Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    tanselozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki TENGAİ- BMW R80 GS(X2)-XRV750 RD04
    uakrep kardesım sakın sana karsı gelmek ıcın yazıorum sanma sadece yenı alıcak arkadaslar fazla para vermesın dıye boyle bı acıklama onerı sunuorum
    arkadaslar eger zealsun gıbı cın malı servıs agı satıs agı fazla yaygın olmayan bır motor alacaksanız her bayıden fıyat alın ve taksıt seceneklerıni kredı kartını konusun ben daha oncede yazmıstım tekrar solıyım ben alırken bır bayii 4200 gibi bir fiyat cekmıstı ben aynı kredı kartıyla ruhsat plaka masrafı ıcınde 12 ay taksıtle 3600 e aldım sakın ılk konustugunuz yerden almayın.bir on arastırma kesınlıkle yapın
    Rüzgar yüzümdeyse ,dertler gerimde...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    zealsun zs 200 gs
    bana soracak olursanız yeni alacak arkadaşlr bu işe hiç girmeyin derim ama yine siz bilirsiniz agızım yandı yaa bikere ondan diyorum (((servisden))) araştırın ondan sonra karar verin benden demesi cekersiniz vallahi neyse tansel senin ne sordugunu anlamadım dişli ve zincir demişsin ama ne hakkında birşey istedin kardeşim onu bii belirtirsen iyi olur ok.hadi bana şans dileyinde şu motora kavuşayım biran önce vee sizlerle buluşalım anladınız siz onu...!han han han...!

Motosikleti
    ZEALSUN-200 GS SPORT AMA BU BAŞKA BİŞEY... :)
    tekrar mrb lar arkadaşlar sende kimsin demeyin tanrı verdi üyelgi iptal oldu bende yeni üyelikle aranızdayım yıne ok

Motosikleti
    Alıntı TANRIVERDİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana soracak olursanız yeni alacak arkadaşlr bu işe hiç girmeyin derim ama yine siz bilirsiniz agızım yandı yaa bikere ondan diyorum (((servisden))) araştırın ondan sonra karar verin benden demesi cekersiniz vallahi neyse tansel senin ne sordugunu anlamadım dişli ve zincir demişsin ama ne hakkında birşey istedin kardeşim onu bii belirtirsen iyi olur ok.hadi bana şans dileyinde şu motora kavuşayım biran önce vee sizlerle buluşalım anladınız siz onu...!han han han...!
    serdar arka zincir dişlisi ile zincirin fiyatı onlar lazım

Motosikleti
    zealsun GS200 AMA BIZ ONA AR6 DIYORUZ ALINIYOR :)

slm

harkeze günaydın arkadaslar bugun hepsınden daha ıyı olacak nasıpse motorumu almaya gıdecegım dua edın bol bol ozledım kızımı:
    SİNOP _ RÜZGAR HERGÜN ÖZÜR DİLESEDE DAL KIRILDI ARTIK

Arkadaşlar kesinlikle yanlış anlamam, ayrıca bende size katılıyorum.

Her yeri iyi araştırmak lazım, 10 kere ölç bir kere biç diye boşuna dememişler.

Motosikleti
    günaydın arkadaşlar nasılsınız umarım iyisinizdir bense aynı yaa aras korgo yeni bir sisteme gecmiş ve bizim parcalar nerde oldugu belli degil yani kayıp ortada yok dün ulaşması gerekti parcaların ve motoru aLacaktım ama şans işde olmadı yüzüm nezaman gülecek yaa benim tansel senin parcalarıda bugun sorarım zamanım olursa steye yazarım ama cepdende ulaşabilirim işlerim yogunda neyse gorüşmek dilegiyle hoşcakalın

Motosikleti

slm

kardes dun gece moyorumu aldım

suan ne sıkıntılar yasıyorsan bılkı ben onu bızzatb 2 ay atattım ve butun olumsuzlarla uzayan bırf 2 ay.. ben esnafım suan aras korgoda benımde paketım yok musterıye sattım ama teslım edemedım gözlügü vala nerdeyse dava acacam.

mehmetkilic31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 mondial 150 zat
    www.ftyonline.com arkadaşlar bu site bizim ziyaret edermisiniz

Motosikleti
    Alıntı SERDAR YILDIRIM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın arkadaşlar nasılsınız umarım iyisinizdir bense aynı yaa aras korgo yeni bir sisteme gecmiş ve bizim parcalar nerde oldugu belli degil yani kayıp ortada yok dün ulaşması gerekti parcaların ve motoru aLacaktım ama şans işde olmadı yüzüm nezaman gülecek yaa benim tansel senin parcalarıda bugun sorarım zamanım olursa steye yazarım ama cepdende ulaşabilirim işlerim yogunda neyse gorüşmek dilegiyle hoşcakalın
    sagol kardesım ben aradım guclu motoru biraz pres yapınca ogrendım fıyatı maası alırsam)ıns gidip alıcam))kargo agır falan parcalar belkı ondan bole bır sarkma olmustur kardesım bugun yarın gelır ama sen bı kargo bayii ne gıt biraz sıkıstır telefon edıp ogrensınler nerdeyse

Alıntı kemaL57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardes dun gece moyorumu aldım

suan ne sıkıntılar yasıyorsan bılkı ben onu bızzatb 2 ay atattım ve butun olumsuzlarla uzayan bırf 2 ay.. ben esnafım suan aras korgoda benımde paketım yok musterıye sattım ama teslım edemedım gözlügü vala nerdeyse dava acacam.
    kemal gozun aydın kardesım nasıl barı ıyımı motor varmı bı sıkıntı su anda sen gece alınca test etmıssındır kesın)

Motosikleti

slm

cok tekkur edrım kızıma kavustum yavrumbenım ya bu kadar ıozlenmezkı kardesım ıyı durumda eskısınden daha ıyı dıyebılırım tek duamm su yaz tatılını doya doya gezmek askere gıdecegız zaten daha ne kadar kacacagız onun ıcın tadını cıkarmak ıstıyorum tek dılegım.. sımdı geldı sıra boya ıslerıne bırde kuyrugun altına yekere sıfır kısa spor çomurluk ayarladım uyrlım boyayım takım resım koyarım. tek dıyecegımrepsol modelı gıbı cantları turuncumu boyayım yoksa kırmızımı o aklımı karıstıyor

Motosikleti
    Alıntı kemaL57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok tekkur edrım kızıma kavustum yavrumbenım ya bu kadar ıozlenmezkı kardesım ıyı durumda eskısınden daha ıyı dıyebılırım tek duamm su yaz tatılını doya doya gezmek askere gıdecegız zaten daha ne kadar kacacagız onun ıcın tadını cıkarmak ıstıyorum tek dılegım.. sımdı geldı sıra boya ıslerıne bırde kuyrugun altına yekere sıfır kısa spor çomurluk ayarladım uyrlım boyayım takım resım koyarım. tek dıyecegımrepsol modelı gıbı cantları turuncumu boyayım yoksa kırmızımı o aklımı karıstıyor
    kardesım o camurluktan bende cok ıstıyorum ama tam bızım lastık ebadına gore bulamadım ama kanunı scooter var 1-2 tane arka lastıkleri 130 onları bı denıcem bende sen hangı markanın hangı modelını buldun solede bende alım ondan uyuyosa baglantıları falan yaparız nede olsa genıslık uysun gusel dursunda

Motosikleti
    MRB LAR ARKADAŞLAR SONUN DA KARGO GELDİ AMA DAGITIMA CIKMIŞ NEZAMAN ULAŞIR BİLMİYORUM BAYAGI UGRAŞTIM SONUNDA OLDU GALİBA GEVŞEK BIRAKMAYA GELMİYOR BU TUR İNSANLARI TANSEL SENİN MALZEMELERİDE SORDUM 65 YTL DEDİLER HABERİN OLSUN BUGUN YADA YARIN KESİN BENDE MOTORUMU ALICAM ÖZLEDİM YAA NASIL ANLATSAM TARİFİ YOK İŞDE AMA SİZ BENİ ANLARSINIZ BİLİRİM HADİ ALLAHIM KAZASIZ BELASIZ SÜRME KEYFİ VERSİN BANA VE SİZLERE GORÜŞMEK DİLEGİYLE HOŞCAKALIN...!

Motosikleti
    Alıntı SERDAR YILDIRIM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MRB LAR ARKADAŞLAR SONUN DA KARGO GELDİ AMA DAGITIMA CIKMIŞ NEZAMAN ULAŞIR BİLMİYORUM BAYAGI UGRAŞTIM SONUNDA OLDU GALİBA GEVŞEK BIRAKMAYA GELMİYOR BU TUR İNSANLARI TANSEL SENİN MALZEMELERİDE SORDUM 65 YTL DEDİLER HABERİN OLSUN BUGUN YADA YARIN KESİN BENDE MOTORUMU ALICAM ÖZLEDİM YAA NASIL ANLATSAM TARİFİ YOK İŞDE AMA SİZ BENİ ANLARSINIZ BİLİRİM HADİ ALLAHIM KAZASIZ BELASIZ SÜRME KEYFİ VERSİN BANA VE SİZLERE GORÜŞMEK DİLEGİYLE HOŞCAKALIN...!
    gozun aydın kardesım hadı hayırlısı olsun sonayaklastın artık bır an once yaparlarda ıns kurtulur rahatca bınersın motoruna)ya bu servısler cok 3 kagutcı bana da 55 dedı ıkısıne)nese alıcam zaman tkatlarım ben o servısı)

aylardır takip ediyorum sizi

sizin yazılarınızı okuyorumve bende almak istiyorum fakat 2.el uygun fiyatlı ve temiz bulamıyorum aksarayda veya konyada varsa yardım edin konyada bilen varsa birinci eli kaç para

Motosikleti

slm

kardes bu konuda senı en ıyı ben anlarım yemınle 2 3 ay oldu motorsuzluk ınanın bana hala benımsıyemedım sankı benım degılmıs gıbı gelıyor o gecelerı gunduz edemedıgım gunlerın acısına sevemıyorum yavv.. ama yarın kabortacıya cekıyorum sokuyorum cantları ama kırmızımı turuncumu nolur bır tavsıye verın daaa

bırde kuyrugu kaldırma ıcın altta ucgen bır parca gordum o ucgen parcanın ust delıgı yukarıda olsa kalkacak onun ıcın alt ıkı delıgın aynısını st delıgın 3 cm yukarı gelcek sekılde bır parca tornacıya yaptırcam ve ınsallah oluacak kıc kalmıs olacak ):.9.9. anlatın dedım anlatmadınız elıme aldıgım ılk an onu ınceledım

Motosikleti
    ZS 200 GS
    SLM ARKADAŞLAR İŞLER ÇOK YOĞUNDU İKİ GÜNDÜR SİZLERDEN VE MOTORUMDANDA AYRI KALDIM NEYSE BAKALIM BU YOĞUNLUĞUDA ATLATTIK yahu daha ben plaka çıkartacam ruhssat falan çok canımı sıkıyor şu işler ya uğraş dur... neyse bakalım SERDAR sanada şimdiden hayırlı olsun ...hayırlı haberlerini bekliyoruz

Bu arada tansel servise gittiğimde adamı sıkıştırdım ne yağı koydunuz dedim marka yok yarım sentetik dedi ben bunları servis yapanında......500km'de gelince tam sentetik istiyorum dedim adam bizde ne varsa onu koyarız dedi adamla biraz tartıştım sonunda sen ne istiyorsan getir onu koyalım dedi alıcağım zaman yine haberleşiriz...
    öle heryere imza atılmaz :P

Motosikleti

slm

gunaydın arkadaşlar nasıl gıdıyor hayat havalar ısındı. bugun sanıye cekıyorum motoru boya ıcın tabı ALLH GOSTERMESIN BU SEZON BAŞKA ARIZALARI KALDIRBILIRMIYIM BILMIYORUM

Motosikleti
    GÜnaydin Mİllet Bakiyorumda Hepİnİz GÜzel Şeyler YazmiŞsiniz eee Sira Bende Artik Nasİpse Bugun Aliyorum Motoru Ama Bİr Aksİlİk Var Hava Bozdu Yamurlu Turlamam Beee Bu Havada Hafta Sonuda DÜzceye Gİdİcem Ama Pazartesİ Sİze Ne Oldugunu Anlatirim Yinede İÇİmde Bİr Sikinti Var Hayirdir İnŞallah Dİyelİm De Motoru Aldikdan Sonra Mor Motora Da Gİdİcem Ordakİ Ustaya GÖstereyİm Bİde Yoksa İÇİme Sİnmİcek Bu Motor Neyse Umarim BaŞka Aksİlİk Olmazda Bu Yazi Atlatiriz Kazasiz Belasiz İnŞallah Hadİ Kendİnİze İyİ Bakin Ama Motorunuza Daha İyİ Bakin Ok.

herkeze iyi akşamlar arkadaşlar sonunda kavuşdum motoruma sormayın nasıl özlemişim varya tansel şahit oldu sevincime neyse aslında tam istedigim gibi degil ama napalım biraz zaman gecsin dediler ufak tefek sesler geliyordu neyseki tansel sagolsun bir yere cagırdı ordakiler yardımcı oldular en azından biraz daha rahatladım diye bilirim ve bu arada butun zealsun zg 200 kullanıcıları bir gün kararlaştıralımda buluşalım şu bizim granaj meselesinide halledelim nedersiniz biz tanselle kesin kararlıyız da sizleride aramızda gormekden mutluluk duyarız hadi bana musade gec oldu eve gideyimde rahat kafaya yatayım bu akşam ohhh beeee darısı sorunu olan arkadaşların başına kendinize iyi bakın görüşürüz

Motosikleti
    Alıntı handsome2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SLM ARKADAŞLAR İŞLER ÇOK YOĞUNDU İKİ GÜNDÜR SİZLERDEN VE MOTORUMDANDA AYRI KALDIM NEYSE BAKALIM BU YOĞUNLUĞUDA ATLATTIK yahu daha ben plaka çıkartacam ruhssat falan çok canımı sıkıyor şu işler ya uğraş dur... neyse bakalım SERDAR sanada şimdiden hayırlı olsun ...hayırlı haberlerini bekliyoruz

Bu arada tansel servise gittiğimde adamı sıkıştırdım ne yağı koydunuz dedim marka yok yarım sentetik dedi ben bunları servis yapanında......500km'de gelince tam sentetik istiyorum dedim adam bizde ne varsa onu koyarız dedi adamla biraz tartıştım sonunda sen ne istiyorsan getir onu koyalım dedi alıcağım zaman yine haberleşiriz...
    kardesım bu adamların%90 na guven olmaz ben esasında usta buldum 10 numara 35 senedır bu ısı yapıyo tanıdık ama cın malı motorlara bakmıo adam prensıp sahıbı bole bı prensıp koymus kendıne ve allem ettım kallem ettım kandıramadım kardesım bence km yapmayı bekleme motorunun en krıtık zamanları bu ılk km ler ben olsam senın yerınde gıder bır benzıncıye alır yagı kendım deıstırır servısede solemem 16-17 ytl bısey ben yapamam dıosan benzıncıde yaglama kısmı varsa orda bedavaya deıstırırler bu bı tavsıye tabı ılla yapman gerek dıye bısı yok

SERDAR bu arada benım motor teklıodu ya dun nerde gelmıs bılmıorum otoparkta yagmur cok sıddetlı yagarken galıba su bır yerde mı sektı anlamadım bujının oraya ve yukarıdakı bobının orayı doldurmus ve hıc anlamadım bujım gevsemıs servıse gıttıgımde sıkmayı unuttular galıba bende kontrol etmemıstım hıc eve gıdıp bujıyı soktum bobınıde temızledım kuruladım bı taktım hıcbır sorun yok))arkadaslar arad bır bole yerlerı elımızle bıle kontrol etsek sorunların onune gecerısss herkese tavsıye)))hadı hoscakalın)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler