Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    aitho haklılar merak etme

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Tornedo; walla nasıl olsa parayı ödedik yarın akşam alıcam makineyi bundan sonra sanırım merak edilecek bir durum yok Ööle kafamı fazla takamam yok servisi yok ikinci eli yok 10 yıl sonrası falan gibi şeylere, nasıl olsa garanti işleri falan tam olarak işlemiyor ülkemizde. Servise götürüyosun garanti dahilinde yapacaklar diye yaptırıyırsun makinanı, o da ne bi fatura çıkartılıyo ki sana soruyosun neden? diye, cevap hazır "Yok Öölee, Burası Türkiye" olsun yinede ben ülkemi ve insanımı çok severim.

İyi Seyirler...

desertstorm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha rx king 135
    arkadşlar motorlarınız hepinize hayırlı olsun... artık bize dua edin de biz de alalım... inşallah kazasız belasız zevkle kullanırsınız her zaman...

grafiker kardeşim ben bayrampaşaya gelsem seni ve motorunu görebilirimiyim
    birer de hatıra fotosu çektiririz bi fotografçıya hehehe

grafiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı not_fear adlı üyeden alıntı
    grafiker kardeşim ben bayrampaşaya gelsem seni ve motorunu görebilirimiyim
    birer de hatıra fotosu çektiririz bi fotografçıya hehehe
    formu pek takip etmiyorsun galiba, ben fotoğrafçıyım zaten ama şuan motor elime daha geçmedi, sanırım yarın veya cumartesi günü alacağım.. uygunluk raporu gelecek demişti bayi.. bugün o gelir plaka ruhsat işlemleride hallolur sanırım.. şuan için motor bayi de üzerinde satıldı ve altına adımı yazmışlar..
    isteyen herkes görmek için gelebilir ama bi hafta müsade edin biraz öğreneyim. sonra zaten stüdyoya sokacağım motoru fotoğraf çekmek için sonra çok kalite fotoğraflar ve video görüntüleri koyacağım....

birde yukarıda ki yazılarda bi arkadaş motorun fotoğrafta pek güzel görünmediğini yazmış.. bi fotoğrafçı gözüyle şunu söyleyebilirim uygun ışık koşullarında ve ışık oyunlarıyla bir nesne çok kötü ve çok güzel görünebilir.. bu tamamen fotoğrafçının elindedir... cep telefonuyla karanlık ortamda çekilmiş bir fotoğraftan çok fazla birşey beklemeyin.. bugün için görmek isteyen cem-tek motorda benim motoru görebilir. ama yarın o büyük ihtimal orada olmayacak ... sonra da stüdyoma beklerim sizi...

Hepiniz için dualarım sizinle ben taa geçen yaz almayı çok istiyordum.. hatta bu siteye üyeliğimden anlarsınız ama kısmet bu yazaymış.. ve yaşım 25, her şey istediğin anda olmayabiliyor, sebepli nedenlerle alamayan arkadaşlarda fazla takmayın.. bir şeyi çok istiyorsan elbet zamanı gelecektir muhakkak, inşallah.. Herkese saygılar, selamlar...

Yaw benim motorunda uygunluk belgesi gelmemiş diye alamadım bugün, inşallah yarın alırım. Artık asparagasmıdır nedir bir rivayete göre Adana PolenMotor'dan kargoyla yollanan evrakları taşıyan kamyon kaza yapmış ondan teslim alamıyormuşum motoru ?? Walla onu bunu bilmem ben arkadaş yarın plaka-ruhsat çıktı çıktı, çıkmazsa ben alır motoru gazlarım ufaktan. Nasol olsa bu dediklerim önemli mekanik parçalar değil, plaka ruhsat olmadan da yürüyor makine değilmi

Alıntı grafiker adlı üyeden alıntı
    formu pek takip etmiyorsun galiba, ben fotoğrafçıyım zaten
    hehe forumların bir sayfasını bile kaçırmam ve senin fotocu oldugunu bildiğimden öyle yazmıştım ama sen ciddiye almışsın kardeşim

alıp kontağını çevirdiğin azda ısındığın zamanlarda görmeye gelirim kısmetse dostum, ve tekrar hayırlı olsun

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    Topic güzel gidio valla.Ama bizim motor işi kötü gidion Babamı daha kandıramadım ama yakındır

Bende ilk motorumu almıştım 96 senesinde Jawa 250 Ceylan, ailem falan istemiyodu ama alıp kapının önüne koyunca hayırlı olsun dediler kabullendiler. Öyle böyle derken çokça motor geçti elimden, şükür ciddi bir kaza da geçirmedim. Artık tamamdır yani eş dost aile kısmı. Umarım razı edersin evdekileri de gönül rahatlığıyla binersin motoruna.

kocaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    GRAFiKER kral adammışsın,şimdiden teşşekkürü etmeyi sana bir borç biliyorum.Görüşmek dileğiyle kardeşim...

bugün de aramadılar dayanamadım ben aradım, evraklar Aras Kargo ile mi ne gelecekmiş, gelmemiş felan dediler artık yarın hallolur c.tesi alırsınız dediler... İşin özü beklemeye devam.. Zaten yağmur yağıyor ben acemi, motor acemi..hafta sonu hava iyi olur inşallahda biraz alıştırma yaparım... Görüşeceğiz tabi bu forum olmasa ben bu motoru belkide motor almazdım. hep tereddütlüydüm motor konusunda ve her yaz erteliyordum.. Artık dönüşü yok aldık bi kere sizlerin sayesinde.... İyi veya kötü çinli veya japon en azından içimdeki motor tutkusunu gerçekleştirmik olmak güzel.. Bakalım belki bi dahaki yaza 1000 cc lik alırım.. Ama önce acemiliği atmalıyım.. fren nerde, vites nerede, nasıl değişir bilmeyen biriyim ben.. en son kullandığım motor ise daha 13-14 yaşlarında okul harçlıklarımla kiraladığım motorlardı.. onlarda da vites felan yoktu..yinede biraz tecrübeli sayılırım 2 defa kaza yapmış ufak sıyrıklarla atlatmıştım.. şimdi ise öğreneceğim daha çok şey var ama o yaşta o tutkuya bi kere kapıldınmı zaten dönüşü olmuyor,

mrb arkadaşlar ben zsaranın motoruyla ilgileniyorum ama ona özel mesaj attım cevap gelmedi garanti olsun diye forumada yazıyım dedim. bu arada mesaj atmıyorum ama her gün bu forumu takip ediyorum. arkadaşlar samimi sevdim motorcu arkadaşları.
    grafiker senin msn i ekledim ama olmadı heralde. (ben senin motoru gördüm)
    ben ikinci el motor almak istiyorum ucuz olur diye.
    lütfen ikinci el konusunda yardımcı olun arkadaşlar
    msn:fatihseckin1453@hotmail.com

kenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silverwing 400
    Grafiker kardeş bende cem-tek ten zealsun aldım bugün akşam 6 ya dogru aradım uygunluk belgeleri gelmiş işlemler hallediliomuş yarına hazır olur dediler Bu arada hayırlı olsun ben salı günü ordaydım 3 yada 4 tane gs 200 vardı demek bi taneside senindi hoş makine Allah için Güle güle kazasız belasız kullanırsın inşallah
    İnandığınız gibi yaşayamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız...

Ben de salı sabahı gittim 2 tane 200GS vardı birinde satıldı yazıyordu, diğerinide ben almıştım.. Demek benden sonra başka gelmiş, çünkü bana birini polis arkadaşın biri aldı diğerinide sen alıyorsun başka yok demişlerdi...Kenya seninde hayırlı olsun, sende kazasız belasız kullanırsın inşallah..

umitsuha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaw arkadaşlar bu aletle tek yada çift en son kaç km/h yaptınız__? birde nasıl yol tutuşu falan iyimi yeni başlayacam Allah nasip ederse bunu kullanabilirmiyim__?km de nekadar yakıyor__?servis yedek parça nasıl olacak elazığdayım___? bukadar soru yeter herhalde

Yaw arkadaşlar ben almadan yarım saat kadar önce bana altunizade de 4500 YTL fiyat çektiler, fazlamı tosun göründüm gözlerine yoksa çokmu saf alık bakıyodum o ara anlayamadım :D Harbidenmi dedim çok ciddi bir şekilde tekrarladılar evet beyefendi 4,5 milyar işte dediler, hayırlı işler deyip kaçtım dükkandan.

kenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silverwing 400
    Aitho kardeş adama bakıyolar "Aha yoluncak kaz geldi" deyip hemen kafalarından fiyat çekiolar yanlış anlama sorun sende falan diil banada 4000 dediler Zealsun ZS150 için bi arkadaş 2600e aldım dedi bi yerden ben aynı yere gittim heralde çok salak görünüyorum ki bana 3250 fiyat çekti ( liste fiyatı 2300 ) Anlayacağın fiyat adamın o anki ruh haline bağlı
    İnandığınız gibi yaşayamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız...

Anlayacağın fiyat adamın o anki ruh haline bağlı....
    cem-tek motoru tavsiye ederim.. liste fiyatına 1-2 ay vade senet felan yapıyolar...

Motosikleti
    SUZUKI BANDIT 650S 2005 VE HONDA GOLDWING 2006
    Turkiye De Cinli Motor Istemiyoruz; Cinli Motorlar Disari

semih20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bu motoru almayın çok nazar yiyo çok belalı bişey tavsiye etmiyorum kimseye....gelin bana açtığı zararları beraber hesaplıyalım kılı kılına.......motoru 3500 ytl ye aldım taksitli fiyatı 4050 ytl ye geldi motoru teslim almam 4200 e mal oldu
    ....aldığımın ikinci günü kaza yaptı 500 vurduğum taksiye verdim etti 4700 motorun granajlar dağıldı bide parça aldım oda 520 milyon.. etti .......5320 ytl.sonradan parçaları takarken granajlar oturmadı motorun şasesinini yamuk olduğu anlaşıldı şaseyi düzelttirdim 250 de o tuttu 5570 ytl .....dün polis çevirdi ehliyet yok diye motoru bağladı 806 ytl de o eder 6376 ytl....bakalım sırada ne var...hiiiiç tavsiye etmiyorum bahtsız bir motor ..
    neber

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler