Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    red - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 250 mct (metal fırtına)
    arkadaslar selamlar. bu egzosdan cıkan ses konusun da sitede daha önce biri egzosun içindeki bir parcayı kestirmişti ve ses cok doyurucu olmustu ama egzosda garanti kapsamından cıkmıstı... bu konu hakkında bilgisi olan varsa detaylı anlatabilir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    es83tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Grafiker arkadaşım senin adına çok sevindim inan, inşallah kısa bir süre sonra bende almayı planlıyorum tekrar çok çok hayırlı olsun inşallah kazasız belasız kullanırsın.

Motosikleti
    grafiker motorun hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullanman dilegiyle... senin adına cok sevindim . motor hakkındaki görüslerini bekliyoruz...

hdemirkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA 150T2

video

http://istanbulcity.gen.tr/zealsun.ASF arkadaşlar bi bakın video oynatıyomu?
    [COLOR="Red"][B]"I NEVER SLEEP LIKE MY CITY! SO I CANT HAVE DREAMS!.."[/B][/COLOR]

es83tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hdemirkan kardeş video çalışıyor güzel fakat buna benzer bir videoyu 41. sayfada Tornedo nickli arkadaş gittigi bayiden çekip göndermişti biz çalışır halde motorun sesini duymak istiyoruz..

hacker_2834 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Opel Astra Hb & cbr 125r
    grafiker hayırlı olsun motorun güle güle kullan kazasız sürüşler yakında bende motorlu olcamm az kaldııı

grafiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sağolun arkadaşlar..hepinizin araştırmaları ve görüşleri doğrultusunda bu motoru aldım.. bu motoru almamda hepinizin tek tek katkısı var.. elime geçince size haber vereceğim, zaten bayide daha rapo mu ne gelecek dedi o sırada da benim plaka ruhsat olaylarını halledecekler... sizi haberdar edeceğim isteyen olursa gelip görebilir.. hatta bende yakın mesafe olmak şartıyla gelirim ama şuan ehliyetim yok,, hemen ehliyetide halledeceğim.. sonra bi Avşa yapmayı düşünüyorum eğer şeytana uyarsam Antalya planım var daha öncede söylediğim gibi... Herkese tekrardan teşekkürler yardımcı olabileceğim ne varsa yardımcı olurum ben zaten full time gündüz pc başındayım ve çalışıyorum.. motoru alıpta formdan kopmam.. Ama şu uzun mesafe konusunda tecrübeli arkadaşların fikirlerini bekliyorum

grafiker hayırlı olsun, az dolanmadın sende buralarda video da video diye
    en sonunda sen kendin çekmek kısmetmiş demek ki
    bu arada zsara nın motor ne oldu satıldımı acaba. fiyatı bana çok uygun gelio aslında.

Grafiker sen nerdesin lokasyon olarak ?

Selamlar arkadaşlar;

Bugün çok karambol geçti anlatamam, "iyi var da neden bu başlığa yazıyorsun be kardeşim" derseniz yazmamın sebebi gs200'le ilgili.

Kuzenime ikinci el bir Keeway Superlight 150 almak için bir bayiye gittik elimizde peşin para 2000 YTL, bende de aynı motordan var baktım alacağımız motordan kıllandım hafiften. Tam yandaki motorcuda da gs200'ler yatıyo kuzu gibi biraz bakındım iyi geldi gözüme zaten bir iki arkadaşım iyi referans vermişti makine için. Öyle böyle derken benim kuzene kendi keewayimi sattım yarım saat içinde de kavga dövüş Zealsun Winner GS200'ü aldım gitti. Ne öyle aman aman inceleme yaptım ne de araştırıp soruşturdum. Ön çatallar ters, çift disk ön fren, arka tek disk, vites göstergesi falan tav oldum valla. Akşama bütün forumu okuyacağım perşembe günü teslim alıcam makineyi, görüşmek üzere.

İyi Seyirler...

benim dükkan var gaziosmanpaşa da.. ev de bayrampaşada bu ehliyet olayı için bi yeri aradaım 300 YTL dedi, nasıl fiyat, kazıklanmayalım?

aitho seninde hayırlı olsun yeni motorun... bu arada ehliyetsiz ben bunu kullancağım ilk zamanlar çok fazla çevirme oluyormu motorculara ?

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    ooo amma arttı la motorları alan ben kaldım
    ya bugun ehliyet için son gün.Aslında dündü ama babam istemedi bugun de istemedi.Bende ikna etmeden almak istemiyorum.Ama gidio.Birde 3.100 e buldum 10 taksit.Kampanya bitecek nasıl alacağım bilmiom Üff ya yeter artık.Büyüdüm ben ama dinletemiyorum

grafiker abi hayırlı olsun.Kazasız belasız kullan.Nazaar boncuğu tak.
    Bide ehlieyet gelişimde 285.Sen bilirsin.Ben 250 ye buldum ama alamıyorum

eyvalla sağol Tornedo, ehliyet için bugün son gün mü, yarın bi görüşeceğim bayi ile anlaşmalı kursu felan var ise biraz daha belki indirim yaptırrız.. yoksa soruşturmaya devam ama bu yakındaki sınavları kaçırmamalıyım...

outlawwanted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pcx
    yaw herk sarı rengi hiç fena değilmiş ben açık mavi gördüm ama sarı öyle hoşuma gittiki..

kask seçimini nasıl yapacağız.. neye dikkat edeceğiz marka model tavsiyeniz varmı beyler ? bu motora heralde aynı renklerde kask lazım değil mi

zsara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun GS200
    grafiker.. inan sevindim motoru sonunda almış olmana. Kazasız belalız güzel günlerde kullanmanı diliyorum. Ehliyet konusunda zaman iyice daraldı. Normalde ay başına kadar evrakları vermiş olmak gerekiyordu ancak ben kurla konuşup yarın bu işi halledeceğimi söyleyip ok aldım. Ehliyetsiz motor kullanmak konusuna gelince.. eskiden 2 yıl motorla karşıya geçiyordum yaz boyunca ve bi kere bile çevirme olmamıştı ama şimdi öyle değil.. kuryelere bile bi ara inanılmaz çevirme yapıyorlardı. şimdi kuryeleri boşladılar ama sivil kullanıcı olduğunu fark ettikleri anda hemen çeviriyorlar. beni 2 kez polis çevirdi. biri köprüde diğeri ise çengelköy sahil yolunda. Allahtan o bölgede motorları bağladıkları otopark arkadaşım da ordan yırttık yoksa çengelköydeki çevirmede motoru parka kadar götürdüler. O nedenle şiddetle ehliyetsiz kullanmaktan kaçınmanı öneriyorum.
    Kask konusuna gelince ben çengelköyde 110 ytl etiketi olan kaskı sirkeciden 60 ytl ye aldım. orta sınıf bir kask çeneden açılmalı falan.. çok kaliteli bişey değil ama benim işimi görüyor. tabi ben sadece hafta sonları motora binen biriyim. Şayet bu motoru sürekli kullanmayı düşünüyorsan bence parana kıyıp daha iyi bir kAsk alıver.. birde eldiven almayı kesinlikle ihmal etme. Yazın yarım eldiven takınca parmakların dışarda kalan kısımları yandığından bence tam parmaklı bi eldiven tercih etmekte fayda var..
    egsoz konusuna gelince.. pahalı egsozlar var ve sesleri kesinlikle bizim orjinalden daha iyi ama maliyetler yüksek bence.. 300-400 euro ya kadar hatta fazlasına çıkıyor rakkamlar. Eksozun içinden susturucunun bir kısmını kesip aldıklarında daha tok bir ses çıkıyor ama yüksek devirde bu kez rahatsız edici oluyor ayrıca yakıt tüketimi de artıyor. Bi arkadaşım bunu yaptı ama çokta memnun kalmadı. son alternaatif ise komple susturucu değiştirmekten se sadece susturucunun içini değiştirtmek.. böylece orjinal görüntüyü bozmadan daha makulş bi ses almam mümkün.. ben kendi motorumu hiç kurcslatmadım ama dediğim gibi bi arkadaşım var o çok şey denedi.. şonuçta şunu kabullendik ikimizde.. 1 silindir bir makinadan ses olarak fazlasını beklemek çok ta gerçekçi değil..
    yeni motor alan herkese bir kez daha hayırlı olsun arkadaşlar.. iyi seyirler
    baki selam ve dua ile..

Motosikleti
    arkadaslar artık motorları almaya basladıgımıza göre şu kask ve mont olayına deginsek diyorum. ben bir ön arastırma yaptım ve bu kasklar umdugumdan pahalı cıktı... tamam 60 milyonada safabetler var ama hem görünüm hemde güvenlik acısından yeterli degil bence... sirkecide baya model var ama zealsuna uygun renklerde secenek az ben bir tane begendim lazer baya kalite bişey ama fiyat peşinde 200 ytl. montlar ise 200ytl den baslıyo tabi kaliteli olanlar bu konu hakkında bilgisi veya tavsiyesi olan varsa lütfen bizimle paylassın... yolunuz acık olsun

h-mawi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 251
    kardeş aynı motoru antalyada kuba motor da satıyor fiyatı plaka dahil 2,550 ytl isterseniz bi bakın!

Zsara bende yarın sabah gideceğim vekaleti çıakrtıp bayiye, bayi ile görüşeceğim bu ehliyet için ne yapabilirz diye belki anlaşmalı kursları felan vardır da yarın yetiştirebilirim evrakları eğer bu kafileye yetişemez isem sanırım ağustosa kalır ve yazı ehliyetsiz geçirmek istemiyorum...bende sirkeciye gidip almayı düşünüyorum gerekenleri...
    birde şu siteyi yenilemişler yarışları hakkında felan bilgi veriyor ve oldukça fazla fotoğrafları var... http://www.zongshenamerica.com/

hdemirkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA 150T2
    Alıntı grafiker adlı üyeden alıntı
    benim dükkan var gaziosmanpaşa da.. ev de bayrampaşada bu ehliyet olayı için bi yeri aradaım 300 YTL dedi, nasıl fiyat, kazıklanmayalım?

aitho seninde hayırlı olsun yeni motorun... bu arada ehliyetsiz ben bunu kullancağım ilk zamanlar çok fazla çevirme oluyormu motorculara ?
    aydınsarı-şirinevler 150 kaada veriyo ehliyet kursunu ama temmuz sınavına girebilir misin bilmem
    [COLOR="Red"][B]"I NEVER SLEEP LIKE MY CITY! SO I CANT HAVE DREAMS!.."[/B][/COLOR]

Alıntı grafiker adlı üyeden alıntı
    Selamlar grafiker;

Öncelikle teşekkür ederim, ehliyet olayına gelince benim kuzen 150YTL verip bahçelievler tarafında biyerde kayıt yaptırmış temmuz dönemine sanırım toplamda 280-300YTl gibi bir paraya hallolacak.

Walla çevirme konusu biraz karışık, benim 3 yılı ehliyetsiz olmak üzere 10 yıllık motorculuğum var ama inan iki ya da üçü geçmemiştir polis çevirmesi, onlarında biri direk ceza kesmek içindi zaten.

Birkaç arkadaşım var ehliyetsiz cayır cayır geziyorlar ama en temizi tabiki ehli olup ehliyet aldıktan sonra. Trafikte herhangi bir durumda %100 haklı olsan bile haksız duruma düşüyorsun, hele hele allah göstermesin bir kaza durumunda ölüm falan olursa taammüden cinayetten yargılıyorlar adamı mahkemede.

Birde bizim makineler için fısıltı gazeteleri çok iyi konuşuyor, 35000-40000km arızasız, üst kapak contasıyla 75000 km falan deniliyor, yakın çevremde anlamsız bir biçimde aşırı sağlam olduğunu söylüyorlar bu motorun. Umarım haklı çıkarlar.

İyi Seyirler...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler