Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    semih20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar cbr yi dumana boğduk hayırlı olsun ..motor maximum 145 yapıyo ..ibre bozuldu teli koptu hız denemesinde ama sanırım 150 yi bulurdu ..tel kopmasaydı..bu arada burada gebzeli motorcu yokmu ya zealsunu olan kimse ..tek sarmıyo yafff
    neber

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Selam Beyler Ben Gebzeden Ben Semİhle İnternetde Motor Ararken TaniŞtim Ve Oda Gebzede OturuyormuŞ Ben Motor Bakmaya Gİttİgİmde Semİhle KarŞilaŞtim Motorla Kaza YapmiŞti Tamİre GelmİŞtİ Motoru Zealsun Bu Kolay Tamİr Olmaz TaŞ Gİbİ Motor Yanİ

tamir oldu uğur şimdi gayet iyi istersen bi ara gelim bir kaç tur atarız beraber .sana performansını üstünde gösterim sana zealsun show yapim bak gör nasıl makine ..
    neber

kamilaslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    acemilik zealsun zs 200 ileride inşallah yamaha r6 ya da honda cbr600
    Alıntı Tornedo adlı üyeden alıntı
    hayırlı olsun kardeş kazasız belasız

Sen ne kadar çektin ne kadar ödüceksin yazarsan sevinirm...

Siyahıda güzelmiş ama motor kaybolmuş arkadaş gözükmüo

Teşekkür ederim kardeş ben 3 000 ytl çektim 18 ay ayda 203 milyon olarak ödeyeceğim ama bi kötü haberim var bankalar kredi oranlarını arttırdı haberin olsun bence bir an önce koçbanka git taşıt kredisi çke rahat rahat işini gör ya da çalıştıgınız banka varsa tanıdık onlara git yardımcı olrlar bir de banka krediyi verirken para kesiyor haberin olsn.....

Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    Zealsun'un teknik özelliklerini içeren ayrıntılı bir döküman elinizde mevcut mu? Sıkıştırma oranı, ateşleme, akü vs... Ayrıca bu motor hava soğutmalı, uzun yol düşünen arkadaşlar bunu dikkate almalı.
    [FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    evet işte onlar var beni düşündüren.Kredi bana gelmicek belliki motorunda fiyatı arttı zaten almam lazım ama işte çözüm bulamıyorum

Bizim motorla uçanlar var valla helal dielim..
    Arkadaşlar bu motor 120-130 arası görür...Zaten zs200gs topicindesiniz okursanız bulursunuz Race görünümlü bir motordur...Tek silindirli 4 zamanlı bir motordan daha fazla hız beklemek yanlış olur...3 milyarlık makinadan da beklemek yanlış olur ona göre alalım

evet hava soğutmalı 50 km gidiosun çekiosun kenara hey allam.arkadaşlar hava soğutmalı olması hiç bir sorun çıkartmıyor bilgilerinize çoğu race ve enduro motorlarda hava soğutma mevcuttur

kamilaslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    acemilik zealsun zs 200 ileride inşallah yamaha r6 ya da honda cbr600
    ben motora eksoz taktırmak istiyorum fiyatı uygun fazla kamayacak güzel bir egsoz biliyormusunz ya da satan bi yer

hanguru hunguru tornado ben motor rodajdayken 120 vurdum ..sen git videoları bi izle istersen 125 cc lik cbr 145 vuruyo bu 200 lük nasıl vurmasın..ağ be ağ ben sana gösterirdimdeee işte durumlar el vermiyo
    neber

red - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 250 mct (metal fırtına)
    arladaslar motora zam geldimi polenin sitesine ulasamıyorum.. zam geldiyse mahvolurum zaten 1 haftaya alıcam ..:(

yok henüz zam falan duymadım ...zammı gelecektiki
    neber

Motosikleti
    Zealsun zs200
    semih doğrudur kardeş sen vurmuşundur sen yaparsın

Motorun yeni fiyatı 3.590 YTL dir bilgilerinize...3.100 den satılan motordan bir kaç bayide kalmıştır bende araştırıyorum ancak hala alamadım...

Motosikleti
    ya 500 ytl zamlanmıs motor nayapıcaz simdi... tornedo 3.100 satan bayi var mı istanbulda bidigin.. yani simdi alacak olsak 3.600 mü bu motor valla kanuni yemi kaysak diye düsünüyorum

Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    tornedo arkadaşım, sen daha motoru görmekten öte gidememişsin, hiç kullanmamışsın, hatta alırsan bu senin ilk motorun olacak. Anlayacağın insanların anlatabildiği kadar bilgi sahibisin ve çoğu kişi motorunu anlatırken gereksiz abartılara başvurur. Bence cevap yazarken hislerini bastır yaz, bu motoru övmek ya da yermek kimseye bir şey kazandırmaz, aklında bulunsun. Ayrıca benim sorumun muhatabı zealsun sahibi kişilerdi, bu yüzden sorumu tekrarlıyorm ::

Zealsun'un teknik özelliklerini içeren ayrıntılı bir döküman elinizde mevcut mu? Sıkıştırma oranı, ateşleme, akü vs... Ayrıca bu motor hava soğutmalı, uzun yol düşünen arkadaşlar bunu dikkate almalı?

bilgi sahibi kişilerin yanıtlaması dileğiyle, hepinize teşekkürler.
    [FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

yussy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Grafiker abi işleri yüzünden meşgul olduğu için onun motorunun resimlerini ben koydum işte buyrun...

hacker_2834 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Opel Astra Hb & cbr 125r
    merhaba arkadaşlar çoktandır bu motoru kullanan arkadaşlarımız var şuan rodaj zamanı bitmemiştir belki ama motorların yakıt sarfiyatı ne durumda onu sormak istedim ? km de ne kadar yakıyor ya da bir depo ile ne kadar yol yapıyorsunuz?

arkadşalar beN nerdeyse 1.5 aydır kullanıyorum motoru ve buraya istediğiniz bilgileri bir kaç sefer yazdım fakat görüyorumki vermiş olduğum bilgiler özellikle tornedo kardeşim... hiç dikkate ve kaale alınmıyor .sanki hiç yokmuşum gibi bir tavır kokuyo bu konu ..ben zealsun kullanıcısı olarak gerek yazdıklarımda gerek verdiğim bilgilerde hep gerçekleri yazmaya çalıştım ama bazı kardeşlerim tarafından sallanmadım es geçildim yokum muamelesi gördüm ..alın kanal size kalsın belki taktığınız doğru söyleyen bir zealsun sahibi gelir belki o siz olursunuz ..tonedo kardeşim seninle er yada geç görüşürüz merak etme ...hadi kanal bir daha görüşmemek üzere ALLAHA CC EMANET OLUNUZ...
    neber

Motosikleti
    semih kardesim tamam da bir kişiye kızıp bizi bilgilerinden eksik etmeye hakkın yok ki. daha önce buradan sana inandıgımı ve yazılarını takip ettigimi söylemiştim bu sana yeterince samimi gelmemiş olmalıki böyle bir karar veriyosun... böyle kırgınlıklar yapmayalım. burada güzel bir arkadslık olusturalım..

Motosikleti
    semih kardesim tamam da bir kişiye kızıp bizi bilgilerinden eksik etmeye hakkın yok ki. daha önce buradan sana inandıgımı ve yazılarını takip ettigimi söylemiştim bu sana yeterince samimi gelmemiş olmalıki böyle bir karar veriyosun... böyle kırgınlıklar yapmayalım. burada güzel bir arkadslık olusturalım..

Arkadaşlar 3-4 gündür Zealsun' u takip ediyorum bu sitede ve artık üye oldum ...

İSt. 1. bayii ile konuştum 3.850 anahtar teslim veriyor...Rakam biraz yüksek ama bulunmuyorda ZS 200 GS ...

P.tesi yada salı kısmetse motoru satın almaya gidicem...

Hayatımda ilk motorum olucak...Aslında kullanmayı bile bilmiyorum...

Auto vites motor kullandım 2-3 defa ...

İlk defa vitesli kullanmaya çalışıcam artık düşe kalka öğrenicez...

Sitede okuduklarıma göre motor ilk alındığında 1000 km çok önemliymiş...

Rodaj diyorsunuz sanırım...

Bana bu konuda önerileriniz neler... ilk 1000 kliometre için motoru nasıl kullanmam gerekiyor...

?

Bende Zealsun ZS 200 GS ailesine katılıyorum ... Hayırlısı inş. kazasız belasız sürmesini öğrenir ve sürerim )

Motosikleti
    Zealsun zs200
    yfatih abi hoşgeldin

Carlitoturca elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalıştım.İnanmak zorunda deilsin tabiki ben bu bilgileri bir tarafımdan deil üye olduğum MT İZMİR grubundan her çarşamba olmak üzere artı msn de öğreniyorum.Senin sorduğun hava soğutmayı sorduğumda ayrıntılı olarak anlattılar ve hiç bir problemin olmayacağını ve bir çok motorun hava soğutmalı olduğunu söylediler.Sıkıştırma ve buna benzer bilgiler yok malesef ancak ana bayisinin sitesindeki bilgiler yenilenmiş veriyorum...İnanmak gene sana kalmış Bu arada ben asla motoru abartmadım bana abarttığım bir yazı göstermezsin

MOTOR TİPİ
    TEK SİLİNDİR /4 ZAMANLI

SİLİNDİR HACMİ (ML)
    196.4 ML

SOĞUTMA SİSTEMİ
    HAVA SOĞUTMALI

ÇALISTIRMA
    ELEKTRİK/PEDAL

ATEŞLEME
    C.D.I

MAX.GÜÇ(KW/R/MIN)
    10.8 KW

MAX.TORK (N.M/R/MIN)
    13.0 NM

100 KM'DE YAKIT TUKETİMİ (LT)
    2.3 LT

BOYUTLAR (U*G*Y) (MM)
    2010*760*1080

MİN. YERDEN YUKSEKLİK (MM)
    130 MM

DİNGİL MESAFESİ (MM)
    1360 MM

ÖN SUSPANSİYON
    HİDROLİK ÖN MASA

ARKA SUSPANSİYON
    HİDROLİK AMORTİSOR

YAKIT DEPOSU KAPASİTESİ(L)
    20 LT

NET AĞIRLIK(KG)
    170 KG

MAX YÜK KAPASİTESİ (KG)
    150 KG

FREN TİPİ (ÖN/ARKA)
    DİSK/DİSK

ÖN ARKA LASTİK
    110/70-17,140/70-17

JANT TİPİ
    CELİK JANT

ben salladım die düşünme die alıntı yaptım

Semih kardeş ben zaten seni msn den de sildim.ben sana inanmıyorum ancak burayı terketmen senin problemin Sende allaha emanet ol...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler