekli yuksek devirlerde kullaninca motor 10W/40 yagi birazcik eksiltiyordu, e onun caresi de 15W/50 yagdi zaten...

Onun en cok egsoz sesini seviyordum ve ozluyorum, orjinal egsoz sesini. Yeterince guclu ve ekonomik olusu ile sorunsuzlugunu... Surdukce insana keyif vermesini ve insanin hic inesinin gelmeyisini... 1000 km'lik yolu sadece benzin almak icin durmak, ve sonra yola devam etmek hakkaten suren insani pert ediyor, yukarida bir arkadasimizin bahsettigi gibi. ) Ama insan motordan o kadar cok keyif aliyor ki, yorgunlugunu eve gidip yattigi zaman anliyor...

Motorumla yapmayi planlayip da yapmaya vaktimin olmadigi/kalmadigi tek guzergah Antalya-Mersin yolu idi... O da kismet degilmis artik...

Ailevi sebeplerden dolayi motosikletimi acilen satmam gerekti, ve resmen olu fiyatina verdim. Tamamen orijinal olan motorumu alan ellek adam kurcalicam diye motorun bi taraflarini patlatmis, duyunca ona uzuldum.

Motorumu sattiktan sonra bir daha baska hicbir motora binmedim, GS500'un damagimda kalan tadi hic gitmesin diye... Ve 40 yasina gelinceye kadar motosiklete binmeyecegime dair kendime soz verdim.

Iste boyle... Elinizdeki keyifli motorun keyfini son demlerine kadar yasamaniz dileklerimle. Allah kaza bela vermesin insallah...

Motosikleti
    gs500:) 00
    güncel konu güncellensin diye benim gs'in iki resmini attım
    Farından sıkılan vardır, fikir verir belki.

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    o far neye ait dostum. biz daha önce acerbis in cross motorlar için olan kafa grenajını kullandık
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

Motosikleti
    Suzuki GS500
    güzel durmuş street fighter tarzı,biraz daha büyük olsa daha iyi olurdu sanırım

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    man19190;
    kararını ilginç buluyorum. 40 yaşına kadar motor binmeme sözü. aslında hepimizin çevresindekiler bunu istemiyolar ama 40 yaşla şu anki arasında ben bi fark göremiyorum kendim için.

öte yandan farlar güzel olmuş ama biraz daha büyük olabilirdi bence de,.

REKLAM ALANI
41. sayfa BirinciBirinci ... 31394041424351 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler