Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454 ... SonuncuSonuncu

Suzuki GS500 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben bir gece sağanak yağmur altında izmirden bodrum'a durmadan gittim ama kıyafetlerim eksik olduğu için donuma kadar ıslandım afedersiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    scorpi0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyo' GT650S
    Benim de 1999 GS500'um wardi. 2 sene once 2100 USD'a almistim (3500 mil, progressive forks, jetted carb, EBC pads), gecen yaz Turkiye'ye donerken 2300 USD'a satmak zorunda kaldim :(

Az tecrubeli ve yeni baslayanlar icin ideal motor. 2-3 sene sıkılmadan binilir. Performansi yerinde, kullanimi kolay, acayip eglenceli. Tipi de guzel ama abilerinin yanina parkedince bayagi ufak duruyor.

Motoru kendini ispatlamis, iyi bakarsan kolay kolay sorun cikarmaz. Cikarsa bile tamiri kolay. Ne war ki anlasilan Turkiye'de kendisi de parcasi da cok pahali.

Ingilizce bilenlere GS500 hakkinda bulabileceginiz her turlu bilgi ve yardim su sitede mevcut http:///www.gstwin.com. Forumlarini siddetle tavsiye ederim. GS'i satmama ragmen hala zaman zaman takilir okurum.

koray_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    senin makine çok güzel yaww..suzukiiii

scorpi0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyo' GT650S
    Hmmm, enteresaaan... Suzuki-Turkiye GS500'u web sitesinden kaldirmis. Artik getirmeyecek galiba. Buyuk ihtimalle yerine grenajli GS500F'i getirebilir, o da iyice pahali olur.

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    merhaba arkadaslar
    1997/2000 arası gs500 arıyorum
    tanıdık vasıtası ıle olursa daha sağlıklı olacagına inanıyorum
    yardımlarınızı beklıyorum
    ____it's my life_1982____

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    @PHAETONW12

er5 mi gs500 mü hehe topic hortlamışken biraz yazalım.

cbf500 çıkınca er5 gs500 muhabbetti bitti.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı
    @PHAETONW12

er5 mi gs500 mü hehe topic hortlamışken biraz yazalım.

cbf500 çıkınca er5 gs500 muhabbetti bitti.
    bence sana oyle gelıyor....
    er-5 ın benım ıcın herzaman ayrı bır yerı var...
    unutmadan cbf500 goruntusu
    benım hosuma gıtmıyor
    eeee ne derler zevkler tartısılmaz...
    ____it's my life_1982____

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    evet yokmu GS500 kullananlar phaetonw12 abinin motorunu gördüğümde en son 22.000 km falandı galiba arkasında artçı olarak 140 km yapmışımdır.... virajlara bir girişi war anlatamam size, ilk virajda 3.5 atmıştım ama süper bir zevkti yaa..... 2 kişi bile ivmelenmesi süper(bana göre) ve yakıt konusunda cimri bir makina.... tek eksiği benzin göstergesi... yeni başlayacaklar için ii bir başlangıç motoru...
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

msutcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    98- suzuki gs 500
    merhabalar bende 98 iii var yağ ve hava filtresinden başka masrafım olmuyor cok kaliteli ve sağlam 88den 2005 e kadar hep aynı kaldı sadece son 3 yıldır cok kücük makyajlandı er 5 göre daha yüksek performası var ve bence er5 den daha güzel daha uzun yıllar da kullanmak isterim benimkinde 200 ibre var ve ben onu görebiliyorum daha yazarak bitiremeyiz....................................... ........................................

Motosikleti
    Alıntı msutcu adlı üyeden alıntı
    yazarak bitiremeyiz....................................... ........................................
    işte budur
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

msutcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    98- suzuki gs 500
    uzun yol yapan varmı diye soran olmuş arkadaslar ben güngörende oturuyorum gecenlerde 840 km niğde ye gıttım ordan 470 km samsuna geçtim birer gün mola verip sahılden 1230 km yol yapıp istanbula döndüm bir haftada 2500 km yol yaptım motor bana mısın demedi yani arkadaslar benim motorum 98 model ama daha 1 kere dahil teklemedi bunlar japon malı ve en az 10000 km sonra düsünmek gerekir bunların tamırı parcası problem olmaz ben hiç suzuki servisine gitmedim tamırci dükkanı olan arkadasım var problem olursa hallediyor en büyük problemim 4 bin km de yağ hava filtesi buji hepsi toplam 120ytl falan tutuyor 6 ayda bikere bu para cok değil bence....servisten parcada almadım sirkecide hangi parcacıya giderseniz gidin parcalarını bulursunuz bulamadıgınızıda emim olun ki 2 yada 3 günde getırırler... o yüzden eski olması sorun değil temiz olsun bence görünüs aynı alın yıllarca sorunsuz binin.

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Benim hayalimde de bir 98 model GS500 var... YBR ilk göz ağrım çok seviyorum ama iki kişi ve uzun yol için GS500 benim şu an aklımdaki tek makine...

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    deşmeyin yaramı kardeşim.hesapta bu ay içinde bi gs 500 sahibi olucaktık ama askerlik çıktı ve iş yattı. ölmez sağ kalır dönersem mutlaka ilk işim motoru almak olucak

hector81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "bazen vahşi bir kedi gibi çevik bazen bir yük hayvanı gibi güçlü"

Phaeton, çok güzel tasvir etmişsin motoru

Vlad hayırlısıyla yapar gelirsin inşallah askerliğini
    Çırpınırdı Karadeniz,bakıp Türkün Bayrağına

Motosikleti
    amak isteyen olursa 2004 model mavi
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=19542

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    bu motor bence kaçmaz izmirdede bir eşi yok hem bu kadar bakımlı ve temiz bir makine kolay bulunmaz ben kefilim
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    [QUOTE=hector81
    Vlad hayırlısıyla yapar gelirsin inşallah askerliğini[/QUOTE]

teşekkür ederim temennin için,işallah sağ salim dönerim hiç bişeye yanmıyorumda okadar çalış çabala parayı biriktir,yüz yüz kuyruğuna gel ve planlarımdaki bir yanılgı yüzünden hesapta olmadan askere git.ona yanarım işte

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Selam dostlar uzun zaman Superlight kullandiktan sonra ani bir karar ile yakin bir dostun gs500 2000 modelini satin aldim.Ama kirmizi renk ve bana pek uymadigi icin tum motoru cift pigmentli siyah renk e boyattik.Makina gercekten sehir ici yol makinasi olarak muhtesem, hem dusuk hizda hemde otobanda tam performans veriyor. Ve benim gibi orta boylu (1.71) insanlar icin ideal bir makina.

bu resimden yola ciktik ve motorum su an ayni boyle gorunuyor yan kapaklarindaki boya dahil. Tek farki ben SUZUKI yazisi yerine sadece S ambelini yaptirdim. Yakinda resmini koyacam.

Modifiye egzoz koyan var ise bana bu konuda bilgi verir ise sevinirim
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Hayırlı uğurlu olsun zeda arkadaşım senin adına sevindim inşallah mutlu bir beraberlik sürdürürsünüz.

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Darısı benim başıma :(

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler