Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    tanselozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki TENGAİ- BMW R80 GS(X2)-XRV750 RD04

işte arkadaslar benim kızım))benim içime cok sindi rengi cok begendim ozellıkle egzost siyah olunca cok güsel durdu lastıklerı parlatabılsem daha gusel dururdu ama vakit olmadı daha sekilli bi resim ceker koyarım ilerde)tabi daha bir kac stickerda yapıp yapıstırıcam)winner stickerını yaptım smdi birkac gusel sey daha yapıp suslemem lazım)))fikirlerinize acıgım.hoscakalın arkadaslar allah kaza bela vermesin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Jazzbass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ledow 250cc Chopper
    Tansel kardeşim. Güzel olmuş gerçekten. Sana iki tavsiyem olucak
    1- Ön çamurluğu full siyah boyattırsan iyi olur
    2- Deponun üzerine file koyma bence iz bırakıyor ve hoş olmuyor.
    Görüşmek dileğiyle

Birde egzosu nerden ne kadara aldın ve memnunmusun?
    [COLOR="Red"][B]"Korkularının üzerine gidebildiğin kadar yeni birşeyler öğrenirsin."[/B][/COLOR]

Motosikleti
    sagol kardesım tavsıyelerın ıcın fıleyı cıkartıcam camurluguda sıyah yapmayı dusunuodum zaten)))sende ole dusundugune gore yapmak lazım)hemfikiriz.motoru ben boyadım kardesım camurluguda hallederım egzoste gelınce onuda ben boyadım ama bu boya ozel ısıya dayanıklı bı boya daha oncede kullanmıstım super bısey yanı egzostumda orjınal ama para ayarlarsam performans bı egzost dusunuorum acıkcası

Motosikleti
    Ledow 250cc Chopper
    Katoloğunda 20lt diyor benzin deposuna doğrumu? ve Full benzinle aşağı yukarı kaç km gidiyorsunuz? Birileri cevap verirse sevinirim
    [COLOR="Red"][B]"Korkularının üzerine gidebildiğin kadar yeni birşeyler öğrenirsin."[/B][/COLOR]

arkadaslar selem ben de yenı ve ılk defa motor alacagım arastırmalarımda tvs apache ılgımı cektı fıatı da cazıp(3.350ytl) ve daha sonra kanunı racıng200 u gordum apache aklımdan sılındı ve sonra motor satan bı arkadasım vardı ıl dısında ona danıstım sport bı model alacagım dedım o da zealson ZS200GS yı duymus bana da tavsıye ettı ama haber verırım sana dedı. bu modelı arastırıp duruyorum gorunum super (gıbı fotodan) fıyat da cazıp yakınımda bayıısı var ama haftasonu gıdıp gorecegım. ve sızlere de danısmak ıstedım ne dersınız sızce bu benı tatmın eder mı? ve bu modelın ıbresının 120kmh olduguna ınanmıyorum 160khm yapar ve acıldıkca daha da artacagına emınım... neden modıfıyelerle yukseltmeyelım kı? tabı bu benım gorusum ama sızlerde cevap yazıp benı aydınlatırsanız sevınırım... bol sohbetler...
    bu arada 125cbr ıcın ne dersınız arasında secım yapmak ıstersek sızce hangısı???

Motosikleti
    valla ben aldıgımdan berı daha depoyu full liyemedim malesef)onun için bi yorum yapamıycam))ama sole dıyım ben 10 mılyonluk benzın ıle 80-110 gını km yapıorum motoru sıkıstırırsan artıo bıde bende acık hava fılıtresı var devır yukseltınce o bıraz fazla yakmasını saglıo aradkı bu 30 km fark ondan

(omarbaglar) arkadasım dıger arkadaslar benden tecrubelıler dahada yardımcı olacaktır sana ama bende 1-2 sey solıyım senın bu dedıgın tvs apache yı sen buraya yazınca arastırdım performans kıyaslaması halıyle yapamam ama bence tıp olarak 200 gs daha gusel ve ayrıca 200gste on cıft dısk arkada dısk ayrıca bunlar onemlı hususlar kanpanalı motor kullanırsan sonrada on arka dısk bırde zealsun gıbı on cıft dısk bır motorla kıyaslarsan arada daglar kadar fark oldugunu gorursun.bu arada zealsunun ıbresı 160 ben duz yolda 130 hafıf meyıllı yolda ıse ıbreyı yaslıorum.ama soyle solıyım zealsunun esas farkı beygır gucu deıl torku yokuslarda oyle bır performansı varkı sasarsın hemde sakın tek kısı sanma ıkı kısı bıle cokrahat yokusları 3-4 cıkabılırsın bu motorun bu yonunu cok sevıorum.sonucta zevk senın bız sana yardımcı olmaya calısırız ama tavsıyem almadan once hepsını gor bınebılırsende bınmeye calıs.hayırlısı olur ıns

arkadaslar polen motora bugun butun guvenımı ıkıncı kez kaybettım daha once maıl attım hıc cvp gelmedı.dunde egzost borusunun ustunekı ufak koruma parcası(nikelaj olan) onu sormak ıcın zealsunun anadolu yakasındakı bayiilerini aradım bu bayilerden ümraniye güçlü motor,üsküdar akbulut,gercek bayii sadece kısıklıdakı yıldız tic yamaha bayisi adamların haberı bıle yok bayii olduklarından sonra merak edıp karsıda hıc ugramadıgım bir bayiyi aradım sirkecideki orasıda zealsun bayisi deilmis kısacası karsıda 2 anadolu yakasında 2 bayi biliorum bunlardan karsıdakı karizma motor motoru aldıgım yer ama bir daha ugramam beni cok soguttular ordan.ikinci tercıh etmedıgım yer akbulut arkasından konusmus olmıycam cunku kendısıde burda yazdıklarımı okur ben motoru alacagım zaman bana hıc yardımcı olmadılar gecen sene hzıran ayı ama bı kotulukte yapmadılar tabıkı.sadece fıyatı cok cektıler hayallerım yıkılıodu)sımdı ıkı srvıs tanıorum umranıye guclu kendım gıttım cok ılgılendıler sagolsunlar birde aytekın kardesım memnun oldugu ve tavsıye ettıgı için mor motor yakında oraya gidicem.bu bilgileri neden verdin diye sorarsanız arkadaslar bir parca lazım olur veya yolda kaldınız allah korusun bu semtlerde parca aramayın cunku yok vakıt kaybı olur sizin için.servisleri niye degerlendırdımı sorarsanız bu sadece sızı aydınlatmak içindi.basımdan gecenlerı sızınle paylastım herkese selam

tanselozturk kardesım bılgılerın tesekkur ederım...
    arkadaslar motoru aldım alacam oldum artık hadı bırılerı bısı desın de gıdıp alalım yahuuu... ne varsa sızde var motorcular buyrun yahuu buyrun bı tavsıyede bulunun ben gıbı caylaklara... zealson200Gs alıyorum var mı baska tavsıyesı olan???
    bakın valla alıp da pısman olursam hepınızın ustune surerım haaaa...
    rastgele abıler,kardesler tum dostlar...

tanselozturk kardesım ınsallah motordakı fıleyı cıkarmıssındır yazmamıssın ama ben cıkardıgına emınım. dostum o fıle gorunumu bozmus ve dıger arkadasımızın dedıgı gıbı ız yapıyor (ız yapmasa bıle hos degıl) neyse ufacık bı tavsıyeydı senın ıcın...
    ya bı de bısı daha dıycem bu zealson ZS200GS ın on farı dıreksıyon ıle bırlıkte dönmüyor mu??? ben oyle gordum de dıreksıyondan bagımsız gıbı gordum!!! sızce bu önümüzü gormemıze az da olsa engel olmaz mı???

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    uzun zaman düşündüm taşındım acaba gs200 alsammı derken gittim RR aldım.RR dan da çok memnunum almadan öncede topici takip ediyordum.ama nedense içimde uhde kaldı neden gs200 almadım diye.nasip belki askerden sonra denerim şansımı.

modifiyeler çok hoş olmuş arkadaşlar emeğinize sağlık
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

Motosikleti
    Ledow 250cc Chopper
    ARKADAŞLAR, MOTORUNU SATMAK İSTEYEN VARSA gitanzi@hotmail.com yada 0555 394 95 91 numaradan bana ulaşabilirler.

zsara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun GS200
    Arkadaşlar selam..
    bir kaç gün önce buradan motorumu sattığımı duyurmuştum. Motorumu bugün sattım. Alan arkadaş ta aytekin' in arkadaşıymış. Onuda tanışınca öğrendim. :) bu site sayesinde tanıştığım zealsum motorumu yine bu site aracılığı ile satmak sevindirici oldu benım adıma. Alan Evgin arkadaşımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyor kazasız keyifli sürüşler diliyorum. Mtorumu sattım ama Zealsun hep hoş bir hatıra olarak kalacak aklımda..
    Bu arada büyük bir aksilik olmazsa 600 cc bir motor alıcam. Kullanılmış bir motor alacağım için biraz tereddütlüyüm gerçi, ama nasıl ifade edilir.. gelin ata atlamış, ya kısmet demiş :)
    Hoşcakalın...
    baki selam ve dua ile..

burada ki fiyatı 3750 konya/akşehir
    arkadaşlar monero 125 nasıl görüntü iyi gibi ... selamlar

Aytekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS200GS
    Alıntı zsara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam..
    bir kaç gün önce buradan motorumu sattığımı duyurmuştum. Motorumu bugün sattım. Alan arkadaş ta aytekin' in arkadaşıymış. Onuda tanışınca öğrendim. bu site sayesinde tanıştığım zealsum motorumu yine bu site aracılığı ile satmak sevindirici oldu benım adıma. Alan Evgin arkadaşımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyor kazasız keyifli sürüşler diliyorum. Mtorumu sattım ama Zealsun hep hoş bir hatıra olarak kalacak aklımda..
    Bu arada büyük bir aksilik olmazsa 600 cc bir motor alıcam. Kullanılmış bir motor alacağım için biraz tereddütlüyüm gerçi, ama nasıl ifade edilir.. gelin ata atlamış, ya kısmet demiş
    Hoşcakalın...

Kardeşim selamlar;

Evgin benim 25 senelik dostumdur, hatta çekinmeden kardeşimdir diyebilirim. Üstüne üstlük te benim motor hocamdır :D On sene önce kış ortası Jawa maceramı bir ara anlatır artık.

Hanidir kendisi için bir GS200 arıyorduk, senin ilanı sahibinden.com'da görünce fiyatla ilgili olarak dikkatini çekmemiş ama senin forum için yaptığın özel indirimi kendisine söyleyince hemen harekete geçti. Yoğun iş tempom sebebiyle pazarlığa gelemedim ama inşallah en kısa zamanda teşrif ederiz.

Senin ikinci el 600cc motor işine gelince de amman dikkali ol derim, benim vaktinde bir Kawasaki maceram olmuştu ki evlere şenlik. İyi bir usta bulmadan yanaşma, şimdiden hayırlısı olsun, Allah tekerini düz bastırsın...
    Bişnev in ney çün şikâyet mîküned, Ez cüdâyîhâ hikâyet mîküned...

Motosikleti
    Zealsun ZS 200 GSXR :)
    Öncelikle Zsara (Önder) Kadeşimizin Temennileri için teşekkür ederim. Aynı dileklerin senin

vede tüm arkadaşlar için geçerli olsun allah herkese kazasız belasız binmeyi nasip eylesin

alacağın yeni motorun içinde şimdiden hayırlı olsun. Fakat Bahsettiğin motor ne anlattığın

scooterlara benzer nede zealsun 200 gs ye bu sebeple 1.Kasksız vede korumasız asla

binmeyeceksin.
    2.Motosiklet dedimmi ben bu işi çözdüm diye bişey yoktur. her zaman tedbirli, dikkatli ve

sakin bineceksin. Bu işler merdiven gibidir. Sana tavsiyem motoru almadan önce yine

600cclik bir motor Kiralama olanağın varsa 1yada 2 gün kirala ve nasıl bir makinaya

bineceğin hakkında bilgi edinmen yönündedir. kendini hazır hissetmemen durumunda en azından

kademe olarak 400 cc ile devam edebilirsin. Allah tekerini dün bastırsın.

Kardeşim Aytekin sana çok teşekkür ederim ilgin vede alakan için. Eh artık nerelere yol

alırız ben düşünemiyorum. valla biraz binmeden elletmem motoru biliyorum şimdi kafamın etini

yiyeceksin hadi kuyrugu keselim kıçını kaldıralım hepsini yapacağız sen merak etme sen şu

işlerini bitir kalıp çıkarıp şu yangranaj dökme işinide halledelim. kuyruğa ondan sonra

gireriz.
    Jawa macerana gelince bigün hepberaber toplanırsak orda anlatırız burdan olmaz

temennilerin için sanada çok teşekkürler ederim.

ve sitedeki tüm arkadaşlar Allah hepinize kazasız belasız binmeyi nasip eylesin üzücü

haberler yerine sevindirici haberlerinizi okuyalım. Bu işin ben çözdümü olmaz. Kalın

sağlıcakla.

Motosikleti
    zealsun GS200 AMA BIZ ONA AR6 DIYORUZ ALINIYOR :)

slm

slm arkadaslar umarım herkez yaz gelmesıyle beraber turlara cıkarak guzel vakıt gecırırler

tanıdıgı cevresı olan varsa acıl 150 200 veya 250 cc lık motr lazım ama sadece motoru karbırator ve hava fıltresı osjınal. marka olsun honda yamaha ne bılım saglam bırsey aklıma burası geldı ıllakı bırılerının cevresı vardır hatta kazalı hurda motordan cıkmada olabılır dıolar

bıde aytekın abı hanı motrun arka kaldırmasının resmını cekecektın ne oldu bır ara reım koyarsan sevınırız gercekten hos olmus. bırde dedıgım gıbı arkayı soruruyormu zaptetmesı nasıl deyısıklılık ney
    SİNOP _ RÜZGAR HERGÜN ÖZÜR DİLESEDE DAL KIRILDI ARTIK

arkadaslar motoruna grenaj dokturen varmı varsa fıyatı ve sekıl olarak bı resım yollasın

Motosikleti
    omarbaglar (ya bı de bısı daha dıycem bu zealson ZS200GS ın on farı dıreksıyon ıle bırlıkte dönmüyor mu??? ben oyle gordum de dıreksıyondan bagımsız gıbı gordum!!! sızce bu önümüzü gormemıze az da olsa engel olmaz mı???)

kardesım zealsun racing motorlar gıbı gıdonuda boyle zaten buyuzden dıreksıyon ıle kafa(far) bırıbırınden bagımsız ,yanı dıreksıyonu cevırınce kafa sabıt kalıyor.bu arada tavsıyeler ıcın sagolun bıdaha takmıcam fıleyı gerekmedıkce)korktum zaten bı yerde karsılassak fırca atıcaksınız)))bır turk un ferrarıye gaz takmak ıstemesıne ferrarı fırmasının ızın vermeyıp arabayı elınden alması gıbı alırsınız motorumu falan tobe takmam o fıleyı))))allah kaza bela vermesın arkadaslar hoscakalın

Motosikleti
    zealsun GS200 AMA BIZ ONA AR6 DIYORUZ ALINIYOR :)

slm

arkadaslar sorularıma cevap alabılırmıyım :?
    SİNOP _ RÜZGAR HERGÜN ÖZÜR DİLESEDE DAL KIRILDI ARTIK

Aytekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS200GS
    Alıntı kemaL57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bıde aytekın abı hanı motrun arka kaldırmasının resmını cekecektın ne oldu bır ara reım koyarsan sevınırız gercekten hos olmus. bırde dedıgım gıbı arkayı soruruyormu zaptetmesı nasıl deyısıklılık ney
    Kemal selamlar;

eski resimlerin arasında olması gerek diye hatırlıyorum, zaptetme konusunda bir değişiklik yaşamadım. Fakat kaldırma işlemini abartınca zincir arka maşanın korumasına sürtüyor, ona dikkat etmek gerek..
    Bişnev in ney çün şikâyet mîküned, Ez cüdâyîhâ hikâyet mîküned...

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    arkadaslar herkese selamlar.aranıza yenı katıldım...31 yasındayım ist sarıyerde ıkamet ederım...telekomınıkasyon fırmasında calısırım...bu topıgı ılk acıldıgından bu yana takıp edıyorum...platonık olarak surduremedım daha fazla ve daldım aranıza..MOTORUNUZU COK BEGENIYORUM...HEPINIZE KAZASIZ BELASIZ KMLER TEMENNIM.ALLAH HEPINIZI KORUSUN.YILLARCA MOTOR UZERINDE DOLASTIM FAKAT SON 7 YILDIR ARASIRA ARKADASLARDAN ODUNC ALDIKCA BINEBILIYORUM...ILK FIRSATTA(MADDI OLARAK)BENDE BI ZS200FB :D SAHIBI OLUCAM INSALLAH...GORUSMEK BOLUSMEK DILEGIYLE

Bu Arada Aytekin Kardesimi Takdir Etmeden Gecemicem.butun Yazdiklarini Okudum Hicbirini Es Gecmeden...biraz Kendime Benzetiyorum Seni Bende Ilk Motorumu Mz301 Alinca Senin Gibi Coook Ugrastim Onunla Hatta Beni Tamirci Bile Yapti Diyebilirim....calismalarin Da Basarilar Inana Benim Motorum Yok Ama Ben Bile Calismalarini Sabirsizlikla Bekliyorum...herkese Tekrar Selamlar Sevgi Ve Saygilarimla Yolunuz Ve Gonlunuz Hep Acik Olsun...

Motosikleti
    beklemede
    yahu bu ZS200GS ın sele yukseklıgı nedır arkadaslar bılen tanıyan goren var mııııı???
    BiRi TeKNoLoJiYi DuRDuRSuN..!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler