Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Zealsun ZS-200
    GeCe arkadaşım motorunu sattığını öğrendim.Bende 2. el alıcam ancak ruhsatı üzerime almanın kaça mal olduğunu bilmiyorum.Bilgilendirirsen sevinirim..
    ::offtp::
    [B][B][COLOR="Red"]Sevgi[/COLOR]de kusur işlediysek affola..[/B][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    kardeşim ben daha satışı vermedim neden dersen sattığım kişi tanıdık sevdiğim bır kardeşıme sattım yanlış olmaz yakında zaten alıcak satışını.ama satış 130 ytl fln tutar ruhsatta sanırım 100 gecmıyordu

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    Alıntı bugraaga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar tam bu motoru almaya karar vermiştim ki herkes cbr 125 al çinden sakın dedi. Bu fiyatlara başlangıç motoru başka ne olabilir ya da sorun yaşayan var mı bu motorla ben tıp fakültesi 5.sınıf öğrencisiyim de uygun bi motor mu sizce benim için? İstanbuldayım yedek parça servis durumu nasıl? 0 mı almam daha mantıklı yoksa az kullanılmış bi şeyler mi? nereden alabilirim?
    walla beklentilerinin üzerinde bir motor gs200. önce yakından gormelisin,sonra tekrar düşün derim ben. ayrıca sahibinden com üzerinde bir çok ilana ulaşabilirsin.

barannet çok sağol herkes ayrı bir şey söyleyince kafam çok karışmıştı yorumun çok değerliydi benim için..Yine de diğer arkadaşların da yorumlarını bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim..Teşekkürler...

Motosikleti
    al al hayrını gör

tanselozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki TENGAİ- BMW R80 GS(X2)-XRV750 RD04
    Alıntı bugraaga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar tam bu motoru almaya karar vermiştim ki herkes cbr 125 al çinden sakın dedi. Bu fiyatlara başlangıç motoru başka ne olabilir ya da sorun yaşayan var mı bu motorla ben tıp fakültesi 5.sınıf öğrencisiyim de uygun bi motor mu sizce benim için? İstanbuldayım yedek parça servis durumu nasıl? 0 mı almam daha mantıklı yoksa az kullanılmış bi şeyler mi? nereden alabilirim?
    eskı yazıları bıraz okumaya calıs baya bı fıkır edınırsın.bazı arkadaslar buyuk problemler yasadılar ama en fazla km yapan belkıde en eskılerden bırı benım ben cok memnunum motorumdan barannetınde dediği gibi sahibinden.com da baya bi ilan var ordan arastırabılırsın.

bu arada barannet senın egzosu için bana 170 ytl fıyat ıstedı zafer bey sana kıyak gecmısler ole soledı)egzosuda siyah yapamıo ben bıraz tereddutte kaldım acıkcası napıcam bılmıorum.su baglantı resmınıde koymadın hala ı yızden dahada tereddutteyım bana kelepcelı baglantı var araya parca koymaya gerek yok tam dıpten kesersen egzosu dedi.su resmı koy bıran evvelde bende bı karar verım)
    Rüzgar yüzümdeyse ,dertler gerimde...

sizce 0 almam daha iyi değil mi? biraz kendimi zorlarsam 3ü az da olsa geçebilirim o fiyata bulabilir miyim acaba? veya İstanbul'dan nereden alabileceğim konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim...
    Tamam karar verdim inşallah alıyorum...ÇOK SAĞOLUN...
    Yine de eski yazılara da göz atayım bi teşekkürler...

Motosikleti
    http://polenmotor.com/ bu adrese gir burda sehıre gore bayıler var ara hepsınden fıyat al.oana gore gıder alırsın.ıkıncı ele gelınce sahıbınden com da benımde ılanım var.ama dıgerlerınden genel olarak bıraz daha pahalı iyice fıyat arastırması yap kısaca

Motosikleti
    vala tensel benım yakaladığım ses cok tatlıydı herkezde beğenirdi motoru satığım kardeşim bile cok hoşuna gıttı nasıl yaptın falan fln dıyorlardı hep.yapılan şey: egzosun içini bıraz acıp ucunada egzos ucu takmak yanı acıkcası yeni egzos almaya gerek kalmıyor kanımca

Motosikleti
    benımde hava fıltresıde acık oldugundan ses fena deıldı sen bıde uc taktıgın ıcın daha da gusel olmustur ama benım tek sılındır bı motordan bekledıgım ıyı ses deıl ben bızım egzosu sevmıorum pek ezelden berı oval egzosu sevmısımdır oyuzden almak ıstıorum)

Motosikleti
    hee o zaman iş değişti sen egzosu beğenmiyorsan eyw ona bişi demem

Motosikleti
    Kymco CK 125
    şimdi egzos konusu şöyle gelişti anlatayım tansel:

ilk önce gittiğimde oradaki usta bana şimdiki taktıgından daha kısa bir egzosu bağlantı ücreti dahil 125ytl demişti ve size forumda duyurmuştum. sonraki gittiğimde daha uzununu gosterdi oradaki diger usta daha iyi olacagını vee daha güzel ses çıkacagını soyledi. oyle olunca 25e bakmadan iyisi olsun dedim. ama özellikle fiyat konusunu soyledim,arkadaşlara 125 dedim nasıl olucak filan diye.ayarlarız falan dedi usta.

bağlantı için egzosun tüpün dibinden kestiler,benim boru ve onların tüpü için araya bir parça taktılar vidali. makinam gelince ayrıntılı resmini atarım ama basit bir işlem değildi açıkçası bir kaç kez gidip geldiler tam ayar tutturmak için. Ve sana 170 ytl fiyat vermeleri bütün güveni yıktı. istersen yaptırma çok büyük fark yok ve ben fazladan sticker aldım,ucunu açıp stickeri yapıştırdın mı al sana tiger. babalar gibi. hiç masraf edipte bu adamlara para kazandırmayalim arkadaşlar.

Motosikleti
    ya kardesım bende tereddutte kaldım acıkcası napıyım ne ediyim.sonucta benımkınde baglantı ucretide yok sadece tupu verıcekler ama 170 fıyat cektı benı soguttu acıkcası yok cın malı varmıs onlar ucuzmus ama bızım motora olmazmıs sana takmaya calıstıkları kısa tup herhalde oda bakalım bıdaha konusucam eger fıyatta bişi yaparsa alırım yoksa almıycam baska yerde bakıcam

az once konustum 150 ye anlastık ıstanbulda bı bayisine yollıcak bende ordan gıdıp alıcam.alem ettım kallem attım anca 150 ye dusurdum gelsin bakalım nası bişi olucak.

Motosikleti
    Kymco CK 125
    yani anlamadım gitti neden en başta 125 fiyat çekip oralara çıkarttılar. sonuçta yaptıkları ayıp.
    ama egzosu değiştirmek,spor bir egzos takılı oldugunu bilmek başka hissettiriyor

Motosikleti
    Zealsun ZS-200
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim ben daha satışı vermedim neden dersen sattığım kişi tanıdık sevdiğim bır kardeşıme sattım yanlış olmaz yakında zaten alıcak satışını.ama satış 130 ytl fln tutar ruhsatta sanırım 100 gecmıyordu
    Teşekkür ederim kardeşim...

alpero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun Zs200GS
    Ya beyler motoru satıcam ben pek kullanmadım 1100km de memnunum ancak başka sebeplerden aile baskısı falan satıyorum bana bu siteden özel mesajla ulaşabilirsiniz..Ancak bi sorunum var aynada,aynayı değiştiricem ancak Aydındayım buradaki bayisi OTM motor temasa geçtim adamlar beni deli ettiler polen motora ulaşamıyoruz parça yokmuş falan diye parça konusunda bi bilginiz var mı kimden temin edebilirim kargo falan aracılığı ile yardımcı olursanız sevinirim?
    ........Lastiği yak ama ruhunu asla........

Motosikleti
    kanuni racer 200 HEMDE ACİL SATILIK
    selam arkadaşlar bende yei üyeyim de biras göz gezdirdi sayfaya CHATHLACK34 kardeşim ben 7 ay önce kanuni racer 200 ü ikinci el üstüme aldım notere sade 138 ytl verdim tabi ruhsat değişiyo 200 ytlede ona verdim toplam 338 ytleye falan geldi yardımcı olduysam ne mutlu hepinize kazasız sürüşler

Alıntı CHaTHLaCK34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim kardeşim...
    Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam ilk fırsatta bağlantı kısmının resimlerini atacağım. ama ses gitgide güzelleşmeye başladı. hatta motor ısınınca daha bir tok ses geliyor ve performansı artık daha iyi motorumun.
    kardeşim abart egsozun hayırlı olsun zannedersem 13 gün faln mı oldu taktırdığın ama sen o egsozdan daha çok ve tok bi ses bekliyosan ki bekliyosun anca o yazın olur yani motorun ısınıp egsozun iç iyice kavrulması lazım asıl sesi o zaman alıcan şimdi çok tatmin etmez ama buna emin ol egsoz daha alışmadı yani yan madı ses daha artaçak kazasız sürüşler
    imza mimza yok bundan sonra parmak basıcam:cat::cat::cat:

alpero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun Zs200GS
    Arkadaşlar yedek parça konusunda soruma cevap verebilcek kimse yok mu acaba polen motora servis ulaşamıyormuş telefonla.Kaçtımı bu adamlar anlamadım Adana dan kiminle temasa geçebilirim bileniniz var mı?
    ........Lastiği yak ama ruhunu asla........

Motosikleti
    Zealsun ZS-200
    Alıntı alpero adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yedek parça konusunda soruma cevap verebilcek kimse yok mu acaba polen motora servis ulaşamıyormuş telefonla.Kaçtımı bu adamlar anlamadım Adana dan kiminle temasa geçebilirim bileniniz var mı?
    Arkadaşım Polen Motor iflasın eşiğindeymiş.Ulaşılamamasının sebebi bu olsa gerek.

Alıntı 41calamity41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar bende yei üyeyim de biras göz gezdirdi sayfaya CHATHLACK34 kardeşim ben 7 ay önce kanuni racer 200 ü ikinci el üstüme aldım notere sade 138 ytl verdim tabi ruhsat değişiyo 200 ytlede ona verdim toplam 338 ytleye falan geldi yardımcı olduysam ne mutlu hepinize kazasız sürüşler
    İlgin ve yardımın için teşekkürler.

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    Benim motor da satılık TR de tek metalik siyah zealsun 200 gs...

6500 km de...

sahibinden.com da var...(cbf 600 görünümlü r6 ya da benziyor)

izmir de olanlar kolay görebilir motoru zaten...
    kredi kartı ile kolaylık yaparım istenirse...

mail adresim:

eczaci101@gmail.com
    [B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler