Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    alpero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun Zs200GS
    Arkadaşlar ne zamandır aklımda iş güç soramadım benim gösterge panelinde ışıklarda bi sorun var 20-60 arası sönük karanlık sonrası aydınlık 100-160 arası yine ışık gelmiyo ilk aldığımdan beri böyle uğraşmadım hiç öle bindim ama önümüzdeki günlerde bi bakıma götürecem o bölgeler karanlık paneli açtıracaktım geçenlerde ama fırsat olmadı işte.Tek ampul mü var hız ve devir göstergesinin oralarda?Sizde böyle bir problem var mı her tarafta gösterge ışıkları tam ve net mi özellikle Aytekin bi cvp yazarsan sevinirimHerkese kazasız sürüşler.
    ........Lastiği yak ama ruhunu asla........

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ZEALSUN-200 GS SPORT AMA BU BAŞKA BİŞEY... :)
    slm arkadaşlar nasılsınız bakalım beni soracak olursanız iyi sayılırım cuma akşamı düzceye gittim toplam 450km yol yaptım tık ses yok motorda daha demin geldim ama yanlız yag akıttı ve sesda birazdaha gür cıkmaya başladı hee bide tavuk kescem demişdim onuda kestirdim allahım kazasız belasız sürmek nasip etsin bana ve sizlere yarın bende servise giticem ama napsam bilmiyorum karar veremdim tansel bir yer bulmuş acaba orayamı gitsem yoksa kendi servisinemi neyse yarın ola hayır ola kendinize iyi bakın millet allaha emanet olun goruşmek dilegiyle hoşcakalın...!

Motosikleti
    zealsun GS200 AMA BIZ ONA AR6 DIYORUZ ALINIYOR :)

Slm

Vala Hayirlisiyla Bir 300 Km Bende Yaptim Motoru Gormeniz Lazim On Depo Arka Kisinin Oturacagi Yer File Ile Tutturarak Cadir Canta Buyuk Boy Canta N Bende Biince Tamamen Yuk Dolu Oluyor Manzara Guzeldi Yani Gezinti Yaptik ..korkuma 80 Gecemiyorum Daha 500 Km Bunada Sukur Sorun Cikmasinda Yavasta Giderim ): Ama Guvendigim An Mersindeyim Cok Heves Ettim Gidemeyecegim Galiba Bu Mersine .)
    SİNOP _ RÜZGAR HERGÜN ÖZÜR DİLESEDE DAL KIRILDI ARTIK

Motosikleti
    ZS 200 GS
    slmm arkadaşlar tansel nasılsın bakalım bir kaç gündür görüşemedik burada değildim iş için şehir dışına çıktım o yüzden yazamadım bu arada benim hız göstergesi durdu ve km ilerlemiyor yani kaç km yol yaptığımıda göremiyorum servise gösterdim yeni takalım dedi bakalım bu hafta gelirse değişecek göstergem bende kaç gündür neden bu hep aynı km'de diyordum yahu
    tansel dediğin gibi yapsam iyi olur aslında yağ meselesinde ama bu servisdeki usta anlar yağın değiştiğini adam yarım sentetik ile kaliteli bi yağı ayırt edebilir herhalde ama bak düşündümde aklıma ne geldi onlar bana puştluk yaparlarsa bende yaparım şimdi benim gösterge durdu yaa :-)) haftaya gidecem yenisini takacak sonrada ben bu hafta çok yol yaptım 500 olmuştur diyip değiştirtecem sence nasıl fikir yahu bazen benim kafa çalışıyor yaaw
    öle heryere imza atılmaz :P

tanselozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki TENGAİ- BMW R80 GS(X2)-XRV750 RD04
    Alıntı handsome2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slmm arkadaşlar tansel nasılsın bakalım bir kaç gündür görüşemedik burada değildim iş için şehir dışına çıktım o yüzden yazamadım bu arada benim hız göstergesi durdu ve km ilerlemiyor yani kaç km yol yaptığımıda göremiyorum servise gösterdim yeni takalım dedi bakalım bu hafta gelirse değişecek göstergem bende kaç gündür neden bu hep aynı km'de diyordum yahu
    tansel dediğin gibi yapsam iyi olur aslında yağ meselesinde ama bu servisdeki usta anlar yağın değiştiğini adam yarım sentetik ile kaliteli bi yağı ayırt edebilir herhalde ama bak düşündümde aklıma ne geldi onlar bana puştluk yaparlarsa bende yaparım şimdi benim gösterge durdu yaa :-)) haftaya gidecem yenisini takacak sonrada ben bu hafta çok yol yaptım 500 olmuştur diyip değiştirtecem sence nasıl fikir yahu bazen benim kafa çalışıyor yaaw
    kardesım o yagı yandıktan eskıdıkten sonra yarı sentetıkmı tam sentetıkmı oldunu anlıcak delıkanlı usta oldunu sanmıorum ben sonucta kullanılan yag kahverengi siyah arası bi renk olarak akacak motordan onun ıcın sen gonul rahatlıgı ıle deıstır bence))anlaması ımkansız bu arada ben kendıme servıs buldum bıtane kadıkoy hasanpasadan acıbademe cıkarken zealsun servısı deıl ama motordan anlıo benım beyın arızalanmıs onu aldım deıstırdık subop ayarımı yaptı herseyle ugrastı ıns bundan sonra bı terslıgını gormem sımdılık cok memnunum bu arada yag koyacagı zaman dırek benım normalde koydugun tam sentetık castrol yagı gozunun onunde acıp koyuyo tabı buda 1 artı oldu artık servısımı buldum dıyebılırım gercı benımle ugrasılmaz kovar yakında okadar soru soruyorumkı)hıc cvpsız bırakmadı sagolsun gercıde dedıgım yer motomax ın bı bayii yenı acıldı aynı zamanda çelik motorunda servisi ama arızaya gelen en dandık motor benımkıydı sımdıye kadar))hep f650 bmw 1150 gs bmw falan gelıo moralım bozuluo ama ustayı sevdım kandırsamda su zealsunun servısını aldırsam ona)))eskı musterılerı var ustanın onlardada hep saglam makınalar var bıyandanda onlara bakıo

arkadaslar solemeyı unuttum serdar dun kaza yapmıs bostancı koprusunde motoru umranıye servıse bırakmıs ayagında bısey varmıs ama doktora gıdıcektı sora ulasamadım bılmıorum nasıl.dun servıse beyını almaya ugradım onun motoru gordum baya bı hasar vardı deponun altındakı sasi borusu yukaruya dogru egrılmıs grannajlar catlamıs 300-400 bısı deısler sanırım serdara burdanda gecmıs olsun diim.buarad arkadaslar bızım motora parca alırken ılk once gıdın kanunı racerın parcalarıyla karsılastırın sanırım parcalar aynı bakın benzer demıorum parcalar aynı fabrıkada uretılmıs markaları aynı ve kanunının parcası bızımkının yarısından ucuz ben beyını aldıktan sonra gordum racer ın beynını seklı soketlerı lastıgı bıle aynıydı bıtek markasını goremedım ama bı gun bı kanunı servısıne ugrayıp bakıcam cok merak ettım bılgınız olsun

bu arad parcaların fıyatını verıyım barıde aklınızın kosesınde dursun kazık yemeyın bızımkının beyini 30 ytl kanunı racer 12 ytl bılgınız olsun
    Rüzgar yüzümdeyse ,dertler gerimde...

Motosikleti
    ARKADALLAR HERKEZE İYİ AKŞAMLAR NASILSINIZ BAKALIM UMARIM İYİSİNİZDİR BENİ SORACAK OLURSANIZ TANSEL DURUMU BİLDİRMİŞ ZATEN NEYSE BOYLE BİR KAZAYIDA ATLATTIM YAA ALLAH KORUDU DİYEBİLİRİM OLAYDA ASLINDA OKADAR SACMA OLDUKİ ADAM ANİDEN SOLUMDAN VİRAJA DALDI BENDE MECBUR DIŞDAN ALDIM VİRAJI AMA KENARDA TOZ OLDUGU İÇİN MOTORU TUTAMADIM VE FİRENE DOKUNMAMLA OLAN OLDU ÖNCE 8,10 METRE YERDE MOTORLA SURUKLENDİKDEN SONRA BARİYERLER VURDUM ALLAHDAN SOLA GİTTİ MOTOR SAGA YATSAYDIK VARYA DÜN KICIMA PAMUL TIKARLARDI O HASTANEDE SAKA BİR YANA BU BİZİM MOTORLARIN LASTİKLERİNE FAZLA HAVA YARAMIYOR ARKADAŞLAR EKSİK HAVA İLE DOLAŞIN DAHA İYİ BİR GÜN ÖNCE YOLA CIKARKEN HAVA BASTIM GALİBA ONUNDA ETKİSİ VARDI GERCİ KAZA GÜNÜ ON LASTIKLETLE BİRAZ UGRAŞTIM HAVASINI ALDIM AMA NE BİLİT,RDİM ARKADAN OLACAGIN OLDU İŞDE ARKA KAYDI VE BANA DA KAYDI ULAN BİR TURLU İŞLERİMİZ RAST GİTMEDİ BEEE HARBİDEN SOGUDUM VALLAHİ ARKADAŞLAR BU ZEALSUN SG200 VARYA HONDA YAMAHA 600 LÜK 1000 LİK MAKİNALARDAN DAHA SAKAT EMİN OLUN BUNA BENDEN SOYLEMESİ İÇİNİZE KORKU SALMAK İSTEMEM AMA GERCEK İŞDE BU ZEALSUN ZG 200 TAM BİR (((ÖLÜM MAKİNASI)))NEYSE BANA MÜSADE ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞMEK DİLEGİYLE HOŞCAKALIN...!

Motosikleti

Slm

Arkadasim Gecmis Olsun Allah Korusun Bunada Sukur Aha Kotu Sude Olabilirdi Acil Sifalar

Motosikleti
    sagol var ol kemal kardeşim allahım hepimizi korusun

Motosikleti
    Zealsun Zs200GS
    Evet o konuda hak verebilirim gerçekten bi hondadan daha tehlikeli ki öyle olmak zorunda o fiyata bu kadar kalite bence iyi bile ama motordan memnunum söz ettirmem gerçekten iyi motorBenim şu gösterge lambalarıyla ilgili bi sorum olmuştu bir kaç msj yukarıda bileniniz bakanız yokmu

Motosikleti
    Alıntı alpero adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet o konuda hak verebilirim gerçekten bi hondadan daha tehlikeli ki öyle olmak zorunda o fiyata bu kadar kalite bence iyi bile ama motordan memnunum söz ettirmem gerçekten iyi motorBenim şu gösterge lambalarıyla ilgili bi sorum olmuştu bir kaç msj yukarıda bileniniz bakanız yokmu
    ARKADAŞIM SANA VE KARARLARINA SAYGIM SONSUZ AMA SEN BENİ ANLAMADIN GALİBA BEN KENDİ ADIMA KONUŞTUM VE SİZLERDE BU MOOTORA BİNİYORSUNUZ YANİ UYARI OLARAK ALGILA BEN VAZ GEC DEMEDİM DİŞYEMEMDE ZATEN SEN KARAR VERMİŞSİN BEN BİR KAZA YAPTIM DİYE VAZ GECECK HALİN YOK DEGİLMİ AMA BİR TAVSİYEYDİ İŞDE NEYSE BOŞVERELİM KARDEŞİM MOTORUNU SENDEN İYİ KİMSE TANIYAMAZ HERKEZE KAZASIZ BELASIZ GEZMELER HOŞCAKALIN...!
    VE ZEALSUN ANLADINIZ SİZ ONU...!

Motosikleti
    Zealsun Zs200GS
    Geçmiş olsun ben anladım senin dediğini ben motordan vazgeçmiş değilim birkaç ay önce 90 la giderken kaza yaptım yatırdım motoru hala tek parçayım vazgeçmedik motordan merak etme de Zealsunun kalitesi ortada onu demek istedim yani bu motorla giderken daha dikkatli olunması konusunda sana katılıyorum dedim.Çünkü arkadaşlarımın japon motosikletlerine binince farkediyorum zaten bu dediğimi anlıyosun ama bu dediğim alacak olanlara almayın ha sakın demekte değil güzel motor ilk motor uygun fiyatlı motor ama agresif kullanılacak bi race güvenliğine tabiki sahip değil onu söyledim uzatmaya gerek yok herkes biliyordur zaten bunu tekrar tekrar söylemeninde anlamı yok herkese kazasız sürüşler.

Motosikleti
    GÜNAYDIN MİLLET BUGUN DEN İTİBAREN POLENE SAVAŞ ACTIM NEDENİNE GELİNCE BİLİYORSUNUZKİ BİR KAZA YAPMIŞDIM VE SERVİSDEYDİ MOTOR DÜN AKŞAM ALMAYA GİTTİM AMA GEL GORKİ MAŞA YAMUK ASLINDA BANA VERDİGİ LİSTEDE MAŞA DEYİŞECEK YAZMIŞ AMA MAŞANIN DEYİŞDİGİ FALAN YOK VE ADAM YALAN SOYLUYOR HERŞEYDEN GECTİM ESKİ MASAYI VER DİYORUM HURDACIYA VERDİM DİYOR BU NASIL İŞDİR YAA ORHAN BEYİ ARADIM ASLINDA ONA BU BEY KELİMESİ YAKIŞMIYORDA NEYSE ODA BANA TUTDURMUŞ MOTORU AL MEMET USTAYA GETİR DİYOR O BAKAR HALLEDER SORUNU DİYOR VE GEREKSİZ BİR SÜRÜ ACIKLAMA YAPIYOR BEN DİYORUMKİ DEYİŞEN PARCALARIMI İSTİYORUM AMA HİÇ BİRİ ORTADA YOK ADAMLA BİR SÜRÜ İTDALAŞDIK SONRA BANA TUTMUŞ AL MOTORUNU BAKMIYORUM DİYOR NERDE YAPTIRIRSAN YAPTIR ORHANI TEKRAR ARIYORUM AMA CEP ACMIYOR ŞİRKETTDE YOKMUŞ ANLIYACAGINIZ ALAYINA SAVAŞ ACTIM BEN DEN DEMESİ BEYLER SİZ SİZ OLUN BİR AN ÖNCE BU MOTORLARI ELDEN CIKARIN BUNU BİZZAT ORHAN BANA DEDİ BU MOTOR SENİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRMEZ GERİSİNE SİZ KARAR VERİN ARTIK BENDEN DEMESİ TÜKETİCİ HAKLARINA ŞİKAYETİMİ BİLDİRECEM BUGUN DEVLET BİR CÖZÜM BULAMAZSA CÖZÜMLEYECEK BİR COK İNSAN VAR NEYSE MİDENİZİ BULANDIRDIM YINE AMA SİZ BENİM DEDİKLERİME KULAK VERİN VE HANGİ SERVİS OLURSA OLSUN SORUN YAŞICAKSINIZ AL BİRİNİ VUR ÖTEKİNE MİSALİ AHTIM VAR (.......)! HEPSİNİ ANLADINIZ SİZ ONU GÖRÜŞÜRÜZ HADİ BYYY...!

Motosikleti
    ZS 200 GS
    arkadaşlar slmm...
    serdar geçmiş olsun motorun için üzgünüm ama sende önemli bişey olmaması sevindirici kask'ın takılıydı sanırım......

tansel sen nasılsın bakalım bu aralar görüşemiyoruz ya,motor'da varmı bi değişiklik...

Motosikleti
    MRB MİLLET HANDSOME SANADA SLM SAGOLASIN KASK TAKILIYDI ALLAHDAN VARYA YOKSA BENDE PERT OLURDUM BUU SERVİSİ GERCEKDEN DÜDÜKLEMEK GEREKİYOR ADAM MAŞAYI DEYİŞTİRDİM DEDİ ISRAR ETTİK SOKTURDUK MAŞA DEYİŞMEMMİŞ ADANA YA SİPARİŞ VERMİŞ DÜN YOKLDA MAŞA YA BU AKŞAM YADA PAZARTESİ ALICAM AMA İYİCE SOGUDUM BU MOTORDAN NASİPSE SATICAM NEYSE GORUŞURUZ MİLLET KENDİNİZE İYİ BAKIN GORÜŞÜRÜZ...!

Motosikleti
    ZS 200 GS
    SERDAR Sana bişey olmamış ya, gerisini boşver ama bak bu bütün arkadaşlara ders olsun herkes kask'ını taksın biliyorum çok zor bende hiç takmak istemiyorum sıcak'ta hiç çekilmiyor ama biz yinede takalım

Motosikleti
    SLM MİLLET NASILSINIZ BAKALIM HAFTA SONU GELDİ CATTI HEPİNİZ MOTORUNUZLA GEZİYORSUNUZDUR ŞİMDİ BEN İSE BİR CAFEDE VAKİT GECİRİYORUM İŞDE NAPIYIM MOTORUMUN DİRİKSİYON MAŞA GİDON SORUNU VAR YOLDA DURMUYOR BENDE KORKUMDAN BİNEMİYORUM MALUM DAHA YENİ CIKTIK FELAKETDEN NEYSE GÖRÜŞMEK DİLEGİYLE HOŞCAKALIN VE HANDSOME2 ARKADAŞIMIZIN DEDİGİ GİBİ KASK INIZI NE OLURSA OLSUN TAKIN ALLAHA EMANET OLUN HADİ BYYY

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Avrupa yakasında hangi servisi öneriyorsunuz zealsun için?
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti

slm

arkadaslar ıkı hafata oldu alalı yazın gezecegım ıcın ki 2 haftadır gezıyorum 1200 km yaptım motor acılmasına kaldı daha 3 kez falan 80 bır ara gectım cunkı korkuyorum tekrar kıtler dıye ama motoru fazla sıkıstırmıyorum suan ıyı sorun yok tek ısteıgım bole gızelere cıkmak benı gotursun yeter ama benı ıkı kere kurtardı motorum fırenler gercekten guzel on takımda guzel konvoyda aramızda 2 metre var yok opel var anı durdu bende arkaya bakıyordum ısıgı farkettım fırenlere bır asıldım cakılı ya resmen o kadar hosuma gıttıkı mıllet gomdu zannettı ama oldugu yerde asıldı resmen . bır kopek cıktı onume gene aynısı gercı hızım 80 fılendı yaklasık 30 la ufakbır on camurlugun altınadan tıkladım ama bırsey olmadı ama asvalt gıbısı yok bızım buraların yolları ıyı degıl boyabatın sınopa gıtmıstım orası guzel ve lastık aglattı yolları benıde kurtyardı bana tavsıyenıuz varmı motorum 1200 de 10 40 sentetık yag kullanıyorum ve km bakmıuyorum nasıl olsa 13 ytl rengı attıkca deyıstıyorum suan ılk yag kullandım sora bu hafta sonu yola cıkmadfan deyıstırdım ve her ıkı 500 km deyıstırcem 2000 km rodajın bıtmesıne az kaldı nasıp se bu yaz benı gezdırcek gıbı goruluyor kendınıze ıyı bakın kalın saglıcakla ALLAH KAZA BELA VERMSIJN CUMLEMIZE

tanselozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki TENGAİ- BMW R80 GS(X2)-XRV750 RD04
    serdar senınde basına neler geldı ya.calısmıyor olucaksın ve motorunun basında durucaksınkı bole seylere engel olasın bızım servısler motorcu falan degıl 3 kagıtcı sadece ben o yuzden garantıyı bozdum sayılır artık gıtmıorum servıslerıne bakımı kendım yapıorum bı problem olursada baska motorcuya gıdıorum.bızım servıslerın bos konusup hıc bısey anlamamalarından bıktım.grenajımın depoya gıren yerdekı pımlerı bıle servıste kırıldı.adamlar servısı oldukları motoru sokmekten acız .oyuzden motorumun servısı benım motorda deısıklık yokk bu ara bısı yapmadım ama gosterge panelının ampullerını mavi ledlerden koyupgostergeyı mavı yapıcam yada tam bı beyaz yapıcam.kuyruk olayına hala gıremedım vakıt bulamıorum

KEMAL

insallah o 10-40 sentetık yag normal yag deıldır motosıklet yagıdır.yoksa motora tekrar aynıs eyler olabılır aman ha dıkkatet
    Rüzgar yüzümdeyse ,dertler gerimde...

Motosikleti
    slm arkadaşlar tansel ben sana sonuna kadar katılıyorum kardeşim yaa sorma bende gittim başka bir yere verdim dün motoru sana bahsetmişdimya maşa olayını onun için bakalım adam ben yaparım dedi hayırlısı neyse o olsun vallahi billehi bıktım usandım hele eskisi gibi olsa motor kıcı başı oynamasa varya akıllara zar şeyler yapıcamda malum işimiz rast gitmediki bir türlü bu hafda alıcam motoru eger cumaya kadar olursa cumartesi bende led falan düşünüyorum arka comurlugun oraya sıra halinde parlement mavisi led ler takıcam stop ada bişeyler düşünüyorum ve ön farada neyse hele bir su motoru adam akıllı yapsınlarda bende akla zarar şeyler yapıcam isteyen olursa yeni resimleride koydukdan sonra veririm imalatını kendim yapıcam neyse millet bana müsade k.i.b. goruşuruz...!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler