Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    grafiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bende dün görüştüm bayi ile.. ayın 25 inde gelecekmiş.. Bi aksilik olmaz ise alacağım 3100 +200 nakit fiyatı kredi kartı veya banka kredisinde banka faiz oranları binecek toparlayabildiğimi peşinat verip gerisini taksitlendireceğim....kullanan arkadaşlar sesiniz çıksın litfen, daha motoru görmedim ama almaya kesin kararlıyım.. Bu paraya değer deil mi b motor.. yoksa yeni başlayacak biri için YBR 125 mi tercih etsem.. eğer gözünü kapat al diyorsanız bu motoru 25 inde bende alacağım.artık kendi motorumun video ve fotoğraflarımı koyarım inşallah...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serhat24766 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cagiva raptor 650
    slm bişi sorucaktım bu motorun kartsız taksit imkanı warmı? yani kanuni racer gibi o motoru her tür taksit imkanıyla alabiliyorsun bu motorda da öle bişi warsa ilk motorum olarak düşünüyorum yoksa galiba kanuni alıcam
    Sevmek çay gibidir, sevilmek şeker, bizim gibi garibanlar çayı şekersiz içer..

semih20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    serhat kardeşim evet var böyle bir imkan ...kredi kartsız 24 ay vade yapıyorlar peşinat 450 -500 veriyorsun anahtarı alıyorsun ...sadece gerekenler nüfus bilgilerin oturum adres bilgilerin ..kefil mefil yok ..onlar seni araştırıyorlar ..500 milyon gelirin olmalı birde en az orada 6 ay çalışmış olman gerek ...bunların dışında bir şey yok yani asgari ücretli için gayet iyi bir olanak ...
    neber

bulosele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    semih kardes, motorun ne durumda, yok mu bir gelisme?

serhat24766 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cagiva raptor 650
    semih20 abi rahatsız ediyoorum ama bir sorum daha olucak istanbulda mı oturuyosun ? bu motorun istanbuldaki bayilerini detaylı aresini werebilirmisin
    Sevmek çay gibidir, sevilmek şeker, bizim gibi garibanlar çayı şekersiz içer..

bulosolo kardeşim motorla ustalar sevişiyorlar ..hala çıkmadı ya adam 2 gün sonra gel al dedi.gittm diyo çok yoğunuz senin kine sıra var diyor galiba pzartesiye alıcam.....serhat kardeş..ben istanbuldaki bayileri bilmiyorum ama polen nin sitesinden yada zealsun sitesinden öğrene bilirsin ..bayiliklerin nerelre verildiğini ....
    neber

teski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı semih20 adlı üyeden alıntı
    ...kredi kartsız 24 ay vade yapıyorlar peşinat 450 -500 veriyorsun anahtarı alıyorsun ...sadece gerekenler nüfus bilgilerin oturum adres bilgilerin ..kefil mefil yok ..onlar seni araştırıyorlar ..500 milyon gelirin olmalı birde en az orada 6 ay çalışmış olman gerek ...bunların dışında bir şey yok yani asgari ücretli için gayet iyi bir olanak ...
    bu hangi bayisinde gecerli acaba

kocaeli gebzede fazilet motorda.....teski...
    neber

zsara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun GS200
    Alıntı kamikaze48 adlı üyeden alıntı
    saol semih çok iyi olur aslında paradayz ile zsara da aldı ama artık pek ses seda çıkmıyo onlardan. duy sesimi zsara isyanlardayım.ama içimde kaldı alayım şumotoru burayı video çöplüğü yapmazsam ne olsun.
    kamikaze, inan motorun videosunu çekmeyi istiyorum ama kayıt yapan hiç bir alet yok bende. resimlerini bile çekemnedim çünkü cep telefonumda bile kamera yok. Ancak bu duy sesimizi çağrılarından sonra şirketten bi arkadaşa rica ettim onun telefonuyla bi görüntü çekicez bu akşam. Bi aksilik olmazsa yarın yollarım görüntüleri.
    baki selam ve dua ile..

kamikaze48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs200gs
    Alıntı zsara adlı üyeden alıntı
    kamikaze, inan motorun videosunu çekmeyi istiyorum ama kayıt yapan hiç bir alet yok bende. resimlerini bile çekemnedim çünkü cep telefonumda bile kamera yok. Ancak bu duy sesimizi çağrılarından sonra şirketten bi arkadaşa rica ettim onun telefonuyla bi görüntü çekicez bu akşam. Bi aksilik olmazsa yarın yollarım görüntüleri.
    istersen bi ara görüşelim bende makina var hem video çekeriz hemde tanışmış oluruz.üstelik ben de alacağım motoru görmüş olurum.nasipse 3 hafta sonra alıyom bende. bide ben mecidiyeköyde oturuyorum sen nerede?

tam tahmin ettiğim gibi arkadaşlar ..pazartesi alıyorum motoru ..yani yarın ...ağğğ beee bugün işe gelirken 5 -6 tane hyosung mudur nedir omarka motorlular şehir turuna çıkmış geziyolardı ...racer tipli bir motor ..çok imrendim yaa şu motor bir çıksa ağğ bi alsam......özledim.. özledim... kokusunu özledim..özledim özledim özledim duruşunu özledim...egzozun olayım..da gel artık ...
    neber

hdemirkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA 150T2

selam

arkadaşlar biraz da ehliyet kurslarından bahsetmek istiyorum...

BİR ÇOK ARKADAŞIN EHLİYETSİZ MOTOR KULLANDIĞINI GÖRÜYOR-DUYUYORUM,BENCE BU ÇOK TEHLİKELİ SÖZ KONUSU OLAN CAN!AMA YAPACAK PEK FAZLA ŞEY DE YOK ASLINDA HERKES YARIM YAMALAK BİLİYOR!EN AZ 5 TANE KURS ARADIM HEPSİ DE BİZ KULLANMAYI ÖĞRETMİYORUZ ONU SİZ ÖĞRENECEKSİNİZ DİYOR!AYDIN SARI SÜRÜCÜ KURSUNU ARADIM BİRTEK ONLAR YARDIMCI OLABİLECEĞİNİ SÖYLEDİ O DA SCOOTER AMA BUNA DA ŞÜKÜR...

HİÇ BİLMEDEN RACING MOTORA BİNMEK BENCE İNTİHAR!BEN DE ZEALSUN GS 200 İSTİYORUM VE UZUN ZAMANDIR BU FORUMU İZLİYORUM AMA GEÇEN GÜN BAKIRKÖYDE GÖRDÜM GÖRÜNÜŞÜ PEK DE İYİ DEĞİLDİ AYRICA ÇOK DA AĞIR BİR MOTOR BU YÜZDEN CROSS TARZI DÜŞÜNMEYE BAŞLADIM BAKALIM HAYIRLISI...
    BURADAN BÜTÜN ARKADAŞLARI BİLİNÇLİ OLMAYA DAVET EDİYORUM,SONUÇTA SÖZ KONUSU OLAN SİZİN HAYATINIZ VE BU DÜNYAYA BİR KEZ GELİYORUZ!
    ALLAH CC. HEPİMİZİ KORUSUN...
    [COLOR="Red"][B]"I NEVER SLEEP LIKE MY CITY! SO I CANT HAVE DREAMS!.."[/B][/COLOR]

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Bende kursa yazıldım aynen senin dediğin gibi dediler zaten kullanmayı bilen alıyor a2 ehliyetini biz o yüzden öğretmiyoruz dediler çok kızdım neysehaziran gibi motoru alıcam artık sınavlara kadar ne öğrensem kardır kendi başıma öğrenicem. Benim merak ettiğim bu kurslar 300 ytl civarı para almasını biliyor adı üstünde kurs neden motor öğretmiyorlar ozaman ben niye kursa gidiyorum merak ettim. Bunları şikayet etsek acaba sonuç alırmıyız.

Motosikleti
    zs200gs
    aslında çok ii olur. alışmişlar beleşe hiç masrafsız galesiz götürüyolar parayı.tabi sonu malum kazalar.böyle hazırcıların olduğu ülkede motor kazaları çok olmasında ne olsun. sonuçta kimse doğuştan bilmiyo kullanmasını herkes sonradan öğrendi öğrenemeyenlerde malesef ilk kazadansonra öğreniyo.

paradayz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar kusuruma bakmayın
    uzun zamandır yazamıom
    ama artık yazarım heralde.
    bu arada motora iyicene alıstımsariyerden taksime rahat gidebiliom
    suan 450 km de falan
    hicbir sorun yok.harbiden cok iyi
    hepiniz alın bu motordan valla tavsiye ediom.)artı heryerde dikkat cektigini solememe gerenk yok.harbiden utanmasam dicemki 20 milyarlık oteki motorlar kadar dikkat cekio.valla.tabi yanindaki zeal sun yasılarını cıkarttım.)bole daha iyi.ama hafif bi iz kaldı.onun ustune gelecek sekilde bisey yapıstırıcam
    yada napiyim,onerisi olan??
    bide motor devirliyken biraz pır yapıo.onu cozmek icin son susturucuyu aldırıcam.egzoscuya gittim.abi dedim alalım sunu.ama ayrıyetten sunu dusundum.arkadaslar bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim.egzosa bu tur bir mudahale motoru garanti kapsamı dısına cıkarırmı.sonucta 2 yıl garantisi var.boyle bi durumda ne yapmam gerekir..gerci melbur arkadasımız yapmıstı aynı olayı.ama noldu garantisini öldurdu mu.ben ole yapmak istemiyorum.neyse onun dısında motor canavar..vııın vın vooooo)
    resim ve videosunu bugun koyarım.ama sanırım calısırken videosu degilde calısırken sesinikoyarım.tabi dururken.ee bu sitenin buna coktan ihtiyacı var.koymadık ayıp yani
    hatta simdi gidiom.resim ve videolarla geri donecemmmmmm.hadi yasadınız,milletttttttttt...
    ama sizden de iki soruma cevap bekliom.plsss yardımcı olun.
    1.egzos sesi.
    2.yapıstırmaları cıkarttım,yerine napim?

hdemirkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA 150T2

selam

Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı
    Bende kursa yazıldım aynen senin dediğin gibi dediler zaten kullanmayı bilen alıyor a2 ehliyetini biz o yüzden öğretmiyoruz dediler çok kızdım neysehaziran gibi motoru alıcam artık sınavlara kadar ne öğrensem kardır kendi başıma öğrenicem. Benim merak ettiğim bu kurslar 300 ytl civarı para almasını biliyor adı üstünde kurs neden motor öğretmiyorlar ozaman ben niye kursa gidiyorum merak ettim. Bunları şikayet etsek acaba sonuç alırmıyız.
    Dostum ben de çok kızıyorum zaten öğrenmek için gidiyorum bu kursa!kendi başına öğrenmen tehlikeli olabilir bence iyi bilen birinden öğren,önce artçı falan ol ne biliyim dikkat et kendine ok?

Ya arkadaşlar fuarda keseme göre 3 motor kestirmiştim gözüme.zealsun gs 200 kanuni race ve herk!kanuniyi eledimde bu herk kladı aklımda artısı fiyatı 3000 ytl nin altındaydı lastik kalınlıkları ve görünüşü de ii ydi ama aynalar ve el tutma yerleri işçilikten sınıfta kalırdı!her neyse alet 200 cc ama kataloğunda max hız 95 km/saat yazıyo tekrar kontrol ettim hakkaten öyle!zealsun 200 cc 140 görür diyolarda bu neden 95 yazıyo anlamadım!ne düşünüyosunuz bu arada?
    bir de auto tuning fuarı var!cnr de 26/28 mayıs arası.cumartesi 20.30 dan sonra dj parti konser varmış ne dersiniz biraz kopalım mı?katılacak arkadaşlar var mı?
    [COLOR="Red"][B]"I NEVER SLEEP LIKE MY CITY! SO I CANT HAVE DREAMS!.."[/B][/COLOR]

Motosikleti
    zs200gs
    bencede kesin görür ha bide arkadaşlar polene mail atmiştim bunun beygir gücü 15 mi 19 mu diye..................
    ve mutlu son 19 beygirmiş........eeeee bu da 140 görür herhalde

alayım bide 150 bile yaptırırım ybr de 130 yapmişim bunda uçarım bilem(inşallah)

bulosele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kamikaze48 adlı üyeden alıntı
    bencede kesin görür ha bide arkadaşlar polene mail atmiştim bunun beygir gücü 15 mi 19 mu diye..................
    ve mutlu son 19 beygirmiş........eeeee bu da 140 görür herhalde

alayım bide 150 bile yaptırırım ybr de 130 yapmişim bunda uçarım bilem(inşallah)
    yalniz arkadasim daah onceki sayfalarda bir arkadasimiz kitapcigindan okudugunu ve 15 hp oldugunu yazmisti

arkadaşlar bu gün mtorumu yapılmamış şekilde aldım benim servisle bozuştum kendim parçaları alıp kendim takıcam artı şase yamulmuş şaseyi düzettircem yarın inş...ne bu motorun çekişimi ??abi gerçekten 19 beygir bi yokuş var yeni mahalle yokuşu acaip dik görseniz duvar dersiniz abimle iki ikişi orayı tık demeden çıktık yolun zirvesinde zafer çığlıkları atıyodukk..abi yolda molda mırakmıyo temiz performansı harika gidişi duruşu manyak..harbiden tavsiye ederim ......şu şaseyide halletsem sorunbiter .........he herkmi burda iki amca oğlu ikitane herk 200 cc almış gördüm ..ikisininde kalkış ve gidişlerine baktım performans ve hızlanma biraz zayıf geldi bana görünüşleri önden görünüş olarak zealsundan güzel ama gövde ve arka görünüşten değil..bu arada onlarda 120 yapar 130 yapar max 95 km mil hesabı ..çünkü cocuk 115 yaptını sölüyo çıksam çıkardım diyo motorun işi bitsin belki kapışırız..onlarla am zealsuna dayana bilceklerini sanmıyom......ben zealsun yazısını söküp kawasaki yazcam..çünkü gören kawasakimi diye soruyo..
    neber

Motosikleti
    zs200gs
    Alıntı bulosele adlı üyeden alıntı
    yalniz arkadasim daah onceki sayfalarda bir arkadasimiz kitapcigindan okudugunu ve 15 hp oldugunu yazmisti
    valla ben de çok söylenti olduğu için direk polenle görüştüm adamlar böyle diyo. 14,2 kw dediler hp olarak kaç yapiyo dedim 14,2 yi 0,75e bölerseniz bulursunuz dediler o da yaklaşık19 yapıyo

Alıntı semih20 adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar bu gün mtorumu yapılmamış şekilde aldım benim servisle bozuştum kendim parçaları alıp kendim takıcam artı şase yamulmuş şaseyi düzettircem yarın inş...ne bu motorun çekişimi ??abi gerçekten 19 beygir bi yokuş var yeni mahalle yokuşu acaip dik görseniz duvar dersiniz abimle iki ikişi orayı tık demeden çıktık yolun zirvesinde zafer çığlıkları atıyodukk..abi yolda molda mırakmıyo temiz performansı harika gidişi duruşu manyak..harbiden tavsiye ederim ......şu şaseyide halletsem sorunbiter .........he herkmi burda iki amca oğlu ikitane herk 200 cc almış gördüm ..ikisininde kalkış ve gidişlerine baktım performans ve hızlanma biraz zayıf geldi bana görünüşleri önden görünüş olarak zealsundan güzel ama gövde ve arka görünüşten değil..bu arada onlarda 120 yapar 130 yapar max 95 km mil hesabı ..çünkü cocuk 115 yaptını sölüyo çıksam çıkardım diyo motorun işi bitsin belki kapışırız..onlarla am zealsuna dayana bilceklerini sanmıyom......ben zealsun yazısını söküp kawasaki yazcam..çünkü gören kawasakimi diye soruyo..
    bende motoru alayım bazı değişiklikler yapmak istiyorum mesela;
    1)arkayı kaldırmayı
    2)jantlara parlak şeritler(adı herneyse)
    3)göstergelerin içini değiştiecem
    4)hava filtresi-karbüratör-performans egzozu
    5)uydurma bi granaj(bulabilirsem)
    6)yanlara sticker veya boya
    7)bide lastiğin içlerini boyayacam(yani su kanallarını)

tabi bunlardan garanti şartlarını bozanları yapmam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler