Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    yaghs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar size sormak istediğim bikaç soru var oncelikle 200 gs nin farklı renkleri gelcekmi ben internette yeşil siyah ve gri siyah modellerini gordum gerçekten çok hoştular gelirse sonbahara kadar gelir mi?? ancak sonbahara yetişcek çünkü para ve ehliyet durumu eylül ayı!!!

cross tan vazgeçtim bu motoru gorunce :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kamilaslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    acemilik zealsun zs 200 ileride inşallah yamaha r6 ya da honda cbr600

bilgi

arkadaşlar zealsun zs 200 bu motorun gerçek fiyatı nedir biliyormusunz akbuluta gittim 4100 dediler güçlüye gittim 4000 dedi peşin 3800 dedi sitede 3100 ben anlayamadım yolmaya mı çalışıyorlar üzerine ötv eklenince 4000 milyar oluyor dedi güçlü motordaki arkadaş bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

kenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silverwing 400
    kamilaslan kardeş motorun fiyatı 3100 ytl dir. Fazlası bayinin keyfine göre koyduğu paradır. Bu motoru 3100 ytl ye satan yerler mevcuttur. ((3100 ytlye ötv ve kdv dahildir.)) Ufak bir bilgi polen'in fiyatları 30 hazirana kadar aynı sonra zamlanacak. Bayiye polen'den gelen faksta yazıyordu.
    İnandığınız gibi yaşayamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız...

Motosikleti

...

kenya kardeş çok teşekkür ederim istanbulda bu fiyata satan bildiğin bir bayii varsa söylermisin

grafiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cem-tek motor.... 3100 YTL yanında kask ile zincir hediye aldım....

Bu arada eve yeni geldim ve ilk denemelerimi yaptım, ayaklarım,bacaklarım ağrıyor.. bana göre acemi biri için bu motoru kullanmak zor.. istop ettirdim, viteslere alışamadım 2 ye takacam derken boşta da gaza bastım gitmedi, fren diye debriyaja mı basmadım arka frenin ayakta olduğuna mı alışayım diyene kadar. epey yoruldum.. zaten kısa boyluyum ayaklarım yere zor değiyor..ağırda yaw alet .. ama sonuçta babam sayesinde epey bi tecrübe yaşadım ve alıştım biraz.. motor kısmı çok ısındı ama, normal bi durum mudur ? birde bu virajları felan dönerken 2 nci viteste felan dönülürmü hep 1 e aldım vitesi. ben yok bire takacam, yok boşa alacam, yok debriyaja basacaktım diyene kadar epey bi zorlandım yani.. birde bu motoru virajlarda yan yatırmazsan iyi dönmüyor ama aman dikat ben az kalsın düşüyordum.. ama çok şükür hiç bi problem yaşamadım.. ve arabalar hiç tınlamıyor sizi.. yarın sabah antremana devam herkese ii geceler...

Motosikleti
    Silverwing 400
    Grafiker abim söylemiş zaten Bende ZS 150-19 u oradan aldım. Bide zeytinburnunda bi motorcu var ama o siparişle çalışıyo Siparişi veriyosun parayı ödüyosun 1 hafta içinde motoru teslim ediyolar. www.polen-tr.com adresine gir ordan yetkili bayi kısmına bak oradan isme ve tel numaralarına ulaşabilirsin...

badyremzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    beklemediyim
    selam arkadaşlar nasilsiniz? grafikler motorun hayirli olsu allah kazasiz belasiz kullanmak nasip etsin. arkadaşlar gecen hafta arkadaşlar motorsikletini aldigi yere gittik arkadaşta regal marka capir tipi motor vardi. motosikletinin taksidini ödemek icin gittik orada hyosung gt250r gördük ama kaza yapmişti düşündük motora baktik ve motorun sadece ve sadece saşesinde yamukluk vardi hemen arkadaşin motorunu oraya verdik ve oradan hyosungu aldik.

motorun yeni fiyati 8,500ytl biz motoru 4000ytl aldik.gercekten motoru cok temiz caliştirdik bir benzin istasyonuna gittik. tam o sirada bir cocuk baktim elinde zealsun zs200gs motoru almiş sürerek geliyor.magazadan yeni almiş benzin almaya geldi.cocuklan konuştum hemen dedim nasil memnunmusun diye cocuk dedi abi ben bayan kuaförüyüm inan daha nasil calişiyor bilmiyorum. dedim nasil aldin? dedi babama bana motor aldiye söyledim oda kizdi git neyi alirsan al dedi bende almişken iyi bir motor alim dedim. inanin arkadaşlar cocuk daha vides atmasini bilmiyor. tabi ben bu motorun daha calişmasini hic duymamiştim cok merakliydim tabi.
    arkadaşlan hemen motoru aldik motorun aküsü yoktu marj koluyla caliştirdik sesini duydum inanamadim cünki aylarca bu günü bekliyordum. arkadaşlar sesi nasil diyim biraz cross motorlarin sesine benzettim tabi birazdaha kalin. neyse atladim hemen motora bir tur atim dedim baktim cok güzel gercekten.
    Arkadaşlar ön firenleri cok mükemmel ya biraz gaza bastim birden ön fireni kıstim motorun arkasini kaldirdim yani cok güzel firenleri var denedim.tam o sirada oradada trafik polisi vardi bana sordu bu ne cin malimi evet dedim. öyle trafik polisiylen sohbete daldik.
    dedi ehliyetiniz varmi o motorun sahibi dedi benim yok abi dedi. dediki polis biran önce al yoksa cok büyük cezan yersin. bana sordu senin varmi dedim yok.araba ehliyetindemi yok dedi dedim o var haa ozaman dedi az ceza yersin dedi nasil yani dedim. dediki bana eger araba ehliyetin varsa motor ehliyetin olmasa trafikte yakalanirsan sana ehliyet yetersizliginden 200ytl ceza yersin ve kurtulursun dedi ama hic ehliyetin yoksa cok ceza yersin.
    böyle bir mazi gecti arkadaşlar başimdan sizlerlen palaşmak istedim. ben 15yaşindan beri motor sürüyorum babamda bir motor hastasi benimde. diyecegim arkadaşlar o fiyata gercekten böyle bir motor cok güzel her yönüylen. Hyosugn cok güzel bir motor ama cok pahali bir motor.parasi olanlar icin diyecegim hyosung gt250r alsin ama dedigim gibi cok pahali bir motor.

BÜTÜN ARKADAŞLARA SELAMLAR KAZASİZ GÜNLER DİLERİM

grafiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hehehe ben öğrendim vites değiştirmeyi .. ama benim işler yoğun, motor kapının önünde yatıyor ben çalışıyorum... 55 km de şuan ve herşey yolunda.... bu öndeki chinia yazan bi etiket var ya bunu nasıl çıkarırız yaw.. veya nerenede çıkartma felan buluruz.. hadi işi bilen çin malı ama güzel motor diyor hiç anlamayan çin işimi bu diyor.. vitesleri alışınca çok rahat ve kolay 2 -3 -4 takır takır geçiyor..

ya gidin işinize ya bende yamaha ybr 125 var zealsunun yanından sinek gibi geçiyorum 3 sefer yarıştım nasıl 200cc bi motor bu zealsun sadece 110 yapıyo yamaha 125cc ise 120 net yapıyo

ya bu motor zealsun gs 200cc nasıl 200 cc ben anlamadım benim yamaha ybr 125 onu geçiyo 3 sefer yarıştım sinek gibi geçiyo benim hiiiiiiiiiiiiiç hoşuma gitmedi boşa övmeyin bu motoru

Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    Arkadaşlar slm, ben de birçok arkadaş gibi racing dünyasına yeni atılıyorum, daha önceden scooter'ım vardı. Ağustos gibi motorumu inşallah alıcam, ama hangi motoru alacağıma henüz tam karar veremedim. CBR 125 R cilerin forumunda bayadır takılmaktayım, ve oradan anladığım kadarıyla cbr 125 r sorunsuz bir motor. Yalnız eksi yanları da yok değil, teker inceliği, ses zayıflığı, aynalar vs., bu zealsun'ı yeni keşfettim, 50 sayfayı okumaya çalştım ama iyi bir inceleme yazısına rastlayamadım, uzun yolda perfonmansı vs. ayrıca bu su soğutmalı mı? Bir de resimlerden kanuni racer'a çok benziyor, gerçekte de benziyor mu? Hızlanması, vites geçişleri, yakıt, motor sesi vs. nsl? Son sürat konusunda aranızda çeşitli çelişkiler var kimi 110 diyor, kimi 140, hatta 160 dahi okudum. Ayrıca servis kalitesi nsl? Bilirsiniz bunlar geçiş motorları yaklaşık 2 sene sonra satılırlar, satıldığında alıcısı olur mu? Özellikle cbr 125 le kıyaslayarak yanıt yazarsanız sevinirim.... Tşşkkrler...
    [FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

Motosikleti
    Silverwing 400
    ramazan_111 kardeş ne diye bodoslama giriyosun olaya ya... Sakin bi dille gerektiği şekilde meramını anlatırsın üslubun hiç hoş değil Bi MT üyesine yakışmıyor

Motosikleti

zs200

bugün ümraniyede dolşaırken yıldız motorum yerine denk geldim ama saat geçti ve fiyatı soramadım yarın inşallah gidip soracagım ve bu hafta içi bu motoru alacagım eger ki yıldız motorda da yüksek fiyat çekerlerse o zaman sizin dediğiniz cem tek motora gidip oradan alacagım
    tabi ilk önce onun bayrampaşada nerede oldugunu bilmek lazım dua edin bana arakadaşlar

ama arkadaşım bu zealsunu daha 4 gün önce aldım benim önceki yamaha ybr 125 bundan iyi gidiyo ya nasıl 200 cc bu motor

Alıntı ramazan_111 adlı üyeden alıntı
    ama arkadaşım bu zealsunu daha 4 gün önce aldım benim önceki yamaha ybr 125 bundan iyi gidiyo ya nasıl 200 cc bu motor
    Selamlar;

Ramazan motorun hayırlı olsun da kaç km'de senin makine bakıma girdinmi subap ayarların ne durumda bujini değiştinmi, lastik havalarına bak 30a 32 olacak ön arka. Bu etli bir makine yani yanlış anlaşılmasın rodajını iyi geçirip tekrar bir konuşmak lazım motor hakkında çok acele etmemek gerek.

İyi Seyirler...

arkadaşlar zealsun kullanan varmı içinizde nasıl

ben motoru bakıma sokmadım ama 1000 km de açılmış olmaası lazım ama 110 geçemiyo o yüzden yamaha r6 alcam

Alıntı ramazan_111 adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar zealsun kullanan varmı içinizde nasıl

ben motoru bakıma sokmadım ama 1000 km de açılmış olmaası lazım ama 110 geçemiyo o yüzden yamaha r6 alcam
    Yaw dostum sen herhalde dalga falan geçiyorsun bizimle, ben daha makinem 50km'deyken gördüm senin dediğin sürati, sen nasıl geçemedin anlmadım. Neyse sen iyisi git bi R6 al kendinede sende rahatla bizde rahatlıyalım. Şimdiden hayırlı olsun allah kaza bela vermesin, bol tek tekerli sürüşler sana ghostrider...

kocaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aitho,bir bahçelievler'de oturan bir dostumdada gs200 var tamamen tarafsız bir gözlemci olarak şunu söylemek istiyorum arkadaşta 1000km'ye çok yaklaştı ancak halen 110km'yi geçemediğini söylüyor.

Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    Alıntı Carlitoturco adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar slm, ben de birçok arkadaş gibi racing dünyasına yeni atılıyorum, daha önceden scooter'ım vardı. Ağustos gibi motorumu inşallah alıcam, ama hangi motoru alacağıma henüz tam karar veremedim. CBR 125 R cilerin forumunda bayadır takılmaktayım, ve oradan anladığım kadarıyla cbr 125 r sorunsuz bir motor. Yalnız eksi yanları da yok değil, teker inceliği, ses zayıflığı, aynalar vs., bu zealsun'ı yeni keşfettim, 50 sayfayı okumaya çalştım ama iyi bir inceleme yazısına rastlayamadım, uzun yolda perfonmansı vs. ayrıca bu su soğutmalı mı? Bir de resimlerden kanuni racer'a çok benziyor, gerçekte de benziyor mu? Hızlanması, vites geçişleri, yakıt, motor sesi vs. nsl? Son sürat konusunda aranızda çeşitli çelişkiler var kimi 110 diyor, kimi 140, hatta 160 dahi okudum. Ayrıca servis kalitesi nsl? Bilirsiniz bunlar geçiş motorları yaklaşık 2 sene sonra satılırlar, satıldığında alıcısı olur mu? Özellikle cbr 125 le kıyaslayarak yanıt yazarsanız sevinirim.... Tşşkkrler...
    Kimse sallamadı
    [FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    ramazan dışarı alalım seni
    kocaday olm bi sus la

Carlitoturca kardeş valla biz bu motoru seviyoruz.Honda cbr125 çok güzel bir motor.Ancak seninde gördüğün eksikleri var Bu motor hava soğutmalı.Şu ana kadar alanlardan problem çıkartanı yok.Çinli bir motor.Çinliler bu motoru motogp yarışlarında kullanıyorlar. gerisini sen düşün...
    Cbr ile kapışmasında cbr önce alıo gibi gözüksede 400 metrede egzoz dumanı yutuyor.Motor 162kg ve ağır.Hız olarak bakma motora.Sesi çok tatmin etmesede insanlar geldiğini anlıyorlar

Başka istediğin bir şey olursa yardımcı oluruz...

Grafiker kardeş resim ve video istiyoruz.Sesini de duymak istiyoruz
    BEnde bu hafta alacağım motoru.Tabe adamlar fiyat indirirlerse.Şu anda 3.590 gözüküyor.Ama indircekler sanırsam

Bu arada bizim motorlarımızın yarışı Tıkla!.Sesler biraz bozuk gibi çekim kalitesinden olabilir yada kullanan arkadaşlar sesi böylemi böyleyse çok komik

Alıntı Carlitoturco adlı üyeden alıntı
    Canım kardeşim kimse sallamadı demişsin ama herhalde sallamışlardırda yeni birmakine olduğu için henüz dediğin km'lere gelip yorum yazacak durumda değildir sanırım arkadaşlar. Ben 300km civarındayım şimdilik iyi gibi. Daha detaylı bilgileri birkaç sayfa geride #729 nolu mesajda bulabilirsin.

Alıntı kocaday adlı üyeden alıntı
    aitho,bir bahçelievler'de oturan bir dostumdada gs200 var tamamen tarafsız bir gözlemci olarak şunu söylemek istiyorum arkadaşta 1000km'ye çok yaklaştı ancak halen 110km'yi geçemediğini söylüyor.
    Kocaday walla haklı olabilirsin 110km'yi geçmeyedebilir ama o zamanda atarız ön tarafa büyükçe bir dişli bakmışsın 140-150 diyoruz, yaşasın modifiye

Tornedo; motorun sesi iyi, tabiiki tek silindir bir motor için. Şöyle düşünebilirsin; tek silindir 600cc enduro motorların çalışmasını düşün rolantide, biraz daha bas ve gürültülü. Hani tenerelerin çaf çaf çalışamsı gibi değilde daha bi delikanlı geliyo kulağıma

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler