Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    semih20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla bilmiyorum ama şu an başımdan aşşa soğuk sular akıyo..hemen yarın piston ölçtürücem eğer 150 çıkarsa polen yandı..
    neber

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    grafiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet ne gerekiyorsa yapalım.. eğer kandırılmışsak mahekmeye veririz ! benimki tıpa tıp 150 GS.. 200GS ile uzaktan yakında alakası yok

semih20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet aynene benimkide öyle ya zaten ben o peteklerin küçüklüğünden şüpeledim çok kısa ve küçük 200 lük nir motorun petekleri o kadar kısa olamaz ..karbüratör heralde adı..herneyse işte piston onun içinde hareket ediyor ..şüpelendim bir bakim dedim ...200 lüğün egzosu siyah petekleri daha büyük ..daha farklı duruyo bide 150 liliğe baktığımızda bizim motorun aynısı..neyse yarın ola hayrola..
    neber

hacker_2834 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Opel Astra Hb & cbr 125r
    ewet arkadaşlar bende fark ettim şuanda piyasadaki 200 cc diye bildiğimiz motorlar 150 cc miş demek bende düşünüyordum bu motoru almayı ama vazgeçmiş diilim bekleyelim polen ne cvp verecek fiyatta düşüş olur belki yada 200 lükleri getirirler ama motoru alanlar mahkemeye verse poleni kesin kazanırlar...

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    arkadaşlar öncelikle geçmiş olsun gerçekten bir 200 cc yerine 150 cc lik silindir hacmine sahip olma probleminiz varsa. gelişmeleri takip ediyorum, eğer bu olay doğru çıkarsa bu polen'in(ve bu tip firmaların) ne kadar ciddiyetsiz kurumsallaşmış olmaktan uzak firmalar oldugu fikrimi doğrulamış olacağım ve tek alternatifim cbr 125 r olarak kalacak(alternatifsizlik kötü birşey ama napalım).
    umarım mağdur olmazsınız.

OĞUZ KAĞAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI Er6-N & Yuan 200 Cross
    beyler şu an motorun fiyatı ne kadar? acil yazarsanız sevinirim
    [B][FONT="Times New Roman"][COLOR="DarkRed"]BABAM SAĞOLSUN :) [/COLOR][/FONT][/B]

es83tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu anda Piyasada bulabilirsen 3.100 ytl ye alırsın eğer yoksa yeni partide 3.590 ytl diyorlar.. Tabiki zamlı fiyatı normalde haziran sonunda olacaktı ama şu anada satan bayinin vicdanına kalmış...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Arkadaşlar motor hacmi, motor bloğu üzerinde yazılı olmalı. Ayrıca ruhsatlarınızıda kontrol edin.

Gelişmeleri bekliyoruz.

Bu size 200 gs diye satılan model

Bu zongshen resmi adresi ve polen motor adresinde resimlerde 200gs olarak gösterilen motor

Anladığım kadarıyla değişik olan parçalarını işaretledim. Ekzoz, ekzoz borusu ve çıkartma gibi kısımlar önemli değil ama motor kısmı gerçekten düşündürüyor.

---------------------------------Edit-----------------------------

Zongshen merkezine durumla ilgi bir mail çektim cevap verirlerse buraya yazarım
    Umarım ortada sadece bir yanlış anlama vardır. Bu sorun bir an önce çözülür
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

grafiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim ruhsatta motor gücü ve silindir hacmi kısımlarına bişey yazılmamış.. yarın bayiye uğrayıp bu durumu konuşacağım... ama o işaretli alanlar aynı 150 gs modelindekiyle benzerlik gösteriyor.. Bu durumda bence bize 150 likleri itelemişler.. tam kesin nasıl anlarız ve neler yapabiliriz bu durumda fikri olan var mı ?

150cc ??

Selamlar Arkadaşlar;

Korkmayın arkadaşlar bu işler o kadar kolay değil, ufaktan bakındım motorun etrafına marş motoruyla silindir arasında silindirin motor bloğuyla birleştiği yerde 198cm3 yazıyordu. Bu da demek oluyorki motorlarımız 200cc yani herhangi bir kazıklanma falan yok ama buna da inanmayan arkadaşlarımız motoru götürüp silindir hacmini ölçtürebilirler. İnanmayanlar kendileri de bakabilirler, ahanda resmi

İyi Seyirler...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Eski seriler 200 lük bizzat bakmıştım ama yeni serileri incelemek aklıma gelmemişti doğrusu. Sanki bu yeni seri 150 liklerin çap strok oranı arttırılmışı gibi birşey, bu durumda

Acaba zealsun neden böyle bir değişiklik yapma ihtiyacı hissetti ?
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    bende biliyordum 150gs lerin oldugunu ancak böyle birşey yaptıklarını zannetmiyorum arkadaşlar Genede bir götürün sonuçta böyle birşey yapmışlarsa cezalarını çekerler yarın bu konuyu bende inceleyeceğim
    Resmin üstüne tıklayın daha büyük şekli var

şöyle birşey yaptım ancak belli olmaz zongshen belki o parçalarla 200 cc gönderiyordur.Kesin birşey söyleyemiyorum banada ilginç geldi.Gerçi 150cc ye bakıp görmüştüm ama aklımdan geçmedi böyle birşey

hdemirkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA 150T2

Herkese selam

Sanada selam kartal 64.herk konsunda sana bildiklerimi anlatabilirim yalnız teknik özellikler aklımda değil özele mesaj atıp hatırlatırsan bulurum ama
    Herk ilk fuarda dikkatimi çekti lastik kalınlığı ve granajıyla fiyatıyla hayran olmuştum daha sonra bi motosiklet bayisine gittim adam bunu alma servis sıkıntısı var dedi başka motor tavsiye etti görüntü olarak güzel bence resmini yayınlamıştım zaten ama kataloğunda max.hız 95km yazıyodu satan adam 120 yapar dedi!

Her neyse arkadaşlar ben de zealsun 200 gs almak istiyordum aylardırda takipteyim ama bir gün bakırköy meydanında görünce vaz geçtim pek hoşuma gitmedi görüntüsü :( cross tarzı düşünmeye başladım ama asfaltta vibrasyonu çok olur diye duydum bunu nasıl aşarız bilen birisi yazarsa sevinirim bir de ayaklar yere tam basmıyo bütün crossları dev adamlara göre yapmışlar
    Ya bide aynı yerde chopper a oturdum Aman Allahım budur dedim ya racingler ve diğer motorlarda oturuş çok rahatsızken bu chopperda öyle rahat ettim ki anlatamam sanki evimde koltuğa oturuyorum gibi ayak koyma yerleri de 15 cm kafam iyice karıştı anlıyacağınız ama zealsun ve herkten vaz gectim

Bu arada yine bakırköyde komik bi olaya şahit oldum yolun kenarına park etmiş
    bi kanuni racer gördüm ama o ne yanlarda ve önde suzuki yazıyodu arkadaşım suzuki olm bu dedi bi an ben bile kendimden şüphelendim helal olsun adama Allahtan fuardan ve siteden incelemiştim yutturamadı yani size tavsiyem siz de o yapışkanlardan yapıştırın millet suzuki sansın

Herkese kazasız belasız sürüşler arkadaşlar...

H.DEMİRKAN
    [COLOR="Red"][B]"I NEVER SLEEP LIKE MY CITY! SO I CANT HAVE DREAMS!.."[/B][/COLOR]

maviyelken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun zs 200 gs
    ben akşam baktım motorun üzerinde 198 cm3 yazıoduu heralde 150 liğe 200 lük yazcak değillerdir....
    [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="2"]İmKaNsIz SaDeCe ZaMaN ALıR[/SIZE][/FONT]

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    sevindirdici bir haber bende böyle bir şey olacağını tahmin etmiyorum

badyremzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    beklemediyim
    selam arkadaşlar bence korkmayin böyle bir sorun yoktur cünki neden diye sorarsaniz böyle bir sorumlulugu kimse üstlenemez. bakin bizim türkiyeye gelen zealsun zs 200gs modelleri böyle. bu modeller yil olarak farklılık göstere bilir. belki bu resimlerde gördügümüz 2006 model veya 2005 model olabilir. benim de ilgimi cekti bu motor. neyse arkdaşlar ben size türkiyeye gelen 200cc lerin ayni resimlerini yolluyorum buda hepimizin bildigi gördügü siteden aldim bakin sizinkilerlen ayni.

badyremzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    beklemediyim
    birde bu resim hepimizin bildigi resimler. bu 150 cc lerle 200 cc leri kasa olaraka ayni yapmiş cinliler. bunlarin nezaman ne yapacagi hic belli olmaz. Tarihlere bakilirsa biz türklere az cektirmediler

ben kesin konuşuyorum böyle bir sey yapamazlar niye biliyormusunuz? bu cinliler cok korkaktir bunun sonucuna katlanamazlar

hatirlarsaniz türklerden korkularina cinsetti yaptilar 150cc yi 200cc olarak türklere gönderirseler türklerin onlara neler yapacagini tahmin ederler o yüzden birsey diyemezler hehehe

arkadaşlar herkeze ayri ayri selam eder. kazasiz belasiz sürüşler dilerim byyyy

Ben çinlilerden değilde onlardan motor getirten türkiye distribütörleri vatandaşlarımdan çekiniyorum açıkçası, hani şu meşhur ali-cengiz oyunlarından biri olabilirmi diye ama

Herneyse ben 10 gün önce 150cc keeway'den inmiş ve bugün 1250 km zs200gs sahibi bir binici olarak diyorumki eğer bu motorun kompresyon oranı 12:1 değilse ki değil gibime geliyor bu motor 150 cc olamaz. Ölçtürecek kadar paranoyak arkadaşlarımız haklı çıkarlarsa vay hallerine, o uygunluk belgelerini yuttururlar adama.

İyi Seyirler...

Motosikleti
    cz 125(1967)+ZS 200 GS
    slm arkadaşlar;ben ZEALSUN KASTAMONU BAYİSİYİM, MUTLU MOTOSİKLET
    ZS 200 GS ARAYAN ARKADAŞLAR elimde 1 adet var isteyen buradan alabilir isteyene kargo yapabilirim , ilgilenenlere duyurulur !!! johannesfalcon@hotmail.com veya 05332496129-03668661032 tellerden bana ulaşabilirsiniz.(AKIN MUTLU)

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    aitho iki motoru da karşılaştırabilirmisin ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler